Mobil İçerik Uzmanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Mobil İçerik Uzmanı
 • Video İçerik Üreticisi

  ELİZİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARETİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Eylül 2022
  İş Açıklamasıİş Açıklaması ELİZİ, Trabzon Hasır bilezik üretimine 1999 yılında başlamıştır. Fatih YILMAZ tarafından kurulan Elizi Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Trabzon hasır imalatı ve satışında bugün Trabzon’da merkez üretim atölyesi, satış ofisi, İstanbul'da Türkiye'deki İlk Trabzon Hasırı Mağazası ve toptan satış ofisi ve Türkiye’nin bir çok ilindeki satış noktaları ile 23. yılına girmiş bulunmaktadır. Kuyumculuk sektöründe sadece Elizi Kuyumculuk tarafından uygulanan ürün kimliği uygulamasını başlatmıştır. Yenilikçi ürün ve tasarımları ile üretim ve satış kapasitesini her geçen gün arttırır iken hem kurumsal gelişimini sürdürmüş hem de bölgedeki bu el sanatının sektörel gelişiminde öncü olmuştur. Elizi Kuyumculuk, Trabzon hasır sanatının bir meslek haline gelebilmesi için bir ilke imza atarak Trabzon’un ilk sosyal haklara sahip örücülük uygulamasını başlatmıştır. İstanbul/Cağaloğlu'ndaki ofisimizde çalışacak Video İçerik Üreticisi aramaktayız.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Video ve fotoğraf çekimlerine hakim, Sektörde deneyimi olan, Kreatif fikirler üretebilen, Güncel trendleri takip eden, Sistemli ve düzenli çalışma koşullarına uygun, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yönü güçlü, Yaptığı işe güvenen bay-bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Fotoğrafçı, İçerik Danışmanı, İçerik Editörü, İçerik Uzmanı, Dijital Medya Strateji Uzmanı, Dijital Medya Uzmanı, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı, Mobil İçerik Uzmanı, Sosyal Medya Sorumlusu, Video Editörü

İş Habercisi - Mobil İçerik Uzmanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?