Avukat İş İlanları

Hepsini Temizle
Avukat
 • Özkaymak Konya 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE AVUKAT ARANMAKTADIR..

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Avukat

 • Öz Treyler İstanbul Anadolu 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Hukuk Fakültesi mezunu, Danışmanlarımızın yönlendirmesi doğrultusunda İcra, iş ve alacak takibi yapabilecek, Takip yeteneği güçlü, Analiz ve raporlama becerisi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakası/ Kocaeli Gebze de ikamet eden Bay/Bayan avukat aranmaktadır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Avukat

 • Kim Grup İstanbul Avrupa 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Zincir marketçilik yapan şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere tecrübeli Avukat alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler  Alanında 1 - 2 yıl tecrübeli  İş, Ticaret, Borçlar ve İdare Hukuku konularında uygulama tecrübeli,  Sözel iletişimi ve ikna becerileri gelişmiş,   İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek,   Temsil kabiliyeti kuvvetli,  Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen,  Raporlama ve yazışma diline hakim,  İstanbul'da Hadımköy, Kıraç, Arnavutköy, civarında ikamet eden,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Avukat

 • British Point İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Eğitim kurumumuzun kendi bünyesinde resmi çalıştırmak istediğimiz avukat arkadaşlar her hangi bir avukatlık ofisine bağlı olmamaları gerekmektedir Kurumumuzun tüm hukuki işlemlerini yürütebilecek, eğitim mevzuatı ve icra dosyalarını yürütebilecek kişiler Sosyal Haklar: Net Maaş + Yemek + Prim + SSK Resimsiz başvurular dikkate alınmayacaktır

  Aranan Nitelikler Hukuk Fakültesi Mezunu Avukatlık Ruhtasını Almış Eğitim Mevzuatına Hakim İcra Takip ve İcra Yasalarını Çok İyi Bilen İş, Sözleşme ve Personel Hukukunu Bilen En Az 2 Yıllık Tecrübeli Tuttuğunu Koparabilen Diksiyonu Düzgün Çözüm Odaklı Referans Verebilecek

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Avukat

 • İş Açıklaması Adli ve idari davalar ile diğer hukuki süreçlerle ilgili faaliyetleri yürütmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin hukuk fakültesinden mezun olmak. B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif şekilde araç kullanabilmek. Bilgisayar ve diğer ofis gereçleri ile MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek. Yoğun çalışma temposu ve mesai saatlerine uyum sağlayabilmek.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Happy İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, finansal risk tabanlı ve sigorta destekli projeler geliştiren kurumsal müşterimiz için "Avukat" arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, Tercihen yeni mezun veya en fazla 1 yıl deneyimi olan, MS Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen, İş takibi, planlama, zaman yönetimi, koordinasyon ve raporlama konusunda yetenekli, Beykoz – Kavacık bölgesine ulaşım sorunu olmayan. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Avukat

 • Pacific Holding İstanbul Avrupa 20 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Özellikle, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, İş Hukuku, Enerji Piyasası mevzuatına ilişkin iş takibi yapabilecek, Holding Hukuk Departmanında hukuk müşavirine bağlı olarak görev alacak, Dava takibi ve duruşma tecrübesi olan, Microsoft Ofis programlarını etkin kullanabilen, Düzenli raporlama yapabilen, UYAP sisteminin etkin kullanımı ve aldığı bilgiler doğrultusunda dosya takibi yapacak, Holding Hukuk ve bünyesindeki tüm şirketlere hukuki destek vermek, Genel Kurul ve Yönetim Kurulu toplantı evrakının hazırlanması ve ilgili yasal süreçlerin takibi, Sözleşmelerin incelenmesi, risklerin belirlenmesi, yeni sözleşmelerin hazırlanması, Talep edilecek raporların hazırlanması ve sunulması

  Aranan Nitelikler Devlet Üniversitelerin Hukuk fakültelerinden mezun, Benzer rolde en az 3 sene iş tecrübesine sahip, Şirketler hukuku ve ticaret hukuku konularında deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, Seyahat engeli olmayan, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • İş Açıklaması Yağcılar A.Ş  Hukuki işlerini takip edecek 2-3 yıl deneyimli, tam zamanlı, bayan avukat alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Avukat

