Elbak Makina hakkında:

Elbak Makina, Mühendislik ve Endüstriyel Ürünler San. ve Tic. Ltd.Şti. 1988 yılında İzmir ’de kurulmuştur. 1992 yılından bu yana İstanbul Ticaret Sicili ’ne kayıtlı olarak faaliyetlerini İstan-bul merkezli olarak sürdürmektedir. Merkez bünyesinde görevli kadrosuyla, ağırlıklı olarak gı-da sektöründe kullanılan yurtdışı kökenli tartım, dolum ve paketleme makinalarının, başlıca gıda ve tekstil sektöründe kullanılan metal dedektörlerinin pazarlamasını ve sözkonusu ekip-manların teknik servis hizmetini yapmaktadır.

1997 yılından beri yine İstanbul merkezli şubesi, TEKNOMARKET, kanalıyla endüstrinin tüm sektörlerine endüstriyel komponent ve malzeme tedarikini yapmaktadır. Ağırlıklı olarak İtal-yan imalatçıların temsilcisi ve distribütörü olarak ithal edilen redüktör, varyatör, hassas dişli sistemleri, transmisyon zinciri, çeşitli amaçlara yönelik ataşmanlı zincirler, konveyör zincirleri ve komponentleri, çeşitli amaçlara uygun mühendislik plastikleri, hareketli kablo kanalları, elektrik motorları satışını yapmaktadır.

2004 yılının ortalarından itibaren bünyesinde oluşturduğu Mühendislik Hizmetleri Bölümü aracılığıyla kapsamlı çözüm gerektiren konveyör sistemleri, otomasyon içeren bina içi nakil ve elleşme sistemleri başlığı altında anahtar teslimi proje hizmetlerini yürütmektedir.

01 Ocak 2005 ’de DUDULLU İMALAT BİRİMİ ’nin işletmeye alınmasıyla, çözüme yönelik proje hizmetleri kapsamında şekillenen üretimimiz kendi çatımız altında güvenilir, deneyimli, bilgili bir kadroyla anahtar teslimi olarak realize edilmektedir.

Faaliyetlerimizi pekiştiren DUDULLU İMALAT BİRİMİ ’nin diğer bir konusu ise, modüler an-layışla tasarlanan standart ölçü ve özelliklerde geliştirilen İŞ GÜVENLİĞİ ÇİT SİSTEMİ ’nin bir bütün olarak üretilmesidir. Hareketli makina ve aksamın çevresinde iş güvenliğinin sağ-lanması, çeşitli kapalı mekanlarda (depo, ambar, koridorlar) separasyon amaçlı çit uygulama-ları için komple sistem önerileri geliştirilmiştir.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:30-18:00
    • Cumartesi Yok
    • Pazar Yok
  • Sosyal ve Yan Haklar
    •  Yemek Kartı

Elbak Makina İş İlanları