Avukat İş İlanları

Hepsini Temizle
Avukat
 • Uzun GrubuDenizli Bugün

  İş AçıklamasıAğırlıklı olarak İş Hukuku, Ticaret Hukuku ve Şirketler Hukuku alanında deneyimli, Adliye ve duruşma tecrübesi olan, Sözleşme inceleme konusunda bilgi sahibi, Resmi kurumlardan gelen yazılara cevap verebilecek, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Avukat

 • Dagiİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıŞirketin departmanları tarafından başka kurum, kuruluş ve kişilere gönderilecek yasal dokümanların (yazışmalar, ihtarnameler, ticari mektuplar vb) hazırlanmasına destek olmak, nihai onayı vermek, süreci takip etmek. Şirketin taraf olacağı sözleşmeleri hazırlanmak, incelemek ve hukuki görüş oluşturmak, Şirketin çeşitli departmanlarına ait sözleşmelerin (gizlilik, distribütörlük, CMO, MSA vs.), kurumsal formatların güncel hallerini dosyalamak, şirket içindeki ilgililerin güncel kurumsal formatları kullanmalarını sağlamak, Şirketin şirketler hukukuna ilişkin süreçlerini takip etmek (olağan/olağanüstü genel kurullar, yönetim kurulu seçimleri, yetki kararları ve imza sirkülerleri) Şirketlerin şirketler hukukuna ilişkin evrakını (ticaret sicil gazeteleri, imza sirkülerleri vb), ticari defterlerini (GK ve YK karar defterleri), imzalanmış sözleşmelerini ve Şirketlere ilişkin her türlü yasal önemli evrakı arşivlemek, saklamak, Şirketin departmanlarından hukuki görüş taleplerini cevaplamak, gerekli hallerde harici hukuki görüş almak, İşe alım ve işten çıkarma süreçlerinin hukuki boyutunu takip etmek, gerekli hukuki dokümanları hazırlamak, Şirketin taraf olacağı davaları ve icra dosyalarını takip etmek, Yasal mevzuat ve değişiklikleri takip etmek, ilgili departmanları bilgilendirmek, Şirketin tüm hukuki süreçlerini yürütmekten sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerHukuk Fakülteleri’nin 4 yıllık Lisans bölümlerinden mezun, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku ve İş Hukuku alanlarında deneyimli, Şirket Avukatlığı ve benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimi olan, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İletişim yetkinliği yüksek, Planlama, takip, kontrol ve raporlama yönü güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Avukat

 • İş AçıklamasıBahçelievlerde bulunan HİZMET sektöründe çoklu şubeler alanında faaliyet gösteren firmamız için, adli ve idari davalar ile diğer hukuki konularda temsil edecek eşirket avukatı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTaraf olduğu sözleşmeler, Borçlar Hukuku, Tazminat Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında her türlü dava, resmi yazışmalar, ve olası duruşmalarda başarıyla temsil edebilecek, · Süreç takibi disiplinli ve titiz, · İletişim yeteneği yüksek, · Dinamik bir yapıya sahip, . Esnek mesai saatlerine uyum sağlayacak, · Seyahat engeli olmayan,ve tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, . 45 Yaş altı, . Tercihen İngilizce bilgisine sahip, · Bay - Bayan adaylar aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Bina ve Tesis Yönetimi, Danışmanlık, Dış Ticaret, Diğer, Hukuk

  Pozisyon: Avukat, Müfettiş

 • British Pointİstanbul Anadolu 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıEğitim kurumumuzun kendi bünyesinde resmi çalıştırmak istediğimiz avukat arkadaşlar her hangi bir avukatlık ofisine bağlı olmamaları gerekmektedir Kurumumuzun tüm hukuki işlemlerini yürütebilecek, eğitim mevzuatı ve icra dosyalarını yürütebilecek kişiler Sosyal Haklar: Net Maaş + Yemek + Prim + SSK Resimsiz başvurular dikkate alınmayacaktır

  Aranan NiteliklerHukuk Fakültesi Mezunu Avukatlık Ruhtasını Almış Eğitim Mevzuatına Hakim İcra Takip ve İcra Yasalarını Çok İyi Bilen İş, Sözleşme ve Personel Hukukunu Bilen En Az 2 Yıllık Tecrübeli Tuttuğunu Koparabilen Diksiyonu Düzgün Çözüm Odaklı Referans Verebilecek

