Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mutfak İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mutfak
 • İş Açıklamasıİstanbul CEVAHİR AVM' deki FUNLAB EĞLENCE DÜNYASI BURGER KING şubemizde görevlendirilecek takım arkadaşları aramaktayız. Yiyecek &İçecek konusunda servis elemanı olarak görevlendirilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGüler yüzlü, kendisine ve çevresine saygılı, Misafir memnuniyetini önemseyen, Çevresi ile uyumlu, Dinamik iş temposunda vardiyalı olarak çalışabilecek, Tercihen sigara kullanmayan, Tercihen iş merkezine yakın ikamet eden *Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.

  Sektör: Diğer, Halkla İlişkiler, Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıBigChefs Merkez Mutfak bünyesinde kalite, lezzet ve hizmet standartlarında personel yemeğinin hazırlanmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerBig Chefs Cafe & Brasserie Merkez Ofis Mutfak bünyesinde görevlendirilmek üzere; Merkez Ofis, Mutfak’ta görev yapacak, Personel yemeği alanında deneyim sahibi, Hijyen ve temizlik kurallarına dikkat eden, Çalışma arkadaşları ve yöneticileriyle olumlu ilişkiler kuran ve sürekli olarak yardımlaşan, iyi bir takım oyuncusu olan, İstanbul Avrupa Yakas’nda ikamet eden, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Merkez Mutfak Personeli takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Ahçı/Aşçı

 • İş AçıklamasıNUH DENİZCİLİK Yurt içi, Yurt Dışı Çalışan Yolcu, Ro-Ro, Tanker, Yük Gemileri ve Özel Yatlarda Çalışabilir, Denizcilik sektöründe iyi bir kazanç ve Meslek sahibi olabilirsiniz. VASIFLI ve VASIFSIZ Personel Kadrolarında; · RESTORAN BÖLÜMÜNE: Aşçı - Aşçı Yardımcısı- Garson - Komi · MAKİNE DAİRESİNE: Makineci - Elektrikçi - Tesisatçı - Kaynakçı - Boyacı vb. · GÜVERTE BÖLÜMÜNE: Gemici ve Vasıfsız Personeller 2500-3500 TL ve DOLAR arası Kazanç ile Dolar Yabancı Bayraklı Gemilerde Verilmektedir. Sabıka kaydınız yoksa (Varsa ve 1 Yıldan az ve Yüz kızartıcı suç değil ise) ve en az ilköğretim mezunu iseniz ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. *MAAŞ *MESAİ *SSK *SEFER BAŞI PRİM *YEMEK *KALACAK YER *6 AYDA 1 MAAŞ İKRAMİYE TELEFON : 0324 328 28 11 GSM : 0531 885 61 32 GSM : 0531 885 61 33 GSM : 0531 885 61 34 www.nuhdenizcilik.com

  Aranan Nitelikler* SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN * DENEYİMLİ - DENEYİMSİZ * VASIFLI - VASIFSIZ * 17 - 55 YAŞ ARASI * SABIKA KAYDININ OLMAYAN * T.C. VATANDAŞI OLAN * TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR

  Sektör: Denizcilik, Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Garson, Tamirci, Bakım Onarım Teknikeri, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş AçıklamasıBigChefs Merkez Mutfak bünyesinde kalite, lezzet ve hizmet standartlarında ürünlerin hazırlanmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerBig Chefs Cafe & Brasserie Merkez Mutfak bünyesinde görevlendirilmek üzere; Ana üretim merkezinde çalışma isteği olan, Tercihen gıda sektöründe deneyim sahibi, Hijyen ve temizlik kurallarına dikkat eden, Çalışma arkadaşları ve yöneticileriyle olumlu ilişkiler kuran ve sürekli olarak yardımlaşan, iyi bir takım oyuncusu olan, İstanbul’da ikamet eden, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Mutfak Üretim Elemanı takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıBrandium AVM' deki num num restoranımızda bulunan ön hazırlık mutfağımızda kasaphane departmanı değerlendirmek üzere,

  Aranan Niteliklerİletişim becerileri gelişmiş, müşteri odaklı, Güler yüzlü ve sürekli neşeli kalabilen, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, 20-30 yaş aralığında, Bay,

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Kasap, Çırak, Yardımcı

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezimizde çalışan personellerin öğlen yemeklerin hazırlanmasına yardımcı olacak, bulaşık yıkayacak ve yemek servisi yapacak, Mutfak Personeli aranmaktadır .

