RE/MAX Ekol

Gayrimenkul  

www.remax.com.tr/ekol

RE/MAX Ekol hakkında:

Hakkımızda

Re/Max Ekol 1999 yılında Zerrin Özyurt ve Hakan Özyurt tarafından kurulmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği mezunu olan Zerrin Özyurt, uzun yıllar Demir-Çelik döküm sektöründe çalışmıştır. Hakan Özyurt, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği mezunu olup klasik telefon imalatı konusunda kendi şirketini işletmiştir.

Kurumsal iş hayatlarında edindikleri tecrübelerini, 1999 yılında gayrimenkul sektörüne aktarmaya karar vermişlerdir. Profesyonelliğe, güvene ve kurumsal yapıya çok ihtiyaç duyulan gayrimenkul sektöründe ideallerine ulaşmak için, güvenilir ve güçlü bir marka ile iş birliği gereğinin bilinciyle Re/Max ile franchise anlaşması yapmışlardır. Re/Max Ekol, Türkiye’deki ilk Re/Max franchise yatırımlarından biridir ve yirmi bir senedir Re/Max markası altında faaliyet göstermektedir.

Re/Max Ekol sektördeki değişimleri ve ekonomik, hukuki ve demografik yapıyı yakından takip ederek stratejilerini oluşturur. Re/Max Ekol, sektördeki teknolojik yenilikleri ve değişimleri yakından takip edip hızla hayata geçirerek sektörün öncüsü olmuştur.

Hizmetlerimiz

Yüksek standartlara ve mesleki gelişime önem veriyoruz. Bu bakış açımıza deneyimimizi ekleyerek alıcılar ve satıcılar için olağanüstü sonuçlar üretiyoruz.

Gayrimenkul alacak veya kiralayacak müşterilerimizi dikkatle dinliyor ve ihtiyaçlarını tam ve doğru şekilde anlıyoruz. Zamanın hayatınızda ne kadar önemli bir değer olduğunu bilerek, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilecek gayrimenkulleri öneriyoruz. Gayrimenkul ve bölge ile ilgili bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde sunuyoruz. Uzmanlığımız sayesinde, sürecin güvenli şekilde sonuçlanmasını sağlıyoruz.

Gayrimenkul satacak veya kiraya verecek müşterilerimize kapsamlı bir değerleme raporu hazırlıyoruz. Zaman hedefine uygun ve gayrimenkule özel bir pazarlama planı oluşturuyoruz. Pazarlama planını, doğru pazarlama kanallarını kullanarak uyguluyor ve gerekli yatırımı yapıyoruz. Uzmanlığımız sayesinde, hem pazarlama sürecinin hem de satış sürecinin güvenli şekilde sonuçlanmasını sağlıyoruz.

RE/MAX Ekol İş İlanları