Eopy Endüstriyel Otomasyon Proje Yazılım Ve Danışmanlık Hizmetleri

Diğer  

Eopy Endüstriyel Otomasyon Proje Yazılım Ve Danışmanlık Hizmetleri hakkında:

Endüstriyel Otomasyon Proje Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri 2001 yılında kurulmuş; elektrik, elektronik, otomasyon ve endüstriyel kontrol konusunda hizmet veren, müşteri ihtiyaç ve taleplerini zaman-maliyet-kalite unsurlarıyla analiz ederek çözüm üreten çok yönlü bir proje, yazılım ve danışmanlık şirketidir.

  Globalleşen endüstride, müşterimizin ihtiyaçlarına yönelik;

    »Yenilikçi Yaklaşım,

    »Doğru Çözüm ve Uygulamalar,

    »En Uygun Kalite,

    »Yüksek Verimlilik

anlayışı ile dünya standardında etkili çözümler sunmayı kendine ilke edinmiştir. Deneyimi, enerjisi, potansiyeli ve ilkeleriyle lider bir kurum olma yolunda yürümektedir.

EOPY şirket içi gelişim organizasyonlarıyla, değişen teknoloji içerinde çalışanlarımız için eğitimler sağlayarak en iyi ve en yeni uygulamaları doğru ve zamanında sunmak için kendisini geliştirmektedir.

EOPY için; müşteri memnuniyeti odaklı bir sorumluluk bilinciyle taahhütlerimizi yerine getirmek şirket kalite anlayışımızın temelidir. Müşterilerimizle yıllardır süren birlikteliğimiz en anlamlı ödülümüzdür. Deneyimlerimizi, iş ortaklarımız olan müşterilerimizle paylaşırken; sahadan aldığımız geri bildirimler kapsamında verimliliği ve faydayı arttırma hedefi olan bir ekip olarak diyoruz ki;

"Bizi Sahada Görün!"

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:00-18:30
  • Cumartesi Yok
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Servis
  •  Yemek Kartı

Eopy Endüstriyel Otomasyon Proje Yazılım Ve Danışmanlık Hizmetleri İş İlanları

Eopy Endüstriyel Otomasyon Proje Yazılım Ve Danışmanlık Hizmetleri firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!