Kapia

Firmayı Şikayet Et
Kapia İş İlanı Ara

Kapia Hakkında

KAPİA ; 35 yıllık deneyimini, birikimini, üretim ve pazarlama gücünü, teknolojik altyapısını, en önemlisi de kalitesini potansiyeli ile değerlendirmektedir.
 sadece ürettiğini satan, ihraç eden, tedarikçi bir şirket olmanın çok ötesinde, inşaat ve yapı sektöründe paydaşlarıyla ortak projelerde doğrudan yer almakta, sorumluluklar üstlenmekte, birlikte çalışmaktadır.
 Ulusal ve uluslararası projelerde edindiği deneyimle gerek tasarımda, gerek teknolojide üretim ve montajın her aşamasında partnerlerimizle birlikte hareket etmektedir.

KAPİA ; Panel Kapı, Ahşap Panel Kapı, Lake Kapı, Ahşap Kaplama Kapı ve Lamine Kaplama Kapı ve kapı aksesuarları ile üretiminin, pazarlamasını yapmaktadır.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 45 Mavi Yaka 21 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00 - 18:00 Cumartesi: Yok Pazar: Yok
Sosyal ve Yan Haklar Servis Araba (pozisyona bağlı olarak) Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Yemekhane Yemek Kartı Prim (pozisyona bağlı olarak) Yol Yardımı Bayram Yardımı

Kapia İş Başvurusu

Kapia, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Kapia firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Kapia ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Kapia iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Kapia iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver