Superonline İletişim Hizmetleri

Superonline İletişim Hizmetleri
Superonline İletişim Hizmetleri İK'nın Yıldızı IK'nın Yıldızı
Firmayı Şikayet Et
Superonline İletişim Hizmetleri İş İlanı Ara

Superonline İletişim Hizmetleri İş İlanları

Superonline İletişim Hizmetleri İş İlanları

Superonline İletişim Hizmetleri İş İlanları için hemen cv oluştur. Superonline İletişim Hizmetleri firmasının yayınladığı iş ilanlarına başvuru yaparak aradığın işi bul.

Cv Oluştur

Superonline İletişim Hizmetleri Hakkında

2008 yılında başladığı yatırımlarla Türkiye’yi dünya ile aynı anda ışık hızında internetle tanıştıran Turkcell Superonline, altyapısını Türkiye’nin her köşesine yayarak, “İpek Yolu’nu Fiber Yolu’na dönüştürme”  vizyonu kapsamında yatırımlarını ara vermeksizin sürdürmektedir.

Turkcell Superonline’ın iştiraki olduğu Turkcell, Şubat 1994’te hizmete girerek Türkiye'de GSM temelli mobil iletişimi başlatan ilk şirkettir. 27 Nisan 1998'de T.C. Ulaştırma Bakanlığı ile 25 yıllık GSM lisans anlaşması imzalayan Turkcell, müşterilerine sunduğu mobil ses ve veri iletişimine dayalı hizmetlerin çeşitliliğini, kalitesini ve buna bağlı olarak müşteri sayısını da artırarak gelişimini sürdürmüştür.

Hisseleri 11 Temmuz 2000'de Borsa İstanbul (BİST) ve New York Stock Exchange'de (NYSE) eş zamanlı olarak işlem görmeye başlamış ve NYSE'ye kote olan ilk ve tek Türk şirketi unvanına sahip olmuştur. Turkcell aynı zamanda Bosra İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksi’nde yer almaktadır.

 

Turkcell'in yurt dışında da yatırımları bulunmaktadır. 1999 yılında hizmete giren %100 Turkcell iştiraki KKTCell Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Telekomünikasyon Dairesi ile gelir paylaşımı anlaşması çerçevesinde faaliyet göstermektedir. Turkcell'in Ukrayna'da %100 hissesine sahip olduğu lifecell şirketi Şubat 2005'de mobil iletişim hizmeti vermeye başlamıştır. Belarus'ta ise Turkcell, BeST'in hisselerinin %80'ini Belarus Cumhuriyet Devlet Varlık Komitesi'nden 2008'de satın almıştır. 2011 yılından beri Almanya’da Turkcell Europe markasıyla bulunan Turkcell, Deutsche Telekom’un iştiraki ile yaptığı pazarlama iş birliği ile Almanya'daki faaliyetlerine devam etmektedir.

Yurt dışı kullanımında 140’ı 4G olmak üzere, GPRS dolaşımında yaklaşık 200 destinasyonda yaptığı anlaşmalar sonucu Turkcell, Türkiye’de lider operatör olmasının yanı sıra dünyadaki sayılı operatörlerden biridir.

​Turkcell Superonline aşağıda sıralanan ve BTK tarafından onaylanmış telekom operatörü olmasını sağlayan tüm gerekli yetkilendirmelere sahiptir.
 

  • ​Kablolu ve Kablosuz İnternet Servis Sağlayıcılık Hizmeti
  • Altyapı Hizmetleri İşletmeciliği
  • Sabit Telefon Hizmetleri
  • Uydu Telekomünikasyon Hizmeti
  • Kablolu Yayın Hizmeti

Turkcell Superonline fiber altyapısı bugün Türkiye’de 81 şehre değen ve 55.000 km’den fazla toplam uzunluğa sahip dev bir altyapıdır. Bu güçlü altyapı, üzerinde çalışan özel olarak tasarlanmış yeni nesil ağı ve bu yapıyı işleten deneyimli çalışanlarıyla birlikte Turkcell Superonline’ın, tüm telekom operatörlerine, uluslararası ve ulusal özel işletmeler ile devlet kuruluşlarına çok yüksek kalitede çözümler sunmasını ve hayata geçirmesini sağlamıştır.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 50 Mavi Yaka 10 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:30 - 18:30 Cumartesi: Yok Pazar: Belirtilmemiş

Superonline İletişim Hizmetleri İş Başvurusu

Superonline İletişim Hizmetleri, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Superonline İletişim Hizmetleri firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Superonline İletişim Hizmetleri ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Superonline İletişim Hizmetleri iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Superonline İletişim Hizmetleri iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver