Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.

Otomotiv  

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. hakkında:

TOYOTA PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş.

"Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş, Türkiye sathına yayılmış geniş Bayi teşkilatıyla Toyota marka araçların pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetler faaliyetlerini yürütmektedir. 50 yılı aşkın süredir Toyota distribütörlüğünü devam ettiren ve Toyota Grubu Şirketleri'nin dünyadaki en büyük bağımsız distribütörü olan ALJ, Türkiye'de de Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş.'nin faaliyetlerini üstlenmektedir."

Mutlak müşteri memnuniyeti konusunda liderlik misyonu ile hareket eden Toyota Bayileri ile toplam 56 Toyota Plaza'da hizmet verilmektedir. Toyota , Türkiye'ye ‘Plaza' kavramını ilk getiren kurum olarak otomotiv sektöründe öncü ve inovatif kimliği ile de tanınmaktadır.

Stratejileri ve hedefleri ‘Mutlak Müşteri Memnuniyeti' felsefesi doğrultusunda oluşan Toyota, Türkiye’nin her yerinde yüksek kalite ve hizmet standartları çerçevesinde işletilen Plazaları ile müşterilerinin hem satış hem de satış sonrası hizmetlerinde en üst düzeyde memnuniyet sağlayan Toyota deneyimi yaşamasını amaçlamaktadır.

Toyota modelleri kalite,sağlamlık ve güvenilirlik özellikleri ile özdeşleşmektedir. Toyota'nın sunduğu ürün gamında dünyanın en çok tercih edilen otomobili Toyota Corolla, Avrupa'nın amiral gemisi Avensis olmak üzere on binek ve iki ticari aracı ile toplam 12 modeli yer almaktadır. Toyota'nın Avrupa lansman planları çerçevesinde, Toyota, müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda geliştirilen ve yenilenen modellerini Türkiye pazarına sunmaya devam etmektedir.

VİZYON

Paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayan, sevilen, güvenilen ve tercih edilen lider marka ve kurum olmak

MİSYON

Paydaşlarımızdan aldığımız güç ile Türkiye otomobil pazarında 1 numaraya yükselmek ve toplumsal değer yaratmak.

DEĞERLER

İnsana Saygı

Sürekli Gelişim

Müşteri Odaklılık

Güvenilirlik

Topluma katkı

Yaratıcılık

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. İş İlanları

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!