Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Muhasebe
 • Ofis Asistanı (Engelli) Manpower Suadiye İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Bilişim sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Ofis Asistanı’ aramaktayız. İnsan Kaynakları ve Muhasebe bölümlerini asiste etmek, Ofisin genel ihtiyaçlarının takibinden sorumlu olmak, Veri girişlerini yapmak, dosyalama ve arşivleme işlerinden sorumlu olmak, Fax, posta, kargo ve kurye sürecinin takibini sağlamak, Departmanların istek ve gerekli taleplerin karşılanmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Benzer alanlarda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişimi kuvvetli, sonuç odaklı, Organizasyon ve takip yeteneğine sahip, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması TEKNİK YAPI A.Ş. olarak Denizli'de yer alan EVORA Denizli Projemiz’de görev almak üzere;“Şantiye Muhasebe Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Şantiye Muhasebe Sorumlusu Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya Meslek Lisesi'nden mezun, MS Office (Excel, PowerPoint, Word) ve Logo Tiger Plus programlarını ileri seviyede kullanabilen, Minimum 3 yıl inşaat ve şantiye muhasebesinde tecrübeli, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik ve problem çözme becerisi olan, Yeniliklere ve gelişime açık, Sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Denizli'de ikamet eden/edebilecek olan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Satış Sonrası Muhasebe Uzmanı Teknik Yapı İstanbul Anadolu 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar İstanbul Anadolu Yakası Tuzla'da yer alan konut projelerinde satış sonrası muhasebe departmanında görev alacak, Lisans mezunu, Tercihen gayrimenkul sektöründe konut  muhasebe ve sözleşme deneyimine sahip, MS Office programlarına hakim, tercihen  CRM kullanabilen, Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Disiplinli, takipçi yenilikçi ve  dinamik Güler  yüzlü, dış görünümüne önem veren, iletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, yoğun iş temposunda çalışabilecek, Hafta sonu çalışıp, hafta içi 1 gün izin kullanabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Tesis Yönetimi Ve Güvenlik Hizmeti alanın da hizmet veren şirketimizin merkezin de görevlendirilmek üzere;Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi veya Yüksek Okul Mezunu, En Az İki Yıl Deneyimli, Tek düzen hesap planına hakim. Gider Faturalarının kayıtlarını ve takibini yapabilecek, Dönemsel mutabakat işlemlerini yürütebilecek, Finans, Bütçe ve gerçekleşme konularında destek verebilecek, Sorumluluk Sahibi, Tercihen Kartal ve çevresinde ikamet eden, Bilgisayar ve Programlarına Hakim (Exel,Word) 35 Yaşları aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay/Bayan,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Ön Muhasebe Elemanı

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe Elemanı İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Hizmet verm,iş olduğumuz Toplu Yapılarda Muhasebe Ofisinde Çalışmak üzere, 1.Meslek Lisesi/Yüksek Okul Muhasebe Bölümünden mezun, 2. 23-35 yaş aralığında, 3. Site muhasebe konusunda deneyimli, 4. Aidat dağılımı yapabilecek, aidat toplamasını takip edip muhasebe programına entegre edebilecek, 5. Toplu Yapıya gelecek faturaların ödeme talimatlarını hazırlayıp onayı müteakip ödemelerini yaptırabilecek,, 6. Sakin taleplerini kayıt altına alarak, İşletme Müdürü ile koordineli cevap verebilecek, 7. Dış görünüşüne özen göstern, 8.Apsiyon Muhasebe programına hakim, 9. Ekip çalışmasına uygun, 10. Kadın-Erkek Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu

 • Muhasebe Supervisor Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Daha önce turizm firmalarında ya da otellerin muhasebe birimlerinde görev almış, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Tek düzen hesap planına vakıf, Otellerden ve Acentelerden faturaların toparlanması turizm sistemine ve muhasebeye yüklenmesi işlemlerini takip edebilecek, Belirli tarihlerdeki deadline sürelerine uyacak şekilde yöneticilere yapılan işler ile ilgili net raporlamalar çıkartabilecek, İş akışını yönetip sevk ve idare edebilecek, Ekip yönetme konusunda deneyimli, istekli.  