  Aranan NiteliklerEngel derecesi % 40 ve üzeri olan , Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek , Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan , Ekip çalışmasına yatkın , 100-140 kişilik personel yemeğinin hazırlanmasına yardımcı olacak, İşinde titiz, pratik, hijyen konusunda duyarlı, prezantabl, Kişisel temizliğine önem veren, Disiplinli, Sorumluluk sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz . Not : Adayların ön yazı olarak engel dereceleri ve engel bilgisini yazmaları gerekmektedir.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • Aşçı

  Panayır Gıdaİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması· Mönüde yer alan servislerin şirket standartları ve hijyen kuralları çerçevesinde ön hazırlık ve üretim sürecini gerçekleştirmek, · Kendi çalışma alanının temizlik ve düzeninden sorumlu olmaktır.

  Aranan NiteliklerOtelcilik veya Alakart Restoran sektöründe minimum 5 yıl deneyimli, Tercihen MYO veya Meslek Liselerinin Aşçılık Bölümünden mezun, Dinamik ve yaratıcı yönü kuvvetli olan, Kişisel temizliğine önem veren ve işin gerektirdiği hijyeni sağlayabilen, Sıcak Soğuk, Alakart deneyimi olan, En az 100 kişiye yemek yapmış İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, İşini severek yapan, güler yüzlü, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Ateşhir'e ulaşımında sorun olmayan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman Yard, Şef Yardımcısı, Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • Gıda Mühendisi

  Kırıntıİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÜretim ve servis alanlarında kontrol ve izleme sisteminin kurulmasını ve takibini yapmak. Üretim süreçlerinin Gıda Yöetmeliğine göre yapılası ve takibi Zayi olan ürünlerin takibi,raporlanması. Restoranlarda uygulanan Gıda Güvenliği Sistemi ile ilgili yönetim süreçlerini takip etmek ve bu doğrultuda restoran denetimleri yapabilmek İlgili yasa ve tüzükleri takip ederek, değişiklikleri sisteme uygulayıp bağlı bulunduğu departmanı bilgilendirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun Gıda ve restoran sektöründe deneyime sahip Kalite Yönetim ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri bilgisine sahip Maliyet, bütçeleme, üretim planlama ve depo yönetimi konusunda deneyimli Haccp veya iso 22000 yönetim sistemi tecrübesi olan, Türk Gıda Mevzuatına hakim Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, raporlama yetkinliğine sahip İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü Planlama ve organizasyon becerilerine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki sene tecilli

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Mühendis

 • Garson

  Zamane Kahvesiİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıZamane Kahvesi Suadiye Şubesi için "KOMİ" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler18-20 yaşları arasında Kafe ve restoran sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Sigara kullanmayan Kişisel bakımına özen gösteren Güler yüzlü ve dinamik Bay/ bayan adaylar

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Komi, Garson

 • Garson

  Zamane Kahvesiİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıZamane Kahvesi Suadiye Şubesi için "KOMİ" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler18-20 yaşları arasında Kafe ve restoran sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Sigara kullanmayan Kişisel bakımına özen gösteren Güler yüzlü ve dinamik Bay/ bayan adaylar

