Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Muhasebe
 • Coşar Kuyumculuk Hed. Eşya Gümüş

  Muhasebe Uzmanı Coşar Kuyumculuk Hed. Eşya Gümüş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Güneşli deki gümüş imalat firmamıza muhasebe -iç denetim ,personel işlemleri,stok kontrol sayım işlemleri,ihracat işlemlerinde dikkatli,iş takibi olan,referans verebilen yardımcı personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tek düzen hesap planına vakıf, Muhasebe -Ön muhasebe alanında en az 2 - 3 yıl deneyimli, MC OFFİCE proğramlarına hakim İngilizce tercih sebebidir. Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Sorumluluk alabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Muhasebe Elemanı Kibsaş Karadeniz İnşaat ve Beton San.Tic.A.Ş.

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kocaeli-Gebze'de faaliyet gösteren Şirketler Grubumuzun Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere 'Muhasebe Elemanı' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yüksek Okul veya Üniversitelerin Muhasebe veya İşletme bölümlerinden mezun, Tercihen Netsis Muhasebe programını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Gebze, Darıca, kartal ve Maltepe civarında ikamet eden/edebilecek.

 • Akça Holding A.Ş.

  Muhasebe Elemanı Akça Holding A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu mezunu En az 3 yıllık mesleki tecrübe Tek Düzen Hesap Planına hakim ve muhasebe kayıtlarını yapabilecek Aylık KDV/Muhtasar/DV Beyannamelerini yapabilecek Aylık BA/BS Formlarını hazırlayabilecek ve aylık CH mutabaklarını yapabilecek İhracat İşlemleri ile ilgili muhasebe kayıtlarını yapabilecek 30 Yaşını aşmamış Erkek adayların Askerliğini yapmış Mesleki açıdan kendini geliştirmeye istekli takım arkadaşı arıyoruz.

 • Adecco

  Administrative And Financial Executive Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Groupis a Fortune Global 500 company. We are looking for a "Administrative and Financial Executive" for our multinational client with the following skills and the qualifications; · Adminstration of all office related needs /purchasing , documantation, ,invoicing, order processing and communication the warehouse etc. · Coordinate the process import procedures and warehouse monitoring, · Execution of financial processes (Simple book keeping, Cash Flow monitoring, financial reporting and analysis)

  Aranan Nitelikler University degree(preferably economics), Minimum 5 years of experience in a similar position, Fluent in both written and spoken English, Good knowledge of MS Office applications Strong interpersonal and effective communication skill, Capable of analizing and reporting process.

 • Adecco

  Faturalama (Muhasebe) Uzmanı Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Profesyonel Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri firmasının Muhasebe biriminde görevlendirilmek üzere ‘Faturalama Uzmanı ‘arayışımız bulunmaktadır. Faturalandırma süreçlerinde aktif rol alacak(kesimi,girişi vb.) Stok takibi,kontrolüne destek olacak, Çeşitli proje takiplerinde ,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, E fatura, stok kontrol konusunda deneyimli, Logo, tiger programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Kurumsal şirket profiline uygun. Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.,

 • Sunny Elektronik

  Muhasebe Uzman Yardımcısı Sunny Elektronik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bahçeşehir’de yer alan Akaryakıt İstasyonumuzda görevlendirilmek üzere ‘Muhasebe Uzman Yardımcısı’ arayışımız bulunmaktadır. Yasal mevzuata uygun olarak tüm muhasebe süreçlerinin yürütülmesinde görev alınması, Resmi kurumlarla mali konuların takip edilmesi ve sonuçlandırılması sürecine destek olunması, Tüm işlemlerin Vergi Usul Kanunu hükümleri doğrultusunda takip edilmesi ve işlenmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Maliye, İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi, Muhasebe vb. bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Genel Muhasebe süreçlerine hakim, MS Office programlarına iyi derecede hakim, Tercihen ERP programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik, Analiz ve raporlama becerisine sahip, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanan, İstanbul / Avrupa yakasında ikamet eden (Tercihen, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü Bahçeşehir bölgesinde ) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Sini Ev Böreği - Baklava

  Ön Muhasebe Sini Ev Böreği - Baklava

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Küçükçekmece Sefaköy'de bulunan üretim tesisimizde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe bilgisine sahip, Tek düzen hesap planına vakıf, Civar semtlerde ikamet eden Ön Muhasebe elemanı aranmaktadır.

 • Deriden

  Muhasebe Elemanı Deriden

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Cari HesapTakibi, Banka Ödeme İşlemleri Takibi,Stok Takibi,Yasal Bildirge ve Beyannamelerin Verilmesi vb.Muhasebe İşlemlerinde Görev Alabilecek ''Muhasebe Elemanı' Arayışımız Bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ticaret Meslek Lisesi mezunu, Tercihen Üniversitelerin İşletme,İktisat,Maliye,Bankacılık veFinans Bölümlerinden Mezun, Muhasebe Alanında En Az 2 Yıl iş Tecrübesine Sahip Tercihen Perakende Sektöründe Tecrübeli, Dikkatli,Takipçi,Sorumluluk Alabilen, Microsoft Ofis Programlarına Hakim, Tercihen Nebim Winner veya V3 Programını Kullananilen Tercihen Anadolu Bölgesinde İkamet Eden

 • Deriden

  Muhasebe Uzmanı Deriden

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ticaret Meslek Lisesi mezunu Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Bankacılık ve Finans bölümlerinden mezun Muhasebe alanında en az 2 yıl iş tecrübesine sahip, Tercihen perakende sektöründe tecrübeli, Microsoft Ofis programlarına hakim, Tercihen Nebim Winner veya V3 programını kullanabilen, Dikkatli, takipçi, sorumluluk alabilen,

  Aranan Nitelikler Cari hesap takibi, Banka ödeme işlemleri, Stok takibi, Yasal bildirge ve beyannamelerin verilmesi vb. muhasebe işlemlerinde görev alabilecek "Muhasebe Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Yardımcısı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm Mutabakatların Yapılması, Masraf Formlarının Düzenlenmesi ve Girişinin Yapılması, Fatura ve İrsaliyelerin Kesilmesi ve Dosyalanması Evraksal İşlerin Takibi ve Dosyalanması, Beyanname Süreçlerine Destek Verilmesi, Ofis Telefon Trafiğinin Yürütülmesi, Diğer Muhasebesel İşler

  Aranan Nitelikler 25-30 Yaş aralığında BAYAN En az Ticaret Lisesi veya Ön Lisans mezunu ve üzeri, Ön muhasebe ve Muhasebe alanında 4-5 yıl deneyimli, Tercihen İhracat KDV İade işlemlerinden anlayan. Beyanname Düzenleyebilen, Ofis telefon trafiğini yönlendirebilecek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik yönü kuvvetli, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Tercihen Sentez Programını Kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ve Şişli'ye ulaşım sorunu olmayan, Sigara Kullanmayan, ~~(Cumartesi yarım gün (13:00) mesai vardır.)~~

 • Ersoy Gıda

  Ön Huhasebe ve Genel Muhasebe Elemanı Ersoy Gıda

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın Ümraniye, Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Üsküdar şubelerinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Fakülte yüksek okul veya ticaret liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Ofis programlarına hakim, Fatura irsaliye takibi, Müşteri çek senet takibi, Banka hesap takibi, Kasa hesap takibi yapacak , Evrak düzeni ve dosyalanmasın'dan sorumlu olacak, Genel muhasebe için aylık beyannameleri hazırlayacak muhasebe mevzuatına ve Muhasebe standartlarına hakim 25-35 yaş arası bayan elemanlar alınacaktır .

 • Konvoy Mali Müşavirlik & Danışmanlık

  Muhasebe Uzmanı Konvoy Mali Müşavirlik & Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kozyatağı’nda bulunan Mali Müşavirlik ofisimizde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Sorumlusu” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 5 sene muhasebe ofisi tecrübesi olan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen smmm belgesi olan, Vergi mevzuatı, genel muhasebe, personel işlemlerine hakim, Dönem sonu işlemlerini bilen ve uygulayabilen, Hızlı evrak girişi yapabilen, Mevzuat değişikliklerini takip eden, Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı, iletişim ve organizasyon becerisi gelişmiş, Office programlarına hakim, Mikro programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Referans verebilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Altıparmak Gıda (Balparmak/Binbirçiçek/Balkovan)

  Muhasebe Stajyeri Altıparmak Gıda (Balparmak/Binbirçiçek/Balkovan)

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması FMCG (Hızlı Tüketim) sektöründe, Bal Kategorisinin Lider Firması Altıparmak (Balparmak-Binbirçiçek-Balkovan) Grubunda, Muhasebe Bölümüzmüz de ''Stajyer' olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz. * Zorunlu Staj kapsamındaki başvurular değerlendirilmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler •Tercihen M.Y.O Muhasebe, İşletme bölümlerinde öğrenim gören, •Haziran - Eylül döneminde, haftada 5 gün tam zamanlı olarak devam edebilecek, •Sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, •İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, •Projelere ve ilgili departmana destek olabilecek, •İstanbul Anadolu Yakası'da ikamet eden, •Muhasebe alanında Kariyer Hedefleyen.

 • Doğsan Gross Madeni Yağ

  Muhasebe ve Finans Sorumlusu Doğsan Gross Madeni Yağ

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gerekli Bilgi Ve Beceri: Nitelikler En Az Olması Gereken Tercih Edilen Eğitim : Lisans (Üniversitelerin İşletme vb. bölümlerinden mezun ve benzeri MYO) Yüksek Lisans Deneyim : Meslekte En Az 5 Yıl; Yönetici Olarak İse En Az 3 Yıl Meslekte En Az 5 Yıl; Yönetici Olarak İse En Az 5 Yıl Yabancı Dil :İngilizce Askerliki :Tamamlamış Cinsiyet :Bay / Bayan Kullanılan Araç Ve Gereçler Ve Donanım Otomobil, Bilgisayar, İnternet, LOGO Programı Otomobil, Bilgisayar, İnternet, LOGO Programı (İYİ DERECEDE) Çalışma Ortamı: Büro, Şirket İçi-Dışı Yaş : 30-45 İşin Genel Özeti: Şirketin tüm idari ve mali işleri ilgili çalışmalar yapmak. Şirketin merkez ve şubeleri ile ilgili nakit ve banka işlemlerini takip etmek, bilgi kayıt ve diğer genel muhasebe işlerini tamamlamak.

  Aranan Nitelikler Kısa Görev Tanımı: Şirketin günlük nakit akışını planlamak, ödeme ve tahsilat dengesini oluşturmak, şirket ile ilgili tüm mali ve idari işleri takip etmek, belgelendirmek ve raporlandırmak. Şirkete ait nakit ve bu nitelikteki kıymetli evrakı muhafaza etmek, nakit ve bu nitelikteki kıymetli evrak ile tahsilat ve ödemeleri yapmak ve bu işlere ilişkin belge düzenini gerçekleştirmek, her türlü finansman işleri ve bilgi kayıt işlerini düzenlemek

 • Banco Çelik AVM

  Muhasebe Elemanı Banco Çelik AVM

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çelik AVM Merkez Muhasebe bölümümüzde görevlendirilmek üzere ekip çalışma arkadaşlarımıza ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin lisans veya ön lisans bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Muhasebe sistemine hakim İzmir Karşıyaka'da ikamet eden Bay / Bayan uzman çalışma arkadaşları.

 • Altis Hediyelik Eşya

  Muhasebe Elemanı Altis Hediyelik Eşya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINDA BULUNAN HEDİYELİK EŞYA MAĞAZALARIMIZA MİCROSOFT DYNAMICS NAV ,LS RETAİL ERP VE MUADİLİ ( SAP ) PROGRAMLARDA TECRÜBE SAHİBİ MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTENİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN , ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN , 25-40 YAŞ ARASI , BAY-BAYAN , EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ , MUHASEBE PERSONELLERİ , ALINACAKTIR.

 • Trem Turkey

  Muhasebe Elemanı Trem Turkey

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması NİHAL İNŞAAT bünyesinde görevlendirelecek muhasebe uzmanı, muhasebe uzman yardımcısı, muhasebe personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az MYO, tercihen üniversite mezunu * Tercihen inşaat sektöründe tecrübeli, * Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, * Satış sözleşmeleri, teslim süreçleri, bankalar müşteri iletişimi konularında bilgi sahibi, * İnsan ilişkileri kuvvetli, disiplinli, etik kurallara sahip, kendine güveni olan, * İşini ve zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden, * Çözüme yönelik çalışma yetkinliği gelişmiş, * Beylikdüzüne ulaşım sorunu olmayan * Tercihen Sigara kullanmayan

 • Safi Rezistans

  Ön Muhasebe Safi Rezistans

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Plastik ve Ambalaj sektörlerinde faaliyet gösteren Bayrampaşa'daki firmamıza Şirketin tüm telefon, fax, ve evrak trafiğini yönetecek, Sipariş ve teklif konularında satış departmanını asiste edecek, Fatura ve irsaliye düzenleyecek, Tüm konuklarımızın karşılanması ve ilgili birime yönlendirilmesinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler En az Lise veya Yüksekokul Mezunu, Bilgisayar programları ve ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen, Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Tercihen Bayrampaşa çevresinde ikamet eden, Eta muhasebe programı kullanabilen, Tercihen İngilizceyi orta derecede konuşup yazışabilen,

 • Akuğur Alışveriş Merkezleri

  Bilgi İşlem / Muhasebe Elemanı Akuğur Alışveriş Merkezleri

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın Bilgi İşlem - Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere; Fatura, irsaliye, hesap mutabakatı, stok, çek, senet işlemleri, Günlük, haftalık, aylık ödeme ve tahsilât, nakit akış raporlarının hazırlanması, Ödeme ve tahsilât raporlarının hazırlanması, Günlük Muhasebe kayıtları ve mali tabloların hazırlık çalışması Defter belge ve kayıtlarının yasal mevzuata uygun şekilde tutulması, Şube kayıtlarının kontrolü ve mutabakatı. İşlerinde görev alacak BAYAN eleman aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Personeli Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın 4.Levent merkez ofisinde gümrük sektöründe gerçekleştirilen, depo hesaplarını inceleyerek mutabakat sağlayacak, dinamik kadromuz için muhasebe çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ticaret meslek lisesi veya üniversite mezunu Yasal mevzuatlara hakim, Tek düzen hesap planını bilen Tercihen daha önce GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ firmasında çalışmış, İyi derecede Excel bilgisi olan, Gerekli raporlamaları yapabilecek, Mavi ya da Evrim gümrük programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Gerektiğinde mesaiye kalabilecek, Yoğun çalışma temposuna alışkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Bermuteks Tekstil Turizm

  Muhasebe Elemanı Bermuteks Tekstil Turizm

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması -Satış faturalarının düzenlenmesi, -Alış faturalarının ve diğer evrakların işlenmesi, -Cari hesap mutabakatlarının yapılması, -Bankaların,çeklerin ve ödemelerin işlenmesi, -Ba-Bs mutabakatlarının yapılması.

  Aranan Nitelikler - Muhasebede en az 3 yıl deneyimli - İhracat muhasebesine vakıf - Tek düzen hesap planını bilen - Ms Office programlarını kullanan - Eta muhasebe programını etkin kullanan tercih nedenidir. - İletişim ve problem çözme kabiliyeti yüksek - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Takım çalışmasına yatkın, -Firmamız Sultangazi'dedir.

