Çağlayanlar Otomotiv İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları

Çağlayanlar Otomotiv İş İlanları

Çağlayanlar Otomotiv firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Çağlayanlar Otomotiv Hakkında

1955 yılından bu yana çeşitli mümessillikler ve distribütörlükler ile otomotiv yedek parça konularında uzmanlaşarak Türkiye piyasasına hizmet vermeye başlayan firmamız 1980 yılından itibaren önce RHP rulmanlarının daha sonraki yıllarda da dünyanın en büyük rulman üreticilerinden NSK rulmanlarının Türkiye Genel Distribütörlüğünü almıştır. En son olarak da NSK Lineer – Kızaklı sistemlerini de bünyesine katan firmamız her türlü rulman ihtiyacına karşılık verecek yelpazeye kavuşmuş bulunmaktadır.

Türkiye'nin heryerine teknik destek veren mühendislik birimimiz müşterilerimizin ve son kullanıcıların tüm ihtiyaç ve sorularına ayrıca yeni proje ve geliştirme çalışmalarına yerinde çözüm getirmektedir. Rulman kullanımının öneminin bilincinde olan firmamız onlarca fabrikada doğru rulman kullanımı ile ilgili yaptıkları araştırmalar sonucunda teknik ekiple işbirliğine giren mühendislerimiz daha az maliyetle daha fazla üretim yapılmasını sağlamıştır.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00 - 18:00 Cumartesi: 00:09 - 13:00 Pazar: Yok
Sosyal ve Yan Haklar Servis Özel Sağlık Sigortası Yemekhane

Çağlayanlar Otomotiv İş Başvurusu

Çağlayanlar Otomotiv, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Çağlayanlar Otomotiv firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Çağlayanlar Otomotiv ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Çağlayanlar Otomotiv iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Çağlayanlar Otomotiv iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim