Dovi Ofis Mobilyaları

Kariyer & Eleman İş İlanları

Dovi Ofis Mobilyaları İş İlanları

Dovi Ofis Mobilyaları firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Dovi Ofis Mobilyaları Hakkında

1985 yılında mobilya dekorasyon işiyle yola çıkan Dovi, bugün pek çok insanın tercih ettiği ofis mobilya sistemlerini tasarlıyor ve üretiyor.

Dovi, uzmanlaşmış olduğu ofis mobilyası sektöründe, firmalara tasarımın ürüne dönüştürülmesi sürecinin tüm aşamalarında hizmet vererek Türkiye’de bir ilk olmuştur. Ofis ortamları için pratik ve sıra dışı ürünleri geliştirirken müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket eder. Değişen ve sürekli yenilenen, trendlere uyum sağlayan, inovatif yapısıyla kullanıcısına hayatı kolaylaştıran ürünler sağlamayı amaçlar.

Hayata geçirilebilecek tasarımların üretici ve kullanıcı arasındaki bağı kurduğuna inanan Murat Erciyas, tasarım sürecinin bütüncül bir yaklaşımla ele alınması gerektiğini düşünmektedir. Bu kapsamda, ürünü ortaya çıkarırken estetik, pratik ve dönemin trend çizgilerini göz önünde bulundurmaktadır. Erciyas, ODTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünde  “Dynamics of Production for Industrial Designers” dersini vermektedir.  Ayrıca “Industrial Design I ve II” stüdyolarına girmektedir.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 139 Mavi Yaka 49 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00 - 18:00 Cumartesi: 08:00 - 13:00 Pazar: Belirtilmemiş
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim