Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Muhasebe
 • İş Açıklaması • Üniversitelerin İktisat, İşletme vb. bölümlerinden mezunu, • Tek Düzen Hesap Planına Hakim, • Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe işlemlerini entegreli bir şekilde yürütebilecek, • Alanında en az 2 yıl tecrübeli, • Tercihen Logo kullanabilen, • MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, • Sonuç odaklı çalışan; özverili, iletişim becerisi yüksek, • İzmir’ de ikamet eden, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Muhasebe Personeli takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler • Tüm alış ve satış faturalarının takibi ve muhasebe kayıtlarının, muhasebe mevzuat ve usullerine uygun olarak yapılması • Aylık BA - BS mutabakatlarının yapılması • Aylık cari mutabakatlarının yapılması borç ve alacakların planlaması ve özverili takibi • KDV, Muhtasar, Kurumlar Vergisi ve  Geçici Vergi vs. beyannamelerinin onay aşamasına getirilmesi  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması İş Açıklaması TURKCELL SUPERONLINE İLETİŞİM OFİS'TE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Muhasebe süreçlerinin düzenli olarak yürütülmesi ve takibinde bulunarak, tüm muhasebe sürecinden sorumlu olacak, MUHASEBE UZMANI aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Genel Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Sigorta giriş-çıkış, maaş gibi özlük işlemleri konusunda deneyimli Problem karşısında çözüm alternatifleri geliştirebilecek, sonuç odaklı Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek İletişim becerileri güçlü ve sorumluluk sahibi Ekip çalışmasına yatkın, NETSİS kullanmayı  iyi derecede bilen, MS Office uygulamaları konusunda bilgi sahibi, 22-30 yaş aralığında, Bayan, Çiğli ve çevresinde ikamet eden çalışmak arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Tesis Yönetimi; temizlik, güvenlik, catering, teknik bakım, bahçe bakımı,entegre işletme yönetimi ve haşere kontrol hizmetleri alanında dünya lideri ISS, 53 ülkede 500.000 çalışanı ile günde 200.000'den fazla müşteriye hizmet sağlıyor. Türkiye'de 22.000 çalışanı ile 55 ilde, 2000'den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren   ISS Türkiye, BODRUM  ' da SiTE YÖNETİMİNDE çalışacak   Servis Takip Planlama Uzmanı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ve Meslek Yüksek Okullarının İşletme, Muhasebe veya İktisat bölümlerinden mezun Muhasebe konusunda deneyimli Dökümantasyon konusunda bilgi sahibi Planlama ve Organizasyon yeteneği güçlü Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek Ekip çalışmasına uyumlu İletişim gücü yüksek Bilgisayar ve her türlü ofis aracını iyi derecede kullanılabilen Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek MS Office uygulamalarına hakim Bayan Adaylar.  

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman

 • Zorunlu Stajyer(Muhasebe-Finans) DHL Lojistik Hizmetleri A.Ş. İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması DHL Supply Chain Türkiye olarak , muhasebe-finans departmanına destek vermek üzere aşağıdaki niteliklerde STAJYER arayışımız bulunmaktadır. * Üniversitelerin 2. veya 3. sınıfını tamamlamış, * Tercihen Muhasebe-Finans ile ilgili bölümlerde öğrenim gören * Zorunlu stajı bulunan veya gönüllü stajlarda sigortası okul tarafından yapılan,  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Stajyer

 • Muhasebe Stajyeri TatilSepeti.Com İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Lise ya da Üniversite zorunlu stajı kapsamında, yaz dönemi içerisinde tam zamanlı olarak görev alacak "Muhasebe Stajyeri" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklaması TEKNİK YAPI A.Ş. olarak Denizli'de yer alan EVORA Denizli Projemiz’de görev almak üzere;“Şantiye Muhasebe Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Şantiye Muhasebe Sorumlusu Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya Meslek Lisesi'nden mezun, MS Office (Excel, PowerPoint, Word) ve Logo Tiger Plus programlarını ileri seviyede kullanabilen, Minimum 3 yıl inşaat ve şantiye muhasebesinde tecrübeli, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik ve problem çözme becerisi olan, Yeniliklere ve gelişime açık, Sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Denizli'de ikamet eden/edebilecek olan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Tesis Yönetimi Ve Güvenlik Hizmeti alanın da hizmet veren şirketimizin merkezin de görevlendirilmek üzere;Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi veya Yüksek Okul Mezunu, En Az İki Yıl Deneyimli, Tek düzen hesap planına hakim. Gider Faturalarının kayıtlarını ve takibini yapabilecek, Dönemsel mutabakat işlemlerini yürütebilecek, Finans, Bütçe ve gerçekleşme konularında destek verebilecek, Sorumluluk Sahibi, Tercihen Kartal ve çevresinde ikamet eden, Bilgisayar ve Programlarına Hakim (Exel,Word) 35 Yaşları aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay/Bayan,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Ön Muhasebe Elemanı

