Üretim Bakım Mühendisi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Üretim Bakım Mühendisi
 • İş AçıklamasıÜretim kaynaklarının en verimli şekilde kullanılması için planlama belirlenmesi, Üretim performansı ile ilgili verilerin toplanıp analiz edilerek raporlanması, Üretim alanında kullanılan makinelerin ve diğer cihazların çalışılır olmasını kontrol edilmesi ve hata oranlarının düşmesini sağlayacak projelerin geliştirilmesi, Verimlilik ilkeleri çerçevesinde personel ve makine verimlilik analizlerini oluşturulması, Kalite iyileştirme çalışmalarının yapılması, Tüm faaliyetlerin prosedürlere uygun olarak yapıldığının kontrolünün sağlanması, Üretim için gerekli dökümantasyon ve takip/koordinasyon işlerinin yürütülmesi, Firmanın verimliliğinin denetlenmesi ve bunların üst yöneticilere raporlanması.
  Aranan NiteliklerElektronik kart tasarım ve üretimi yapan firmamızın üretim bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Üretim ve Planlama Mühendisi aramaktayız: Elektrik Elektronik Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği mezunu, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Analiz , raporlama, sunum ve dökümantasyon becerileri gelişmiş, Zaman yönetimi yeteğini gelişmiş, Problem çözme becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Tercihen elektronik üretim ve ERP tecrübeli.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, Aydınlatma

  Pozisyon: Dokuma Üretim Mühendisi, Planlama Mühendisi, Üretim Kontrol Mühendisi, Üretim Mühendisi, Üretim Planlama Elemanı, Üretim Planlama Mühendisi, Değerlendirme Üretim Mühendisi, Üretim Bakım Mühendisi, Üretim Destek Mühendisi, Üretim Hazırlık Mühendisi

 • İş Açıklamasıİzmir Kemalpaşa'da kurulu bulunan Türkiyenin en büyük temizlik kağıtları üreticilerinden olan Fabrikamızda üretim süreçlerinde görevlendirilecek üretim mühendisi aranmaktadır.
  Aranan NiteliklerFakültelerin Endüstri Mühendisliği,Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, Tercihen Temizlik kağıtları sektöründe tecrübeli İş-zaman etüdü,Organizasyon,Planlama ve raporlama süreçlerinde tecrübeli İyi derecede ingilizce bilen İleri excel uygulamalarına hakim Yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek Araştırmacı,dikkatli,analitik düşünebilen Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış olmak İzmir ilinde ikamet eden/edebilecek olan

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Endüstri Mühendisi, Kimya Mühendisi, Üretim Mühendisi, Kimyasal Hazırlama Mühendisi, Mühendislik Proje Yöneticisi, Mühendislik ve Gözetim Hizmetleri Koordinatörü, Mühendislik Yöneticisi, Üretim Bakım Mühendisi, Üretim Destek Mühendisi, Üretim Hazırlık Mühendisi

 • Endüstri Mühendisi

  Tüter Çorapİstanbul Avrupa 5 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıSiparişlere ve öngörülere göre fabriha haftalık, aylık ve yıllık üretim planlamasının yapılması, Planın işlendiğinden emin olmak için ğretimin izlenmesi, Süreçlerle ilgili tekrar eden problemlere sistematik çözümler üretilmesi, zaman alan süreçlerin hızlandırılması, Üretim birimleri ile gerekli koordinasyonun kurulması, ERP sisteminin etkin kullanılmasının sağlanması, Yüksek verimlilik hedefi ile üretim performansının takip edilip iyileştirmelerin izlenmesi, Üst yönetim için üretim süreçleri ve takip ettiği onularla ilgili raporlar hazırlanması ve verimliliği artırıcı yollar hakkında bilgi sunulması.
  Aranan NiteliklerPlanlama ve süreç yönetimi için yetiştirilecek veya tecrübe sahibi, Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen; endüstri, tekstil, makina) Analitik ve iletişim yönü kuvvetli, planlı ve ekip çalışmalarına yatkın, Çözüm odaklı, Sorumluluk alabilecek, İş disiplini olan, Koordinasyon yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Endüstri Mühendisi, Planlama Mühendisi, Tekstil Mühendisi, Üretim Mühendisi, Üretim Planlama Analisti, Üretim Planlama Mühendisi, Kıdemli Makine Mühendisi, Makine Mühendisi, Uzman Endüstri Mühendisi, Üretim Bakım Mühendisi

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız tekstil firmamız için TEKSTİL veya ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ (Üretim Mühendisi) aramaktayız. Siparişleri uygun olan bantlara planlamak. Bant planına göre banta olan eksiklikleri çıkarmak ve aksiyon almak. Bantların performans hedeflerinin verilmesi. Merkez Etüt biriminin her bir operasyon için bildirdiği etütlerin gerçek durumlarını kontrol ettirmek. Etüt birimine metot iyileştirme çalışmalarını yaptırmak, sonuçlarını üretim yöneticisine bildirmek,Bant dikim giriş, bant çıkış, paket çıkış adetlerinin gün sonunda kontrolünü yapmak. 2.kalite ve tamir rakamlarının gün sonunda kontrolünü yapıp verimlilik raporuna işlemek.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tekstil Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Örme- Dokuma konfeksiyon üretimi alanında min. 4-5 yıl tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Şanlıurfa' da ikamet eden.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Dokuma Üretim Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Tekstil Mühendisi, Üretim Mühendisi, Tekstil Makineleri Teknisyeni, İplik Üretim Mühendisi, Uzman Endüstri Mühendisi, Üretim Bakım Mühendisi, Üretim Destek Mühendisi, Üretim Uzman Mühendisi

 • Makina Mühendisi

  AML OTOMOTİVİstanbul Anadolu, Kocaeli 31 Temmuz 2022
  İş Açıklaması2012 Yılında İstanbul' da kurulan Şirketimiz, markamız olan AML ( After Market Leader ) adı altında ( After Market ) yenileme pazarında, tecrübeli uzman kadromuz ile ; binek, hafif ticari ve ağır araçlar için alüminyum press dökümde otomotiv su pompası ve termostat üretimi yapılmaktadır Gebze de bulunan otomotiv yedek parça imalatı yapan fabrikamızda çalışmak üzere, Makina Mühendisi takım arkadaşı arıyoruz.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ bölümlerinden mezun Kendine güvenen, kişisel gelişimine önem veren ve araştırmacı, İşlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, İletişim ve ikna kabiliyetine güvenen, temsil gücü yüksek, Microsoft Office Programlarına hakim, Raporlama yeteneği gelişmiş, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek CNC konusunda bilgili olması tercih sebebidir İstanbul Sultanbeyli civarı ve Kocaeli Gebze, Darıca civarında ikamet eden adayların müracaatını bekliyoruz, Kartal E-5 güzergahından servisimiz var.

  Sektör: Otomotiv, İmalat

  Pozisyon: Üretim Kontrol Mühendisi, Üretim Mühendisi, Kıdemli Makine Mühendisi, Makine Müdürü, Makine Mühendisi, Makine Yüksek Mühendisi, Üretim Bakım Mühendisi, Üretim Uzman Mühendisi

İş Habercisi - Üretim Bakım Mühendisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?