Biyolog İş İlanları

Hepsini Temizle
Biyolog
 • İş Açıklaması Muğla Seydikemer İSKOÇ ORGANİK GÜBRE TARIM HAYVANCILIK ENERJİ ÜRETİM DANIŞMANLIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ için; -Sigara kullanma alışkanlığı bulunmayan -İl dışı seyahat engeleli olmayan -En az başlangıç seviyesinde office programlarını bilen -Tercihen ön muhasebe bilen -Kişisel gelişime açık -Fethiye'de ikamet eden -Yoğun çalışma koşullarına ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek yönetici asistanı olarak yetiştirilmek üzere sekreter ve ön muhasebe bölümlerini yürütebilecek alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Muğla Seydikemer İSKOÇ ORGANİK GÜBRE TARIM HAYVANCILIK ENERJİ ÜRETİM DANIŞMANLIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ  Muğla ili Seydikemer ilçesinde kurulu bulunan işletmemizin ALGAE ÜRETİMİ ve VERMICOMPOST (solucan gübresi)(organik toprak düzenleyicileri ve iyileştiricileri, organik gübre) ÜRETİMİ ile AR-GE bölümlerinde ve üretim alanlarında görevlendirilmek üzere; Fakültelerinde yüksek lisans yapmakta olan ve/veya son 5 yıl içinde mezun olmuş bulunan çalışma arkadaşları alınacaktır. Üretim merkezimiz Fethiye ilçesine 45 km. seydikemer ilçesine 30 km. uzaklıktadır. Çalışma arkadaşlarımız, Eşen mahallesinde ikamet ettirileceklerdir.  Açık alanlar da dahil olmak üzere tütün ve tütün ürünleri kullanılamaz.   Aranan Nitelikler Su ürünleri mühendisi ( üretim alanında yüksek lisans yapmış veya öğreniminde tez çalışması yapmış olmak seçim önceliği olacaktır) Biyoloji bölümünün diğer dallarından mezun olmuş arkadaşlar Ziraat mühendisi (gübre ve gübreleme konularında yüksek lisans yapmış veya öğreniminde tez çalışması yapmış olmak seçim önceliği olacaktır) Gıda mühendisi  Laborant   Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Değerlendirmeye alınan adaylar ön görüşmeye davet edileceklerdir.   

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Su Ürünleri

  Pozisyon: Mühendis, Laborant, Biyolog

 • B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Canören İş Sağlığı ve Güvenliği İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Mayıs 2016

  İş Açıklaması  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Bakanlık onaylı B sınıfı İş Güvenliği Sertifikasına sahip - Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli - Analitik yönü kuvvetli, planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış - İstanbul 'da ikamet eden 'B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler OSGB Bünyesinde Çalışabilecek, Aktif Saha Çalışması Yapabilecek, Tercihen Araç Kullanabilen, Erkek Adaylar İçin Askerlik Engeli Bulunmayan, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları Aranmaktadır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis, Kimyager, Biyolog

 • Biyolog Amerikan Hastanesi İstanbul Avrupa 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yasa, yönetmelik ve profesyonel uygulama standartlarına uygun, aseptik şartlarda, uygun ekipman ve malzeme kullanarak ilaç hazırlamak, ilaçları kullanıma hazır hale getirmek. Hazırlanan ilacı hasta kimlik bilgileri, ilacın içeriği, hazırlama zamanı, stabilite süresi, stabilite şartlarını gösterir şekilde etiketlemek. İlaç hazırlamada kullanılan ilaç ve kimyasalları, içeriği, son kullanma tarihi, uyarıları gösterecek şekilde etiketlemek.

  Aranan Nitelikler Eczane Bölümü’nde değerlendirmek üzere, Üniversitelerin Biyoloji Bölümü'nden mezun, Tercihen 2 yıl Eczane deneyimi olan, MS Office bilgisi olan, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek (Gece vardiyası mevcuttur), 25-35 yaşları arasında olan, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Erkek (Askerliğini tamamlamış) ve Kadın adaylar.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Biyolog

 • Laborant Gelişim tıp lab. İstanbul Anadolu 17 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   Gelişim Tıp Laboratuvarları Kızıltoprak Merkez Şubesi'nde çalışmak üzere laborant alınacaktır.    

  Aranan Nitelikler    İlgili bölüm mezunu (Tercihen Tıbbi Laboratuvar teknikerliği/teknisyenliği bölümü, Biyoloji, Kimya) Tercihen kan alma konusunda tecrübeli, Preanalitik hataları önceden tespit edebilecek, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Tercihen kan alma konusunda deneyimli Ekip çalışmasına yatkın, dikkatli ve disiplinli, Güleryüzlü ve iletişimi güçlü, Kendi ve Kurum Gelişimi İçin Sorumluluk Üstlenen, Takım Çalışmasına Yatkın, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Biyokimyager, Biyolog, Kimyager, Laborant, Teknisyen

 • Biyolog Hisar Intercontinental Hospital İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 4 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Dünyanın köklü ve saygın akreditasyon kurumu olan JCI tarafından hizmet kalitesi belgelenen, Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan ve hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunan hastanemiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; "Biyolog" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Eczane Bölümü’nde değerlendirmek üzere, Üniversitelerin Biyoloji Bölümü'nden mezun, Akreditasyon ve Kalite Güvence sistemi uygulamalarına aktif katılan, Tercihen 2 yıl Eczane deneyimi olan, 35 yaşını aşmamış, MS Office programlarını aktif olarak kullanan, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Biyolog

İş Habercisi - Biyolog İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?