İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Başarı Hastanesi

Sağlık/Hastane  

www.basarihastanesi.com/

Başarı Hastanesi hakkında:

Başarı Hastanesi’nin temelleri, 2000 yılında Medi Başarı Tıp Merkezi ile atıldı. Op. Dr. Hicabi Gökdereli tarafından kurulan Medi Başarı Tıp Merkezi 13 yıl boyunca, kaliteli sağlık hizmetlerini ekonomik ve kolay ulaşılabilir şekilde sunmayı ilke edinerek faaliyetlerini sürdürdü. İlk günden beri çok daha büyük başarılar kazanmayı hedefleyen Medi Başarı Tıp Merkezi; hizmet kalitesini ve kapasitesini günden güne arttırarak hastane olma yolunda adımlarını halkın desteği ve güveniyle attı ve Mart 2014'te Başarı Hastanesi’nin kapıları geleceğin teknolojisiyle açıldı.

Başarı Hastanesi; uzman hekim kadrosu, 23 farklı polikliniği, 1 yeni doğan , 1 yetişkin yoğun bakım ve 1 koroner yoğun bakım ünitesi, son teknolojiyle donatılmış 4 ameliyathanesi ve otel konforunun hayata geçirildiği 100 yataklık hasta kapasitesi ile 7x24 hizmet veriyor.

MR, Mamografi, Tomografi, Ultrasonografi, Renkli Doppler Ultrasonografi, Röntgen gibi laboratuvar ve görüntüleme hizmetleri başta olmak üzere en yeni teknolojiye sahip Başarı Hastanesi’nde ileri tanı ve tedavi yöntemleri Dünyayla aynı anda kullanılıyor. Ayaktan ve yataklı Fizik Tedavi bölümümüzde uzman hekim ve fizyoterapist kadromuzla her gruptan fizik tedavi hastalarına haftanın 6 günü hizmet verebilmekteyiz.

Başarı Hastanesi; hasta haklarına duyduğu saygı, sağlık sektöründeki standartları bir adım daha yukarı taşıma gayreti, uzman hekim ve profesyonel sağlık ekibinin güler yüzlü hizmet anlayışıyla sektördeki farkını her zaman hissettiren bir kuruluştur.

“ Sağlığınız başarılı ellerde “ .

VİSYON
Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek sağlık sektörünün öncü kurumlarından biri olmak Başarı Hastanesi’nin vizyonudur.

MİSYON
Nitelikli sağlık hizmetlerini; kolaylıkla ulaşılabilir ekonomik koşullarda ve tam donanımlı bir hastane konforunda sunmak Başarı Hastanesi'nin misyonudur.

DEĞERLER

· İçeride ve dışarıda sevgi, saygı ve güvene dayalı bir ilişki kurmak.

· Hasta sağlığını ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak.

- Hasta haklarını ve gizliliğini korumak.

· Sağlık sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmek.

· Yüksek hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmak.

· Takım çalışmasının gücüne inanmak.

· Yenilikçi kurum kültürünü korumak ve zenginleştirmek.

· Kurumsal sosyal sorumluluk ve şeffaflık ilkelerine bağlı kalmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Başarı Hastanesi Kalite Politikası’nın temeli; profesyonel bir yaklaşımla her zaman doğru, hızlı ve kaliteli hizmet verilmesi ve verilen hizmetlerin standartlarında sürekliliğin sağlanması esasına dayanmaktadır.

Başarı Hastanesi’nde uzman hekimler ve sağlık ekipleri başta olmak üzere tüm çalışanların kişisel ve mesleki gelişimi eğitimlerle sürekli desteklenmekte, yenilikçi yönetim anlayışıyla Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan Özel Hastaneler Hizmet Kalite Standartları’nı harfiyen yerine getirecek şekilde çalışılmaktadır.

Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamak, Başarı Hastanesi Kalite Politikası’nın değişmez parçalarından biridir.

Her koşulda memnuniyeti sağlamak için sağlık kadromuz; hasta ve hasta yakınlarının beklentilerini yakından takip ederek talepleri en iyi şekilde yerine getirmekte, tam donanımlı, modern bir hastane ortamında yüksek kaliteli ve konforlu hizmetleri bir arada sunmaktadır.

Sadece hasta ve hasta yakınlarının değil hastane çalışanlarının memnuniyetini sürekli kılmak ve çalışan verimliliğini her geçen gün artırmak da Başarı Hastanesi Kalite Politikası’nın önemli bir uzantısıdır. Düzenlenen iç iletişim etkinlikleri, seminer ve eğitimlerle çalışanların ilgi, beklenti ve ihtiyaçları belirlenmekte, bunlara göre yeni düzenlemeler hayata geçirilmektedir.

Başarı Hastanesi Kalite Politikası gereğince hastane güvenliği konusunda mevzuatlarca belirlenen tüm gereklilikler eksiksiz yerine getirilmektedir.

Güvenliğin 7x24 sağlanması konusunda hastanenin ilgili birimleri ve tüm çalışanlar detaylı bilgilendirilmektedir. Karşılaşılabilecek kazaların minimuma indirilmesi amacıyla düzenlenen tatbikatlarda tüm bu güvenlik bilgilerinin güncellenmesi ve güvenlik konusunda sorumluluk bilincinin güçlenmesi hedeflenmektedir.

Başarı Hastanesi, çevreci bir yaklaşıma sahiptir. Atık yönetmelikleri güncel şekilde takip edilerek hastane atıklarının zamanında ve doğru bir şekilde ayrıştırılması, toplanması ve kaldırılması sağlanmakta, çevreyle ilgili yasal düzenlemelere uyulmaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

Sağlık sektöründe insan kaynağının öneminin ve yarattığı farkın bilincinde olan Başarı Hastanesi ; çalışanlarını, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst düzeyde karşılayabilecek özverili, deneyimli ve birikimli profesyonel adaylardan seçmekte ve çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimlerini, sürekli eğitim ve gelişim esasına bağlı kalınarak desteklenmektedir.

BÖLÜMLERİMİZ

3.Basamak Yeni Doğan Yoğun Bakım

Koroner Yoğun Bakım

4 Adet Ameliyathane

3. Basamak Erişkin Yoğun Bakım

Genel Cerrahi Polikliniği

Endoskopi-Gastroskopi-Kolonoskopi

Ayaktan ve Yataklı Fizik Tedavi

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ortopedi ve Travmatoloji

Kardiyoloji EKO-EKG-EFOR-HOLTER

Nöroloji EEG - EMG

Radyoloji Polikliniği

BT - MR - Kemik Dansitometri - Mamografi

Göğüs Hastalıkları - Cerrahisi

Kalp Damar Cerrahisi - Varis Tedavisi

Plastik Cerrahi ve SAÇ EKİMİ

Üroloji ve TAŞKIRMA

Kulak Burun Boğaz

Ağız & Diş Hastalıkları ve İmplant

Cildiye ve Estetik Güzellik Ünitesi

Klinik Biyokimya

Mikrobiyoloji Laboratuvarı

Beslenme ve Diyet

Enfeksiyon Hastalıkları

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dahiliye

Göz Hastalıkları

İLETİŞİM

ADRES:Yeni Mahalle, Hekimsuyu Caddesi, No:53
Küçükköy Gaziosmanpaşa / İstanbul

TELEFON:+90 212 477 67 67
444 52 77

Başarı Hastanesi İş İlanları