Atay Holding A.Ş.

Atay Holding A.Ş.
Atay Holding A.Ş. www.atay.com.tr İK'nın Yıldızı IK'nın Yıldızı
Firmayı Şikayet Et
Atay Holding A.Ş. İş İlanı Ara

Atay Holding A.Ş. İş İlanları

Atay Holding A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Atay Holding A.Ş. Hakkında

Atay Holding

1910 yılında kömür işletmeciliği ile ticari faaliyete başlayan firmamız halen; Madencilik sektöründe kömür ve mermer,
Tarım sektöründe zeytin, incir ve üzüm yetiştiriciliği,
Gıda sektöründe zeytinyağı ve şarap üreticiliği,
Ticaret sektöründe akaryakıt bayiliği,
Sivil havacılık sektöründe hava taşıtı ve hava taksi işletmeciliği,
Sigortacılık sektöründe sigorta aracılığı konularındaki yatırımlarıyla faaliyetini sürdürmektedir.

Atay Holding , müşteri memnuniyeti ve çevreyi koruma prensipleri, kalite yönetim sistemi ve çağdaş bilgi teknolojilerine uygun bilgi işlem altyapısı ile hizmet vermektedir.
Aydın Linyit Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Gruba bağlı ve grubun en eski kuruluşu olan Aydın Linyit Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. kömür işletmeciliğine 1910 yılında aldığı Osmanlı imtiyazı ile başlamıştır. Yıllık üretim kapasitesi günümüzde 350–400 bin ton/yıl seviyelerindedir. Üretilen tuvenan kömürü, zenginleştirme ve paketleme işlemlerinden geçilerek satışa sunulmaktadır. Müşteri tercihlerinde önemli bir yeri olan ambalajlama 225.000 ton/yıl kapasiteye ulaşmıştır. Prosesin tüm aşamalarında kalite güvence faaliyetlerinin sürdürüldüğü AYDIN LİNYİT kömürünün en önemli özelliklerinden birisi, toplam kükürt oranının % 1’in altında olmasıdır. Çevre bilinci yerleşmiş ender ve öncü şirketlerden biri olan Aydın Linyit'te ısınma amaçlı kömürlerden fındık ve ceviz kömürlerinin tamamı yıkanmakta, parça ve sanayi kömürlerinin tamamı da ayıklama ve eleme işlemlerine tabi tutulmaktadır. Ayrıca, tüm evsel kömürler torbalanmaktadır. Yıkama tesisinin kapasitesi 45 ton/saat ve torbalama tesisinin ise 50.000 torba/gündür. Mevcut tesislerimizde işlemden geçirilip satışa sunulan kömürlerimiz T S E belgesine sahip olup hava kirliliğinin 1.derecede yoğun olduğu illerde satılabilmektedir.
 
Ototay A.Ş.

Ototay 1930’ lu yıllarda elektrikli ev aletleri ve oto yedek parçaları satarak faaliyetlerine başlamıştır. İlerleyen yıllarda Tofaş Aydın bayiliği ve kömür satış işini bir arada yürütmüş olup şu anda özellikle Ege, İç Anadolu ve Akdeniz Bölgesi’nde Aydın Linyit kömürlerinin ve Karbontay markalı ithal Sibirya kömürünün pazarlama ve satışını sürdürmektedir. Ototay A.Ş.’nin satışını yaptığı Aydın Linyit kömürleri %1’in altındaki kükürt oranı sebebiyle, hava kirliliğinin birinci derecede yoğun olduğu illerde çevre müdürlüklerinin vermiş olduğu satılma izinlerine sahiptir. Karbontay markalı ithal Sibirya kömürü ise aynı illerde satış izinleri olan kalorisi yüksek, külü düşük, çok kaliteli bir kömür türüdür.
 
Gıdatay A.Ş.

Grubumuza bağlı tarım işletmemizde çağdaş üretim teknikleri kullanılarak üretilen zeytin ve üzüm ürününün hijyenik şartlarda işlenerek zeytinyağı ve şarap elde edilmesi amacıyla kurulan şirketimiz 2007 yılında Aydın Umurlu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 14000 m2 tahsisli alanda Zeytin Ve Zeytinyağı Tesisi Projesini başlatmıştır. Proje kapsamında Mart-2008 tarihinde Tesis İnşaatı başlamış ve Kasım-2008 tarihinde tesis tamamlanarak üretime başlamıştır. Tesisimizde 120 ton/gün kapasiteli ekolojik zeytin sıkım tesisi, 2000 ton kapasiteli azot korumalı Cr-Ni paslanmaz çelik zeytinyağı depolama tesisi, 2000 ton kapasiteli zeytin fermantasyon ünitesi ile zeytin ve zeytinyağların ambalajlanması üniteleri mevcuttur. Yine aynı tesiste 50.000 litrelik Şarap Üretim Tesisi’nin projelendirmesi yapılmış olup Haziran-2009 tarihi itibariyle inşaatına başlanacaktır. Proje’nin tamamı gerçekleştirildiğinde 7000 m2 kapalı alanda üretim faaliyetini sürdürecektir.
Turtay Turizm Ticaret A.Ş.

Turtay Turizm A.Ş., 1986 yılından buyana Aydın – Muğla Karayolunun 3.km. sinde turizm ve akaryakıt işletmeciliği faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirkete ait olan 140 odalı dört yıldızlı otel tesisi ANEMON oteller zincirine bağlı olarak çalışmaktadır. Akaryakıt işletmesi TOTAL bayrağı ile 7.000.000 Lt/yıl satış kapasitesiyle müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektedir. Total’in gizli müşteri anketinde Ege bölgesinin en iyi hizmet veren istasyonu seçilen Turtay Akaryakıt İşletmesi, Aydın – Muğla Karayolu üzerinde ve otoyol çıkışından sonraki ilk benzin istasyonu olarak, 12.000 m2 arazi içinde Levis, Lee, Benetton ve Quicksilver Outlet satış mağazaları, kafeteryası ve hemen arkasında bulunan harası ile müşterilerine hizmet etmektedir.

Atay Holding A.Ş. İş Başvurusu

Atay Holding A.Ş., kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Atay Holding A.Ş. firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Atay Holding A.Ş. ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Atay Holding A.Ş. iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Atay Holding A.Ş. iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver