Şarküteri Sorumlusu İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Şarküteri Sorumlusu
 • İş AçıklamasıMağazalarımızda görevlendirilmek üzere; Şarküteri reyonlarımızda görev yapacak, Sorumlu olduğu reyonların temizlik ve düzenini sağlayacak, Hijyen konusunda hassas Ürün teşhirinin yapılarak satışa hazır hale getirilmesini sağlayacak, Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok kontrollerinin yapılması ve siparişlerin hazırlanması sağlayacak '' ŞARKÜTERİ GÖREVLİLERİ '' arıyoruz.
  Aranan NiteliklerKariyer hedefini perakende ve mağazacılık alanında belirleyen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Güler yüzlü hizmet anlayışımıza yoğun tempoda da ayak uydurabilecek, Görev sorumluluğu bilincinde olan, Müşteri ilişkileri kuvvetli, Sabırlı ve Pozitif düşünebilen.

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Market Elemanı, Şarküterist, Tezgahtar, Market Görevlisi, Şarküteri Görevlisi, Şarküteri Sorumlusu

 • İş AçıklamasıMağazalarımızda görevlendirilmek üzere; Et ve et ürünleri reyonlarımızda görev yapacak, Sorumlu olduğu reyonların temizlik ve düzenini sağlayacak, Hijyen konusunda hassas, Ürün teşhirinin yapılarak satışa hazır hale getirilmesini sağlayacak, Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok kontrollerinin yapılması ve siparişlerin hazırlanması sağlayacak '' KASAP '' arıyoruz.
  Aranan NiteliklerKariyer hedefini perakende ve mağazacılık alanında belirleyen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Güler yüzlü hizmet anlayışımıza yoğun tempoda da ayak uydurabilecek, Görev sorumluluğu bilincinde olan, Müşteri ilişkileri kuvvetli, Sabırlı ve Pozitif düşünebilen.

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasap, Market Elemanı, Market Şefi, Şarküterist, Kasap Şefi, Market Görevlisi, Şarküteri Görevlisi, Şarküteri Sorumlusu

 • İş AçıklamasıGıda sektörünün köklü ve öncü kuruluşu PELİT'in Florya şubesi için deneyimli "PASTANE TEZGAHTARI" arıyoruz.
  Aranan NiteliklerPasta, çikolata, lokum, tatlı vb. ürünlerin satışında deneyimli Kişisel bakımına, hijyene önem gösteren Diksiyonu düzgün, müşteri odaklı düşünen

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Kasiyer, Reyon Elemanı, Tezgahtar, Reyon Görevlisi, Şarküteri Sorumlusu, Temizlik Ürünleri Reyon Elemanı, Tezgah Sorumlusu, Tezgah Şefi

 • Manav Görevlisi

  Gürtat A.Ş.İzmir 12 Ağustos 2022
  İş Açıklamasıİzmir genelindeki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere; Manav reyonlarımızda görev yapacak, Sorumlu olduğu reyonların temizlik ve düzenini sağlayacak, Ürün teşhirleri yaparak satışa hazır hale getirilmesini sağlayacak, Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok kontrollerinin yapılması ve siparişlerin hazırlanması sağlayacak, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MANAV GÖREVLİLERİ '' arıyoruz.
  Aranan NiteliklerEn az 2 yıl Manav reyonu deneyimi olan, Müşteri memnuniyeti ön planda tutan, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, Dinamik bir ortamda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Manav, Market Elemanı, Şarküterist, Tezgahtar, Market Görevlisi, Şarküteri Görevlisi, Şarküteri Sorumlusu, Tezgah Sorumlusu, Tezgah Şefi

 • İş AçıklamasıCarrefourSA olarak 10.000 den fazla çalışanımızla 600'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme ve Mini formatlarında faaliyet göstererek eksiksiz portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi hizmet kalitesi ile cevap veriyoruz. Muğla/Bodrum'da bulunan mağazalarımızda sezonluk “Balık Reyon Görevlisi” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz! Görev Tanımı; -CarrefourSA garantisi ile taze, sağlıklı ve günlük olarak gelen ürünlerin reyonlarda sunumunu yaparak, bulunurluğunu sağlamak ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek. -SKT kontrollerinin günlük olarak yapmak ve müşteri talepleri doğrultusunda ürünlerin işlenerek hazırlanmasını sağlamak, -Sorumlu olduğu reyonun günlük olarak satış ve stok kontrollerini takip ederek, sipariş oluşturulmasına destek vermek, -Hijyen, kalite ve gıda güvenliği prosedürlerine uygun olarak çalışmak.
  Aranan Nitelikler-En az 2 yıl balık reyonu deneyimi olan, -Tercihen mesleki yeterlilik belgesi bulunan, -Müşteri memnuniyeti ön planda tutan, -Ekip çalışmasına yatkın, -İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, -Dinamik bir ortamda çalışabilecek, -Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek, -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Gıda Elemanı, Market Elemanı, Market Sorumlusu, Reyon Elemanı, Şarküterist, Balıkçı, Market Görevlisi, Reyon Görevlisi, Şarküteri Görevlisi, Şarküteri Sorumlusu

İş Habercisi - Şarküteri Sorumlusu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?