Avukat İş İlanları

Hepsini Temizle
Avukat
 • İş Açıklaması Uygun adayların üniversite mezunu ve minimum 3 yıllık avukatlık tecrübesine sahip, iş bitirici, takipçi, analitik düşünebilen, icra deneyimi olan, ileri seviyede bilgisayar bilgisi olan, iletişimi kuvvetli, koordinasyon becerisi yüksek ve çözüm odaklı avukat ve uygun hukuk bürolarıdır.

  Aranan Nitelikler *Dava takibi ve hukuki görüş hazırlama tecrübesi olan, *Microsoft Ofis proramlarını etkin kullanabilen, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *Düzenli raporlama yapabilen, *UYAP sisteminden aldığı bilgiler doğrultusunda icralarda dosya takibi yapacak, *İcra Müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak, *Ankara ve çevre illerdeki icralara ziyaret gerçekleştirebilecek avukat ve hukuk büroları ile sözleşmeli olarak çalışacağız.

 • Avukat
  Reysaş Logistics
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet gösteren Şirketimizin hukuk departmanında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, * Ağırlıklı olarak İş Hukuku, Ticaret Hukuku ve Şirketler Hukuku alanında en az 7-8 yıl deneyimli, * Adliye ve duruşma tecrübesi olan, * Sözleşme inceleme konusunda bilgi sahibi, * Resmi kurumlardan gelen yazılara cevap verebilecek, * Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, "AVUKAT" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Avukat
  Anadolu Deniz İnşaat Kızakları…
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Grubumuzun hukuki tüm işlemlerinin titizlikle takibini gerçekleştirecek adaylardan aşağıda belirtilen temel nitelikleri taşıması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler Şirketler, Ticaret, Gayrimenkul, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku konularında deneyimli olmak, Çok iyi derecede İNGİLİZCE bilmek, İstanbul/Anadolu Yakası'nda (Tuzla veya yakın bölgede) ikamet etmek.

 • Avukat
  Özkaymak
  Konya 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE AVUKAT ARANMAKTADIR..

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması · Üniversitelerin Hukuk Bölümlerinden mezun, · İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İdare Hukuk, Sözleşme & Borçlar Hukuku ve GYO Hukuku konularında tecrübeli, · Şirketlerin hukuk işlerinde fiili deneyimi olan, · MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, · Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. · "Hukuk Müşaviri” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Tüm şirketlerimizdeki hukuki süreçlerin takibi ve yönetilmesi. İstanbul/Çamlıca'da bulunan Genel Merkezimiz de görev verilecektir

 • Avukat (İş Hukuku)
  Özak Global Holding
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Özak Global Holding, 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır. Özak Global Holding bünyesinde görevlendirmek üzere 'Avukat (İş Hukuku)' arayışımız bulunmaktadır. •İş hukuku kapsamında ki tüm konuların İnsan Kaynakları Direktörlüğü bünyesinde yürütülmesi ve takibi.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Hukuk Bölümlerinden mezun, •Alanında en az 4 yıllık deneyime sahip, •İş Kanunu, Sosyal Güvenlik Kanunu, İş Sağlığı Güvenliği Kanunu' na hakim, •Toplu İş Sözleşmesi süreçlerini yönetebilecek, •Adli süreçler konusunda deneyimli, •Takip yeteneği güçlü, •Seyahat engeli bulunmayan, •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Avukat
  Suemira Yatchting Limited
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması ŞİRKETİMİZİN HUKUKİ SÖZLEŞMELERİNİ YÜRÜTEBİLECEK TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK BAYAN AVUKAT ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler - ALANINDA TECRÜBELİ, -TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK, - İŞ KANUNLARINA HAKİM, -AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN BAYAN AVUKAT ALINACAKTIR.

 • Şirket Avukatı
  Yarbay Beton
  İzmir 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Şirket leh ve aleyhine açılmış olan davalar, icra takipleri ve diğer harici hukuki işlemlerin denetim ve takibinin yapılması, Şirketin taraf olduğu sözleşmelerin hazırlanması ve hukuksal yönden incelenmesi ve denetlenmesi, müzakere edilmesi, risklerin belirlenmesi ve ilgili birimlerle ortak çalışmalarla sonlandırılması, Şirketin günlük hukuki işlerinin takibi ve sonuçlandırılması, Şirketin kurumsal yapısıyla ilgili projeler var olması halinde bu projeler içinde gerekli hukuki desteğin verilmesi, Yürürlükteki ve yeni hukuki düzenlemeler ile ilgili yöneticilerin bilgilendirilmesi, Talep edilecek raporların hazırlanması ve sunulması.

