Mobese

Savunma/Güvenlik  

www.mobese.com.tr

Mobese hakkında:

İstanbul Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’nün hizmetlerini geliştirme ve destekleme amacıyla 31.10.1990 tarihinde kurulmuştur. Dernek çeşitli yollarla elde ettiği geliri gerek İstanbul gerekse tüm Türkiye çapında Polis hizmetlerinin geliştirmek ve emniyet-asayişin sağlanması amacıyla kamu yararına kullanmaktadır. Ayrıca elde edilen gelirler ev sahibi olmayan şehit ailelerine yardım amaçlı kullanılmaktadır.

Mobese Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu A.Ş. emniyet müdürlüklerinde ihtiyaç duyulan elektronik sistemlerin tedarikinde güvenilir, ekonomik ve satış sonrası etkin hizmetin sağlanması amacıyla 2008 yılında İstanbul Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği yönetim kurulunun kararı ile teşkil edilmiş ve faaliyet göstermeye başlamıştır. Mobese A.Ş. nin tüm hisseleri İstanbul Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği İktisadi İşletmesi’ne aittir. Mobese A.Ş. , özellikle kent güvenlik kameraları, alarm sistemleri, araç takip sistemleri ile birlikte zayıf akımla çalışan tüm elektronik güvenlik sistemlerinde çözüm ve projeler üretmektedir.

MOBESE A.Ş. İstanbul Valiliği ve İstanbul Emniyet Müdürlüğünün destekleri ile ticari taksicilerin can ve mal güvenliğinin sağlanması, ticari taksiler ile işlenen suçların önlenmesi ve korsan taksiciliğin önüne geçilmesi için başlatılan MOBESE TAKSİ GÜVENLİK projesini hayata geçirerek dev bir metropol olan İstanbul’daki taksici cinayetleri ve taksi ile işlenen suçların önlenmesinde büyük rol oynamıştır.

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:00-17:30
  • Cumartesi: 00:00-00:00
  • Pazar: 00:00-00:00
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Yemekhane
  •  Yol Yardımı

Mobese İş İlanları

Mobese firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!