İhlas Ev Aletleri A.Ş.

Hızlı Tüketim Malları  

www.ihlasevaletleri.com.tr

İhlas Ev Aletleri A.Ş. hakkında:

İhlas Pazarlama

İhlas Pazarlama (www.ihlaspazarlama.com.tr), tüm yurda dağılmış pazarlama ağıyla İhlas Grubu'nun ağırlıklı olarak elektrikli ve elektronik ev aletleri ürünlerinin pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Bu çerçevede grup içi firmalardan İhlas Ev Aletleri A.Ş.'nin (www.ihlasevaletleri.com.tr) üretmiş olduğu ürünler önemli bir ağırlık taşımakla birlikte, buna ek olarak dünya markası pek çok ürünün bayilerine toptan pazarlaması da yapılmaktadır.

Türkiye çapına yayılmış İhlas Pazarlama A.Ş. bayileri tarafından işletilen 850 noktadan (200 adet İhlas mağazası, 200 tanıtım ofisi, 300 adet dağıtım bürosu, 150 adet yetkili servis) oluşan pazarlama ve dağıtım ağı, ülkenin en güçlü dağıtım organizasyonlarındandır.

TGRT Pazarlama kanalını kullanarak ürünlerini daha güçlü tanıtan İhlas Pazarlama, Türkiye Gazetesi abonelik sistemi aracılığıyla müşterileriyle fiziksel temas sağlayarak görüşlerini aktarabilmektedir. İhlas bayileri, hem müşterilerle hem de İhlas Pazarlama personeliyle ilişki kurarak satış ve pazarlamanın etkili bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadırlar. Pazarlama kadroları ile üretici şirketler arasında bulunan çift yönlü bilgi akış sistemi sayesinde, pazarlama kadroları ürünlerle ilgili gerekli bilgileri ve teknik özellikleri üretici şirketlerin teknik kadrolarından öğrenirken; üretici şirketler ise piyasa koşulları ve piyasalarda talep edilen ürünlere dair bilgileri, pazarlama kadrolarından öğrenmektedirler. Bu bilgi akışı sayesinde şirketler piyasa koşullarına anında uyum sağlarken, ürünlerin kalitesi de olumlu bir şekilde etkilenmektedir.

İnsan mutluluğunu ön planda tutan İhlas Pazarlama, her zaman müşterilerinin fikirlerine değer vererek ürün çeşit ve niteliklerini, birinci elden yani tüketicilerden aldığı öneriler doğrultusunda şekillendirmektedir.

İhlas Ev Aletleri A.Ş. İş İlanları