Mekanik İşler Sorumlusu İş İlanları

Hepsini Temizle
Mekanik İşler Sorumlusu
 • İş AçıklamasıMekanik tesisat (ısıtma,soğutma, havaladırma, yangın, sıhhi tesisat) taahhüt işleri yapan firmamıza şantiye de görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi pozisyonunda çalışma arkadaşı aranmaktadır.
  Aranan NiteliklerMekanik tesisat sektöründe en az 5 yıl şantiye deneyimli, Autocad, MS Ofis programlarına hâkim, Şantiye de görevlendirilmek üzere, Ekip çalışmasına uyum sağlayacak, Analitik düşünme yetkisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, Görevlendirildiği şantiyede mekanik detay projelerini çizebilecek, satın alma listesini aktarabilecek. Trabzon Bölgesinde İkamet eden.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Makine, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Gemi Makine Mühendisi, Mühendis, Kıdemli Makine Mühendisi, Makine Mühendisi, Makine Yüksek Mühendisi, Mekanik Grup Şefi, Mekanik İşler Sorumlusu

 • İş AçıklamasıÇok katlı konut projesindeki mekanik imalatların kontrolü; Şirket ve alt işveren personellerinin sevk ve idaresi; Hakediş, metraj ve raporlama.
  Aranan Niteliklerİzmir Konak’ta yapımına devam ettiğimiz çok katlı konut projemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünde Mezun, 5-7 yıl çok katlı konut projelerinde, mekanik sistemler (Isıtma-Soğutma, havalandırma, pis su/temiz su, mekanik otomasyon, havuz tesisatı, doğal gaz tesisatı, asansör sistemleri) konularında deneyimli. Alt işveren ekiplerini organize edebilecek, Ms Office ve Autocad uygulamalarını kullanabilen, Raporlama, hakediş ve metraj konularına hakim, Tecihen Leed sertifikasyonu olan projelerde çalışmış. Disiplinler arası süperpoze çalışmalarında deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mekanik Bakım Şefi, Mekanik İşler Sorumlusu, Mekanik İşler Şefi

İş Habercisi - Mekanik İşler Sorumlusu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?