Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Biyolog İş İlanları

Hepsini Temizle
Biyolog
 • İş AçıklamasıInnovex; sağlık endüstrisindeki firmalara yenilikçi satış çözümleri, yüksek kalitede satış takımları sağlayan, aynı zamanda hasta destek programla dünyanın lider sözleşmeli satış organizasyonu firmasıdır. Aynı zamanda odağında hastanın olduğu, hasta destek programları yürütmektedir. Innovex'in yürüteceği hasta destek programı kapsamında görevlendirilmek üzere; hekim tarafından reçetesi yazılmış spesifik bir hasta grubuna,hastanede ya da ev ziyareti yapılarak; hastaya yüzyüze kullandığı ürünle ilgili eğitim verebilecek, hastaya kullandığı ürünya da hastalığı konusunda farkındalık kazandırarak tedaviye uyumun artırılmasında katkıda bulunacak SAĞLIK MESLEK MENSUBU HASTA EĞİTMENİ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEğitim kurumlarının sağlıkla ilgili bölümlerinden mezun olmak (Biyoloji, Diyetisyen, Psikoloji, Ebe, Hemşire, ATT , Genetik, Moleküler biyoloj, vb) Ev ziyaretleri yapabilecek, Seyahat edebilecek, Tercihen hasta eğitimi projelerinde görev almış Proaktif rol alan Diksiyonu düzgün, iyi Türkçe bilgisi ve kullanımı MS Office programları ( excel, access, word,outlook ve PP) kullanımı İletişim yetkinliklerini etkin kullanan Dışa dönük bir kişilik yapısı Öğrenmeye açık Prezantabl Aktif araç kullanabilen. adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Biyolog, Diyetisyen, Ebe, Paramedik

 • Satış Temsilcisi

  Ardi Medikalİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTıbbi Araştırma Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren, alanında lider yurtdışı markaların temsilcisi olan firmamıza bölge tanıtım ve satış sorumlusu alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin bilimsel araştırmalar üzerinde çalışan ilgili bölümlerine ürünlerimizin tanıtımını yapıp, satış bağlantılarını gerçekleştirmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve tıbbi malzeme satışı konusunda yetenek ve tecrübe sahibi Bay veya bayan Tercihen ingilizce bilen, bilgisayar kullanabilen Bay adayların askerliğini yapmış B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen Gerektiğinde seyahat edebilecek, tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Satış vizyonu sahibi, iletişim gücü ve sunum becerisi yüksek Maaş + prim le çalışacak Görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün adayların müracaatları değerlendirilecektir.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Biyolog, Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıSağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, sorumlu olduğu alan içinde bulunan tüm satış noktaları ile ilişki kurarak, ürünlerin ve firmanın konumunu güçlendirmek için, ürün ve hizmet döngüsünü sağlayacak aplikasyon sorumlusu arkadaş arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSağlık sektöründe deneyimli / deneyimsiz 25-30 yaş aralığında En az üniversite mezunu (Biyolog) MS Office programlarını kullanabilen Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Takım çalışmasına uyumlu, kişisel gelişime açık olan Sorumluluk sahibi, yaratıcı, mücadeleci Güçlü iletişim becerisine sahip İzmir'de ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Bay çalışmayan adayların başvuru yapması önemle rica olunur.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Biyolog

 • Biyolog

  PharmaVisionİstanbul Avrupa 8 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBeşeri ilaç üretimi yapan firmamızın Topkapı / İstanbul'daki tesislerinde Mikrobiyoloji Laboratuvarında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun Biyolog aramaktayız;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Fen Fakültesi Biyoloji Bölümünden mezun, Tercihen Mikrobiyoloji alanında Yüksek Lisans/ Uzmanlık yapmış, İlaç firmalarının Mikrobiyoloji Laboratuvarında çalışmış, en az 3 yıl tecrübeye sahip, Çevre izleme kontrolleri, sterilite testi, mikrobiyal kontaminasyon testi gibi temel mikrobiyoloji laboratuvarı analizlerinde deneyimli, Laboratuvar ekipmanları kullanımı konusunda bilgili, Raporlamaları düzenli olarak yapabilecek, Kalite Süreçleri konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak Sorumluluk almaya istekli, dinamik, analitik düşünce yetkinliği gelişmiş adayların başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Uzman, Analist, Biyolog

 • Biyolog

  Andromedİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜroloji, estetik, plastik cerrahi ve dermatoloji alanlarında faaliyet gösteren firmamıza ürünlerimizin pazarlaması, satışı ve uygulamasında görev alacak Biyolog aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin biyoloji bölümünden mezun -Medikal pazarlama ve satış alanında kariyer hedefleyen -İyi derecede ingilizce bilen -Tercihen ilaç ve tıbbi cihaz sektöründe, tercihen satış departmanında çalışmış -Tercihen üroloji ve plastik cerrahi hekimlerine satışta çalışmış -Bilgisayar kullanımı ve MS Ofis uygulamalarına hakim -İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın -Dış görüntüsüne önem gösteren, diksiyonu düzgün -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan -Erkek

  Sektör: İlaç, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi, Biyolog

İş Habercisi - Biyolog İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Biyolog Nedir ?

Biyolog, kariyeri süresince laboratuvar birimlerinde canlı sistemleri ile ilgili araştırmalar , değerlendirmeler ve projeler yapan kişilerdir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.