Kuşman Bilgisayar Yazılım

Bilgisayar / BT / Internet  

www.kusman.com.tr

Kuşman Bilgisayar Yazılım hakkında:

1989 yılında henüz Türkiye de Müşteri İlişkileri Yönetimi - Customer Relationship Management (CRM) - kavramı gelişmemişken ilaç üretim ve pazarlama şirketleri bu ihtiyacı herkesten önce fark edip, bu teknolojiyi kullanmak istediler. Kuşman bu talebi Türkiye'de ilk çözen şirket oldu. 1989 yılında henüz pek çok ülkede bu konuda bir sistem geliştirilmemişken, elektronik ortamda müşteri ilişkilerinin monitörize edilebilmesini sağlayan bir yazılım geliştirdi. Kuşman yazılım sistemini ilaç endüstrisinin kendi dilini kullanarak geliştirdi, bu gelişim beraber çalıştığı yüzlerce profesyonel yöneticinin talep, ihtiyaç, tavsiye, analiz, planlama ve uygulaması ile şekillendi.

Sektörün buluşma noktası Kuşman, 20 yıllık deneyim ile ilaç şirketlerinin gereksinimlerini anlayabilmekte ve tam olarak cevap vermektedir. İş ortaklarından aldığı veriyi, iş ortaklarının ihtiyacına göre işleyerek onların iş verimliliklerini artırabilecekleri bilgi haline getirerek ilaç endüstrisinin bir parçası olmuştur. Çalışmalarındaki “Müşteriye Özel” esnek, dinamik, bürokrasiden uzak yaklaşımları sayesinde bugün Türkiye İlaç pazarının önde gelen şirketlerini de içeren müşteri portföyüne ulaşmıştır.

Sahada Tıbbi Satış Temsilcilerinin yaptıkları Doktor - Eczane ziyaretlerinin izlenmesi ile başlayan yolculuğumuz, bugün birçok ilaç şirketinin Müşteri İlişkileri Yönetimi anlamında veri tabanı sağlanmasından, segmentasyona, şirket masraflarının yönetiminden, performans ölçümü, prim sistemi ve hesaplamasına kadar genişleyen hizmetlerimiz ile devam ediyor.

Kuşman Bilgisayar Yazılım İş İlanları