British Fly hakkında:

BİZ KİMİZ?

British Fly Dil Okulları; İngilizce eğitimindeki 16 yıllık tecrübesiyle, siz dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimize dilin tüm detaylarını eksiksiz kullanabileceğiniz bir eğitim sunuyoruz. British Fly Dil Okulları Kadıköy ve Bakırköy’ün merkezinde bağımsız bir dil okuludur. Dil okulumuz öğrencilerine nitelikli ve onların farklı öğrenme ihtiyaçlarına yönelik programlar sunmaktadır. Öğrenim süreciniz boyunca uzman öğretmen kadromuz ve kaliteli eğitim sistemimizle İngilizce öğrenmeyi sorun olmaktan çıkarıyoruz.

NEDEN BİZ?

Dil okulu olarak amacımız İngilizceyi yetkin bir şekilde konuşabilmeniz için hızlı bir şekilde ilerlediğinizden emin olmaktır. Okulda geçirdiğiniz süre boyunca öğretmenlerimizin yakın ilgisi ve desteğiyle öğrenme hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz yani İngilizceyi ileri düzeyde Konuşabilen, Yazabilen, Dinlediğini ve Okuduğunu anlayabilen bireyler olmanıza yardımcı oluyoruz.

ÇÜNKÜ BİZ;

 • Kadıköy ve Bakırköy’ün merkezinde ulaşım problemi olmayan özenle ve teknoloji ile donatılmış iki harika okula sahibiz.
 • Öğrenme ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun farklı programlarımız var.
 • Bireysel ilgi ve destek ile öğrenim süresi boyunca kişiye özel Öğrenme Koçluğu yapıyoruz.
 • Nitelikli, özenle seçilmiş pedagojik formasyon sahibi deneyimli yerli ve yabancı öğretmen kadrosuna sahibiz.
 • Smart Learning programı ile çabuk ilerleme, kendinden emin, eğlenceli bir ortamda dile hakimiyet kazanmanızı sağlıyoruz
 • Smart Learning – Başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar bütünleşik ve esnek bir program eşleğinde sınıfta öğrendiklerinizi günlük yaşama aktarmanıza olanak sağlayan yazılı ve sözel iletişim becerilerinizi ilerletmenize yönelik bir müfredata sahibiz.
 • Eğlenceli sosyal aktiviteler ve geziler düzenliyoruz.
 • Çeşitli öğrenme ihtiyaçlarına yönelik ücretsiz seçmeli birebir dersler sunuyoruz.
 • Düzenli telafi dersleri düzenliyoruz.
 • Haftalık ve aylık değerlendirme raporları ve öğretmen görüşmeleri ile gelişiminizi sürekli izliyoruz.

ÜCRETSİZ SEVİYE TEKRARI

Başarı garantisi kapsamında, öğrencilerimizin seviye içindeki durumları öğretmenleri tarafından sınavlarla belirlenir. Bu sınav sonuçlarına göre başarısız olan öğrencilerimize ücretsiz seviye tekrarı hakkı tanınacaktır. Ücretsiz seviye tekrarı hakkını; başarısı %60’ın altında kalan, devamsızlığı %10’un üzerine çıkmayan öğrencilerimiz kullanabilecektir.

ÖĞRETMEN KADROMUZ

Öğretmek, bu işe gönül vermek, sabretmek bir öğretmende diplomadan önce gelen en önemli unsurlardandır. British Fly Dil Okulları öğretmen kadrosunu oluştururken öncelikle şu sorunun cevabını aradı: “Öğretmeyi seviyor mu?” Bu soruya tüm kalbiyle evet diyen birbirinden değerli yerli ve yabancı İngilizce öğretmenlerimizle karşınızdayız. Özenle seçilmiş öğretmen kadromuz eğitim fakültelerinin İngilizce öğretmenliği bölümlerinden mezun ve pedagojik formasyon sahibi deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.

EĞİTİM SİSTEMİMİZ

Genel İngilizce Eğitim programımız akıcı ve doğru bir biçimde İngilizce konuşmayı ilerletmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Eğitim programlarımız öğrencilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sürekli yenilenmekte ve çağdaş öğretim teknikleri ile desteklenmektedir. Sınıflarımızda öğrencilerimiz her seviyede öğretmenleri tarafından belirlenen ulaşılabilir ve gerçekçi hedefler için ilgi çekici ve eğlenceli öğrenme etkinlikleri ile karşılaşırlar. Çeşitli ders materyalleri ve teknoloji öğrenmeyi ve öğretmeyi kolaylaştırmak için kullanılır. Öğrencilerin gelişimi sürekli izlenir ve düzenli telafi dersleri ve etkinlikler ile sınıfta öğrenilen dil yapıları günlük yaşama transfer edilir.

AKTİVİTELER- BİRE BİR DERSLER

 1. Speak UP!

Şimdiye kadar duyduğumuz en önemli şikayet: “Anlıyorum ama konuşamıyorum.” British Fly Dil Okulları dil ve kelime altyapısını oluşturduğu tüm öğrencilerinin konuşma becerilerinin ileri düzeye ulaşması ve kendine güvenen dil kullanıcıları olmasını sağlamak için profesyonel yabancı öğretmenler eşliğinde konuşamamayı sorun olmaktan çıkarıyor. Tüm öğrencilerimiz eğitimleri bittikten sonra bile bu etkinlikten sınırsız ve ücretsiz yaralanabileceklerdir.

 1. Film Club

Hayal gücünüzü de kullanarak görsel ve işitsel tekniklerle dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştirmek ve size yine daha akıcı konuşabilmeniz eğlenceli bir etkinlik sunuyoruz. Önceden belirlenen filmler ve videolar öğretmenle birlikte izlenir ve sonrasında yürütülen küçük grup tartışmaları ile öğrencilere konuşma pratiği yapma imkanı sunulur.

 1. Media Club

Günlük gazeteler ve medya programları aracılığı ile İngilizcenin doğal akışını ve günlük yaşamda kullanılan kelime ve ifadeleri daha çabuk öğrenebileceğiniz bir etkinlik. Kelime haznesini geliştirmek, yaşayan İngilizceyi takip etmek ve İngilizce konuşma pratiği yapmak isteyen öğrencilerimiz için önemli bir deneyim.

 1. Get Creative

Yaratıcılık içinizde var ve bunu artık İngilizce dışa vurmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Pre-Intermediate- seviyede ve sonrasında hikaye yazma, makale yazma ve akademik yazmanın inceliklerini öğrenebileceğiniz harika bir fırsat

 1. Word World

Her derste farklı bir tema etrafında gruplandırılmış kelimeleri öğrenerek kendinize güveni artırın. Ücretsiz kelime öğretim derslerine katılarak aktif kelime hafızanızın ne kadar ilerlediğine şahit olun.

 1. Pronunciation Clinic

İngilizce telaffuz için ekstra çalışma yapmak çok önemli. Bu çalışmalara aynı zamanda dinlediğinizi anlamınıza ve daha anlaşılır konuşmanıza yardımcı olacak. Seslendirilmeyen, bizim dil yapımızda olmayan sesler üzerinde daha fazla çalışmak istiyorsanız bu ekstra ücretsiz dersler tam size göre.

 1. Telafi Dersleri

Telafi dersleri öğretmenin birebir öğrenci ile ilgilendiği özel derslerdir. Öğrencilerimizin gelemediği gün yada anlamadığı konu için ek ders alma şansı vardır. Öğrencilerimiz bu haklarını kullanmaları için öğrenci işlerinden randevu almaları ve eksik oldukları konuyu bildirmeleri gerekmektedir.

 1. Office Hours

Öğretmenlerimiz haftalık belirli saatlerde sizleri dinlemek için okulda olacaklardır. Dil öğrenimi sürekli izlenilmesi gereken bir süreç ve bu sürecin her anında öğretmenlerimiz sizlere öğrenim koçluğu yapıyor olacaktır. Dil öğrenimi ve çalışmalarınızla ile ilgili her konuyu Office saatlerinde öğretmenlerimizle konuşabilirsiniz.

 • ÜCRETSİZ EKSTRA BİRE BİR DERSLER
 • ONLİNE SELF-STUDY EĞİTİM MATERYAL DESTEĞİ
 • ESNEK ve AKILLI ÖĞRENME ORTAMI
 • HIZLI İLERLEME
 • SOSYAL AKTİVİTELER
 • DENEYİMLİ ÖRETMENLER
 • ÜCRETSİZ SEVİYE TEKRARI
 • SMART LEARNING MÜFREDATI

EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

 • Genel İngilizce Eğitimi
 • Sınavlara Hazırlık – IELTS, TOEFL, YDS, YÖK DİL, HAZIRLIK ATLAMA
 • Özel Dersle - Kişiye özel ihtiyaçlara yönelik birebir dersler
 • Özel öğretim programları ile V.I.P gruplar
 • Kurumsal Eğitim Programları

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 10:00-19:30
  • Cumartesi: 10:00-19:30
  • Pazar: 10:00-19:30

British Fly İş İlanları

British Fly firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!