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe Elemanı İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Hizmet verm,iş olduğumuz Toplu Yapılarda Muhasebe Ofisinde Çalışmak üzere, 1.Meslek Lisesi/Yüksek Okul Muhasebe Bölümünden mezun, 2. 23-35 yaş aralığında, 3. Site muhasebe konusunda deneyimli, 4. Aidat dağılımı yapabilecek, aidat toplamasını takip edip muhasebe programına entegre edebilecek, 5. Toplu Yapıya gelecek faturaların ödeme talimatlarını hazırlayıp onayı müteakip ödemelerini yaptırabilecek,, 6. Sakin taleplerini kayıt altına alarak, İşletme Müdürü ile koordineli cevap verebilecek, 7. Dış görünüşüne özen göstern, 8.Apsiyon Muhasebe programına hakim, 9. Ekip çalışmasına uygun, 10. Kadın-Erkek Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Ön Muhasebe Elemanı

  Aranan Nitelikler Hizmet verm,iş olduğumuz Toplu Yapılarda Muhasebe Ofisinde Çalışmak üzere, 1.Meslek Lisesi/Yüksek Okul Muhasebe Bölümünden mezun, 2. 23-35 yaş aralığında, 3. Site muhasebe konusunda deneyimli, 4. Aidat dağılımı yapabilecek, aidat toplamasını takip edip muhasebe programına entegre edebilecek, 5. Toplu Yapıya gelecek faturaların ödeme talimatlarını hazırlayıp onayı müteakip ödemelerini yaptırabilecek,, 6. Sakin taleplerini kayıt altına alarak, İşletme Müdürü ile koordineli cevap verebilecek, 7. Dış görünüşüne özen göstern, 8.Apsiyon Muhasebe programına hakim, 9. Ekip çalışmasına uygun, 10. Kadın-Erkek Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu

 • Muhasebe Analisti Mey İçki İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Mey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s , Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, İşletme, İktisat, Maliye veya Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, Ms Ofis uygulamalarına ve SAP sistemine hakim, İyi derecede ingilizce bilen, Vergi Mevzuatına ve Tekdüzen Hesap Planına hakim, E-fatura ve E-defter düzenlenmesi ve sistemi konusuna hakim, E-Beyanname Hazırlama konularına hakim, İthalat İşlemleri ve Muhasebesi konularına hakim, Maliyet Muhasebesi konusunda tecrübeli, İnsan ilişkilerinde ve iletişimde başarılı, Analitik düşünce yapısına sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylarda askerlikle ilişiği olmayan,   takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Analist

 • Genel Muhasebe Elemanı Etstur İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirketimiz Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere, Genel Muhasebe biriminde çalışacak, muhasebe departmanında kariyer yapmayı hedefleyen takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Lise ve Üniversitelerin işletme, ekonomi, muhasebe ile ilgili bölümlerinden mezun ya da en az meslek yüksekokulu mezunu, -Minimum 2 yıl genel muhasebe tecrübesi olan, -İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, - Diksiyonu düzgün ve prezantabl, -Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli, - MS Excel programına hakim, - Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • Muhasebe Müdürü Ağaoğlu Şirketler Grubu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Toplu Yapı İşletmelerinde genel muhasebe  alanında sistem kurulması, Mali tabloların hazırlanması ve analiz edilmesi,   Dönemsel finansal raporların hazırlanması, yasal mevzuata hakim, Şirket faaliyetlerinin ilgili kanunlarda belirtilen usul, esaslar ve muhasebe kayıt nizamı çerçevesinde muhasebe kayıtlarına alınmasının sağlanması,  Şirket muhasebe kayıtlarının ilgili mevzuat hükümlerinde belirtilen süreler çerçevesinde yasal defterlere aktarılmasının ve bu defterler ile ilgili kapanış kayıtlarının yetkili merciler nezdinde tasdik edilmesi, Gelir tablolarının ve diğer ek mali tabloların hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Ağaoğlu Şirketler Grubu Site Yönetimlerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültelerinin hukuk ve maliye, kamu yönetimi  bölümlerinden  mezun Site Yönetimi,  sosyal tesis,  rezidans,  AVM, iş merkezi vb. Gayrimenkul projelerinin işletme,  idari işler yönetiminde en az 5 yıl deneyimli İşletme faaliyetlerinin aksaksız yürütülmesini sağlamak için gerekli takip ve kontrolleri yapabilecek ve gerektiğinde süreçleri yeniden oluşturabilecek Temel finansal uygulama ve raporlamaları konusunda bilgili Ms Office ve muhasebe programlarını kullanabilen Ekip yönetimi konusunda deneyimli Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş analitik raporlama yapabilen İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposunda çalışabilecek Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış "Muhasebe Müdürü" takım arkadaşı arıyoruz. 

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Müdür

 • Muhasebe Görevlisi Ağaoğlu Şirketler Grubu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Toplu Yapı İşletmelerinde mali tabloların hazırlanması, Dönemsel finansal raporların hazırlanması, Şirket faaliyetlerinin ilgili kanunlarda belirtilen usul, esaslar ve muhasebe kayıt nizamı çerçevesinde muhasebe kayıtlarına alınmasının sağlanması,  Site yönetimleri muhasebesiyle ilgili sisteme kayıtların işlenmesi ve takiplerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Ağaoğlu Şirketler Grubu Site Yönetimlerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İ.İ.B.F’ nin hukuk ve maliye, kamu yönetimi  veya yüksek ticaret mezunu Site Yönetimi,  sosyal tesis,  rezidans,  AVM, iş merkezi vb. Gayrimenkul projelerinin işletme,  idari işler yönetiminde en az 3 yıl deneyimli Tek Düzen Hesap Planı, Bilanço, Beyannameler, Muhasebe Mevzuatı, Vergi Hukuku, Ticari Hukuk, Gelir Tablosu ve diğer mali tablolar konularına hakim Temel finansal uygulama ve raporlamaları konusunda bilgili Ms Office ve muhasebe programlarını kullanabilen Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı İşletme faaliyetlerinin aksaksız yürütülmesini sağlamak için gerekli takip ve kontrolleri yapabilecek Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş analitik raporlama yapabilen Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposunda çalışabilecek Takım çalışmasına yatkın Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış "Muhasebe Görevlisi" takım arkadaşı arıyoruz. 

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Görevli

 • Ön Muhasebe Elemanı Manpower Suadiye İstanbul Anadolu 23 Nisan 2016

  İş Açıklaması Ön muhasebe işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve sistem girişlerinin yapılması, Alış ve Satış faturalarının takibi, Cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi, Ofise gelen faturaların takibi, yönlendirmesi ve dosyalanmasından sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Ön Muhasebe Elemanı' aramaktayız. Ön Lisans veya Lisans mezunu,  Ön Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, detaylar konusunda dikkatli, Titiz ve sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, tercihen Mikro bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • Muhasebe Sorumlusu (İngilizce Bilen) Manpower Suadiye İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Nisan 2016

  İş Açıklaması Demir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Muhasebe Sorumlusu' aramaktayız. Şirket muhasebe kayıtlarının doğru ve usulüne uygun ve zamanında tutulmasını sağlamak, resmi kurumlara beyan bildirimlerin zamanında ve eksiksiz yapılmasını sağlamak, Muhasebe mevzuatı, vergi mevzuatı, ticaret hukuku, iş hukuku, sosyal güvenlik hukuku gibi genel mevzuatta yapılan değişikliklerin takibini yapmak, değişikliklerin firma içi uyumunu sağlamak, Her türlü kıymetli evrakın fatura, sözleşme vb. hukuka uygunluğunu sorgulamak, Dönem kapanışı, gelir tablosu ve bilanço mutabakatlarının yapılarak hazırlanması ve gider analizlerinin çıkarılması, Tüm vergi beyannamelerinin verilmesi, hazırlanması, kontrolü (KDV , Muhtasar, DV, Geçici Vergi, Kurumlar, Ba-Bs) Cari hesapların doğruluğunu kontrol ederek firmaların hesap mutabakatlarının yapılması, KDV iade sürecinin gerektirdiği evrak takibi, vergi dairesi ilişkilerinin yürütülmesi, iade dosyalarının hazırlanması mahsuplarının takip edilmesi, diğer kurumlarla yazışmaların yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin  İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında  min. 4 yıl deneyim sahibi, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Analitik düşünebilen, detaylar konusunda dikkatli, titiz ve sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, tercihen Mikro bilen, Tercihen SMMM Belgesi’ne sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Anadolu Hastaneleri bünyesinde Avcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere; "Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız.    Tel     : 444 50 58    

  Aranan Nitelikler SAĞLIK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTERMEKTE OLAN FİRMAMIZA; - Muhasebe programlarını iyi derecede kullanabilen. Logo Tiger, Özellikle ORACLE ERP. - Finans yönetimi ve Muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, - Sermaye Şirketleri Muhasebesine hakim, -Tek düzen hesap planını iyi düzeyde bilen ve yapıya uygun kayıt yapıp, takip edebilen, - Fatura, Kredi leasing hesaplarının kayıt ve tüm mutabakatlarının yapılması, - Muhasebe kayıtlarının oluşturularak mizan kontrollerinin sağlanması, - Maliyet ve finansman konularında raporlama yapabilecek düzeyde bilgi ve beceri sahibi. - Yeni Türk Ticaret Kanunu konusunda bilgili,  - Mevzuattaki değişiklikleri düzenli olarak takip eden,  - SGK ve İş Kanunu mevzuatına hakim,  - Ayrıntılara önem veren, dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek, planlama ve organizasyon yeteneğine     sahip, takım çalışmasına yatkın, - E fatura, E defter ve yeni uygulamaları kullanabilecek, - Avcılar ve çevresinde ikamet eden, - 26-32 yaş aralığında, - MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, - Alanında Lisans eğitimi almış Muhasebe Yardımcı Personeli aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • Şef Kasiyer ZARA İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Zara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group, dünyada 85 ülkede, 5693 mağazasıyla faaliyet göstermektedir. İstanbul'daki mağazalarımız için müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak, modayı takip eden, dinamik bir ortamda bizimle birlikte büyümeye istekli Şef Kasiyerler arıyoruz. - Mağazanın tüm bölümlerinin kasa işlemlerinin takip edilmesi - Ekip Yönetimi - Türkiye Merkez Ofis Finans Departmanı'na bilgi akışının sağlanması

  Aranan Nitelikler - Minimum 1 yıl kasa tecrübesi - En az lise mezunu - Tercihen muhasebe bilgisi olan - Planlama ve organizasyon yeteneği olan - İletişim becerileri kuvvetli - Liderlik becerilerine sahip

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması Karahayıt ‘ta Turizm Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere  '' MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   En az 2 yıllık üniversite mezunu, Ticaret Meslek Lisesi  Muhasebe Bölümü mezunu, 2 yıl mesleki deneyimi olan, Tercihen Turizm Otelcilik Sektöründe deneyimli.  

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Şirketimizin ofis bölümünde muhasebe departmanına destek olabilecek, bilgisayar kullanabilen, okur-yazar, dikkatli, sorumluluk sahibi takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaşları arasında, İş-Kur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek, Başvuruda bulunmak isteyen adaylarımızın ön yazılarında engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması • Maliyet, fiyatlandırma ve analiz çalışmalarını yapılması, • Stok giriş/çıkış ve transfer hareketlerinin kayıtlarını ve kontrollerini günlük olarak yapılması, • Aylık stok sayımlarının yapılması,  • Aylık departmanlara göre gelir ve gider maliyet raporlarının hazırlanması,  

  Aranan Nitelikler Hatay Erzin'de yer alan "Erzin İsos Termal Tatil Köyü" tesisimizde çalışmak üzere; • 2 veya 4 yıllık İşletme /İktisat bölümlerinden mezun, • Konusunda en az 3 yıl deneyimli, • Cost control ve, Depo – Maliyet – Muhasebe koordinasyonunda tecrübeli, • Stok programlarını kullanabilen, (tercihen rmos), • İşletme içi departmanlarla koordineli çalışabilecek, sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen ve iletişim becerileri yüksek, • Osmaniye veya Hatay (Erzin, Dörtyol) bölgelerinde ikamet eden veya edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. 

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Asistan

 • İş Açıklaması -Responsible for both booking of daily accounting transactions and for all month-end activities. -Comprehensive reporting and reconciliations. -Responsible for helping to ensure all internal and external statutory reporting requirements are met -Collect all accounting related documents and work in coordination with the accountant -Issue sales invoices and assist the documentation process -Account bookkeeping, costing, monitoring Accounts Receivable and Accounts Payable -Follow up & coordinate credit collections and reconciliations -Daily, Weekly, Monthly ad-hoc reports

  Aranan Nitelikler -Minimum 1 years active bookkeeping or accounting experience -Good command of both written and spoken English and Turkish -Analytical thinking and problem solver -Good knowledge of MS Office & Accounting Applications -Excellent analytical skills and ability to process data -Self-motivated ​-Excellent follow-up skills -Strong communication and interpersonal skills -Integrity, accuracy and time management -Living on the Asian side of Istanbul note: Interview will be in English

  Sektör: Enerji, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması   DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, DÜNYA ÇAPINDA SAĞLIK ALANINDA ÖNCÜ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN,   * Engelli kadrosunda yer alacak, iki farklı pozisyon için Muhasebe Sorumlusu ve Mutfak - Temizlik Görevlisi aranmaktadır.  NOT: Adaylar deneyimli oldukları alanlarda değerlendirileceklerdir,      MUTFAK GÖREVLİSİ    * Gelen misafirlere ve ofis çalışanlarına içecek servislerinin yapılması,   * Mutfak düzeninden sorumlu olmak,    * Eksik malzemeleri belirleyip satın alma departmanına iletmek,  *  Haftalık planlanan ofis temizliğinin gerçekleştirilmesi,  *  Dışarıdan gelen misafirlerin ağırlanması,        MUHASEBE SORUMLUSU   * Müşterilerden gelen siparişlerin faturaya dönüştürülmesi ile ilgili sürece yürütecek,   * Riski yüksek müşterileri takip ederek gecikmiş alacak raporları hazırlamak ve ilgili birimlere bilgi vermek,   * Müşterilerden gelen iade ve fark faturalarının takibini yapmak ve gerekli kayıtların zamanında yapılmasını sağlamak,     * Cari hesapların takibini ve mutabakatlarını yapmak, gerekli aksiyonları almak,     * Mal fazlası primlerini kontrol etmek ve muhasebe sistemine girişlerini yapmak,     * Diğer genel muhasebe işlemlerine destek vermek,     * Ba-Bs formlarının hazırlanması ve mutabakatların yapılması,

  Aranan Nitelikler MUTFAK VE TEMİZLİK İŞLERİ GÖREVLİSİ * 23 - 35 yaşlar aralığında, * En az İlköğretim mezunu, * Mutfak, servis ve temizlik alanında 1 - 2 yıl deneyimli, * İnsan ilişkileri güçlü ve diksiyonu düzgün, * Güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, * Titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, *Bay , Bayan,   " ENGELLİ MUTFAK VE TEMİZLİK İŞLERİ GÖREVLİSİ " aranmaktadır.   MUHASEBE SORUMLUSU * Minimum Lise tercihen MYO ve / veya Üniversite mezunu, * MS Office programlarına hakim, * Logo muhasebe programını kullanabilen, * Satın alma muhasebesi ve genel muhasebe konularında en az 3 yıl deneyimli, * E-fatura, E-defter uygulamalarına hakim, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Bay , Bayan, " ENGELLİ MUHASEBE SORUMLUSU" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Sorumlu, Çaycı

 • İş Açıklaması RESMİ MUHASEBE, ÖN MUHASEBE, KAYIT KABUL

  Aranan Nitelikler ÖZEL OKUL MUHASEBE DENEYİMİ TERCİH NEDENİDİR.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Memur

