Yavuzata Dayanıklı Tüketim Malları

Dayanıklı Tüketim Malları  

www.yavuzata.com.tr

Yavuzata Dayanıklı Tüketim Malları hakkında:

Yavuzata Ltd Şti olarak, 10 yılı aşkın süredir tüketicilerin hayatını kolaylaştırmak ve güzelleştirmek için en iyi markalarla, en yüksek kalitede ürünler ve benzersiz hizmet sunuyoruz.

BEKO, GRUNDIG, PHILIPS,APPLE,HP,ASUS,LENOVO,TOSHIBA,SAMSUNG,FLAVEL,ARSTİL .... markalarımızla Alsancak ve Karşıyaka Çarşı mağazalarımızda hizmetinizdeyiz.

2008 yılında faaliyete geçen Alsancak mağazamızın ardından, 2016 yılı Ekim ayında Türkiye’de ilk ve tek 5 katlı konsept mağazamızı da devreye aldık.

İzmir’inen merkezi ve en gözdenoktalarındakimağazalarımızve güleryüzlü personelimizile amatör bir ruhla, heyecanla, şevkle ancak profesyonel bir yaklaşımla faaliyet gösteriyoruz. Müşteri odaklıyız. Müşteri memnuniyeti en büyük önceliğimiz... 7 gün / 24 saat dilediğiniz her noktaya ücretsiz ve hızlı teslimat sağlıyoruz.

BEKO, GRUNDIG, PHILIPS,APPLE,HP,ASUS,LENOVO,TOSHIBA,SAMSUNG,FLAVEL,ARSTİL... ürünleri, Yavuzata ile hergün yüzlerce insanın yaşamına dokunuyor: En sevdiği diziyi ya da milli maçı yüksek görüntü kalitesiyle izleyen birinin mutluluğuyla; tertemiz evlerle, pırıl pırıl giysilerle; nefis bir fincan çay, mis gibi dumanı tüten bir yemek ya da leziz bir dondurmayla; sağlıklı bir uykuyla...

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-19:00
    • Cumartesi: 09:00-19:00
    • Pazar: 11:00-19:00

Yavuzata Dayanıklı Tüketim Malları İş İlanları