 • Sera Plastik

  Ön Muhasebe Elemanı Sera Plastik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÖN MUHASEBE ELEMANI Şirketimizin, muhasebe departmanında çalıştırılmak üzere Ön Muhasebe konusunda deneyimli. Tercihen Mikro programı kullanabilen veya muhasebe programları konusunda deneyimli Yoğun iş temposunu seven Avcılar bölgesin veya yakınlarında ikamet eden. bayan/bay eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Analizden İnsan Kaynakları

  Muhasebe Yöneticisi Analizden İnsan Kaynakları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Muhasebe Yöneticisi" arıyoruz. Tüm tahsilat ve tediye işlemlerinin zamanında ve onaylanmış nakit akış planı çerçevesinde gerçekleştirilmesi, Günlük TL ve döviz kasası kayıtlarının kontrol edilmesi, Günlük, aylık ve yıllık nakit akış ile nakit bütçesi raporlarının düzenlenmesi, Çek portföyü ile ilgili kayıtların, sonuçlarının ve banka kayıtlarının denetlenmesi, Yıllık bütçenin hazırlanmasında ve geçici vergi için bilançonun hazırlanmasında destek verilmesi, Muhtasar vergi, stopaj, sendika aidatları, personel vergi iadesi, damga vergisi, katma değer vergisi, SSK primleri gibi bildirim ve tahakkuk esasına dayanan tüm ödemelerin kontrolünün yapılması, Aylık ihracat raporunun denetlenmesi, Her ay sonunda şirket mali kayıtlarının tekdüzen hesap planına uygunluğunun kontrolünün yapılması ve ay sonu mali raporların hazırlanmasının denetlenmesi, Yeminli Mali Müşavirlik Firması ile koordineli çalışarak gereken beyannamelerin zamanında hazırlatılmasının ve ilgili kamu kuruluşlarında sonuçlandırılmasının takibi, Yasal teşviklerle ilgili mevzuatın takip edilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Üretim sektöründe, genel, maliyet, ithalat-ihracat muhasebesi ve teşvik konularında deneyimli, Netsis ve Ms Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Sistemli ve disiplinli çalışabilen, Raporlama ve iş takip yeteneği gelişmiş, Dikkatli, detaya önem veren ve zaman yönetiminde etkin, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • Karakaya Otomotiv

  Muhasebe Elemanı Karakaya Otomotiv

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv Sektöründe Muhasebe Sorumlusu olarak görev yapacak, tüm muhasebe ve finans işlemlerini yürütebilecek, yetki ve sorumluluk üstlenebilecek, iletişim becerileri güçlü, bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. Alış ve satış faturalarının işlenmesi BA/BS mutabakatları Banka talimatlarının hazırlanması Fatura/makbuz düzenleme Beyannamelerin hazırlık çalışmaları Personel formlarının takibi(izin, masraf vs.) Aidat ve vergi ödemelerinin takibi Müşteri cari hesaplarının takip edilmesi Telefon ile mutabakat ve tahsilat yapabilmesi

  Aranan Nitelikler Tercihen Otomotiv Sektöründe tecrübeli. Genel Muhasebe alanında tecrübeli MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, iş takibi konusunda dikkatli, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme kabiliyetine ve problem çözme yeteneğine sahip, Başarı ve sonuç odaklı, düzenli ve sistemli çalışan Bayan

 • Eymen Grup Ev Gereçleri

  Muhasebe Elemanı Eymen Grup Ev Gereçleri

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel ön muhasebe işlerinin yapılması, Günlük satış faturalarının kesilmesi, Günlük alış faturalarının işlenmesi, Çek-Senet-Banka işlemleri, Günlük harcamaların tutulması, Cari hesapların takibi, Stokların,extrelerin,raporların düzenlenmesi, Muhasebe evraklarının dosyalarının düzenli bir şekilde tutulması ve Mali Müşavire hazır hale getirilmesi, Firmanın tekliflerinin, siparişlerinin, yazışmalarının Excel ve Word üzerinde yazılması, Firmanın telefon trafiğini, firmayı en iyi şekilde temsil edecek itibarda organize etmek, Randevuları, mesajları ve iş programını düzenlemek, Aylık tahsilat ve ödeme raporlarının hazırlanması, Şirket içerisindeki günlük işlerin takibi.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi, tercihen Önlisans/Lisans mezunu, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, MICRO programını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Dikkatli ve sistemli çalışabilen, Alanında deneyim sahibi, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, 23-35 yaş aralığında, Bayan muhasebe elemanı aramaktayız.

