Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Biyolog İş İlanları

Hepsini Temizle
Biyolog
 • İş AçıklamasıAEM Çevre Laboratuvarı Tic. A.Ş. AEM Laboratuvarı, 2006 yılında Maltepe, İstanbul'da faaliyetine başladı. Çevre, iş sağlığı ve güvenliği, yüzme havuzu suyu, periyodik kontroller konusunda; numune alma, ölçüm ve analiz hizmeti vermektedir. TÜRKAK akreditasyon ve çeşitli bakanlıkların yetki belgesine sahiptir. 10 yıllık deneyimi ile Türkiye genelinde hizmet vermeye devam etmektedir. İşin Tanımı: Endüstriyel tesislerde, emisyon (baca gazı) ve imisyon (hava kalitesi) ölçümlerini gerçekleştirmek, alınan numuneler ile ölçüm sonuçlarının yer aldığı formları laboratuvara teslim etmektir.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin mühendislik, tıp, fen, veterinerlik ve su ürünleri fakültelerinden, meslek yüksek okullarının meslek liselerinin veya teknik liselerin çevre, kimya, gıda, sağlık, makine ve elektrik / elektronik gibi laboratuvar ile ilgili bölümlerden mezun, -Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, -Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, -Saha çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, -Yükseklik korkusu olmayan, yüksekte çalışabilecek, -Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, -Anadolu Yakası, İstanbul'da ikamet eden, -Askerlik ile ilişiği olmayan, -22-35 yaş arası, erkek adaylar, Yukarıdaki nitelikleri taşıyan adaylar ile mülakat yapılacaktır.

  Sektör: Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Mühendis, Kimyager, Biyolog

 • Ardi Medikalİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıGenetik araştırma ürünleri ithalat ve satışı üzerine faaliyet gösteren firmamıza, satış departmanınımızda çalışacak aşağıdaki özelliklere sahip elemanlar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 2 veya 4 yıllık Biyoloji, Tıbbi Biyoloji, Moleküler Biyoloji ,Genetik, Biyoteknoloji, Kimya ve benzeri Temel Bilimler bölümlerinden mezun veya Genetik, PCR, Elisa, Immunohistokimya vb araştırma alanlarında bilgili, satış ve pazarlama tecrübesine sahip olmaları gereklidir. Üniversitelerin bilimsel araştırma yapan bölümlerine ürünlerimizin tanıtımını yapıp, satış bağlantılarını gerçekleştirmek üzere ; - Bay veya bayan - Tercihen ingilizce bilen - Bilgisayar kullanabilen - Bay adayların askerliğini yapmış - B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen - Gerektiğinde seyahat edebilecek - Satış ve ikna kabiliyeti olan - Maaş + prim le çalışacak - İletişim becerisi yüksek - Aktif olarak müşteri ziyaretlerinde bulunacak - Görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün adayların müracaatları değerlendirilecektir.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Biyolog, Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi

 • Andromedİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜroloji, estetik, plastik cerrahi ve dermatoloji alanlarında faaliyet gösteren firmamıza ürünlerimizin pazarlaması, satışı ve uygulamasında görev alacak Biyolog aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin biyoloji bölümünden mezun -Medikal pazarlama ve satış alanında kariyer hedefleyen -İyi derecede ingilizce bilen -Tercihen ilaç ve tıbbi cihaz sektöründe, tercihen satış departmanında çalışmış -Tercihen üroloji ve plastik cerrahi hekimlerine satışta çalışmış -Bilgisayar kullanımı ve MS Ofis uygulamalarına hakim -İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın -Dış görüntüsüne önem gösteren, diksiyonu düzgün -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan -Erkek

  Sektör: İlaç, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi, Biyolog

 • İş AçıklamasıSOYYILMAZ OSGB Pendik şubemizde görevlendirilmek üzere ; ilkyardım Eğitimcisi Sertifikasına sahip Tercihen mobil araçta çalışabilecek Gerekirse firma ziyaretleri yapabilecek Diğer sağlık personeli Sertifikasına sahip MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul ANADOLU yakasında ikamet eden BAY/ BAYAN sağlık personelleri alınacaktır

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire, Biyolog, Sağlık Memuru, Biyokimya Uzmanı

 • İş AçıklamasıMikrobiyolojik analizler ve diğer çevresel analizler üzerine çalışmak. TS EN ISO/IEC 17025 şartları uyarınca rutin laboratuvar analizlerinin yanısıra yeni metot uygulamalarını gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun, Mikrobiyolojik Analizler konusunda deneyimli, İstanbul'da ikamet eden, Tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerine önem veren, başarılı, düzenli çalışma alışkanlığı olan ve takım çalışmasına yatkın, İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Mikrobiyoloji ve Çevresel Deneyler konusunda çalışacak Laboratuvar Analisti aranmaktadır.

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Biyolog

 • Tüm Ekip İlaçKocaeli, İstanbul Anadolu 11 Nisan 2017

  İş Açıklamasılaç Sektöründe özellikle enjektabl ürünlerin üretimi, pazarlama ve satışı konularında faaliyet gösteren İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri O.S.B.'de yerleşik fabrikamızda, Mikrobiyolojik Kalite Kontrol Laboratuvarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Mikrobiyoloji Uzmanı aranmaktadır. Mikrobiyolojik Kalite Kontrol Uzmanı Üniversitelerin biyoloji bölümlerinden mezun İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi bulunan Tercihen sözlü ve yazılı İngilizce dil bilgisine sahip SAP ve MS Office bilgisi bulunan GMP uygulamalarına hakim İnsan ilişkileri güçlü, iletişim becerileri yüksek Takım çalışmasına uyumlu, analitik düşünebilen, dikkatli, kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık Mikrobiyoloji laboratuvarı analiz ekipmanlarını kullanabilen ve analizlerini gerçekleştirebilen (Sterilite testi, BET, Çevre kontrolleri, su sistemi kontrolleri, metot validasyonları vb.) İyi dökümantasyon ve iyi laboratuvar uygulamalarına hakim Yoğun iş temposuna uyumlu Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Kocaeli Gebze,Darıca ve Çevresi veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Aranan NiteliklerMikrobiyolojik Kalite Kontrol Laboratuvarında , Mikrobiyolojik Kalite Kontrol Sorumlusuna bağlı olarak aşağıdaki iş tanımlamasına kapsamında çalışmak Mikrobiyoloji laboratuvarı analiz ekipmanlarını kullanarak analizleri gerçekleştirmek (Sterilite testi, BET, Çevre kontrolleri, su sistemi kontrolleri, metot validasyonları vb.) Rutin numunelerin Mikrobiyolojik analizlerini gerçekleştirmek, Mikrobiyoloji Laboratuvarı talimat ve prosedürleri ile ilgili tüm kayıtların sağlıklı şekilde tutulmalarını sağlamak

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Biyolog

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin biyoloji bölümlerinden mezun, En az 2 yıl Ar-Ge, üretim ve labaratuar deneyimli Tercihen ingilizce bilen, Ankara’da ikamet eden,

  Aranan NiteliklerÜniversitenin biyoloji bölümünden mezun, En az iki yıl mesleki yetkinlik tecrübesi bulunan, Kozmetik üretim, Ar-ge ve labaratuar birimlerinde tecrübeli Microsoft Office programlarını çok iyi kullanan, işin doğası gereği araştırmacı ve yeniliklere açık.

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Biyolog

İş Habercisi - Biyolog İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Biyolog Nedir ?

Biyolog, kariyeri süresince laboratuvar birimlerinde canlı sistemleri ile ilgili araştırmalar , değerlendirmeler ve projeler yapan kişilerdir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.