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Komi, Garson

 • Motorlu Kurye

  LİTTLE CAESARS-ÇELEBİ GIDAİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGenel Nitelikler Dünyada, 5 binin üzerinde restoranı olan Little Caesars; Türkiye’de 1997’den bu yana, Çelebi Holding yönetiminde her geçen gün büyüyen ve gücüne güç katan bir markadır. İstanbul, Tekirdağ, Ankara, Kocaeli, Bursa, Muğla, Eskişehir, Bolu, Çanakkale, Balıkesir, Bandırma, Mersin ve Trabzon 'da sürekli artan restoran sayısı, pizzalarına o çok özel lezzeti veren günlük hamur ve taptaze malzemelerin oluşturduğu kaliteli pizzaları ve güler yüzlü personeliyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Her zaman en iyiyi sunmak için canla başla çalışan Little Caesars takımının bir parçası olmak üzere; Motorlu Kurye aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu A2 ehliyeti olan Vardiyalı çalışabilecek Müşterilerimize karşı markamızı en iyi şekilde temsil edecek Anadolu Yakasında ikamet eden

  Sektör: Restorancılık, Gıda

  Pozisyon: Kurye, Eleman, Görevli

 • Mutfak Personeli

  LİTTLE CAESARS-ÇELEBİ GIDAİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGenel Nitelikler Dünyada, 5 binin üzerinde restoranı olan Little Caesars; Türkiye’de 1997’den bu yana, Çelebi Holding yönetiminde her geçen gün büyüyen ve gücüne güç katan bir markadır. İstanbul, Tekirdağ, Ankara, Kocaeli, Bursa, Muğla, Eskişehir, Bolu, Çanakkale, Zoguldak, Balıkesir, Bandırma, Mersin ve Trabzon 'da sürekli artan restoran sayısı, pizzalarına o çok özel lezzeti veren günlük hamur ve taptaze malzemelerin oluşturduğu kaliteli pizzaları ve güler yüzlü personeliyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Her zaman en iyiyi sunmak için canla başla çalışan Little Caesars takımının bir parçası olmak üzere; Mutfak Personelleri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu Vardiyalı çalışabilecek Müşterilerimize karşı markamızı en iyi şekilde temsil edecek Avrupa Yakasında ikamet eden

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Eleman, Garson, Görevli

 • İş Açıklaması· Meze çeşitlerinin şirket standartları ve hijyen kuralları çerçevesinde ön hazırlık ve üretim sürecini gerçekleştirmek, · Kendi çalışma alanının temizlik ve düzeninden sorumlu olmaktır.

  Aranan Nitelikler· Otelcilik veya Alacart Restaurant sektöründe minimum 1 yıl deneyimli, · Tercihen MYO veya Meslek Liselerinin Aşçılık Bölümünden mezun, · Meze üretiminde bilgi sahibi, · Dinamik ve yaratıcı yönü kuvvetli olan, · Kişisel temizliğine önem veren ve işin gerektirdiği hijyeni sağlayabilen, · İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, · İşini severek yapan, güleryüzlü, · Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, · İstanbul Anadolu Yakasında ( Ataşehir) ikamet eden, · Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Yardımcı, Eleman

 • Suadiye Kafe Garson

  Remzi Kitabeviİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıSuadiye mağazamızda bulunan kafemizde garson olarak görev alacaktır.

  Aranan NiteliklerKendine Güvenen Sorumluluk Sahibi Anadolu Yakasında Oturan Esnek Çalışma Saatlerini Uyumlu Öğrenci veya Mezun 18-30 Yaş Arası Bayan - Bay

