Albox Mobilya

Mobilya/Dekorasyon  

albox.com.tr/

Albox Mobilya hakkında:

Albox ; Genç, Dinamik ve Tecrübeli.

Albox 1976’dan beri mobilya sektöründe olan ve kreasyonları ile Türkiye ve dünyadaki yüzlerce konut ve ailenin kalbinde duran bir markanın 3.kuşak hikâyesini anlatıyor.

Şu anda üçüncü kuşakta olan Albox Limited, başarılı bir aile şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Dördüncü kuşağımıza daha yenilikçi ve güçlü bir marka oluşturma çabalarımızı gururla bildiriyoruz. Şirketimiz 1976 yılında Osman Sağlam tarafından kurulduğundan bugüne,yurtiçi ve yurtdışı pazarına en üst düzeyde tasarım ile kaliteli ürünleri sunma zorunluğunun bilincindedir. Bu içeriğin temelinde, ürün, malzeme ve üretim sürecinin yeniliklere açık olarak sürdürülmesi yatmaktadır.

Albox markası, ekonomik dönüşümün insanların yaşam biçimlerini değiştirdiği, mobilyaların rahatlık, refah ve zevkle ilgili olduğu bir dönemde doğdu(2006). Şirketimiz sizler için, en özel ve kaliteli ürünleri dünyanın her bir noktasından seçerek size sunuyor. Albox, mutfak, banyo, ( Aldoor ) kapı ve yaşam odaları gibi geniş bir mobilya yelpazesi ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor ve zamansız tasarımla evlerimizi kucaklıyor.

Albox, klasik mutfaklardan, modüler mutfaklara, tüm ahşap ev mobilyasına kadar, bir ürünün ve stilinin günlük hayatımızın birçok sosyal ve kültürel yönünü nasıl etkilediğini kanıtlayan bu değişimin liderlerinden biri.

Albox Mobilya İş İlanları

Albox Mobilya firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!