İdeal Tarım Ürünleri Ticareti İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları
İdeal Tarım Ürünleri Ticareti
İdeal Tarım Ürünleri Ticareti www.idealtarim.com.tr

İdeal Tarım Ürünleri Ticareti İş İlanları

İdeal Tarım Ürünleri Ticareti firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

İdeal Tarım Ürünleri Ticareti Hakkında

2002 yılında kurulan İdeal Tarım Ürünleri Ticareti AŞ; en kaliteli, lezzetli, güvenilir meyve ve sebzeleri en iyi yetiştiği yerlerden, en iyi şekilde yetiştiren üreticilerden mevsiminde alıp, tazeliğini koruyarak, yılın 365 günü dünyanın dört bir yanındaki insanlarla buluşturmayı amaç edinmiştir.

Ürünlerini Verita, Pepita ve Ekopita markaları altında pazara sunan İdeal; meyve ve sebze yetiştiriciliği, hasadı, standardizasyonu, depolaması, paketlemesi ve lojistiği gibi konularda her yeniliği ve teknolojiyi yakından takip eden bir hizmet anlayışı geliştirmiştir.

Tek kanaldan tüm ihtiyaçların karşılandığı, kalite odaklı “Tam Tedarikçi” konseptini sektöre kazandıran İdeal, gıda güvenliği ve iyi tarım uygulamaları konularında benzersiz bir titizlik göstermektedir.

Ürün gamına kattığı her ürüne, üretimden tüketimine uzanan tüm tedarik aşamalarına değer katmayı vizyon edinen İdeal, her zaman en kaliteli ürün ve hizmeti sunan vazgeçilmez bir adres ve tüm dünyanın “Tam Tedarikçi”si olma yolunda ilerlemektedir.

Kurulduğu günden bu yana kalitesinden, memnuniyet odaklı ve yenilikçi duruşundan vazgeçmeyen İdeal, yeni projeler için yatırımlarına, üretici ve tedarikçi ağını büyütmeye, çeşitli gıda ürünlerini keşfetmeye devam etmektedir.

 

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 140 Mavi Yaka 60 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00 - 18:00 Cumartesi: 09:00 - 13:00 Pazar: Yok

İdeal Tarım Ürünleri Ticareti İş Başvurusu

İdeal Tarım Ürünleri Ticareti, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

İdeal Tarım Ürünleri Ticareti firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de İdeal Tarım Ürünleri Ticareti ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel İdeal Tarım Ürünleri Ticareti iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

İdeal Tarım Ürünleri Ticareti iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim