Güven Hastanesi

Güven Hastanesi
Güven Hastanesi www.guven.com.tr
Firmayı Şikayet Et
Güven Hastanesi İş İlanı Ara

Güven Hastanesi İş İlanları

Güven Hastanesi firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Güven Hastanesi Hakkında

Güven Sağlık Grubu

Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 1975 yılında kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor. Her alanda sunduğu kaliteli hizmet, hasta sayısını ve talebi arttırmakta; artan talep hastalarımıza olan sorumluluğumuzu yükseltmektedir.

34 kişilik bir ekiple başlayan hikâyemiz uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personeli ve idari çalışanlardan oluşan 1600 kişilik kadrosu ile 40.000 metrekare alanda, 254 yataklı, 12 ameliyathaneli büyük bir genel hastane konseptine ulaşmıştır. Geldiğimiz noktaların gururu, bizi daha fazla çalışmaya yöneltmekte, gelecekteki hedeflerimizin çıtasını yükseltmektedir. Önceliğimizin, hastalarımızın bize duyduğu GÜVEN olduğunu unutmadan yolumuza devam ediyoruz.

 

 

 

 

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok

Güven Hastanesi İş Başvurusu

Güven Hastanesi, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Güven Hastanesi firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Güven Hastanesi ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Güven Hastanesi iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Güven Hastanesi iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver