Tess-san Genel Endüstri

Metal Sanayi  

www.tess-san.com.tr

Tess-san Genel Endüstri hakkında:

TESS-SAN 2000 yılında sektöründe faaliyete başlamıştır. Firmamız, araştırma geliştirme faaliyetleri, ürün ve hizmet anlayışındaki farklılık ve satış sonrası sunduğu servis hizmetleri ile sektörünün vazgeçilmezlerinden olarak her geçen bu doğrultuda ürün-hizmet yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.
Sektördeki var oluşumuzun temelinde müşterilerimizden gelen sese elimizden geldiğince teknik ve yasal şartlar altında özverili yaklaşmanın ve müşterilerimizi, uzman ve yetkin kadromuzla beraber tedarikçilerimizi de içeren bir bütün olarak görmemizin yatmakta olduğunun bilincindeyiz.

TESS-SAN araştırma geliştirme, üretim, satış ve pazarlama, ürünlere yönelik teknik servis birimlerinden oluşmuştur. Fabrikalardan, oteller ve tatil köyleri, iş merkezleri, sanayi siteleri, yerleşim alanları, evler gibi yaşamın içindeki her sektöre ve kullanıcıya hizmet vermektedir. Ayrıca ihracat konusunda sektörel olarak umut verici talepler de almaktadır. Özellikle su teknolojisinde önem kazanan kullanım yerine ve amacına uygun olarak verilen kimyasallar için yürütülen ar-ge ve formülasyonlarla ilgili müşteri memnuniyetinin göstergesi olan tavsiye edilen firma olma mutluluğunu bize yaşatmaktadır.

Gerek ürettiğimiz kimyasallar, gerekse müşteri talepleri ile gelen servis ihtiyaçlarını karşılamak üzere uzman servis ekibimiz görev yapmaktadır.

TESS-SAN tedarikçilerinden yola çıkarak kendi üretim alanı ve müşterilerine temin ettiği ürünler için tüm yasal, teknik şartları en uygun kullanmanın sorumluluğunun bilincinde hizmet vermeyi ana temel olarak kabul etmiştir.

Kuruluşumuzun temeli olan çevreye ve insana saygı anlayışı ile sürekli iyileştirme isteğimizle tecrübe ve birikimlerimizi iş ortağı olduğumuz dostlarımızla paylaşmak dileğindeyiz.

Tess-san Genel Endüstri İş İlanları