Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kontrolör İş İlanları

Hepsini Temizle
Kontrolör
 • Optik Kontrol Personeli

  NOVOTECH İstanbul Anadolu 15 Aralık 2017

  İş AçıklamasıPENDİK VELİBABADAKİ FABRİKAMIZDA ÜRETMEKTE OLDUĞUMUZ ÜRÜNLERİN GÖRSEL KONTROLÜNÜ YAPIP, İLGİLİ KASALARA DİZECEK, KALİTE KONTROL KARTAL, PENDİK SULTANBEYLİ CİVARINDA İKAMET EDEN

  Aranan Nitelikler22-35 YAŞLARINDA KADIN TERCİHEN SİGARA İÇMEYEN

  Sektör: İmalat, Plastik

  Pozisyon: Kontrolör

 • Kalite Kontrolcü

  Ongan Tekstilİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıOngan Tekstil, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Koltuk Kılıfı Üretimi yapan Ongan Tekstil için, konfeksiyon işletme ortamında Kalite adına çalışacak, aşağıdaki özelliklere uygun tecrübeli "KALİTE KONTROLCÜ" arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar -Tercihen Meslek lisesi Tekstil bölümlerinden mezun, -Tekstil veya konfesksiyon deneyimi olan, -Giriş Kalite , Final Kalite,Proses süreçlerinin en az birinde görev almış, -Kumaş kalite kontrolü ile ilgili süreçlerde etkili olan, -Uluslararası kalite standartları konusunda deneyim sahibi -Dinamik çalışma ortamı ve saatlerine uyumlu -İstanbul Avrupa Yakası(Tercihen;Esenyurt, Avcılar,Beylikdüzü,Büyükçekmece bölgelerinde ikamet eden) -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış -Bay / Bayan personel alımı yapılacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Kontrolör

 • İş AçıklamasıYıllık / aylık denetim planı çerçevesinde şirket içi denetimleri gerçekleştirecek Kontrolör personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerYüksekokul veya Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıllık muhasebe deneyimine sahip, Genel Muhasebe, tek düzen hesap planı, vergi mevzuatı ve uygulamalarına hakim, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Analitik, iletişim yeteneği güçlü, öğrenmeye açık, disiplinli ve zaman baskısı altında çalışabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, 30 yaşını aşmamış olan.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Denetçi, Kontrolör

 • İş AçıklamasıTS EN 17024 standardı kapsamında personel belgelendirme faaliyetlerinde bulunan firmamızda, kalite yöneticiliği ve sınav organizasyonu yapabilecek, takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerKalite Yönetim Sistemleri konusunda tecrübeli MS Office Programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen ISO 17024 Uygunluk Değerlendirmesi – Personel Belgelendirme Standardı ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi olan, İletişim ve koordinasyon becerisine sahip, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Planlanma ve süreçlerini takip edebilecek, takip yeteneği kuvvetli, Sorumluluk alabilecek , aktif çalışmayı seven, İş disiplinine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Danışmanlık, İnşaat

  Pozisyon: Koordinatör, Denetçi, Kontrolör, Sorumlu, Yönetici

 • İş AçıklamasıElektrik Sistemleri (Elektrik İç Tesisatı, Paratoner, Topraklama, Katodik Koruma, Enerji Analizi Kontrol ve Ölçümleri) periyodik kontrollerinin sahada gerçekleştirilmesi ve raporlamasının yapılması.

  Aranan Nitelikler*Bay adaylar (22-29 yaş aralığı) *Askerliği tamamlamış *İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden (tercihen Kartal ve civarı) *Aktif bir şekilde İstanbul trafiğinde ve şehirler arası araç kullanabilen *Üniversitelerin Elektrik Teknikerliği veya Elektrik Teknik Öğretmeliği bölümlerinden yetiştirilmek üzere yeni mezun adaylar *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek *Seyahat engeli olmayan *Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişimi kuvvetli *Bilgisayar programlarını(office programları) etkin şekilde kullanabilen

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Enspektör, Kontrolör

 • İş Açıklaması"KUMAŞ KONTROL SORUMLUSU" En az lise mezunu Dokuma kumaş kalite kontrolünde en az 5 yıl tecrübeli Kumaş testlerinde deneyimli, Tekstil sektöründe deneyimli ve kumaş çeşitliliği bilgisine sahip Kumaştaki hataları belirleyerek, hata oranlarını üstlerine bildirebilecek Raporlama yapabilen Sistemli ve düzenli çalışan Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Kumaş Kontrol Sorumlusu arıyoruz.

  Aranan NiteliklerGÖRÜŞMEDE AKTARILACAKTIR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Kontrolör

 • Kalite Kontrol Elemanı

  ARSAN KAUÇUKİstanbul Anadolu 15 Aralık 2017

  İş AçıklamasıElastomerik Köprü Mesnetleri ve Boru Contaları sektöründe lider olan Arsan Kauçuk, 1957 yılında başladığı serüvenine sürekli gelişmeye yönelik politikası ve kalite anlayışıyla devam etmektedir. Kendi bünyemizde görevlendirilmek üzere; Kalite Kontrol Elemanları pozisyonunda çalışma arkadaşları aramaktayız. *** Firmamız bünyesinde Kalite Müdürlüğüne bağlı; Sarf malzemelerin giriş kalite kontrollerinin yapılması, Ürünlere ait ara kontrol, son kontrol ve çıkış kalite kontrol prosedürlerinin uygulanması, Raporlamanın yapılması, Kontrollerle ilgili kayıtların tutulması, * Firmamız 2 yıl sonra Sakarya Adapazarı’na taşınacak olup, bizim ile birlikte gelebilecek çalışma arkadaşlarını aramızda görmek mutluluk duyarız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise ve Meslek Yüksek Okulundan mezun, Bay (Askerlik ile ilişkisi olmayan), Anadolu yakasında ikamet eden (Kadıköy-Ümraniye-Sancaktepe-Samandıra), Kalite kontrol süreçlerinde maximum 2 yıl tecrübeli, MS Office Programlarını kullanabilen, Tercihen Kauçuk Üretim Tesislerinde çalışma tecrübesi olan,

  Sektör: İmalat, Plastik

  Pozisyon: Eleman, Kontrolör, Yardımcı

 • İç Kontrolör

  A&T Bankİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıŞubeler ve Genel Müdürlük operasyonel birimlerinin gerçekleştirdiği günlük bankacılık işlemlerini izlemek ve kontrol etmek. Yanlış bir işlem veya hatalı bir kayıt durumunda derhal ilgili birimleri uyarmak, düzelmenin yapılmasını takip etmek. Günlük, haftalık ve aylık kontrol listeleri hazırlamak ve bu rutin kontrollerin ilgili dönemler itibariyle düzenli uygulanmasını sağlamak. Şube kontrol ziyaretleri yapmak. İşlemsel riskler taşıyan konularda yanlış operasyonların engellenmesi ve gerekli düzeltmenin gecikmeden yapılabilmesi için şubelere ve bankacılık operasyonları yapan birimlere danışmanlık vermek ve yönlendirme yapmak. Günlük kontrollerin sonunda gözledikleri eksiklikler için iç kontrol raporlarının hazırlanmasını, karşılaşılan sorunların nasıl çözümlendiğine ilişkin kayıtların tutulmasını sağlamak. Tespit edilen hatalar hakkında Banka içinde kullanılmak amacıyla “iç kontrol” raporlarını hazırlamak, ilgili birimlere geri bildirimde bulunmak. Hataların düzeltilmesini takip etmek.

  Aranan NiteliklerBankacılık Sektöründe İç Kontrol alanında 4 yıl deneyimli, Tercihen üniversitelerin Ekonomi, Ekonometri, Finans, Bankacılık, İşletme İktisat veya İlgili Mühendislik alanlarından mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Çok iyi derecede MS Office kullanabilen, Mevzuat ve Politika takibi yapabilen, Raporlama becerisi gelişmiş, Analiz edebilen ve problem çözebilen, İletişim becerileri gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Denetçi, Kontrolör, Müfettiş

 • İş AçıklamasıYasal mevzuat gereği; Elektrik Sistemleri (Elektrik İç Tesisatı, Paratoner, Topraklama, Katodik Koruma, Enerji Analizi Kontrol ve Ölçümleri) kontrollerinin sahada gerçekleştirilmesi ve raporlamasının yapılması.

  Aranan Nitelikler*Bay adaylar (22-29 yaş aralığı) *Askerliği tamamlamış *İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden (tercihen Kartal ve civarı) *Aktif bir şekilde İstanbul trafiğinde ve şehirler arası araç kullanabilen *Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden yetiştirilmek üzere yeni mezun adaylar *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek *Seyahat engeli olmayan *Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişimi kuvvetli *Bilgisayar programlarını(office programları) etkin şekilde kullanabilen *EMO'ya kayıtlı

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Kontrolör, Mühendis, Enspektör

 • Tekstil Proses Kontrol Elemanı

  Lafem Giyimİstanbul Anadolu 26 Ekim 2017

  İş AçıklamasıDokuma Bayan Dış Giyim imalatı ve ihracatı yapan firmamıza Üretim sürecinde üretilen ürünlerin standartlara uygun üretilmesini ve devamlılığını sağlayacak Üretilecek olan ürünün her aşamaları gözden geçirilecek ve olası hataları öngörecek. Üretilen ürünün her aşamasının kontrol ediecek. Numune aşamasında ürünlerin ölçü ve kalite kriterleri doğrultusunda yönlendirme yapabilecek. Üretimde çıkabilecek hatalara çözüm bulabilecek. Sorumlu olduğu kişilere gerekli raporlamaları yapabilecek yeteneklere sahip Proses Kontrol Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler​En az 3 yıl tecrübe Tercihen ingilizce bilmesi Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul Anadolu Yakasından ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tekniker, Kontrolör

 • Kalite Kontrol Teknikeri

  Lafem Giyimİstanbul Anadolu 26 Ekim 2017

  İş AçıklamasıDokuma Bayan Dış Giyim imalatı ve ihracatı yapan firmamıza Üretim sürecinde üretilen ürünlerin standartlara uygun üretilmesini ve devamlılığını sağlayacak Üretilecek olan ürünün her aşamaları gözden geçirilecek ve olası hataları öngörecek. Üretilen ürünün her aşamasının kontrol ediecek. Numune aşamasında ürünlerin ölçü ve kalite kriterleri doğrultusunda yönlendirme yapabilecek. Üretimde çıkabilecek hatalara çözüm bulabilecek. Sorumlu olduğu kişilere gerekli raporlamaları yapabilecek yeteneklere sahip Kalite Kontrol Teknikeri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler​En az 3 yıl tecrübe Tercihen ingilizce bilmesi Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul Anadolu Yakasından ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tekniker, Kontrolör

 • İş AçıklamasıControl Union, 1920 yılında Hollanda merkezli kurulan, 2001 yılından bugüne Türkiye'de faaliyet gösteren gözetim ve belgelendirme şirketidir. İzmir'de bulunan Sertifikasyon Bölümümüzün Tarım Departmanında görev almak üzere; organik tarım, organik hayvancılık, GLOBALG.A.P. ve çeşitli sosyal tarım programlarının denetimlerini gerçekleştirecek tarım kontrolörleri arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTarım Kontrolörü olarak görevlendirilmek üzere, Organik tarım ve/veya hayvancılık konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği ve/veya Zootekni bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın Seyahate engeli olmayan B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen Askerliğini tamamlamış İzmir'de ikamet eden Erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Kontrolör, Denetçi

İş Habercisi - Kontrolör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Kalite Kontrol / Güvence Elemanı Nedir ?

Kalite kontrol elemanı, kariyeri süresince ürün kalitesinden ve üretim sürecindeki kontrollerden sorumlu olan kişidir.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.