AST Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Otomotiv  

www.astotomotiv.com

AST Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. hakkında:

AST Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1990 yılında, dizel motorlar ve tarım traktörleri için yakıt besleme pompaları, yakıt filtreleri, yakıt kapakları, dinlendirme, depo muslukları, tamir takımları ve diyafram üretmek amacı ile İzmir'de kurulmuş olan ve kısa sürede hızlı bir gelişme kaydederek bugün sayıları 300'e varan tipte mazot otomatiği (Yakıt Besleme Pompası) üretimini gerçekleştiren bir firmadır.

Mazot otomatiği üretiminde uzman bir kadroya sahip olan firmamız bu tecrübesini ileri üretim teknolojileri ve üstün bir kalite kontrol sistemi ile birleştirerek bugün Türkiye ve Dünya pazarında en çok aranılan firma olmuştur. Firmamız enjeksiyon, pres döküm, saç şekillendirme, kaplama gibi tesisleri kendi bünyesinde toplayarak üstün kalite anlayışını üretimin tüm basamaklarında sergilemektedir.

Sürekli gelişen teknolojisi ve nitelikli elemanlarıyla AST Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş., bugünkü müşteri portföyüne eklediği yeni ortaklarla varolan toplam ihracat satışlarını arttırmış ve bugün yılda 300.000 parça üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesine öncelik veren firmamız, müşterilerine en uygun fiyatlarla en kaliteli servisi sunmayı amaçlamaktadır.

Ürünlerimizin dağıtımı Türkiye içinde yetkili satıcılarımız tarafından sağlanmaktadır.Yine firmamız tarafından Amerika, Almanya, Bulgaristan, Hollanda, İngiltere, İran, İsrail, İtalya, Mısır, Nijerya, Pakistan, Rusya, Suriye gibi ülkelere direk ya da endirek ihracat yapılmaktadır.

AST Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları

AST Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!