  Aranan Nitelikler Şirketin faaliyet konusuyla ilgili yürürlükteki mevzuatı ve mevzuatta meydana gelen değişiklikleri takip edebilecek, Takip yeteneği güçlü, zaman yönetiminde başarılı, analiz ve raporlama becerisi kuvvetli, Analitik düşünebilme yetisine sahip, Dikkatli ve öğrenmeye açık, Temsil kabiliyeti kuvvetli, güçlü iletişim, etkin yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı ve planlama yeteneğine sahip, Tam zamanlı olarak çalışacak, Mesleğinde 2 yıl ve üzeri deneyim sahibi, Zorunlu avukatlık stajını tamamlamış.

 • Avukat
  Efes Varlık Yönetim A.Ş.
  İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Uygun adayların üniversite mezunu ve minimum 3 yıllık avukatlık tecrübesine sahip, iş bitirici, takipçi, analitik düşünebilen, icra deneyimi olan, ileri seviyede bilgisayar bilgisi olan, iletişimi kuvvetli, koordinasyon becerisi yüksek ve çözüm odaklı avukat çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *30 yaşını aşmamış, *Dava takibi ve hukuki görüş hazırlama tecrübesi olan, *Microsoft Ofis proramlarını etkin kullanabilen, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *Düzenli raporlama yapabilen, *UYAP sisteminden aldığı bilgiler doğrultusunda icralarda dosya takibi yapacak, *İcra Müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak, *Seyahat engeli olmayan, *Gerekli durumlarda şehir içi ve şehir dışı hacizlere çıkabilecek, *Takım çalışmasına uyum sağlayabilen adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

 • İş Açıklaması Uygun adayların üniversite mezunu ve minimum 3 yıllık avukatlık tecrübesine sahip, iş bitirici, takipçi, analitik düşünebilen, icra deneyimi olan, ileri seviyede bilgisayar bilgisi olan, iletişimi kuvvetli, koordinasyon becerisi yüksek ve çözüm odaklı avukat ve uygun hukuk bürolarıdır.

  Aranan Nitelikler *Dava takibi ve hukuki görüş hazırlama tecrübesi olan, *Microsoft Ofis proramlarını etkin kullanabilen, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *Düzenli raporlama yapabilen, *UYAP sisteminden aldığı bilgiler doğrultusunda icralarda dosya takibi yapacak, *İcra Müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak, *Muğla ve çevre illerdeki icralara ziyaret gerçekleştirebilecek avukat ve hukuk büroları ile sözleşmeli olarak çalışacağız.

 • İş Açıklaması Şirketler grubumuzun hukuk, icra ve tahsilat servisinde ,tam zamanlı çalışabilecek ,avukat ve tahsilat sorumluları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ses tonu ve diksiyonu düzgün,ikna kabiliyeti yüksek, Avukatlık belgesi olacak. Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Analitik düşünebilen ve hedef odaklı çalışabilecek, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Askerliğini tamamlamış Bay.

 • Avukat
  Arzu Akalın Hukuk Bürosu
  İstanbul Anadolu 19 Ağustos 2015

  İş Açıklaması ZİNCİRLİKUYU’DA BULUNAN VE AĞIRLIKLI OLARAK FİKRİ VE SINAİ HAKLAR ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN HUKUK BÜROMUZ İÇİN AVUKAT ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler SINAİ HAKLAR AĞIRLIKLI ÇALIŞAN OFİSİMİZDE, DİLEKÇE YAZIMINDA VE DOSYA TAKİBİNDE TİTİZ, MÜVEKKİLLERE KARŞI ÖZENLİ, TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN,

 • İş Açıklaması Uygun adayların üniversite mezunu ve minimum 3 yıllık avukatlık tecrübesine sahip, iş bitirici, takipçi, analitik düşünebilen, icra deneyimi olan, ileri seviyede bilgisayar bilgisi olan, iletişimi kuvvetli, koordinasyon becerisi yüksek ve çözüm odaklı avukat ve uygun hukuk bürolarıdır.

