Saha Mühendisi İş İlanları

Hepsini Temizle
Saha Mühendisi
 • Mimar Mühendis

  Avcılar İnşaatİzmir 17 Ağustos 2022
  İş Açıklamasıİş Tanımı; Şantiye - dizayn ofis ekibi bünyesinde görev alacak, Statik, mekanik, elektrik, alt yapı ve diğer proje grupları ile disiplinler arası proje koordinasyonu, Üretici firmaların ürün detaylarının uygulama projesi ile koordinasyonu, Hazırlanan projelere uygun metraj ve keşif listelerinin hazırlanması, Yayınlanan projelerin saha uygulama ekipleri ile koordinasyonu. Urla'da var olan Malikhanemizin şantiyesinde görev alacak, taşeronların takibini yapacak. İşin takibini yapacak. ekip arkadaşı arıyoruz.
  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler; Üniversitelerin mimarlık / mühendislik bölümlerinden mezun, Uyumlu disiplinli çalışan, mevcut çalışma programlarına uyum sağlayacak sorumluluk sahibi, En az 3 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, Mimari uygulama projesi ve nokta detay üretebilen, Autocad programına üste derece hakim, İzmir'de ikamet eden,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: İnşaat Mühendisi, Mimar, Saha Mühendisi

 • İş AçıklamasıElektrik taahhüt işi yapmakta olan Firmamızın çalışmakta olduğu Ataşehir ‘ de bulunan ZİRAAT KULELERİ ve Arnavutköy ‘ de bulunan THY DESTEK BİNALARI ve GYH METRO şantiyelerinde görevlendirmek üzere; 'Elektrik Saha Mühendisleri” aranmaktadır. İŞ TANIMI Projelerin saha uygulamalarının yaptırılması, organizasyon ve ekiplerin yönlendirilmesi, hak edişlerin yapılması, şantiyenin teknik ve idari yönetimi, keşif ve teklif çalışmaları ile proje maliyetlerinin hesaplanması ve analizlerinin raporlanması, depo ve satın alma işlemlerinin takibi.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ELEKTRİK veya ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ bölümlerinden mezun, Elektrik taahhüt sektöründe çalışmış en az 4 yıl tecrübeli Elektromekanik sistemlere hakim Otomasyon konusunda bilgi sahibi, İlgili proje standartları ve şartnamelerine hakim İyi düzeyde elektrik malzeme bilgisi olan Proje Yönetimi, Hak ediş hazırlanması konusunda tecrübeli MS Office uygulamalarına ve Autocad programına hakim Tercihen Revit programına hakim İyi derecede İngilizce bilen Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik engeli bulunmayan İstanbul’da ikamet eden, şehir dışına çıkmakta engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmalarına yatkın.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Elektrik Mühendisi, Elektrik/Elektronik Mühendisi, Saha Mühendisi, Elektrik/Elektronik Yüksek Mühendisi, Elektrik Kontrol Mühendisi, Elektrik Yüksek Mühendisi, Elektronik Mühendisi, Elektronik Yüksek Mühendisi, Şef Elektrik Mühendisi, Uzman Elektrik Mühendisi

İş Habercisi - Saha Mühendisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?