Başarı Hastanesi

Sağlık/Hastane  

basarihastanesi.com/sayfa/iletisim/

Başarı Hastanesi hakkında:

HAKKINDA

Medi Başarı Tıp Merkezi olarak 2000 yılında sağlık sektöründe hizmet vermeye başlayan Başarı Hastanesi 18 yıllık birikim ve tecrübesi ile hem ulusal hem de uluslararası alanda sağlıkta fark yaratıyor.

Türkiye'nin kalbi İstanbul'da sağlık alanında Başarı Ailesi'nden aldığı güçle sağlıkta dönüşüm projelerine uygun olarak kendini yenileyen Başarı Hastanesi, 2014 yılında 8500 m2 kapalı alanda gerçekleştirdiği yatırımla hem SGK hem de özel sağlık sigortaları anlaşmalarıyla sağlık hizmetlerini 7 gün 24 saat kesintisiz sürdürüyor.

18 erişkin yoğun bakım, 4 koroner yoğun bakım, 27 yeni doğan yoğun bakım, 51 klinik yatağı, 40 hekim, 350 profesyonel ve deneyimli çalışanı ile sağlıkta yarattığı hizmet kalitesinin haklı gururunu yaşıyor.

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Acil, Ağız ve Diş Hastalıkları , Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyet,Check – Up Merkezi, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Dahiliye, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Estetik - Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi, Estetik - Güzellik Ünitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz, Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji ve Üroloji servislerinde sağlıklı bir yaşam için çalışıyor.

Üstün görüntüleme teknolojileri ile donatılmış hastanemizde radyoloji servisimiz MR, BT, dijital röntgen, mamografi, panaromik film, renkli doppler, ultroson, endoskopi ve taş kırma ünitesi imkanlarıyla sağlık hizmetlerini sunarken mikrobiyoloji ve biyokimya laboratuvarlarıyla teşhis ve tedavi süreçlerinde uzman hekim kadromuz ve güler yüzlü sağlık çalışanlarımız profesyonel ve güvenle hizmet sağlıyor.

Ayrıca kardiyoloji bölümünde EKO - EKG - Efor - Holter hizmetleri, nöroloji bölümünde EEG ve EMG çekimleri gerçekleştirilirken , üroloji bölümünde taş kırma ürodinami hastalarımıza sağlıklı bir yaşam sunuyoruz.

Modern teknolojik cihazlarla donatılmış 4 adet ameliyathanesi 2 adet doğumhanesinde, haftanın 7 günü 24 saat, her türlü cerrahi operasyon ve doğum yapılabilmektedir.

Güzellik ve estetik ünitemizde; uzman dermatoloğumuzun kontrolünde, konusunda deneyimli estetisyenlerimiz tarafından; lazer epilasyon, bölgesel zayıflama ve cilt bakımı işlemleri yapılmaktadır.

Kaliteli ve güvende sağlık hizmeti ilkesi ile erişkin ve yeni doğan yoğun bakım ünitelerinde kesintisiz hizmet vermektedir.

İstanbul'da Avrupa yakasının iş ve üretim merkezlerinin yakınında yer alan Başarı Hastanesi tüm acil durumlarda ve iş kazalarında 7 gün 24 saat tüm gücüyle sağlık hizmeti sunuyor.

Sağlıklı bir yaşam için İstanbul Atatürk Havalimanına 20 dk mesafede, Gaziosmanpaşa'da, TEM'e en yakın lokasyonda bulunan özel sağlık kurumu olan hastanemiz iş ve turizm merkezlerinin yanı başında yer alıyor. Tüm sağlık hizmetlerini üstün otelcilik hizmetleri ile birlikte sunan Başarı Hastanesi'nde sağlık alanında hizmetlerinizi alırken İstanbul'u keşfetmenin de ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

Sağlık sektöründe insan kaynağının öneminin ve yarattığı farkın bilincinde olan Başarı Hastanesi; çalışanlarını, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst düzeyde karşılayabilecek özverili, deneyimli ve birikimli profesyonel adaylardan seçmektedir.

Başarı Hastanesi çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimleri, sürekli eğitim ve gelişim esasına bağlı kalınarak desteklenmektedir.

Başarı Hastanesi’nde, personel ihtiyacına göre işe alım süreci www.secretcv.com üzerinden ve gizlilik ilkesi çerçevesinde yürütülmektedir. Adaylar önce İnsan Kaynakları Departmanı ile mülakata davet edilmektedir. Uygun görülen adaylar ise daha sonra ilgili bölüm yöneticileri ile yüz yüze mülakata alınmaktadır. İşe alım süreci, ilgili pozisyon kriterlerine en uygun ve doğru adayın seçilmesi ile son bulmaktadır.

İLETİŞİM

Yeni Mahalle, Hekimsuyu Caddesi, No:53 Küçükköy - Gaziosmanpaşa / İstanbul

+90 850 288 8 277
+90 212 477 67 67
444 5 277

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 00:00-00:00
  • Cumartesi: 00:00-00:00
  • Pazar: 00:00-00:00
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Araç (pozisyona bağlı)
  •  Prim (pozisyona bağlı)
  •  Yemekhane
  •  Kıyafet (pozisyona bağlı)
 • Şirket İçi Yapılan IK Etkinlikleri
  • Doğum Günü Kutlaması

Başarı Hastanesi İş İlanları

Başarı Hastanesi firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!