Ünlü Ziraat Aletleri A.Ş.

Makine  

Ünlü Ziraat Aletleri A.Ş. hakkında:

1971 yılında Manisa-Türkiye’ de kurulan firmamız, 1997 yılından bu yana 13.000 m² kapalı ve 20.000 m² açık alana sahip olan fabrikasında pulluk çeşitleri ve diğer toprak işleme aletleri üretimine eğitimli ve tecrübeli personeli ile devam etmektedir.

Tüm sektörel yenilikler; fuarlar, kataloglar ve internet aracılığı ile takip edilmektedir. Müşteri istekleri 3 boyutlutamda tasarlanarak, tecrübeli ve eğitimli personelimiz tarafından projelendirilmektedir.

Ürünlerimizde kullandığımız hammaddeler Türkiye’ nin sayılı firmalarının ürünleri olup, tümü sertifikalı ve istenilen kalite şartlarındadır. Firmamız, ayrıca proje çalışmaları sonucutaya çıkabilecek her türden hammaddeyi ürettirebilecek bir potansiyele sahiptir.

Tüm parçalar, boya öncesi korozyonu önlemek ve görüntüyü daha iyi kılabilmek için kumlama operasyonundan geçirilmektedir. Firmamız bünyesinde yaş ve toz boya tesislerimiz mevcut olup boya kalitemizi her geçen gün arttırma hedefindedir.

Müşteri hizmetlerini anında karşılayabilmek açısından, tüm ürünlerimizden istatistiksel bilgiler doğrultusunda, dönemsel stoklar yapılmaktadır. Prosesin her aşamasında teknolojik yeniliklerin takip edilmesi ve fabrika içerisinde uygulanması, müşterilerimize iyi hizmet verme kabiliyetimizi her geçen gün arttırmaktadır.

Aşınmaya maruz kalacak tüm pulluk ve diğer ürün parçaları proje aşamasında deneyimli ekibimiz tarafından önceden saptanarak ısıl işlem prosesinden geçirilmektedir. Bu da, ürünlerimizin daha uzun süreler müşterimize hizmet vermesini sağlamaktadır.

Ünlü Ziraat Aletleri A.Ş. İş İlanları

Ünlü Ziraat Aletleri A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!