Maliyet Muhasebesi Müdürü İş İlanları

Hepsini Temizle
Maliyet Muhasebesi Müdürü
  • İş AçıklamasıDanışmanlığı yapmakta olduğumuz inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır. Genel Muhasebe süreçlerinin yürütülmesi, kontrolü ve takibinin yapılması, Maliyetlerin muhasebeleştirme işlemlerinin yürütülmesi, Ürün bazında veya proje bazında gerçekleşen ya da gerçekleşecek maliyetlerin kontrolü, analizlerinin yapılması ve raporlanması, Maliyet sapmalarının sebeplerini zamanında tespit edip alınması gereken önlemleri konusunda aksiyon önerilmesi, Dönem sonu maliyet muhasebesi ve envanter işlemlerinin yürütülmesi, Bütçe hazırlama, aylık sonuçların analizlerinin yapılması, bütçe ile uyumluluğunun kontrol edilmesi, gerekli analiz çalışmalarının yürütülmesi ve raporlanması çalışmalarında görev alınması.
    Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden veya Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun, Muhasebe alanında asgari 5 yıl (tercihen inşaat sektöründe) deneyimli, genel muhasebe, maliyet muhasebesi ve bütçe konularına hakim, Maliyet muhasebesini sıfırdan oluşturma ve geliştirme tecrübesine sahip, Kar & Zarar, Bilanço, Nakit Akış vb. standart maliyet ve raporlama alanlarında deneyimli, Analitik düşünme yeteneğine sahip, detaylarda özenli çalışan, İyi derecede MS Office kullanabilen, muhasebe programlarına hakim, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), İşin tanımı ilginizi çekiyor ve yukarıda belirtilen tecrübe, yetenek & uzmanlıklara sahip olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz. Başvurularınız özenle değerlendirilecek ve süreç içerisinde cevaplandırılacak olup kesinlikle gizli tutulacaktır. KVKK kapsamında kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin bilgilere web sitemizde yer alan aydınlatma metnimizden https://dd.com.tr/kvkk-aydinlatma-metni ulaşabilirsiniz. İlana başvurmanız halinde belirtilen hüküm ve şartları kabul ettiğinizi beyan etmiş olacaksınız.

    Sektör: Gayrimenkul, İnşaat

    Pozisyon: Maliyet Muhasebesi Müdürü, Maliyet Muhasebesi Sorumlusu, Maliyet Muhasebesi Şefi, Maliyet Muhasebesi Uzmanı, Maliyet Muhasebesi Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Maliyet Muhasebesi Yöneticisi/Yönetmeni, Muhasebe Yöneticisi/Yönetmeni, Kıdemli Maliyet Muhasebesi Uzmanı, Maliyet Muhasebesi ve Bütçe Sorumlusu, Yönetim ve Maliyet Muhasebesi Uzmanı

İş Habercisi - Maliyet Muhasebesi Müdürü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?