GÜMÜŞ SPOR GİYİM

Tekstil  

www.argento.com.tr

GÜMÜŞ SPOR GİYİM hakkında:

Dünya modası trendlerini yakından takip ederek plaj modasının gelişmesi ve sürekli yenilenmesine katkıda bulunan, stratejileri ve yatırımları ile dikkat çeken Gümüş Tekstil; Ömer Gümüş tarafından 1986 yılında kurulmuştur. Gümüş soyadının İtalyancası olan Argento Beachwear markası ile özel tasarımları, geniş koleksiyonu ve plaj aksesuarlarıyla sektörde öncü firmalardan biri olmuştur.

Desen, tasarım ve aksesuarda öncü…

Mükemmel işçilik ve yüksek kalite standartlarıyla üretilen Argento Beachwear desen, tasarım ve aksesuar kullanımında sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Farklı kültürleri barındıran koleksiyonlar …

Birçok farklı kültürü içinde barındıran geniş koleksiyonuyla 35 noktada satış yapan Argento Beachwear aynı zamanda hikayelerden yola çıkarak oluşturdukları tasarımlarıyla her yaştan kişiye ulaşabilmektedir.

Cesur adımlar, yenilikçi fikirler…

Tecrübe ve girişimcilik ruhuyla Argento adını verdiği markasını tüketiciyle buluşturmuş olan Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gümüş’ün önderliğinde Argento Beachwear; 2016 yılından itibaren teknolojiyi takip eden, dinamik, yenilikçi fikirlere açık İhracat’tan Sorumlu Mehmet Gümüş ve tasarım’dan sorumlu Merve Gümüş’ün katkılarıyla da cesur adımlarıyla dikkat çekmektedir.

Güvenilirlik ve istikrar…

İş ortakları, müşterileri ve tüketicileri ile güvene dayalı ilişkiler kurarak yoluna devam eden Gümüş Tekstil; ihracat çalışmalarını daha da büyüterek satış noktalarını 50 ülkeye çıkarmayı hedeflediği yoluna yeniliklerle devam etmektedir.

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:00-18:30
  • Cumartesi Yok
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Servis
  •  Yemekhane

GÜMÜŞ SPOR GİYİM İş İlanları

GÜMÜŞ SPOR GİYİM firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!