Biyolog İş İlanları

Hepsini Temizle
Biyolog
 • İş Açıklaması Muğla ili Seydikemer ilçesinde kurulu bulunan işletmemizin ALGAE ÜRETİMİ ve VERMICOMPOST (solucan gübresi)(organik toprak düzenleyicileri ve iyileştiricileri, organik gübre) ÜRETİMİ ile AR-GE bölümlerinde görevlendirilmek üzere; Fakültelerinde yüksek lisans yapmakta olan ve/veya son 5 yıl içinde mezun olmuş bulunan çalışma arkadaşları alınacaktır. Üretim merkezimiz Fethiye ilçesine 45 km. seydikemer ilçesine 30 km. uzaklıktadır. Çalışma arkadaşlarımız, Eşen mahallesinde ikamet ettirileceklerdir.  Açık alanlar da dahil olmak üzere tütün ve tütün ürünlerinin kullanılması yasaktır. Tütün ve tütün ürünleri kullanım alışkanlığı olan arkadaşlarımızın baş vurmaması önemle rica olunur. 

  Aranan Nitelikler Su ürünleri mühendisi ( üretim alanında yüksek lisans yapmış veya öğreniminde tez çalışması yapmış         olmak seçim önceliği olacaktır) Ürünlerin kullanılacağı alanlarda görevlendirilmek üzere Ziraat mühendisi (gübre ve gübreleme konularında yüksek lisans yapmış veya öğreniminde tez çalışması yapmış olmak seçim önceliği olacaktır) Gıda mühendisi  Veteriner (büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvanların beslenmesi konusunda çalışmış olmak seçim önceliği olacaktır) Laborant  

 • İş Açıklaması İstanbul'da yeni açılan Tıbbi Genetik Tanı Laboratuvarımızda en son teknoloji kullanılarak birçok genetik test yapılmaya başlanmıştır. Özellikle Kadın & Doğum, Cerrahi ve Onkoloji alanlarına ağırlık verilecektir. .  Temel fen bilgisine sahip, tercihen BİYOLOJİ, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Hemşirelik, Laboratuvar veya benzer tıbbi bölümlerden mezun adaylara öncelikle bu testler hakkında eğitim verilecektir.  . Mevcut müşteri takip programımız kullanılarak sağlık kurumları ve hekimlere ulaşılacak, bu yeni testlerin tanıtımı ve bilgilendirmesi yapılacaktır.  .

  Aranan Nitelikler Tercihen lisans seviyesinde BİYOLOJİ, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Hemşirelik ve Laboratuvar bölümlerinden mezun, .  MS OFFICE uygulamalarına hakim (Word, Excel ve Outlook)  .  Diksiyonu düzgün, telefonda ve yüzyüze testler hakkında detaylı bilgi verebilecek, soruları sabırla yanıtlayabilecek, .  Ekip çalışmasına yatkın, özverili ve öğrenmeye istekli,    İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ve aktif araç kullanabilen, .                                            yetiştirilmek üzere BAY - BAYAN iş arkadaşları arıyoruz.  

 • Biyolog
  Set Medikal
  İstanbul Avrupa 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Esenyurt'ta  faaliyette bulunan fabrikamızın Laboratuvar Bölümü'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Biyoloji Bölümünden mezun En az 2 yıl iş deneyimi olan Tercihen medikal firma deneyimi olan, Gas Kromotografi cihazı, sterilite, pirojenite ve bioburden testlerine hakim.

  Aranan Nitelikler İleri seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Disiplinli ve öğrenmeye açık, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Moleküler Biyolog
  Memorial Sağlık Grubu
  İstanbul Avrupa 14 Ekim 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Biyoloji veya Moleküler Biyoloji bölümlerinden mezun, Tercihen bakanlık onaylı eğitim merkezlerinden Mikroenjeksiyon (ICSI) ve Androloji Laboratuvarı sertifikası olan, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Embriyolog
  Medicana Samsun
  Samsun 27 Şubat 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun, Tercihen yüksek lisansını veya doktora tezini 'Üreme tıbbı, invertilite ve yardımcı üreme teknikleri” konusunda yapmış, Tercihen deneyimli, Bakanlık onaylı eğitim merkezlerinden sertifikası olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen, Alanıyla ilgili güncel gelişmeleri takip eden, İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, 'Embriyolog' aramaktayız.

İş Habercisi - Biyolog İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?