Ekoçed

Çevre  

Ekoçed hakkında:

EKOÇED GRUP olarak;
1999 yılında, müşterilerimize Çevre Danışmanlık ve Mühendislik hizmetleri sunmak adına şirketimizi kurduk.
Danışmanlık Hizmeti ile çıktığımız bu yolda, günden güne güçlendirdiğimiz kurumsal yapımızla, hizmet alanlarımızı da genişleterek siz değerli müşterilerimizin sorunlarına özgün çözümler üretiyoruz.

Çevre konusunda bu gün geldiğimiz noktaya bakıldığında 15 yıl öncesine nazaran "çevre” kelimesinin ifade ettiklerinin bile değiştiğini, hatta bu kelimenin hayatımızı tam anlamıyla "çevrelediğini” görmekteyiz.
Çalışmalarımızı, kuruluşumuzdan bu yana toprak, hava, su bileşenlerinden oluşan çevrenin aslında yaşam sağlık ve kalite olduğu bilinci ile sürdürdük.

Türkiye olarak çevremize karşı farkındalık ve önlem alma düzeyimiz, gelişmiş toplumların bir hayli gerisinde kalmış olsa da, artık ülkemizde de devlet destekli kurumların faaliyetlerinin arttığını biliyor, atıklarımızın depolama taşıma ve geri dönüştürülmesinde müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetler ile ülke ekonomisine büyük katkıların sağlanmasına öncülük ediyoruz.

Başta Çevre Danışmanlık Hizmetleri olmak üzere, Çevre Laboratuvarı, Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, İlkyardım Eğitim Merkezi, Tek Kullanımlık Sağlık Malzemelerinin Üretimi ve Endüstriyel Temizlik Ürünlerinin Pazarlaması ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına çok yönlü çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Küçük bir büroda başladığımız çalışma hayatımıza, 3000 m2’lik kapalı alanımız, Çevre ve Kimya mühendisleri başta olmak üzere, konusunda uzmanlaşmış, maden, jeoloji, orman ve ziraat mühendislerimizin yanı sıra kimyager ve teknikerlerden oluşan 80 kişilik kadromuz eşliğinde 1000’i aşkın müşteri portföyümüze emin adımlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

EKOÇED GRUP olarak;
Siz değerli müşterilerimizin de desteği ile Türkiye’nin lider kaynak kuruluşu olmanın haklı gurunu yaşıyoruz.
Çevreye duyarlı, kalite bilinci yüksek, çözüm odaklı çalışmalarımıza her geçen gün bir yenisini ekleyerek Edirne’den Kars’a ülkemizin her karış toprağını adım adım dolaşıyor ve hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktan onur duyuyoruz.

Ekoçed İş İlanları