Banana Republic

Mağazacılık / Perakendecilik  

Banana Republic hakkında:

BANANA REPUBLIC

www.bananarepublic.com.tr

1978 yılında klasik tarzın dışında, rahat ve gündelik bir konsept olan "Seyahat&Safari" koleksiyonuyla moda dünyasına hızlı bir giriş yapan Banana Republic, 1983 yılında GAP INC. firmasına dahil oldu. Hedef kitlesini modern, meraklı, yaratıcı, kendine güvenen, sosyal, rahat, sanata ilgi duyan, şehirli, çalışan ve stil sahibi kişiler olarak belirleyen firma, şık kreasyonları ve kullanışlı ürünleriyle modanın atar damarını oluşturuyor.

Dünyada fiyatlarıyla "Erişilebilir Lüks Giyim Markası" olarak bilinen BANANA REPUBLIC, karizmatik şehir stilini temsil eden, tümü lüks ve kaliteli kumaşlardan hazırlanan geniş koleksiyonları ve canlı renkleriyle monotonluktan uzak kreasyonları ile dünyanın en sevilen ve tercih edilen giyim ve aksesuar markalarından biridir.

"Ulaşılabilir modayı yaratmak" ve "Lüks, ulaşılabilir olmalıdır." mottolarıyla hazırlanan koleksiyonlarının zengin içeriği ve uygun fiyatlatıyla, BANANA REPUBLIC dünyada özellikle Amerika ve Uzakdoğu pazarında en bilinen moda markalarından biri olmayı başarmıştır.

Türkiye'de Fiba Holding bünyesinde faaliyet gösteren Banana Republic, İstanbul’da Kanyon AVM, İstinye Park AVM, Capacity AVM, Palladium AVM ve City’s AVM mağazaları ile Ankara’da da Armada AVM mağazası ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Banana Republic İş İlanları

Banana Republic firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!