Elektrik Yetkilisi İş İlanları

Hepsini Temizle
Elektrik Yetkilisi
 • Elektrik Mühendisi

  VOLTES A.Ş.Türkiye Geneli 22 Eylül 2022
  İş Açıklamasıİzmir merkez ofisimizde görev alacak ELEKTRİK MÜHENDİSİ takım arkadaşı arıyoruz.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Şantiye sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Hakediş, Metraj ve Proje konusunda tecrübeli, Autocad bilen, İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, analitik ve disiplinli, Proje çözücü, enerjik, azimli ve sorumluluk sahibi, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Mühendislik

  Pozisyon: Elektrik Bakım Sorumlusu, Elektrik Mühendisi, Elektrik Şefi, Elektrik Yetkilisi, Elektrik/Elektronik Mühendisi, Elektrik/Elektronik Sorumlusu, Elektrik/Elektronik Yetkilisi, Şantiye Mühendisi, Şantiye Sorumlusu, Elektronik Mühendisi

 • Elektrik Teknikeri

  Gi Groupİzmir 15 Eylül 2022
  İş AçıklamasıGi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlığı ve eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 58 ülkede faaliyet göstermektedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü fabrikamız için "Elektrik Teknikeri'' arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan Nitelikler- En az 5 yıllık tecrübeye sahip, - Elektrik alanında meslek lisesi mezuniyeti ya da MYK olan, - Mekanik bilgisi olan çalışma arkadaşları arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Plastik

  Pozisyon: Elektrik Elemanı, Elektrik Kalfası, Elektrik Yetkilisi, Elektronik Elemanı, Elektrik Bakım Elemanı, Elektrik Bakım Formeni, Elektrik Bakım Ustası, Elektrik Teknikeri, Elektrik Teknisyeni

İş Habercisi - Elektrik Yetkilisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?