Bizim Servis

Hizmet / İşletme Servisi  

http//www.bizimservis.com.tr

Bizim Servis hakkında:

Bizim Servis ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Alternatif Grup çatısı altında faaliyet gösteren şirketlerden biridir. Alternatif Grup, Servis hizmetleri, tesis yönetimi, IT danışmanlığı, merchandising, güvenlik, ofis destek ve geri dönüşüm hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren 5 şirketten oluşmaktadır.

Global ekonomiyle gelen uluslar arası rekabet, şirketlerin ancak hizmetlerinde farklılaşarak öne çıkabileceği gerçeğini de beraberinde getirdi.
Günümüzde sadece bir ürünü veya hizmeti sunmak yeterli değildir.

Bu gerçeğin bilincinde olan Bizim Servis, temizlikten dekorasyona, yönetim hizmetlerinden danışmanlık hizmetlerine kadar pek çok alanda, ‘’Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’’ ve toplam kalite yönetimi gibi değerleri ilke edinerek, sektörün en iyisi olma hedefi ile yola çıkmış 1350 personeliyle  hizmette farklılaşmaya ön plana koymuştur.

Biliyoruz ki en iyi ve en mükemmel hizmeti sunmak, hizmet alacak olanın hassasiyetini çok iyi değerlendirip, verilecek hizmetin müşterinin ihtiyaçlarının ötesinde, ona yeni vizyonlar
Katabilmesi ile mümkündür.

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçları üzerine yoğunlaşmış, nitelikli ve takım ruhu içinde çalışan uzman personelimiz; aynı vizyon, misyon ve hedef farkındalığıyla, eşit ortak çabayı yürütmekle ve hizmet kalitemizin önemli temel taşlarından birini oluşturmaktır.

Bizim Servis  olarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını aşan hizmeti sunmak misyonu ile sektörün lideri olma yolunda istikrarlı ilerlemeye devam ediyoruz.

www.bizimservis.com.tr

Bizim Servis İş İlanları

Bizim Servis firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!