Biyolog İş İlanları

Hepsini Temizle
Biyolog
 • İş Açıklaması MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park  hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor. MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.   Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Florya Hastanemizde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar  bölümünden mezun / yeni mezun ·         Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, ·         Microsoft Office programlarını iyi derecede bilen, ·         Olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ·         Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, ·         Sorun çözme becerisi gelişmiş olan, ·         Hasta memnuniyetine önem veren,   ‘Biyokimya Laboratuvar Biyoloğu/Teknikeri’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler ·         Laboratuvara gelen numunelerin çalışmaya hazırlanması, ·         Laboratuvar bölümündeki raporların çıkarılmasıyla ilgili tüm operasyonel işlemlerin yapılması,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Biyolog

 • İş Açıklaması KAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezlerinde görevlendirilmek üzere Biyoloji Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Başvurduğu alanla ilgili lisans veya yüksek lisans programlarından mezun -Türk Eğitim Sistemi ve Ulusal Sınavlar Hakkında bilgi sahibi -Takım çalışmasına yatkın -Etkin iletişim becerilerine sahip -MS Ofis programlarına hakim ve eğitim teknolojilerini kullanan -Yenilikçi ve inisiyatif kullanabilen

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Öğretim Görevlisi, Kurs Öğretmeni, Biyolog

 • İş Açıklaması TÜM BAŞVURULAR SECRETCV ÜZERİNDEN YANITLANMAKTADIR. SONUÇLAR İÇİN TELEFON VEYA  KISA MESAJ İLE ADAYLARA DÖNÜŞ YAPILMAMAKTADIR. BU SİTEDEKİ POSTA KUTUNUZA GÖNDERİLMİŞ ÖN GÖRÜŞME ÇAĞRI İLETİSİ ALAN ADAYLARIN, İLETİDEKİ YÖNLENDİRMELER İLE BİZE ULAŞMASI RİCA OLUNUR.   Muğla Seydikemer İSKOÇ ORGANİK GÜBRE TARIM HAYVANCILIK ENERJİ ÜRETİM DANIŞMANLIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ için; -Sigara kullanma alışkanlığı bulunmayan -İl dışı seyahat engeleli olmayan -En az başlangıç seviyesinde office programlarını bilen -Tercihen ön muhasebe bilen -Kişisel gelişime ve iletişime açık -Fethiye'de ikamet eden veya edebilecek -Yoğun çalışma koşullarına ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek yönetici asistanı olarak yetiştirilmek üzere sekreter ve ön muhasebe bölümlerini yürütebilecek geleceğine yatırım yapmayı hedefleyen çalışma arkadaşı alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Değerlendirmeye alınan adaylar ön görüşmeye davet edileceklerdir. Ön görüşme Fethiye merkezinde başlayacak olup, adaylar üretim alanına götürülerek, yaşam ve çalışma alanları gösterilecektir.    İSKOÇ ORGANİK GÜBRE TARIM HAYVANCILIK ENERJİ ÜRETİM DANIŞMANLIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ  Muğla ili Seydikemer ilçesinde kurulu bulunan işletmemizin ALGAE ÜRETİMİ ve VERMICOMPOST (solucan gübresi)(organik toprak düzenleyicileri ve iyileştiricileri, organik gübre) ÜRETİMİ ile AR-GE bölümlerinde ve üretim alanlarında görevlendirilmek üzere; Üretim merkezimiz Fethiye ilçesine 45 km.; seydikemer ilçesine 30 km. uzaklıktadır. Çalışma arkadaşlarımız, Eşen mahallesinde ikamet ettirileceklerdir.  Çalışma ve dinlenme alanlarında tütün ve tütün ürünleri kullanılmamaktadır. Aranan Nitelikler AR-GE, KOSGEB projelerinde çalışmış, İSG yetki belgesi bulunan, HACCP uygulamaları yapmış olan adayların seçim önceliği olacaktır. Su ürünleri mühendisi ( üretim alanında yüksek lisans yapmış veya öğreniminde tez çalışması yapmış olmak seçim önceliği olacaktır) Biyoloji / biyoteknoloji ve diğer dallarından mezun olmuş arkadaşlar Ziraat mühendisi (organik gübre ve gübreleme konularında yüksek lisans yapmış veya öğreniminde tez çalışması yapmış olmak seçim önceliği olacaktır) Gıda mühendisi  Laborant Bu alanlarda tekniker olarak mezun olmaş diğer adaylar.    

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Su Ürünleri, Gıda

  Pozisyon: Mühendis, Laborant, Biyolog, Analist, Biyokimyager

 • İş Açıklaması Aplikasyon Sorumlusu özetle aşağıdaki işlerden sorumlu olacaktır. - Cihaz demo çalışmalarının gerçekleştirilmesi, - Kullanıcı ve bayii eğitimlerinin verilmesi, - Satış sonrası takip ve teknik destek faaliyetlerinin yürütülmesi, - Müşteri sonuçlarının değerlendirilmesi ve sonuca uygun aksiyon planı oluşturulmasının sağlanması, - Sorumlu olduğu ürünlerle ilgili müşteri şikayetlerinin alınması, raporlanması ve sonuçlandırılmasının sağlanması,

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Moleküler Biyoloji bölümünden mezun, - İyi derecede İngilizce bilen, konuşma ve konuşulanı anlama pratiği olan, - Tercihen tanı alanında çalışmış, PCR tecrübeli, - Laboratuvar cihaz eğitimleri ve kit aplikasyonlarına hakim, - Yurtiçi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan (pozisyon yoğun seyahat içermektedir), - Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, - İkna kabiliyeti yüksek, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Mühendislik, Bioteknik

  Pozisyon: Biyolog

 • İş Açıklaması Anlaşmalı Genetik Laboratuvarlarımızda en son teknoloji kullanılarak birçok genetik test yapılmakta ve ailelere genetik testlerle ilgili hizmet verilmektedir. Genetik testlere olan talebin her geçen gün artması ve yeni testlerin de eklenmesi nedeniyle bu alanda hizmet veren ekibimiz de genişlemektedir.   .  Temel fen bilgisine sahip, tercihen BİYOLOJİ, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Tıbbi Laboratuvar, Biyomühendislik veya benzer bölümlerden mezun adaylara öncelikle bu genetik testler hakkında eğitim verilecektir.  . Mevcut müşteri takip programımız kullanılarak sağlık kurumları ve hekimlere ulaşılacak, yeni genetik testlerin tanıtımı ve bilgilendirmesi yapılacaktır.  . Çağrı merkezimize telefonla ulaşarak bilgi almak isteyen ailelere ve hekimlere testler hakkında bilgilendirme yapılacaktır. .

  Aranan Nitelikler Tercihen lisans seviyesinde BİYOLOJİ, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Tıbbi Laboratuvar, Biyomühendislik bölümlerinden mezun, .  MS OFFICE uygulamalarına hakim (Word, Excel ve Outlook)  .  Diksiyonu düzgün, telefonda ve yüzyüze testler hakkında detaylı bilgi verebilecek, soruları sabırla yanıtlayabilecek, .  Ekip çalışmasına yatkın, özverili ve öğrenmeye istekli,  .                                            yetiştirilmek üzere BAY - BAYAN iş arkadaşları arıyoruz.  

  Sektör: Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Danışman, Biyolog, Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi, Tıp Sekreteri

İş Habercisi - Biyolog İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?