  Aranan Nitelikler *Dava takibi ve hukuki görüş hazırlama tecrübesi olan, *Microsoft Ofis proramlarını etkin kullanabilen, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *Düzenli raporlama yapabilen, *UYAP sisteminden aldığı bilgiler doğrultusunda icralarda dosya takibi yapacak, *İcra Müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak, *Samsun ve çevre illerdeki icralara ziyaret gerçekleştirebilecek avukat ve hukuk büroları ile sözleşmeli olarak çalışacağız.

 • Avukat
  Türkiye Musiki Eseri Sahipleri…
  İstanbul Avrupa 2 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği MESAM'da istihdam edilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip avukat alınacaktır. Meslek Birliğimizin genel amaç ve prensipleri doğrultusunda tüm hukuki süreçlerde görev alacak, Şehir içi/dışı dava ve icra takiplerini yürütecek, düzenli raporlamasını yapabilecek, Her türlü hukuk metninin hazırlanması görevini yerine getirecek, Sözleşme hazırlama, inceleme, değerlendirmesini yapabilecek, görüş bildirebilecek, talep edilen konularda sözlü ve yazılı hukuki görüş verebilecek, Meslek Birliğimizin faaliyet konusu ile ilgili olarak yürürlükteki mevzuatı ve mevzuattaki değişikleri takip edebilecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, En az 5 yıl mesleki tecrübesi bulunan, Dava takip tecrübesi olan, Sözleşme Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, İş Hukuku ve tercihen Fikri Mülkiyet Hukuku alanında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Sorumluluk sahibi, çözüm odaklı, süreç/iş takibini yapabilen, planlı, takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin, MS Office uygulamalarına, raporlama ve yazışma diline hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Sigara içmeyen.

 • Avukat
  Babacan Yapı
  İstanbul Avrupa 20 Temmuz 2015

  İş Açıklaması • İnşaat Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku ve Şirketler Hukuku, İş Hukuku mevzuatlarına hakim, • Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinin hazırlanması ve yürütülmesi konusunda bilgi sahibi, • Sözleşme müzakerelerini yürütebilecek, (Sözleşme hazırlama, inceleme, değerlendirme ve görüş bildirebilecek) • Arsa Malikleri ile mevzuata, plana, programa uygun olarak şirket tarafından verilen teklifler doğrultusunda, görüşmelerde bulunacak bu doğrultuda sözleşme sürecini yönetebilecek, • Genel şirket hukuk işlerinin tüm davaların takibini yapabilecek,

  Aranan Nitelikler İnşaat sektöründe, faaliyet gösteren şirketimizin Dünya Ticaret Merkezi’ ndeki ofisinde görev alacak, aşağıdaki niteliklerde “AVUKAT” arıyoruz: • Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, • İyi derecede İngilizce bilen, • En az 3 yıl deneyimli • Disiplinli ve takım çalışmasına yatkın, • Takip yeteneği güçlü, zaman yönetiminde başarılı, analiz ve raporlama becerisi kuvvetli, • Sonuç odaklı, planlama ve koordine etme yeteneğine sahip, • Şirketin faaliyet konusuyla ilgili olarak yürürlükteki mevzuatı ve mevzuattaki değişiklikleri takip edebilecek, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, • Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, • Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Avukat
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2015

  İş Açıklaması Ofisimiz İstanbul ili Şişli ilçesinde yer almaktadır. Fikri ve Sınai Mülkiyet – Hukuk sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Avukat takım arkadaşı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İngilizce bilen, Türk patent Enstitüsü nezdinde gerçekleştirilen itiraz, devir vs. işlere vakıf, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İş disiplini yüksek, sorumluluk sahibi, dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Tercihen aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Üniversitelerin hukuk fakültesinden mezun, Etkin iletişim kullana bilen, yazılı ve sözlü ifade yeteneği kuvvetli, Sistemli sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen, En az 2-3 yıllık çalışma tecrübesi olan Avukat aranmaktadır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Avukat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?