Düzlem Metal

Metal Sanayi  

Düzlem Metal hakkında:

Firmamız, Düzlem Metal Sanayi ve Ticaret, toz ve granül malzemeler kullanarak üretim yapan fabrikalardaki dozajlama, tartım ve malzeme transferi konularında anahtar teslim hizmetler vermektedir. 2002 yılında kurulan firmamız önceleri sadece stoklama ve boşaltma sistemleri imalatı ile uğraşmış, daha sonra diğer endüstriyel ihtiyaçlar konusunda da çalışmalarını sürdürmüştür. Bu çerçevede firmamız genel olarak;· Toz, granül ve sıvı hammaddelerin fabrikaya girişinde stoklama sistemleri (Toz siloları, sıvı tankları, bigbag ve torba boşaltma sistemleri vb.)

· Stoklamadan üretime tartım sistemleriyle dozajlanarak katılması,

· Malzemelerin proses içerisinde özelliklerine uygun olarak taşınması, (Pnömatik transport, helezon konveyörler, bantlı konveyörler, elevatörler vb.)

· Mikserler (Toz-toz mikserleri, sıvı-toz mikserleri, reaktörler, ısıtmalı reaktörler vb.)

· Bigbag dolum, torbalama, paletleme ve streçleme sistemlerikonularında hizmet vermektedir. Bu kapsamda firmamız projelendirme, imalat ve montaj hizmetlerinin tamamını üstlenerek sanayimizin ihtiyaç duyduğu anahtar teslimi çözümler sunmaktadır. İmalat prosesinde miksere kadar olan formülasyon hazırlama ve dozajlama sistemlerini kendi bünyesindeki imalatları ile gerçekleştiren Düzlem Metal, üretim hattının devamı olan mikser konusunda İngiliz J.R.BOONE LTD.; paketleme, paletleme ve streçleme konularında ise İspanyol METRAL firmalarıyla ortak çalışmaktadır. Böylelikle üretim hattında malzeme girişinden mamül sevkine kadar hat olarak anahtar teslimi çözüm sunmaktadır.Projelendirme ve üretim aşamalarında her zaman teknolojik kurallara uygun imalat yapmak, yenilikleri takip ederek onlara ayak uydurmak, zamanında teslim şartımızı koşulsuz yerine getirmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak temel felsefemiz haline gelmiş ve bu anlayışımız mühendis kadromuzdan çalışan kadromuza kadar herkes tarafından benimsenmiştir. Bu prensipli çalışma ile yakaladığımız büyümeyi önümüzdeki yıllarda daha da artan bir şekilde sağlamak için daha çok çalışmamız gereğinin bilincindeyiz.

Firmamızın geldiği bu noktada bizden desteğini esirgemeyen tüm müşterilerimize ve tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür eder, birlikteliğimizin uzun yıllar boyunca sürmesini dileriz.

Düzlem Metal İş İlanları