Büyük Anadolu Grup

Sağlık/Hastane  

www.buyukanadolu.com.tr

Büyük Anadolu Grup hakkında:

1963 yılında Başoğlu Kadın Doğum Cerrahi Kliniği olarak Samsun’da kurulan hastanemiz Türkiye’nin ilk özel hastanelerinden biridir. Sağlık hizmetlerinin devlet tarafından verildiği bu dönemlerde gerek hizmet kalitesi, gerek ileri teknoloji kullanımı ve gerekse otel konforundaki rahatlığı ile çok kısa sürede tanınan hastanemiz çevre illerden gelen hastalara da hizmet vermeye başlamıştır. 1997 yılında Büyük Anadolu ismini alan hastanemiz, geçmişten gelen tecrübe ve deneyimini Büyük Anadolu Sağlık Grubu çatısı altında, daha da geliştirerek özel bölge hastanesi kimliğine kavuşmuştur. Uzun yıllar hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmalarını devam ettiren hastanemiz Samsun ve çevre illerdeki halkımızın sonsuz güven ve sevgisini kazanarak, 2008 yılında ikinci hastanesini yine Samsun ilinde açmıştır. Böylece bölgenin en büyük özel hastanesi konumuna gelen Büyük Anadolu Hastanesi “geçmişte olduğu gibi gelecekte de huzur ve güvenin ilk adresi olma “ hedefine ulaşmak için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Halkımızın “Herşeyin Başı Sağlık” deyimiyle sağlıklı bir yaşamı herşeyin önünde görmesi çok anlamlı ve dogru bir yaklaşımdır.

Halkımızın bu kadar önemsediği bir konuyu dikkate alarak “Sağlıklı bir yaşam için yanınızdayız.” sloganını kendine ilke edinen Büyük Anadolu Sağlık Grubu sağlıktaki ilk yatırımını 1997 yılında gerçekleştirmiştir. Gerçekleşen bu yatırım, özel sağlık hizmetleri açısından Samsun’un ilk özel hastanesi olma özeliğini taşımaktadır.

11 yılda yapmış olduğu hizmetler sayesinde Samsun halkının birinci tercihi haline gelen hastanemiz yılda yaklaşık 150.000 poliklinik hizmeti veren bir konuma ulaşmıştır. Grubumuzun artan bu yoğun talebi karşılamak için 2008 yılında Samsun halkından aldığı güç ve güvenle 40 yataklı son teknolojik cihazlarla donanımlı, 5 yıldızlı otel kalitesinde ikinci hastanesini hizmete açmıştır.

Hastanelerimizde, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, hastanemize başvuranların her türlü sağlık sorununu en kısa sürede en kısa sürede ve güvenilir biçimde çözümlemek, ilgili tüm yasal şartları karşılamak, bölgemizin en saygın ve güvenilir hastanesi olmak, Büyük Anadolu Hastaneleri personeli olmaktan onur duyan güleryüzlü, konusunda yetenekli ekibimizle sağlık hizmetleri vermek, bilim ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmek, çalışanlara değer vererek katılımcı bir yönetim sağlamak, kaynakları en verimli ve etkin bir şekilde kullanmak, çevre etki değerlendirmesi yaparak çevreye saygılı olmak ve sürekli iyileştirmeler yapmak vazgeçilmez hedeflerimizdir.

Gelişen ve büyüyen sağlık sektöründe sorumluluk artık daha da çok artar hale gelmiştir. Çok uzun yıllardır özel hastanecilik sektöründe faaliyet göstermemiz nedeniyle adeta bir okul kimliği kazanan Büyük Anadolu Hastaneleri olarak sorumluluklarımızın farkındayız. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de huzur ve güvenin ilk adresi olmak için 24 saat durmadan çalışıyoruz. Herşey daha mutlu ve daha sağlıklı bir Samsun için...

Vizyonumuz, Misyonumuz, Kalite Politikamiz

Vizyonumuz,

İnsana, topluma ve çevreye karşı sorumluluğumuzu; kaliteli hizmet anlayışımız, üstün nitelikli ekibimiz ve teknolojik yeniliklerle birleştirilerek bugün olduğu gibi gelecekte de sağlıkta güven ve huzurun ilk adresi olmak.

Misyonumuz,

Büyük Anadolu Sağlık Grubu olarak amacımız; Sağlık hizmeti verdiğimiz hastalarımıza; Tecrübeli ve uzman kadromuzla hizmet vermek Sağlık hizmetini güvenli, temiz ve huzurlu ortamda sağlamak Sağlık hizmeti verirken tıbbın tüm imkanlarını hızlı bir şekilde kullanmak Etik değerlere ve hasta haklarına saygıyı gözardı etmemek Güvenilir, saygın öncü kuruluş olma özelliğimizi sürdürmek

Kalite Politikamız;

Hastalarımızın Hasta Kabulden Başlayıp, Taburcu Olup Hastanemizden Ayrılana Kadar Her Aşamada TSE ISO 9001-2000 Kalite Sistemini Uygulayarak Hastalarımızın Kendisini Güvende Hissedebileceği Bir Ortamda, Bilgili, Güleryüzlü ve Özveriyle Çalışan Uzman Kadromuzla, Hasta Memnuniyetini Sağlamak Eğitim ve Gelişim İçin Hizmet İçi Eğitim Programları ile Çalışanlarımızı Eğitmek ve Huzurlu Bir İş Ortamı Hazırlayarak Mutlu Olmalarını Sağlamak, Kaynakları Etkin Kallunarak Modern Teşhis ve Tedavide Sürekli Gelişimi ve Devamlılığı Sağlanmış Bir Sağlık Hizmeti Sunmak KALİTE POLİTİKAMIZ’dır.

BÜYÜK ANADOLU HASTANELERİ İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ÇİFTLİK ŞUBESİ

Tel : 0362 435 27 00

Faks : 0362 432 56 95

Adres : İstiklal Cad. No: 48 SAMSUN

MEYDAN ŞUBESİ

Tel : 0362 435 78 00

Faks : 0362 435 27 90

Adres : Atatürk Bulv. No: 160 (Eski Büyük Otel Karşısı) SAMSU N

Web Sitesi: www.buyukanadoluhastanesi.com.tr

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:30-18:00
    • Cumartesi: 08:30-14:00

Büyük Anadolu Grup İş İlanları

Büyük Anadolu Grup firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!