MENSİS ENERJİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

MENSİS ENERJİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
MENSİS ENERJİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ www.mensisgroup.com
Firmayı Şikayet Et
MENSİS ENERJİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş İlanı Ara

MENSİS ENERJİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Hakkında

Mensis Enerji, kamu ve özel sektörde 30 yıla yakan üst düzey görevlerde bulunan Sn. Abdullah ATALAY tarafından kurulan modern yenilikçi bir enerji şirketidir.Dağıtım ve üretim şirketlerine her konuda danışmanlık vermektedir. Elektrik dağıtım sektöründe alt yapı şebeke projelerini gerçekleştirmektedir. Türkiye'nin bir çok ilinde anahtar teslimi (EPC) Güneş Enerji santralleri projeleri gerçekleştirmektedir. Mensis enerji güneş ve rüzgar enerji santrallerinin geliştirilmesi ve kapasite temin edilmesi alanlarında çalışmaktadır.Türkiye'nin muhtelif bölgelerinde çok sayıda elektrikli araç (EV) şarj ünitelerini tesis etmiştir. Mensis enerji, evsel tipi depolama çözümleri sunmaktadır. Gaz ve petrol uygulamalarında Amerikan Baker Hughes firmasının Türkiye channel partneridir. Enerji alanında yatırım yapan şirketler için en uygun modeli, günün en ileri teknolojisi ile optimum maliyetle kurarak, maksimum verim elde etmelerini sağlamak. Bu süreçte işbirliği içerisinde olduğu firmalara karşı güvenilirliğini koruyarak memnuniyeti en üst düzeyde tutmak. Enerjide dışa bağımlılığı azaltmak üzere yerli ve yenilenebilir enerji yatırımları ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak. Endüstriyel işletmelerin enerji yatırımlarında profesyonel destek hizmeti vermek. Gerçekleştirilen yatırımlarda sürdürülebilirliğin ön planda olmasına değer vermek. Yenilenebilir enerji yatırımları ve depolama sistemleri konusunda danışmanlık hizmeti vermek.

 

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 60 Mavi Yaka 50 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 06:00 - 18:00 Cumartesi: Yok Pazar: Yok
Sosyal ve Yan Haklar Yemek Kartı

MENSİS ENERJİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Başvurusu

MENSİS ENERJİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

MENSİS ENERJİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de MENSİS ENERJİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel MENSİS ENERJİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

MENSİS ENERJİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver