NOVALÜKS AYDINLATMA

Aydınlatma  

www.novalux.com.tr

NOVALÜKS AYDINLATMA hakkında:

Novalux Lighting,sektörde 2007 yılında kurulmuştur.
Novalux Lighting, Türkiye’nin müşteri memnuniyetine odaklı, yeni trendler yaratan, geniş ürün yelpazesi ve hızlı servisi ağı ile sektörün güvenilir ve gözde bir markası haline gelirken, aydınlatma sektöründe en yenilikçi lider firmalardan biri olmayı başarmıştır. Bu başarıyı,etik değerlere ve çevreye saygılı,ekip ruhu ile gerçekleştirmektedir.
Eğitimli personeli ve yaptığı ileri teknoloji makina parkuru yatırımı ile üretimini gerçekleştirmektedir.Novalux Lighting dünya standartlarında ki üretim kalitesi sayesinde Orta Doğu,BAE,İran,Kıbrıs,Azerbaycan ve Balkan ülkelerine ihracat gerçekleştirmektedir.
Aynı zamanda müşterilerimizin özel tasarım uygulamaları ve konsept ürün taleplerini kendi bünyesinde oluşturduğu Tasarım ve Ar-Ge departmanında karşılamakta olup yeni ürün tasarımı ve geliştirme çalışmalarını da sürdürmektedir.
Enerji tasarrufu ve verimlilik ilkesiyle,ürünlerimizde elektronik komponentler kullanarak,enerji tasarrufu sağlayan aydınlatma gereçleri geliştirdik,geliştirmeye de devam ediyoruz.

NOVALÜKS AYDINLATMA İş İlanları

NOVALÜKS AYDINLATMA firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!