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Şef Yardımcısı, Süpervizör, Sorumlu, Uzman, Yetkili Yardımcısı

 • Muhasebe Analisti Mey İçki İstanbul Avrupa 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Mey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s , Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, İşletme, İktisat, Maliye veya Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, Ms Ofis uygulamalarına ve SAP sistemine hakim, İyi derecede ingilizce bilen, Vergi Mevzuatına ve Tekdüzen Hesap Planına hakim, E-fatura ve E-defter düzenlenmesi ve sistemi konusuna hakim, E-Beyanname Hazırlama konularına hakim, İthalat İşlemleri ve Muhasebesi konularına hakim, Maliyet Muhasebesi konusunda tecrübeli, İnsan ilişkilerinde ve iletişimde başarılı, Analitik düşünce yapısına sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylarda askerlikle ilişiği olmayan,   takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Analist

 • Muhasebe Müdür Yardımcısı Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet gösteren Şirketimizin muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye v.b. bölümlerinden mezun, * SMMM belgesine sahip, * Maliyet Muhasebesi konusunda tecrübeli, * Kurumsal şirketlerde 5 yılı yönetici olmak üzere en az 10 yıl tecrübesi olan, * Tercihen Halka açık şirket deneyimi bulunan, * Muhasebe paket programlarını etkin kullanan, * İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, * Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, * Muhasebe Müdür Yardımcısı çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yrd, Yönetici, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yönetmen

 • Muhasebe Müdürü Ağaoğlu Şirketler Grubu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması Toplu Yapı İşletmelerinde genel muhasebe  alanında sistem kurulması, Mali tabloların hazırlanması ve analiz edilmesi,   Dönemsel finansal raporların hazırlanması, yasal mevzuata hakim, Şirket faaliyetlerinin ilgili kanunlarda belirtilen usul, esaslar ve muhasebe kayıt nizamı çerçevesinde muhasebe kayıtlarına alınmasının sağlanması,  Şirket muhasebe kayıtlarının ilgili mevzuat hükümlerinde belirtilen süreler çerçevesinde yasal defterlere aktarılmasının ve bu defterler ile ilgili kapanış kayıtlarının yetkili merciler nezdinde tasdik edilmesi, Gelir tablolarının ve diğer ek mali tabloların hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Ağaoğlu Şirketler Grubu Site Yönetimlerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültelerinin hukuk ve maliye, kamu yönetimi  bölümlerinden  mezun Site Yönetimi,  sosyal tesis,  rezidans,  AVM, iş merkezi vb. Gayrimenkul projelerinin işletme,  idari işler yönetiminde en az 5 yıl deneyimli İşletme faaliyetlerinin aksaksız yürütülmesini sağlamak için gerekli takip ve kontrolleri yapabilecek ve gerektiğinde süreçleri yeniden oluşturabilecek Temel finansal uygulama ve raporlamaları konusunda bilgili Ms Office ve muhasebe programlarını kullanabilen Ekip yönetimi konusunda deneyimli Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş analitik raporlama yapabilen İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposunda çalışabilecek Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış "Muhasebe Müdürü" takım arkadaşı arıyoruz. 

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Müdür

 • Muhasebe Görevlisi Ağaoğlu Şirketler Grubu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Toplu Yapı İşletmelerinde mali tabloların hazırlanması, Dönemsel finansal raporların hazırlanması, Şirket faaliyetlerinin ilgili kanunlarda belirtilen usul, esaslar ve muhasebe kayıt nizamı çerçevesinde muhasebe kayıtlarına alınmasının sağlanması,  Site yönetimleri muhasebesiyle ilgili sisteme kayıtların işlenmesi ve takiplerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Ağaoğlu Şirketler Grubu Site Yönetimlerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İ.İ.B.F’ nin hukuk ve maliye, kamu yönetimi  veya yüksek ticaret mezunu Site Yönetimi,  sosyal tesis,  rezidans,  AVM, iş merkezi vb. Gayrimenkul projelerinin işletme,  idari işler yönetiminde en az 3 yıl deneyimli Tek Düzen Hesap Planı, Bilanço, Beyannameler, Muhasebe Mevzuatı, Vergi Hukuku, Ticari Hukuk, Gelir Tablosu ve diğer mali tablolar konularına hakim Temel finansal uygulama ve raporlamaları konusunda bilgili Ms Office ve muhasebe programlarını kullanabilen Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı İşletme faaliyetlerinin aksaksız yürütülmesini sağlamak için gerekli takip ve kontrolleri yapabilecek Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş analitik raporlama yapabilen Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposunda çalışabilecek Takım çalışmasına yatkın Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış "Muhasebe Görevlisi" takım arkadaşı arıyoruz. 

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Görevli

 • Ön Muhasebe Elemanı Manpower Suadiye İstanbul Anadolu 23 Nisan 2016

  İş Açıklaması Ön muhasebe işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve sistem girişlerinin yapılması, Alış ve Satış faturalarının takibi, Cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi, Ofise gelen faturaların takibi, yönlendirmesi ve dosyalanmasından sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Ön Muhasebe Elemanı' aramaktayız. Ön Lisans veya Lisans mezunu,  Ön Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, detaylar konusunda dikkatli, Titiz ve sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, tercihen Mikro bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • Muhasebe Sorumlusu (İngilizce Bilen) Manpower Suadiye İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Nisan 2016

  İş Açıklaması Demir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Muhasebe Sorumlusu' aramaktayız. Şirket muhasebe kayıtlarının doğru ve usulüne uygun ve zamanında tutulmasını sağlamak, resmi kurumlara beyan bildirimlerin zamanında ve eksiksiz yapılmasını sağlamak, Muhasebe mevzuatı, vergi mevzuatı, ticaret hukuku, iş hukuku, sosyal güvenlik hukuku gibi genel mevzuatta yapılan değişikliklerin takibini yapmak, değişikliklerin firma içi uyumunu sağlamak, Her türlü kıymetli evrakın fatura, sözleşme vb. hukuka uygunluğunu sorgulamak, Dönem kapanışı, gelir tablosu ve bilanço mutabakatlarının yapılarak hazırlanması ve gider analizlerinin çıkarılması, Tüm vergi beyannamelerinin verilmesi, hazırlanması, kontrolü (KDV , Muhtasar, DV, Geçici Vergi, Kurumlar, Ba-Bs) Cari hesapların doğruluğunu kontrol ederek firmaların hesap mutabakatlarının yapılması, KDV iade sürecinin gerektirdiği evrak takibi, vergi dairesi ilişkilerinin yürütülmesi, iade dosyalarının hazırlanması mahsuplarının takip edilmesi, diğer kurumlarla yazışmaların yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin  İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında  min. 4 yıl deneyim sahibi, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Analitik düşünebilen, detaylar konusunda dikkatli, titiz ve sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, tercihen Mikro bilen, Tercihen SMMM Belgesi’ne sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Genel Muhasebe Elemanı Etstur İstanbul Anadolu 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması Şirketimiz Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere, Genel Muhasebe biriminde çalışacak, muhasebe departmanında kariyer yapmayı hedefleyen takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Lise ve Üniversitelerin işletme, ekonomi, muhasebe ile ilgili bölümlerinden mezun ya da en az meslek yüksekokulu mezunu, -Minimum 2 yıl genel muhasebe tecrübesi olan, -İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, - Diksiyonu düzgün ve prezantabl, -Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli, - MS Excel programına hakim, - Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • Maliyet Kontrol ve Kesin Hesap Uzmanı Manpower Suadiye İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 31 Mart 2016

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip " Maliyet Kontrol ve Kesin Hesap Uzmanı" aramaktayız. Şantiyelerde işveren ve alt yüklenici hakedişlerinin yapılması, Metraj ve ataşman kontrolü yapılması, Kesin hesap ve hesap kapama çalışmalarının yapılması, Maliyet kontrol çalışmalarının yapılması ve raporlanması.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun olan, Metraj, keşif, hakediş, maliyet, planlama, raporlama ve  kesin hesap konularında tecrübeli, Tercihen ofis fit-out, AVM vb. projelerde ilgili pozisyonlarda min. 5 yıl görev alan, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Ataşman hazırlama konusunda tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip, Ekip çalışmasına uyumlu.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Anadolu Hastaneleri bünyesinde Avcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere; "Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız.    Tel     : 444 50 58    

  Aranan Nitelikler SAĞLIK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTERMEKTE OLAN FİRMAMIZA; - Muhasebe programlarını iyi derecede kullanabilen. Logo Tiger, Özellikle ORACLE ERP. - Finans yönetimi ve Muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, - Sermaye Şirketleri Muhasebesine hakim, -Tek düzen hesap planını iyi düzeyde bilen ve yapıya uygun kayıt yapıp, takip edebilen, - Fatura, Kredi leasing hesaplarının kayıt ve tüm mutabakatlarının yapılması, - Muhasebe kayıtlarının oluşturularak mizan kontrollerinin sağlanması, - Maliyet ve finansman konularında raporlama yapabilecek düzeyde bilgi ve beceri sahibi. - Yeni Türk Ticaret Kanunu konusunda bilgili,  - Mevzuattaki değişiklikleri düzenli olarak takip eden,  - SGK ve İş Kanunu mevzuatına hakim,  - Ayrıntılara önem veren, dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek, planlama ve organizasyon yeteneğine     sahip, takım çalışmasına yatkın, - E fatura, E defter ve yeni uygulamaları kullanabilecek, - Avcılar ve çevresinde ikamet eden, - 26-32 yaş aralığında, - MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, - Alanında Lisans eğitimi almış Muhasebe Yardımcı Personeli aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • Kurumsal Faturalama Müdür Yardımcısı Medical Park Hastaneler Grubu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması MLP Care Yönetim Merkez'inde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen alanında 5-10 yıl arası deneyime sahip, SGK mevzuatının tamamına hakim,  GSS Kanunu, SUT, SGK Sözleşmesi gibi süreçleri yönetebilecek, SGK mensubu hastalara verilen tedavilerin faturalandırılmasında tecrübeli, SGK kesintileri ile ilgili süreçleri yürütebilecek ve gerektiğinde kurum ile yazışmalar yapabilecek, Tıbbi terminoloji ve sigorta terminolojisi bilgilerine sahip, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Dikkatli, analitik düşünebilen, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını kullanabilen. "Kurumsal Faturalama Müdür Yardımcısı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ayaktan, yatan ve günübirlik oluşan faturalandırma süreçlerini ve raporları takip etmek, Protokollerin, kurum kuralları ve sözleşme şartlarına göre doğru fatura edilmesini sağlamak ve sorun tespit edilen protokol/ evrakların yeniden düzenlenmesini sağlamak, SGK ile ilişkileri kurum itibar ve prestijini önde tutacak şekilde yürütmek, SGK kesinti tutarlarının minimum seviyede seyretmesini sağlamak, Aylık ve günlük raporların hazırlanmasını sağlamak,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Müdür Yrd

 • Şef Kasiyer ZARA İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Zara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group, dünyada 85 ülkede, 5693 mağazasıyla faaliyet göstermektedir. İstanbul'daki mağazalarımız için müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak, modayı takip eden, dinamik bir ortamda bizimle birlikte büyümeye istekli Şef Kasiyerler arıyoruz. - Mağazanın tüm bölümlerinin kasa işlemlerinin takip edilmesi - Ekip Yönetimi - Türkiye Merkez Ofis Finans Departmanı'na bilgi akışının sağlanması

  Aranan Nitelikler - Minimum 1 yıl kasa tecrübesi - En az lise mezunu - Tercihen muhasebe bilgisi olan - Planlama ve organizasyon yeteneği olan - İletişim becerileri kuvvetli - Liderlik becerilerine sahip

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması Ev Gereçleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde aşağıdaki görevleri gerçekleştirecek 'Muhasebe Elemanı' aramaktayız. * Cari hesapları takip etmek, * Ürün İade faturalarının muhasebe kaydını yapmak, * Hesap Mütabakatlarını yapmak, * Aylık Kdv, Muhtasar beyannamelerinin verilmesine yardımcı olmak, *Günlük mağazalardan gelen resmi evrakların takibini tam ve eksiksiz yapmak, *Resmi dairelere giderek iş takibi yapacak,

  Aranan Nitelikler Muhasebe alanında 2 yıl deneyim sahibi, Ticaret lisesi veya ilgili üniversitelerden mezun, Genel muhasebe konularına vakıf, E-Fatura&E-Arşiv bilgisi ve deneyimi olan, Muhasebe programlarına hakim Tek düzen hesap planına hakim, Gelir-Gider faturalarının muhasebeleştirilmesine hakim, Evrak takibi yapabilecek, Nebim ve Microsoft Office programlarına hakim İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Ön Muhasebe Miso İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Yetiştirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranıyor.

  Aranan Nitelikler   Ön Muhasebe konusunda En az 2 yıl tecrübeli, Tercihen Ticaret Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun, NEBIM, MS Office programını iyi derecede kullanabilen, İletişim bilgisi ve insani ilişkileri güçlü. Dikkatli, titiz, düzenli, Ekip çalışmasına yatkın. Zeytinburnu semtine yol sorunu olmayan bay/bayan arkadaşlar arıyoruz.  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • Muhasebe Elemanı KANÇUL İNŞAAT Çanakkale 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Kançul İnşaat - Muhasebe Elemanı İş Açıklaması Kançul İnşaat Muhasebe Elemanı Çanakkale merkez şantiyemizde çalışabilecek muhasebe elemanı aranmaktadır. Ön Muhasebe kayıtlarını tutmak, Cari ve gider ödemelerinin onaylarını kontrol etmek ve muhasebe kayıtlarını tutmak, Fatura, fiş, irsaliye ve diğer evrakların prosedürlere uygun bir şekilde muhasebe kayıtlarını yapmak.    

  Aranan Nitelikler Tercihen muhasebe süreçlerinde 1 yıl deneyimli, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Gelişime açık ve yaratıcı, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Genç, Dinamik ve Enerjik, Prezantabl, Çanakkalede  ikamet eden. İletişim   +90 (212) 664 46 99

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Sivas İstasyon Caddesindeki Mağazamız için kasiyer arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu  Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer

 • İş Açıklaması GENEL MUHASEBE YÖNETMENİ Tercihen üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden (İşletme, İktisat, Maliye vb)  mezun,  Genel muhasebe konusunda en az 5 yıl tecrübeli (tercihen otomotiv sektöründe), Tüm muhasebe işlemlerinin günlük olarak yapılmasını sağlama ve başlanan işi zamanında bitirme irade ve hırsına sahip, Tercihen Logo muhasebe programı kullanımı ve raporlamasında uzmanlaşmış, Vergi ve SGK mevzuatına hakim , beyanname tahakkuk ve ödeme işlemlerini sistemli takip edip uygulayabilen, Astlarını sevk ve idare edip üstleriyle uyum içerisinde çalışabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Manisa merkezde ikamet  eden, Askerlik ile ilişkisi olmayan, Tercihen “Bay” "Genel Muhasebe Yönetmeni" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması ·         Yasal mevzuatlara uygun olarak muhasebe kayıtlarının gerçekleştirilmesi. ·         Genel Muhasebe kayıtlarında yer alan tüm hesaplarla ilgili mutabakatların yapılması. ·         Cari hesap ödeme ve tahsilatlarının yapılarak kayıt altına alınması. ·         Personel maaş ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesi. ·         Stok takibinin yapılması. ·         İthalat, ihracat işlemlerinin muhasebeleştirilmesi. ·         Şirketin aylık düzenli ödemelerinin yapılması. ·         Finans ve muhasebe ile ilgili resmi kurumlarla yazışmaların yapılması. ·         Mizan, mali tablo ve raporları belirli standartlarda hazırlanmasına yardımcı olunması ·         Diğer günlük muhasebe işlemlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler ·         25-40 yaş aralığında. ·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. ·         2-10 yıllık tecrübe sahibi. ·         İyi derecede LOGO ve MS Office programları bilen. ·         Beykoz ve civarında ikamet eden. ·         Mevzuatı yakından takip eden. ·         Dikkatli ve özenli çalışmayı prensip edinmiş. ·         Sadece bayan adaylar dikkate alınacaktır.  

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman

 • Kasa Personeli Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Fatura kontrollerini yapabilen Tedarikçi ve müşteri mutabakatlarını yapabilen Masraf belgelerini kayıt altına alabilen Avans kapama işlemlerini yapabilen Kasa devir, kasa kapatma işlerini bilen Periyodik olarak istenilen raporlarını yapabilen Etkin bir şekilde bilgisayar ve Microsoft Office programlarını kullanabilen Alış, satış faturalarını keserek ilgili hesaplara işlenmesini sağlayabilen Cari hesapları takip ederek ödeme ve tahsilatların yapılmasını sağlayabilen Günlük kasa işlemlerini yaparak para akışını sağlayıp raporlayabilen

  Aranan Nitelikler Muhasebe, İşletme, Maliye vb. gibi üniversitelerin bölümlerinden mezun En az M.Y.O. mezunu Anadolu yakasında ikamet eden 22 - 32 yaş arasında Üretim ve/veya Taahhüt firmalarında deneyimi olan Tercihen (CANİAS) muhasebe programı veya ERP sistemi kullanmış olan Takım çalışmasına yatkın Banka işlemleri ve banka hesap mutabakatlarında deneyimli Bay - bayan kasa personeline ihtiyaç vardır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Şirketimizin İSTOÇ merkez ofisinde görevlendirilmek üzere BAYAN ön muhasebe elemanı aranmaktadır. Çalışma gün ve saatleri: Pazartesi-Cuma, 09:00-18:00 www.555.com.tr  (İSTOÇ 43.Ada No: 30-32 Mahmutbey-Bağcılar-İstanbul)      

  Aranan Nitelikler -Bayan, 30 yaşını aşmamış -En az ticaret lisesi,  tercihen muhasebe bölümlerinden mezun -Sigara kullanmayan -MS Office ve muhasebe paketi (Nebim ve V3)  bilen -İSTOÇ'a tek vasıta ile gelebilen (tercihen METRO ile)

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Eleman

 • Muhasebe Sorumlusu Arttech Kalıp İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması İMES sanayi sitesinde bulunan , %90'ı ihracat satışı olmak üzere kalıp seti ve talaşlı imalat parçaları üreten fabrikamıza Muhasebe Sorumlusu olarak istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı alınacaktır.    

