FA GRUP

Turizm  

www.fagrup.com

FA GRUP hakkında:

Toplu yemek üretimi ve satışı sektöründe köklü bir oluşum olan Fa Grup, bünyesinde yer alan bir çok firmasıyla 2008 yılından bu yana hizmet vermektedir. Kaliteli ve hijyenik şartlarda hazırlanan yemekler, uygun fiyat politikası ile ülkemizin bir çok ilinde günlük ortalama 25 bin kişiye sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Fa Grup olarak;

Personellerin dönemsel olarak eğitilmesini, uygun ve kaliteli ürün tedariğini, iş denetim mekanizmasının doğru olarak işletilmesini ve gıda mühendisleri kontrolünde hijyenik koşullar içerisinde üretim yapmayı prensip edinmiştir. Üretim politikalarının olumlu etkilerinin farkındalığıyla çalışma esaslarını düzenlemiş ve bu esasların sonucunu müşteri memnuniyeti ile taçlandırmış ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-18:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00
  • Sosyal Sorumluluk Projeleri
    • 2009 yılında açılan E-ekmek.com ticaret sitesi ile glütensiz gıda sektöründe bir ilki gerçekleştirerek, Türkiye’nin her bir noktasına çölyak ve pku hastalarına glütensiz ürünler göndermiş ve sektörde kendinden söz ettirmiştir. NETFA Elektronik, çölyak ve PKU hastalarının glütensiz ürünlere erişim kolaylığı sağlamasıyla beraber, piyasadaki ürün yetersizliğinden dolayı glütensiz ürünler ithal ederek müşterilerinin satışına sunmuştur. Netfa Elektronik olarak nihai amacımız bu alanda yerli üretim yaparak ihracat yapmaktır. Netfa Elektronik, e-ekmek.com’u gıda işi olarak değil, sosyal sorumluluk bilinci içinde, çölyak ve pku hastalarının ihtiyaçlarını gözeterek dikkat ve özenle bu görevi yerine getirmektedir.

FA GRUP İş İlanları