 • İş Açıklaması Gaziantep’te İç Mekan Kapıları, Mutfak ve Banyo Ürünlerinin üretimini ,gerçekleştiren, Organizasyonunda 300 kişilik kadroya sahip firmamıza aşağıdaki pozisyonlara yönelik Uzman ve Yöneticiler aranmaktadır.     Mali İşler Yönetimini, firmanın ihtiyaçları ve hedeflerine paralel olarak planlayıp, faaliyete geçirmek ve sürekliliğini sağlamak Mali disiplini sağlamak için gerekli olan Yasal ve Prosedürel düzenlemeleri uygulamaya almak ve takip etmek Bütçe Planlamayı ve özellikle giderlerin kontrolü esasına göre, Mali İşlerin Organizasyonunu kurmak Yasal ve Prosedürel Muhasebe uygulamalarının sürekliliğini ve düzenli işleyişini ağlayarak, Maliyet Muhasebesini hayata geçirmek, elde ettiği verilerle, diğer departmanları (satış, üretim, sipariş yönetimi…) yönlendirmek Firmanın Finansal gücünü ve kredibilitesini sürekli kontrol altında tutarak, gelir-gider dengesinin gerekli önlemlerini planlamak ve uygulamak Başta Satış ve Pazarlama birimi olmak üzere, firmanın gelir kalemlerine katkısı olan birimlerin, Risk analizlerini yapmak ve olası finansal risk taşıyan uygulamaları önlemek ve takip edilmesini sağlamak Raporlama ve Geri bildirim süreçlerinin düzenlenerek, üst yönetime ve diğer departmanlara etkin bir raporlama sistemi oluşturmak,    

  Aranan Nitelikler Üniversite ( Tercihen İşletme, İktisat, Siyasal Bilimler vb) eğitimi almış olmak. Maliyet analizleri ve özellikle Maliyet Muhasebesi konusunda en az 10 yıllık deneyimli olmak Orta ve Büyük ölçekli kuruluşlarda 5 yıldan az olmamak üzere Yöneticilik deneyimli olmak Muhasebe paket programları başta olmak üzere, IRP Programları Modüllerinde deneyim sahibi olmak ve mali işler akışının tamamını sistem üzerinden takip edebilmek Bütçe Yönetimi ve Maliyet kontrolleri konusunda deneyimli olmak. Onaylanmış bütçe ile paralel bir maliyet yönetimini takip ve kontrol etmek Birimler arası iletişim ve güçlü koordinasyon becerisine sahip olmak. Uygun bir iletişim ile birimlerarası mali koordinasyonları sağlayabiliyor olmak. Banka ve finans kuruluşları ile güçlü iletişim kurabiliyor olması ve bu sayede firmaya avantaj sağlayan projeleri takip edebiliyor olmak Organizasyon yönetimi ve özellikle çalışanların mesleki deneyimleri ve kişisel özelliklerine uygun olarak yönetilmesinde iyi bir yöneticilik vasfına sahip olmak  GAZİANTEP il sınırları içinde ikamet etmek.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Muhasebe Turex Tekirdağ Bugün

  İş Açıklaması  TUREX TURİZM TEKİRDAĞ ÇORLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREV ALACAK         Şirketimiz Çorlu Şubesinde evrak takibi ve doküman kontrol yönetimi ile ilgili genel işleyişin sağlanması          Genel muhasebe biriminin yönetilmesi          Birim personeli tarafından yapılan işlerin kontrol edilmesi                                                      Resmi evrakların (fatura, çek, makbuz, vb) takibi          Günlük ve haftalık ödeme/tahsilat raporlarının hazırlanması ve ilgili yöneticelere iletilmesi          Günlük banka işlemlerine ve finansal yazışmalara destek olunması          Şubeye ait faturaların kesilmesi , takip edilmesi , maaliyet raporlarının oluşturulması, Şube Müdürüne sunulması 

  Aranan Nitelikler ARANILAN NİTELİKLER Çorlu da ikamet eden,          3-5 Yıl deneyimli    25-40 yaşlarında  Askerlik ile ilişiği olmayan Tercihen LOGO programını kullanabilen ,

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Islak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ikinci 500 büyük firması sıralamasında 74. sırada olan SAPRO A.Ş., 2015 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 277. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2013 yılı İhracatın Yıldızları 3. lüğü ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İşletme, İktisat vb ilgili bölümlerinden mezun -En az 5 yıl tecrübeli -UFRS, ERP sistemleri, Yönetim Raporlama, Finansal Analiz konularında yetkin -Tek düzen hesap planı,dış ticaret ve maliyet konularına vakıf -Tercihen İngilizce bilen -Silivri-K.Çekmece güzergahında ikamet eden ( servisimiz mevcuttur ) -Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan Muhasebe Uzmanı alınacaktır.