 • Arkas Holding A.Ş. İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Arkas Holding A.Ş. Hukuk Departmanı'nda görevlendirilmek üzere "AVUKAT" aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri’nden mezun ve avukatlık ruhsatını almış olan, •En az 2 yıl deneyim sahibi, (avukatlık stajı hariç ) •İstanbul’da ikamet eden / edebilecek, •İngilizce bilen, •30 yaşını aşmamış , •Tercihen lojistik, taşıma hukuku, iş hukuku ve sözleşme hukuku bilgi ve deneyimi olan, •Analitik düşünme ve sorgulama becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, •Pratik ve çözüm odaklı düşünen, •Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.  

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Avukat

 • Şenol Hukuk Bürosu İzmir 15 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Müvekkil şirketlerin icra süreçlerinin takibini yapmak ve görevin gerektirdiği raporlama ve yazışmaları yerine getirmek üzere AVUKAT alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, En az 1 yıl Avukatlık deneyimi bulunan İcra ve İflas Hukukuna hakim, Dış görünümüne özen gösteren, Temsil kabiliyeti kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek, Kişisel gelişimine önem veren, insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen 25-30 yaş arası Bay-Bayan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • İş Açıklaması     Meslek Birliğimizde istihdam edilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip Hukuk Birimi Yetkilisi Avukat alınacaktır. Adayların ekip yönetimi, koordinasyonu ve iş programlaması konularında tecrübeli olmaları aranan öncelikli özelliktir.    

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, 15 yıl ve üzerinde mesleki tecrübesi bulunan, Fikri Mülkiyet Hukuku alanında tecrübesi bulunan, Yöneticilik vasıflarına sahip, sorumluluk sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kurumun tüm departmanları ile hukuk süreçlerinin yönlendirmesini yapabilecek, Seyahat engeli olmayan, Sigara içmeyen.  

  Sektör: Dernek ve Vakıf

  Pozisyon: Avukat

 • Efes Varlık Yönetim A.Ş. İstanbul Anadolu 21 Haziran 2016

  İş Açıklaması Efes Varlık Yönetim tahsili gecikmiş alacakları banka ve diğer finansal kuruluşlardan devir alarak, borç sahibi müşterilerine çözüm odaklı hizmet sunarak, ödeme kolaylığı sağlamaktadır. *Güçlü ve istikrarlı bir şekilde büyüyen şirketimizde uzun vadeli kariyer hedefleyen adaylar titizlikle değerlendirilecektir. İş tanımı: *Dava takibi ve hukuki görüş hazırlama tecrübesi olan, *İcra takibi yapabilecek, *Microsoft Ofis programlarını etkin kullanabilen, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *Düzenli raporlama yapabilen, *Seyahat engeli olmayan, *UYAP sisteminden aldığı bilgiler doğrultusunda icralarda dosya takibi yapacak, *İcra Müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak, *İstanbul ve çevre illerdeki icralara ziyaret gerçekleştirecek, *Seyahat engeli olmayan, *Gerekli durumlarda haciz kararı alarak şehir içi ve şehir dışı hacizlere çıkabilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Uygun adayların; *30 yaşını aşmamış, *Üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun, *Minimum 2 yıllık avukatlık tecrübesine sahip, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *İş bitirici,takipçi,analitik düşünebilen,icra deneyimi olan,ileri seviyede bilgisayar bilgisi olan,iletişimi kuvvetli,koordinasyon becerisi yüksek ve çözüm odaklı kişiler olması tercih edilmektedir.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Par Sağlık & Danışmanlık Hizmetleri İstanbul Avrupa 18 Haziran 2016

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖY'DE BULUNAN HUKUK BÜROMUZA DİLEKÇE KONUSUNDA YETKİN İCRA KONUSUNDA 2 YIL DENEYİME SAHİP AVUKAT ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR. İLGİLENENLERİN CV'LERİNİ asli@par.av.tr ADRESİNE MAİL ATMALARI RİCA OLUNUR. 

  Aranan Nitelikler - İCRA ALANINDA 2 YIL DENEYİME SAHİP - DİLEKÇE KONUSUNDA YETKİN  - BAY VE BAYAN AVUKAT 

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

İş Habercisi - Avukat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?