Biyolog İş İlanları

Hepsini Temizle
Biyolog
 • İş Açıklaması BU ÖN ŞARTLARDA ÇALIŞMAYI DÜŞÜNÜYORSANIZ DEĞERLENDİRİLMEK  ÜZERE BAŞVURMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ, Muğla ili Seydikemer ilçesinde kurulu bulunan işletmemizin ALGAE ÜRETİMİ ve VERMICOMPOST (solucan gübresi)(organik toprak düzenleyicileri ve iyileştiricileri, organik gübre) ÜRETİMİ ile AR-GE bölümlerinde görevlendirilmek üzere; Fakültelerinde yüksek lisans yapmakta olan ve/veya son 5 yıl içinde mezun olmuş bulunan çalışma arkadaşları alınacaktır. Üretim merkezimiz Fethiye ilçesine 45 km. seydikemer ilçesine 30 km. uzaklıktadır. Çalışma arkadaşlarımız, Eşen mahallesinde ikamet ettirileceklerdir.  Açık alanlar da dahil olmak üzere tütün ve tütün ürünlerinin kullanılması yasaktır. Tütün ve tütün ürünleri kullanım alışkanlığı olan arkadaşlarımızın baş vurmaması önemle rica olunur. 

  Aranan Nitelikler Su ürünleri mühendisi ( üretim alanında yüksek lisans yapmış veya öğreniminde tez çalışması yapmış olmak seçim önceliği olacaktır) Ürünlerin kullanılacağı alanlarda görevlendirilmek üzere Ziraat mühendisi (gübre ve gübreleme konularında yüksek lisans yapmış veya öğreniminde tez çalışması yapmış olmak seçim önceliği olacaktır) Gıda mühendisi  Laborant  

 • Bayan Kozmetik Kimyageri
  Natura Keratin
  İstanbul Avrupa 21 Ocak 2016

  İş Açıklaması Firmamız Natura keratin saç bakım ürünlerinin Türkiye distribütörüdür. Firmamıza kozmetik sektöründe çalışmış sorumlu teknik personel alınacaktır. Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma 9:00 - 18:00 Resmi internet sitemiz: www.naturakeratin.com.tr Kimler sorumlu teknik personel olabilir,   Kozmetik alanında iki yıl fiilen çalışmış olduğunu sigorta dökümü ile belgelemek kaydıyla kimyager, kimya mühendisi, biyokimyager, biyolog ve mikrobiyologlar sorumlu teknik eleman olabilirler.

  Aranan Nitelikler Kozmetik sektöründe en az 2 yıl sigortalı olarak çalışmış. 4 yıllık üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği, Biyokimya, Biyoloji ve Mikrobiyoloji Bölümü mezunu. Ofis programlarını kullanabilen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Tercihen ingilizce bilen 20-35 yaş arası Bayan,

 • İş Açıklaması FİRMA GENEL TANIMI  AEM Çevre Laboratuvar Analiz Tic. A.Ş. Laboratuvarımız 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren oluşturduğu uzman kadrosu ile ölçüm ve analiz hizmetleri için akreditasyon ve yeterlilik çalışmalarına başlamıştır. 2007 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığın'dan ön yeterlilik almaya hak kazanmış, sektöre dahil olmuştur. 2008 yılında ise Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite olmuştur. 2009 yılında T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen ön yeterlilik belgesini, yeterlilik belgesine çevirerek sektördeki yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Günümüzde, çevre laboratuvarları arasında seçkin bir konuma sahip olan laboratuvarımız büyüyen kadrosu için çalışma arkadaşları aramaktadır.   ÇALIŞILACAK İŞİN TANIMI  Çevre ve İş Güvenliği ölçüm ve analizleri hizmetini veren laboratuvarımızda Mikrobiyoloji analiz hizmetleri konusunda görevlendirilecek, analizlerle paralel kalite kontrolleri, ölçüm belirsizlikleri ve diğer çalışmaları yürütmek, TS EN ISO IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar standardı doğrultusunda birimi ile ilgili her dokümanın işlenmesini sağlayacak takım arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Fen/Edebiyat Fakültelerinin Biyoloji Bölümlerinden Mezun,   Milrobiyoloji Laboratuvarı Tecrübesi Olan,  İyi Derecede İngilizce Bilgisi Olan,  İleri Düzeyde Ms Office Programlarına Hakim,   Hızlı ve Hatasız Çalışmaya Özen Gösteren,   Zamanı İyi Yönetebilen,   Planlı ve Disiplinli,   Sorumluluk Sahibi,   Anadolu Yakasında İkamet Eden,   Tercihen Kalite Yönetim Sistemi Konusunda Bilgi Sahibi,   Sözlü ve Yazılı İletişim Becerileri Güçlü,   Takım Çalışmasına Yatkın,   Erkek adaylar için Askerlik ile İlişiği Olmayan Bay/Bayan Personel İstihdam Edilecektir.

 • İş Açıklaması  KEMOTERAPİ ÜNİTESİNDE ÇALIŞABİLECEK  BİYOLOJİ KİMYA  ve LABORATUAR BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLAN  EKİP ÇALIŞMASINA ELVERİŞLİ, DİSİPLİNLİ VE SOSYAL İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ, VERİLECEK OLAN EĞİTİMLER DOĞRULTUSUNDA BİYOMEDİKAL CİHAZLARINI KULLANABİLECEK,  TEMİZ ODANIN (ÜNİTENİN) BASINÇ, NEM VE SICAKLIK KONTROLLERİNİ YAPABİLECEK VE KAYIT ALTINA ALABİLECEK.

  Aranan Nitelikler TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  HASTANESİ'NDE KURULU OLAN ÜNİTEMİZDE KEMOTERAPİ İLAÇLARININ HAZIRLANMASI.

 • Embriyolog
  Medicana Samsun
  Samsun 27 Şubat 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun, Tercihen yüksek lisansını veya doktora tezini 'Üreme tıbbı, invertilite ve yardımcı üreme teknikleri” konusunda yapmış, Tercihen deneyimli, Bakanlık onaylı eğitim merkezlerinden sertifikası olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen, Alanıyla ilgili güncel gelişmeleri takip eden, İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, 'Embriyolog' aramaktayız.

İş Habercisi - Biyolog İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?