  Sektör: İmalat, Kimya, Kozmetik

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Batı Ege Elektrik, 2004 yılından beri Elektrik ve Aydınlatma sektöründe ithalatçı firma olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız İzmir ilinde faaliyet gösterip, 10 yıllık tecrübe birikimi, yenilikçi yapısı ve Türkiye genelindeki geniş müşteri ağı ile yoluna devam etmektedir. Vizyonumuz; Müşterilerimize kaliteden ödün vermeden, düşük maliyetli, en uygun ve doğru çözümü sunabilmek ve aynı zamanda müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurabilmektir… B.E.S.T markalı ürünlerimizi kullanan tüm müşterilerimize teşekkürü her zaman bir borç biliriz. Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda GENEL MUHASEBE VE FINANS ELEMANI alınacaktır. Genel muhasebe ile ilgili işlemlerin,mevzuata, muhasebe usullerine ve yönetmeliklere uygun yapılması Muhasebe evraklarının kaydedilmesi işlemlerinin yapılarak ilgili birimlerle mutabakatların yapılması, Beyanname ve bildirgelerin hazırlanması Aylık raporların yapılması 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme,Maliye ve İktisadi alanlarından mezun olmak, Vergi mevzuatına ve tekdüzen hesap planına hakim, E-Defter ve e-Fatura süreçleri hakkında bilgi sahibi  Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli   İyi düzeyde muhasebe bilgi ve tecrübesine sahip, Tek Düzen Hesap planına hakim, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen Mikro programını iyi derecede kullanabilen Raporlama becerileri gelişmiş Analitik bakış açısına sahip, sonuç ve süreç odaklı Sorumluluk sahibi, iş takibi konularında dikkatli, ekip çalışmasına yatkın,iletişim becerisi yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, 35 yaşını aşmamış.  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması Erkek Hazır Giyim Üretimi ve toptan satışını yapan firmamızda görevlendirilmek üzere, Perakende mağaza satışlarının ve iadelerinin ve evrak kontrollerinin yapılması, varsa mutabakatsızlıkların araştırılarak çözümlenmesi. Mağaza harcamaları, belge kontrollerinin yapılması. Mağaza Kasa Nakitleri (Döviz, TL) kontrollerinin sağlanması. Bayilere yapılan satışların ve iadelerinin kontrollerinin sağlanması. Oryantasyon sürecinde olan mevcut ve yeni işe başlayan mağaza çalışanlarına Mali İşler ile koordineli yürütülecek işlere ilişkin eğitimlerin verilmesi. Toptan ve perakende ürün satış fiyatlarının sisteme tanımlanması ve kontrolleri. Ay içerisinde belirli periyodlarda raporların hazırlanması ve sunulması. Toptan satışlara ait faturalandırma işlemlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office ve LOGO TİGER programlarını etkin şekilde kullanabilen, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Etkili iletişim kurabilen, Görevi ile ilgili sorumluluklarını alabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Muhasebe Uzmanı-2 Sıfır Hata Teknoloji Çözüm Merkezi İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması -Ön muhasebe işlemlerinin yapılması -BA-BS mutabakatlarının yapılması -Puantaj işlemlerinin yapılması -Mali Müşavire evrakların hazırlanıp gönderilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen Ticaret Lisesi ve ya üstü  Mezunu Yüksek iş sorumluluğuna sahip; İstanbul-KADIKÖY'e ulaşımı kolay, Sigara kullanmayan, BAY (Askerlikle ilişiği olmayan)  İletişim becerileri güçlü Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Marmaris /Bodrum işyerlerimize

  Aranan Nitelikler   "Ön Muhasebe " personeli ihtiyacımız bulunmaktadır. En az Ticaret Meslek Lisesi mezunu Ön muhasebe, cari, banka evrak ve kayıt işlerine hakim,beyannameler dışında diğer muhasebe işlemlerinde tercihen 2-3 yıl çalışmış Ms Office uygulamalarını iyidüzeydekullanabilen, Ön Muhasebe (fatura-irsaliye, mutabakat vs) kayıt ve işlemleri, Cari hesap kayıt ve takibi,mutabakatları veraporlamalarını yapabilecek , Sorumluluk sahibi, dikkatli, takipçi detaylara önem veren, TercihenMuhasebe Paket programlarını kullanmış    

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Yetkili Yardımcısı

/
16

İş Habercisi - Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?