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Komi, Garson

 • Figürlü Pasta Ustası

  Panayır Gıdaİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıAtaşehir Mağazamızda çalışacak Figürlü Pasta Ustası arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Lise veya MYO mezunu, Pasta dekorasyonu süsleme, şeker hamuru, pasta üretim konusunda en az 3 yıl deneyimli, Figürleme yeteneği olan Yaratıcı ve yenilikçi, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarına önem veren, Ataşehir 'e ulaşım sorunu olmayan, Anadolu yakasında ikamet eden adayların başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Pasta ustası, Şef / Amir, Usta, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıUluslararası ve Yurtiçi sularında seyir halinde iken yük ve yolcu gemilerinde, tatil bölgelerindeki turistlik yatlarda en az ilkokul mezunu, sabıka ve sağlık problemi olmayan seyahat engeli bulunmayan dolgun maaş + sgk + yeme + içme + konaklama ve tüm sosyal haklarla gemilerin Makina dairesi,Güverte ve Mutfak bölümlerinde çalışacak vasıflı vasıfsız personeller alınacaktır. Gemi adamı cüzdanı olması zorunludur. Gemi adamı cüzdanı olmayan personellerimiz için insan kaynakları departmanımız yardımcı olmaktadır. Türkiye’nin ve Dünyanın En kaliteli işlerinden biri olan ULUSLARARASI ve YURTİÇİ Deniz Taşımacılığı sektöründe yerinizi ayırtmak istiyorsanız sizde başvuru yapın erken kayıt avantajlarımızdan yararlanın. İrtibat Numaralarımızdan bizi arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. 0216 999 38 84 0541 832 82 15 0541 832 82 16 www.zirvedenizcilik.net

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Denizcilik, Gemi/Yat/Tersane, Turizm

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Garson, Eleman, Gemici

 • İş AçıklamasıULUSLARARASI YOLCU TAŞIYAN GEMİLERDE ÇALIŞMAK ARTIK ÇOK KOLAY. GEMİLERİN ÇEŞİTLİ BÖLÜMLERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE VASIFLI / VASIFSIZ GEMİCİ ADAYLARI ARANMAKTADIR. DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ ULUSLARARASI YOLCU TAŞIYAN GEMİLERİN HİYERARŞİK KADROSUNU OLUŞTURMAK AMACI İLE GEMİCİ ADAYLARI ARAMAKTADIR. SERTİFİKALI DENİZCİ OLMAK İSTEYEN ADAYLAR BAŞVURU YAPABİLİRLER. YÜKSEK MAAŞ + SGK + YEME + İÇME + KONAKLAMA GİBİ SOSYAL HAKLARINIZ MEVCUTTUR. YABANCI UYRUKLU VATANDAŞLAR BAŞVURU YAPABİLİRLER. LİSE VE ÜNİVERSİTE MAKİNA – MOTOR VE ELEKTİRİK MEZUNLARI – VARDİYA ZABİTİ VE KAPTAN OLMA ŞANSINA SAHİPLERDİR. GEZEREK HEM KARİYER HEMDE YÜKSEL GELİR HEDEFLEYEN KİŞİLER FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇEREK DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU ALABİLİRLER. ZİRVE DENİZCİLİK İNSAN KAYNAKLARI ACENTE VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ Sabit Telefon : 0216 999 38 84 GSM : 0541 832 82 15 GSM 2 : 0541 832 82 16 Email : info@zirvedenizcilik.net Website : www.zirvedenizcilik.net

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Denizcilik, Turizm, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Host, Hostes, Karşılama Hostesi

 • İş Açıklaması1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz. Bu amaçla; Merkez mutfağımıza TATLI USTALARI

  Aranan Nitelikler* MİNUMUM 10 YIL TECRÜBELİ

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Pasta ustası

 • İş AçıklamasıGayrimenkul sektörünün yükselen değeri Global marka ERA Home Gayrimenkul 'ün Gültepe-Altındağ/ANKARA bölgesinde yer alan Akgün Zümrütevler Projesi Satış Ofisimizde birlikte çalışmak üzere ''SERVİS VE TEMİZLİK GÖREVLİSİ'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAlanında Deneyimli Ofis temizlik ve mutfak hizmetlerini titizlikle takip edip yerine getirebilecek, Çay/Kahve hazırlama ve servis hizmeti verecek, Sorumluluk ve disiplin sahibi, Dinamik ve pratik, Hijyen konusunda duyarlı, İnsan İlişkileri kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, 25-35 yaş arasında Bayan mutfak personeli alınacaktır.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Çaycı

