Ayber Teknik Pompa

Endüstri  

www.ayberteknik.com/

Ayber Teknik Pompa hakkında:

25 Yıllık tecrübe ve 2005 yılından itibaren kendi markasıyla faaliyete başlayan firmamız: Santrifüj Pompa, Drenaj Pompaları, Hidrofor, Dalgıç Pompa satışı ve satış sonrası hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir.

Günün piyasa koşulları doğrultusunda gelişmiş ve büyüme trendine giren işletmemiz geçen bu kısa sürede bünyesine kattığı değerlerle daha güçlü bir yapıya sahip olmuştur, ürün portföyünü her yıl genişleterek sektörde lider kalmayı başarmıştır. Müşterilerimize kaliteli, düşük maliyetli, yedek parça stok'unu elinde bulundurması ve servis hizmetini kısa süre içerisinde gerçekleştirmesi firmamızın ana prensibidir.

MİSYONUMUZ
Siz değerli müşterilerimize en son teknoloji; Su pompası, hidrofor ve spesifik ürünleri arz etmek, iş ortak-larımıza zaman ve ürün kaybı yaşatmadan satış sonras hizmet ağını genişletmektir. Ayrıca bir pompayı alırken yedek parçası olmasının ne kadar önemli olduğunu bilen siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Böylelikle "en ekonomik pompa yedek parçası olandır" sloganı bizi yansıtan en belirleyici özelliğimizdir.

VİZYONUMUZ
Kendi sektöründe lider olarak kalmanın zor olduğunun bilincinde olmak. Müşterilerini çözüm ortağı görüp onların daha verimli ve rantabilitesi yüksek geniş ürün yelpazesine ulaşmalarını sağlayarak marka imajını sağlamlaştırmaktır.

Ayber Teknik Pompa İş İlanları

Ayber Teknik Pompa firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!