Savatel Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi  

www.savatel.com/

Savatel Çağrı Merkezi hakkında:

Şenol Çağrı Merkezi, 2008 yılında kurumsal müvekkillerine alacak takibi konusunda operasyonel hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur. 2013 yılında ise Limited Şirket haline gelen Şenol Çağrı Merkezi, 2014 yılında uçtan uca alacak takibi operasyonunu büyüterek çalışan sayısını 400’e çıkarmıştır. Her yıl için belirlediğimiz büyüme hedeflerini yakalarken; güvenilirliğimiz ve uzmanlığımızın yanı sıra, gelişmiş ileri teknoloji santral yönetimimiz, teknik altyapımız, çalışma ortamımızın ayrıcalığı ile tecrübemizin ve konumumuzun hakkını vermekteyiz.

Şenol Çağrı Merkezi bugün, İzmir'de aynı lokasyonda 5 ayrı kata yayılmış yapısı ve teknik donanımıyla çalışmaktadır.Kurulduğumuz günden bu yana alacak takibi ve aramaları, borç hatırlatma, bilgilendirme ve müşteri hizmetleri alanında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Geleneksel çağrı merkezi uygulamalarının üzerinde ciddi uzmanlık gerektiren bakış açımızı işe alım, eğitim ve performans süreçlerine yansımış, çağrı merkezimize sürekli gelişim ve büyüme olarak geri dönmüştür.

Savatel Çağrı Merkezi olarak yapımı tamamlanmış olan 3000 metrekare kampüs call center binası ile de daha çok iş gücü ve hizmet verebilmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:30-18:30
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00
  • Sosyal ve Yan Haklar
    •  Yemekhane

Savatel Çağrı Merkezi İş İlanları

Savatel Çağrı Merkezi firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!