 • Aşçı

  Aykanlar Gıdaİzmir Bugün

  İş AçıklamasıGünlük olarak 50 kişilik personel yemeğini, belli bir plan içinde bilgi ve becerisini kullanarak, gıda güvenliği ve temizlik kurallarına uygun olarak hazırlayacak Aşçı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerYemek hazırlığı için gerekli malzemenin kontrolünü yapmak, yemeği hazırlamak ve sunmak konusunda deneyimli, Mutfağın ve kullanılan araç gerecin bakımını ve temizliğini yapabilecek, Temiz, titiz,sorumluluk sahibi, İş planlama ve uygulama becerisine sahip

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Görevli

 • Garson

  Zamane Kahvesiİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıAqua Florya AVM 'de açacağımız Zamane Kahvesi yeni şubemiz için "Garson " arıyoruz..

  Aranan Nitelikler20-30 yaşları arasında Kafe ve restoran sektöründe deneyim sahibi Servis konusunda bilgili, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Sigara kullanmayan Kişisel bakımına özen gösteren Güler yüzlü ve dinamik Bay/ bayan adaylar

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Komi, Garson

 • Ahçı/Aşçı

  TUĞBA & VENN GİYİMİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz Bünyesinde Çalışmak üzere; • En az mesleki alanında 5 yıl tecrübe sahibi, • Türk ve Uluslararası lezzetler konusunda uzman, • Ekip çalışmasına yatkın, • Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek.

  Aranan NiteliklerÇekmeköy,Taşdelen 'de görevlendirilmek üzere ; Restoran ,Kafe sektöründe aşçı olarak deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Temiz,kaliteye önem veren, Bayan aday aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Bulaşıkçı

  Sefam Turizm Cateringİstanbul Anadolu 10 Aralık 2017

  İş AçıklamasıOkul mutfak ve kantininde, hastane mutfak ve kantininde, fabrika mutfağında ve toplu üretim mutfağında çalıştırılmak üzere,

  Aranan NiteliklerTecrübeli , Tercihen Toplu Yemek firmalarında çalışmış, İstanbulda oturan, Bay-Bayan Bulaşıkçılar aranmaktadır

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Catering

  Pozisyon: Bulaşıkçı, Eleman

 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Üretim bölümünde bulunan kazanların temizliğinden sorumlu olacak. Temizlik işleri konusunda tecrübeli İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı. Kişisel görünümüne önem veren. Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek. Enerjik ve çalışkan. İkitelli bölgesinde yer alan merkez binamızda çalışacak ÜRETİM ARAÇLARI TEMİZLİK PERSONELİ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Kazancı, Bulaşıkçı

 • İş AçıklamasıULUSLARARASI YOLCU TAŞIYAN GEMİLERDE ÇALIŞMAK ARTIK ÇOK KOLAY. GEMİLERİN ÇEŞİTLİ BÖLÜMLERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE VASIFLI / VASIFSIZ GEMİCİ ADAYLARI ARANMAKTADIR. DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ ULUSLARARASI YOLCU TAŞIYAN GEMİLERİN HİYERARŞİK KADROSUNU OLUŞTURMAK AMACI İLE GEMİCİ ADAYLARI ARAMAKTADIR. SERTİFİKALI DENİZCİ OLMAK İSTEYEN ADAYLAR BAŞVURU YAPABİLİRLER. YÜKSEK MAAŞ + SGK + YEME + İÇME + KONAKLAMA GİBİ SOSYAL HAKLARINIZ MEVCUTTUR. YABANCI UYRUKLU VATANDAŞLAR BAŞVURU YAPABİLİRLER. LİSE VE ÜNİVERSİTE MAKİNA – MOTOR VE ELEKTİRİK MEZUNLARI – VARDİYA ZABİTİ VE KAPTAN OLMA ŞANSINA SAHİPLERDİR. GEZEREK HEM KARİYER HEMDE YÜKSEL GELİR HEDEFLEYEN KİŞİLER FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇEREK DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU ALABİLİRLER. ZİRVE DENİZCİLİK İNSAN KAYNAKLARI ACENTE VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ Sabit Telefon : 0216 999 38 84 GSM : 0541 832 82 15 GSM 2 : 0541 832 82 16 Email : info@zirvedenizcilik.net Website : www.zirvedenizcilik.net

  Aranan NiteliklerEn az ilkokul mezunu Diksiyonu Düzgün

  Sektör: Denizcilik, Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Eleman, Resepsiyonist, Karşılama Hostesi

 • Diyet Garsonu

  Sefam Turizm Cateringİstanbul Anadolu 10 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın özel hastane projesinde diyet bölümünde aktif ve deneyimli diyet garsonu.