 • Ertan Kasap Gıda Urunlerı

  Muhasebe&Finans Elemanı Ertan Kasap Gıda Urunlerı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Banka kayıtlarının işlenmesi Faturaların işlenmesi Cari hesap mutabakatlarının sağlanması E-fatura işlemlerinin yürütülmesi Müşteri ile iletişim kurulması Tüm muhasebe kayıt ve işlemlerinin yapılması

  Aranan Nitelikler * Muhasebe uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli, * ETA 7 ve ETA 8 programlarına hakim * Tercihen e-fatura uygulamalarını bilen *World-excel ofis programlarına hakim * Çalışkan ve güvenilir, uzun soluklu çalışabileceğimiz bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • İzaks Kalıp ve Plastik

  Muhasebe Elemanı İzaks Kalıp ve Plastik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mobilya aksesuarları üreten firmamız bünyesinde, muhasebe departmanında görevlendirmek üzere '' ÖN MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, En az 3 yıl deneyimli, Mikro kullanmayı bilen, Stok, banka, kredi, çek takibi, BA ve BS formu yapabilen MS Office programlarına hakim, ( WORD, EXCEL vs.) Müşteri İlişkileri Kuvvetli, sigara kullanmayan

 • Sarıçelik Kardeşler//Çelik Kardeşler

  Balıkesir Mağazamız İçin Ön Muhasebe Personeli Sarıçelik Kardeşler//Çelik Kardeşler

  Balıkesir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BALIKESİR MAĞAZAMIZDA Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN MUHASEBE PERSONELİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebede deneyimli Bayan, Tercihen NEBIM WINNER ve benzeri programlara hakim. Mağazalarımızda kasa bölümünde çalışacak, Stok ve mağaza ürün sevkiyat listesi takibi yapabilecek.

 • Bostancıoglu Otomotiv Tur. ve İnş. A.Ş

  Muhasebe Bostancıoglu Otomotiv Tur. ve İnş. A.Ş

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması A.Ş. mize Tek düzen hesap planına vakıf personel özlük işlemleri ve finans işlemlerini yapabilen erkek adaylar için askerliğini tamamlamış 25-35 yaş arası bay –bayan nuhasebe takım arkadaşları aramaktayız..

  Aranan Nitelikler 25-35 yaş arası Tercihen Yüksek okul En az lise mezunu Anadolu yakasında ikahmetgah eden

 • Orto -Tek Medikal

  Ön Muhasebe ve Sekreterya Elemanı Orto -Tek Medikal

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gelen misafirlerin yönlendirmesini yapacak Gelen evrak teslim alımı ve gönderilmesini sağlayacak Günlük basit muhasebe Ofisimizin telefon trafiğini yönetecek işlerini yürütecek(fatura vs. sisteme işlenmesi gibi) ve merkez muhasebe departmanı ile köprü oluşturacak Ofisin genel düzeninden sorumlu olacak

  Aranan Nitelikler Sürekli gelişen dinamik ekibimize katılmak üzere; ön muhasebe bilgisi olan, ofis işleri konusunda kendisine güvenen, uzun süreli çalışmayı amaçlayan, ciddi sorumluluk sahibi bayan asistan alınacaktır. Sekreterlik ve ön muhasebe işlemlerinden anlayabilen Kasa ve finansman konularını yönetebilecek Bilgisayar ve MS Office programlarını kullanabilen Ön muhasebe kayıtları, evrak dosyalaması ve takibi yapabilen Diksiyonu düzgün, telefon trafiğini yönetebilecek Sistemli, disiplinli, özenli, işine sadık, güler yüzlü ve dış görünüşüne dikkat eden Tercihen ön lisans ve lisans mezunu

/
20
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?