  Aranan Nitelikler Mesleğinde en az 5 yıl deneyimli Gelir-Kurumlar Vergisi, SGK Mevzuatı , bordro ve ilgili kanunlar hakkında bilgi ve uygulama sahibi Muhasebesel beyan ve tabloları oluşturabilecek , mali verilerin ve belgelerin takini yapıp sisteme giriş ve çıkışlarını yapabilecek İhracat ve KDV iade işlemlerine hakim İşi ile ilgili insiyatif ve sorumluluk alabilecek İkili ilişkilerinde kuvvetli , takım çalışmasına uyumlu Banka , müşteri , tedarikçi ilişkilerini sürdürüp bilgi akışını sağlayabilecek Tercihan Uyumsoft ERP programı bilgisi olan , ofis programlarını iyi derecede kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Ümraniye ve civarında ikamet eden

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Şef / Amir, Sorumlu

 • İş Açıklaması Lüleburgaz Ofisimizde Görevlendirilmek Üzere; Genel muhasebe işlemlerini yürütecek, Şube açılış/kapanış gibi resmi kurumlarla olan süreçleri düzenleyecek ve takip edecek, Kasa evraklarını kaydedecek, Alım/hizmet faturalarının kaydını yapacak, Çek, senet işlemleri ve banka kaydı işlemlerinin takibini yapacak, Muhasebe Uzmanı Arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi tercihen Önlisans veya Lisans Mezunu En az 2 yıl muhasebe tecrübesine sahip MS ofis programlarını çok iyi kullanabilen Tek Düzen Hesap Planını çok iyi bilen ve uygulayabilen Resmi muhasebe işlemlerinde tecrübe sahibi, E-Fatura/E -Defter süreçlerine hâkim, Raporlama teknik bilgi ve becerisine sahip, Fazla mesai konusunda sorunu olmayan, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Uzman

 • İnşaat Muhasebe Elemanı HAS OTOMOTİV İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Toplu Yapı İşletmelerinde mali tabloların hazırlanması Dönemsel finansal raporların hazırlanması, Şirker faaliyetlerinin ilgili kanunlarda belirtilen usul, esaslar ve muhasebe kayıt nizamı çerçevesinde muhasebe kayıtlarına alınmasının sağlanması, Site yönetimleri muhasebesiyle ilgili sisteme kayıtların işlenmesi ve takiplerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl deneyimli, Muhtasar, KDV ve SGK vergisinin beyannamelerinin düzenlenmesi, Vergisel yükümlülüklerin doğru ve zamanında yerine getirilmesi için gerekli çalışmaların yapılması Toplu Yapı İşletmelerinde mali tabloların hazırlanması, Ms Office ve muhasebe programları kullanabilen, Analatik düşünme ve program çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen erkek adaylar,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Finansal Analist, Eleman

 • Muhasebe Sorumlusu Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Çamlıca'daki şirket merkezimizde görevlendirilmek üzere, inşaat muhasebesi tecrübesi olan "muhasebe personeli" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İnşaat muhasebesi konusunda tecrübeli , Mikro programına hakim , Çok iyi derecede  MS Office programlarını kullanabilen , İlgili mevzuatlar ve Yeni Türk Ticaret Kanunu uygulamalarına hakim , Tek düzen hesap planı, mali tablolar, beyannameler, bütçe, vergi hukuku genel muhasebe gibi tüm muhasebe süreçlerine hakim , Yasal mevzuatlara ve Vergi daireleri gibi resmi kurumlarla ilişkileri yönetebilecek, yazışmaların hazırlık ve takip sürecini kontrol edebilecek birikime sahip , Banka ve Finans kuruluşları ile ilişkileri sevk ve idare edebilecek ,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman

 • Mali Müşavir Qubbe İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere; Takım çalışmasına yatkın, Muhasebe ofisinde çalışacak, Tam zamanlı, deneyimli mali müşavirlik yetkisi olan Bay/bayan eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tüm muhasebe kayıtlarını yapabilen,  KDV muhtasar, geçici vergi beyannameleri konuları vb. tüm mevzuatlara hakim, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Sorumluluk alabilen, yazılı ve sözlü iletişim ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Ofis Elemanı

/
16

İş Habercisi - Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?