Biyolog İş İlanları

Hepsini Temizle
Biyolog
 • Ardi Medikal İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Genetik araştırma ürünleri ithalat ve satışı üzerine faaliyet gösteren firmamıza, satış departmanınımızda çalışacak Satış Destek Birimimize 1 kişi ve Satış Pazarlama birimimize 1 kişi olmak üzere en az aşağıdaki özelliklere sahip elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Biyoloji, Tıbbi Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyoteknoloji veya ilgili bölümlerden mezun -PCR,Genetik, Immunohistokimya, Elisa, Western Blot teknikleri üzerinde eğitimli veya deneyim sahibi -Araştırmalara yönelik ürünlerimizin ilgili birimlere tanıtım ve satışını yapabilecek nitelikte satış becerisine sahip -Diksiyonu düzgün, görünüşüne özen gösteren -Orta derecede İngilizce bilen -İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet eden -Gerektiğinde yurtiçi ve yurtdışı seyehat edebilecek -Bay veya Bayan -Bay adaylar askerliğini yapmış olmalıdır.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Biyolog, Yetkili Yardımcısı, Satış Temsilcisi

 • Hisar Intercontinental Hospital İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Eylül 2016

  İş Açıklaması Dünyanın köklü ve saygın akreditasyon kurumu olan JCI tarafından hizmet kalitesi belgelenen, Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan ve hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunan hastanemiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; "Biyolog" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Eczane Bölümü’nde değerlendirmek üzere, Üniversitelerin Biyoloji Bölümü'nden mezun, Akreditasyon ve Kalite Güvence sistemi uygulamalarına aktif katılan, Tercihen 2 yıl Eczane deneyimi olan, 35 yaşını aşmamış, MS Office programlarını aktif olarak kullanan, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Biyolog

İş Habercisi - Biyolog İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Biyolog Nedir ?

Biyolog, kariyeri süresince laboratuvar birimlerinde canlı sistemleri ile ilgili araştırmalar , değerlendirmeler ve projeler yapan kişilerdir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.