OPTİK DÜNYASI KONTAKT LENS VE OPTİK ÜRÜNLERİ

Sağlık/Hastane  

www.optikdunyasi.com.tr/tr

OPTİK DÜNYASI KONTAKT LENS VE OPTİK ÜRÜNLERİ hakkında:

1994 yılından bu yana Kontakt lens alanında hızlı ve emin adımlarla yürüyen lensoptik ailesi göz sağlığı alanında güvenle büyüyen uzman ekibimizin 2002 yılında online satış sistemine geçmesiyle sizlere daha iyi ve hızlı hizmet verebilmeyi kendine amaç edinmiştir.

Lensoptik.com.tr ,kurulduğu dönemde online satışın günümüzde olmadığı kadar yalın bir hal aldığı ;günümüz teknolojisinden faydalanmaksızın en güçlü adımlarını atmış tüm varlığını online satış dünyasında hissettirmiştir. Alanında farklılığı, yenilikleri, en iyi hizmet verebilmeyi ve herşeyden önemlisi müşteri memnuniyetini esas almıştır.Lens Optik, her yeni gün değişen teknoloji ile beraber yenilikleri takip etmeyi kendine iş edinmiştir.

Tüm bu hizmet anlayışının yanı sıra en önemli kıldığı değer müşteri memnuniyeti , tüm odak noktası mutlu müşterileridir.

Online satış sektöründe sunabileceği tüm imkanları müşterilerine sunmak en başlıca görevleri arasındadır.Bunlar arasında ücretsiz kargo imkanı ,hediye solüsyon kampanyası lensoptik.com.tr ‘nin sunduğu hizmetler arasındadır.

Lensoptik.com.tr tüm hizmet anlayışı,müşteri memnuniyeti esası,teknolojik imkanlarının yanı sıra bulunduğu sektörünün göz sağlığı olmasının önemini en ince ayrıntısına kadar kavramış bir e-ticaret

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-18:30
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

OPTİK DÜNYASI KONTAKT LENS VE OPTİK ÜRÜNLERİ İş İlanları

OPTİK DÜNYASI KONTAKT LENS VE OPTİK ÜRÜNLERİ firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!