  Aranan NiteliklerDaha önceden en az 1 yıl diyet bilgi ve deneyimi olan, Temiz titiz hijyen kurallarına riayet eden, Personel arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Garson, Görevli, Komi, Sorumlu

 • Ahçı/Aşçı

  TUĞBA & VENN GİYİMİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz Bünyesinde Çalışmak üzere; • En az mesleki alanında 5 yıl tecrübe sahibi, • Türk ve Uluslararası lezzetler konusunda uzman, • Ekip çalışmasına yatkın, • Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,

  Aranan NiteliklerAnkara Balgat'ta görevlendirilmek üzere; Restoran ,Kafe sektöründe aşçı olarak deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Temiz,kaliteye önem veren, bayan aday aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin en iddaalı köftesini ve enfes yiyeceklerini güler yüzlü hizmetleri ile misafirlerimize sunacak Izgaracı ve Hazırlıkçı mutfak personeller arıyoruz, Gelin tanışalım birlikte çalışalım..

  Aranan NiteliklerHizmet sektöründe en az 3 - 5 yıl deneyimi olan, Güleryüzlü insan ilişkileri kuvvetli Uzun soluklu çalışma ortamı arayan Esnek çalışma saatlerine uygun,dinamik bay/bayanlar Denizli şubemize Izgaracı ve Hazırlıkçı mutfak personelleri alınacaktır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Kanyon Kafe Garson

  Remzi Kitabeviİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıKanyon mağazamızda bulunan kafemizde garson olarak görev alacaktır.

  Aranan NiteliklerKendine Güvenen Sorumluluk Sahibi Avrupa Yakasında Oturan 18-30 yaş arası Bay / Bayan

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Komi, Garson

 • İş AçıklamasıDenizcilik sektörü Türkiye ve Dünyadaki En Büyük Sektörlerden Biri Haline Geldikten Sonra Türkiye’deki hemen hemen birçok vatandaş gemi adamı cüzdanı alarak firmamıza başvuruda bulunmuş ve gemilerde çalışmaya başlamıştır. Gemilerdeki iş imkanları süreklilik halinde olsada YAT sezonu 16 mayısta tam olarak faaliyete geçmiştir. Kıyı ve Tatil bölgelerindeki turistlik yatlarda çalışmak isteyen gemici ve gemici adayları aranmaktadır. Gemilerin ve Yatların Mutfak bölümlerinde ; Aşçı – Aşçı Yardımcısı – Garson bölümlerinde çalışabilirler, Gemilerin ve Yatların Güverte bölümünde ; Güverte Personeli olarak çalışabilirler, Gemilerin ve Yatların Makine Bölümünde ; Yağcı ve Elektirikçi olarak çalışabilirler, Uluslararası / Yurtiçi Yük ve Yolcu Gemilerinde Tatil ve Kıyı Bölgelerindeki Turistlik Yatlarda Yüksek Maaş ve LYS’siz kariyer hedefleyen Denizciler ve Denizci Adaylarına duyrulur. İrtibat Numaralarımızdan Bizi Arayarak Detaylı Bilgi ve Randevu Alabilirsiniz. Zirve Denizcilik İnsan Kaynakları Acente ve Danışmanlık Hizmetleri İletişim Bilgilerimiz ; Sabit : 0216 999 38 84 GSM : 0541 832 82 15 GSM 2 : 0541 832 82 16 www.zirvedenizcilik.net

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Denizcilik, Turizm, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Şef Garson, Resepsiyonist, Eleman

İş Habercisi - Mutfak İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?