Gişe Destek Yetkilisi İş İlanları

Hepsini Temizle
Gişe Destek Yetkilisi
  • İş Açıklaması1984 yılında kurulan Hışım Grup; döviz, gayrimenkul, perakende, reklam, turizm – otelcilik, yiyecek – içecek sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Türkiye ‘de en çok döviz bürosunu aynı çatı altında barındıran sektör öncüsü bir firmadır. Döviz büroları; Kübra Döviz, Çözüm Döviz, Nizam Döviz, Plevne Döviz, Akdağ Döviz, Aziz Döviz, Kare Döviz, Yalçınkaya Döviz, Nedim Döviz, Zor Döviz, Karel Döviz, Drina Döviz, Samsun Döviz ve Duka Altın’ dır. Aynı zamanda Western Union markasının da bayiliğini yapmaktadır. Ankara Ankamall Avm de yer alan döviz büromuzda çalışacak "Döviz Bürosu Gişe Yetkilisi" takım arkadaşları aramaktayız.
    Aranan NiteliklerTercihen Döviz Bürosu, banka ve benzer alanlarda 2 yıl deneyimli, Dikkatli, matematik bilgisi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri güçlü, Sorumluluk sahibi, dinamik ve güler yüzlü, Müşteri ve kalite odaklı, Döviz kur takibi, kasa takibi ve piyasa takibi yapabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

    Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Bankacılık / Finans

    Pozisyon: Banka Gişe Asistanı, Gişe Asistanı, Gişe Elemanı, Gişe Memuru, Gişe Sorumlusu, Gişe Yetkili Yardımcısı, Gişe Yetkilisi, Gişe Destek Yetkilisi, Döviz Piyasası Uzman Yardımcısı

İş Habercisi - Gişe Destek Yetkilisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?