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Avukat

 • Kültür Hukuk Bürosuİstanbul Avrupa 15 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYeşilköy'de bulunan hukuk büromuzda, adli ve idari davalar ile diğer hukuki konularda çalışmakta olan kadromuza katılmak üzere ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler. Özellik ile İdare hukuku alanında faaliyet gösteren Büromuzu ; taraf olduğu sözleşmeler, Borçlar Hukuku, Tazminat Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında her türlü dava ve duruşmalarda başarıyla temsil edebilecek, · Süreç takibi disiplinli ve titiz, · İletişim yeteneği yüksek, · Dinamik bir yapıya sahip, Esnek mesai saatlerine uyum sağlayacak, · Seyahat engeli olmayan,ve tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, . 30 Yaş Altı, . Tercihen İngilizce bilgisine sahip, · Bayan adaylar aramaktayız.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • İş AçıklamasıAvcılar ve Yeşilköy Dünya Ticaret Merkezi’nde yerleşik, hukuk ve yeminli mali müşavirlik bürolarımızda, adli ve idari davalar ile diğer hukuki konularda çalışmakta olan kadromuza katılmak üzere ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin hukuk fakültesinden mezun olmak. B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif şekilde araç kullanabilmek. Bilgisayar ve diğer ofis gereçleri ile MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek. Yoğun çalışma temposu ve mesai saatlerine uyum sağlayabilmek. Tercihen vergi, gümrük ve idari hukuk alanlarında deneyimli. Prezentabl, idealist, gelişime açık, araştırmacı olan.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • 4M ANGELS İNTERNATİONAL LLC.İstanbul Anadolu 1 Şubat 2017

  İş Açıklamasıuluslararası hukuk bölümümüz için yeni mezun 3 en az 5 yıl tecrübeli 3 ve emekli yargı mensubu 2 vede stajyer 1 arkadaşımızı aramızda görmek istiyoruz.

  Aranan Niteliklerhukuk fakültesi mezunu olmak. KESİNLİKLE anadolu yakasında ikamet etmek. kartal maltepe tercih sebebidir. diksiyonu mükemmel olamalı. kendi kişisel bakımına önem vermelidir.. ehliyet sahibi olmak. yeni mezunların araştırmacı ve öğrenmeye yatkın olmaları, tecrübeli avukatların referansları bulunması gerekmektedir.hukukun kusursuz sorumluluk ilkesine canı gönülden inanmak.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Bengi Güvenlikİstanbul Avrupa 26 Ocak 2017

  İş AçıklamasıBENGİ HUKUK BÜROSUNA ÖZELLİKLE KAMU İHALE KANUNU VE İŞ HUKUNDA UZMAN VE AYRICA HUKUKUN TÜM KONULARINA VAKIF EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ TERCİHEN DEVLET ÜNİVERSİTESİNDEN MEZUN OLAN AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN AVUKAT ALINACAKTIR

  Aranan NiteliklerBAY VEYA BAYAN PREZANTBL GÖRÜNÜŞLÜ SİGARA KULLANMIYAN SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Avukat

 • İhlas Pazarlamaİstanbul Avrupa 16 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİhlas Pazarlama bünyesinde çalışmak üzere,

  Aranan Nitelikler• Danışmanlık hizmeti sunduğumuz şirketimize inhouse şekilde yer almak üzere; • Öncellikli tercih İstanbul veya Marmara Üniversitesi mezunu • Staj döneminin başlangıcında olan (en fazla bir ayı bitmiş) • İyi derecede İngilizce bilen ( Yurtdışı eğitim almış olması tercih nedenidir) • Tüketici ve sağlık hukuku , Ticaret Sözleşmeler ve icra hukuku alanında çalışacak ve danışmanlık yapmak üzere eğitim verilecek olan, • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden • Erkek, Stajyer Avukat aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Avukat

İş Habercisi - Avukat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Avukat Nedir ?

Avukat, kariyeri süresince bireylerin ilişkilerinde ortaya çıkan anlaşmazlıklarda aldığı eğitim çerçevesinde hukuki yolları kullanan ve mahkemelerde bireyleri temsil eden kişilerdir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.