Mercanlar Mutfak Eşyaları

Firma Detay

Mercanlar Mutfak Eşyaları

Mercanlar Mutfak Eşyaları

www.renga.com.tr

Mercanlar Mutfak Eşyaları Hakkında

2006 yılından beri sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile üretimini gerçekleştiren firmamız; mutfak, tezgah ve  masaüstü ürünleriyle her kesime hitap eden geniş ürün yelpazesini;  "RENGA”, "RENGA PLUS”, ”RENGA BAMBU” olmak üzere  üç farklı marka altında tüketicisiyle buluşturmaktadır. Markalarımızın ürün gamında ise ağırlıklı olarak kavanoz, sürahi, baharatlık, tuzluk, yağdanlık ve saklama kabı gibi ürünler yer almakta. Her geçen gün rekabetini küresel arenada istikrarlı bir şekilde sürdüren "MERCANLAR", faaliyet gösterdiği 80'i aşkın ülkede ve yurt içinde pazar payı ve marka bilinirliğini arttırmaktadır.

Güçlü organizasyon yapısı, dinamik ve uzman kadrosu, ileri teknolojisi ile  dünya çapında tanınan bir marka olan firmamız, sahip olduğu misyon ve vizyon doğrultusunda başarılarını önümüzdeki yıllarda da sürdürmeye kararlıdır.

Firmamız müşteri odaklı hizmet anlayışı ve çalışana değer veren kültürüyle iyi bir geleceğe inanmaktadır. Bizimle yol almaya karar veren çalışanlarını birlikte gelişerek büyümeye devam edecektir. 

Sosyal medyada RENGA'ya bu hesaplardan ulaşabilirsiniz;

  • https://www.renga.com.tr
  • https://www.facebook.com/rengasosyal
  • https://twitter.com/rengasosyal
  • https://www.instagram.com/rengasosyal
  • https://www.linkedin.com/company/rengasosyal

 

 

 

 

Firma Bilgileri

Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok

Mercanlar Mutfak Eşyaları İş İlanları

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim