Erkunt Boya

Kimya  

www.tozboyaizmir.com

Erkunt Boya hakkında:

İlk ticari faaliyetine 2009 yılında İzmir-Bornova' da başlayan Erkunt Toz Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş. , sektörde 10 yılı aşkın süredir gerek teknik bilgi, gerek stok ve tedarik zinciri, gerekse müşteri taleplerine hızlı ve güvenilir cevap verme konusunda edindiği bilgi birikimi ile her geçen gün gücüne güç katarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Bu gün gelinen noktada, ilk kurulduğu yıla kıyasla toplam iş hacmini 10 kat arttırarak Micropul Boya ve ATF Kimya gibi sektörün lokomotif markalarının Ege Bölgesi Distribütörlüğü görevini başarıyla yürütmektedir.

​Rakiplerimize kıyasla daha fazla tercih edilmemizin nedenleri arasında gösterebileceğimiz teknik donanımı yüksek sektöre hakim personellerimiz, isteğe bağlı kartela dışı spesifik taleplere verilen hızlı AR-GE çalışmalarımız ve etik ticaret anlayışıyla beraber müşteri memnuniyetinin her daim ön planda tutan iş anlayışımız şirketimizin sağlam adımlar ile büyümesindeki en temel faktörlerlerini oluşturmaktadır.

​Erkunt Toz Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak elektrostatik toz boya alanında Micropul Boya Kimya Sanayi' nin, metal yüzey kimyasalları alanında ATF Kimya Sanayi' nin Ege Bölge Distribütörlüğünü yapmaktayız. Bunların yanında toz boya kabin filtreleri, sprey boya ve streç film gibi birçok yan ürün ihtiyaçlarına cevap verebilecek kabiliyetlere sahibiz.

​Sektörümüzde sürekli büyüyen, yenilikçi ve tedarik-stok- Ar-Ge Çalışma hızları konusunda kendini sürekli geliştiren, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören şirket anlayışıyla bugün İzmir Kısıkköy Sanayi Yerleşkesi' nde 1500m' kapalı alanda, iştirak firmalarımız ile birlikte faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Erkunt Boya İş İlanları

Erkunt Boya firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!