Dört Eren Petrol Ticaret

Hizmet / İşletme Servisi  

erengrup.org/

Dört Eren Petrol Ticaret hakkında:

KURUMSAL TARİHÇE


1979 yılında inşaat taahhüt işleri yapmak üzere inşaat yüksek mühendisi Ali Ethem Yıldırım tarafından başlatılan faatliyetlerimizi genişleyen iş hacmimizle birlikte kurulan EREN PETROL TİC. İNŞ. Ve SAN. LTD. ŞTİ. ve iştirak edilen şirketler ile 38 yıldır sürdürmekteyiz.

1994 yılında kurulan ve 24 yıldır faaliyetlerini sürdüren EREN PETROL TİC. İNŞ Ve SAN. LTD. ŞTİ. ise devam edilen inşaat taahhüt işleri yanında toptan ve perakende olarak akaryakıt ürünleri taahhüt ve pazarlama işleri de kesintisiz olarak yürütülmektedir.

Tüm çalışma hayatında telekomünikasyon binaları ve radyo verici istasyonları gibi özellikli üst yapılar yanında okul, hastane, cami, konut gibi bir çok üst yapı inşaatlarının yanında baraj, şehir içi telefon şebekesi, kanalizasyon ve sulama şebekesi gibi alt yapı işleri de tamamlanarak hizmete sunulmuştur.

Sektörde mühendislik gereklerine ve ihtisaslaşmaya önem veren anlayışımız ise sürdürülmekte olan ve beton finişeri marifeti ile yerinde yapılan bordür, saha betonu, yürüme ve bisiklet yolları, beton bariyer, New Jersey, V kanal gibi yol imalatlarının taahhüt ve yapımı 2013 yılında kurulan DÖRTEREN MÜH. İNŞ. SAN Ve TİC. LTD. ŞTİ. bünyesinde sürdürülmektedir.

Tüm projelerinde mühendislik gereklerini ön planda tutan şirketimiz Adapazarı, Kocaeli, Bursa, Yalova gibi deprem bölgelerinde inşa ettiği çok katlı yapıların 1999 Gölcük depreminde hasar görmeden çıkması ile bölgede haklı bir övgüye sahiptir.

FAALİYET ALANLARI

İNŞAAT, AKARYAKIT ve BETON UYGULAMALARI

Dört Eren Petrol Ticaret İş İlanları

Dört Eren Petrol Ticaret firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!