Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Grafiker İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Grafiker
 • Brokoli Yazılımİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıGelen Brief doğrultusunda, Mobil uygulamalar ve benzeri dijital ortamlar için üretilen projelerimizin görsel konseptlerinin oluşturulması

  Aranan NitelikleriOS ve Android platformlarında uygulama geliştiren şirketimiz için; - Daha önce iOS (iPhone, iPad) ve Android (telefon ve tabletler) cihazlar için en az 1 yıl uygulama tasarımı yapmış ve bu konuda referanslarını gösterebilecek olan - Tasarım trendlerini takip eden - iOS ve Android arayüz tasarım prensiplerine hakim - Wireframe ve mockup tasarımlar yapabilen - İyi seviyede responsive tasarım bilgisi sahibi olan - Dribbble, Behance gibi siteleri düzenli olarak takip eden ve buralarda kendi portfolyosu olan - UI ve UX konularında bilgi sahibi, kullanıcı dostu arayüzler hazırlayabilen - Photoshop, Illustrator ya da Sketch uygulamalarında vektörel çizim yapabilen - Özgün tasarımlar yapabilen - Tercihen HTML bilen ekip arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mühendislik, Yayıncılık

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Tasarımcı, Grafiker, Web Designer

 • Karali Çayİstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıŞİRKETİMİZİN İSTANBUL OFİSİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE, E-TİCARET YÖNETİCİSİNE İHTİYAÇIMIZ VARDIR.

  Aranan Nitelikler- E-TİCARET DENEYİMİ OLMASI, - ADOBE PROGRAMLARINI KULLANABİLMESİ, - N11.COM, HEPSİBURADA.COM, GİTTGİDİYOR.COM, EPTTAVM.COM GİBİ PAZARYERİ SATIŞ YÖNETMİŞ OLMASI,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı, Grafiker, Sorumlu

 • EKE GROUPİstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıE-ticaret/İnternet sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere grafik tasarım ve içerik yönetimi görevine atanmak üzere takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. 2500 + maaş sigortal yol yemek ve prim.

  Aranan NiteliklerAraştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık, E-ticaret sitesi için içerik girişi ve düzenlemesi yapabilecek, Ürünlere ait fotograf çekimi ve düzenlenmesi, Adobe Photoshop programını bilen, Banner, insert tasarımı yapabilen, Temel HTML ve CSS bilgisine sahip, Türkçe' yi iyi kullanan, dil bilgisi ve yazı kurallarına hakim, etkin kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın bay/bayan takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: E-Ticaret, Bilgisayar / BT / Internet, Ajans

  Pozisyon: Grafiker, Web Master, Web Designer

 • Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıWhat will you do? · Further develop the design of our app, generating creative yet simple designs for our upcoming features. · Work with our talented marketing team, comping up with unprecedented ideas for advertisements, social media, and much more. · Transform ideas into beautiful reality in the form of impressivevisuals that stand out.

  Aranan NiteliklerRequirements · A desire to make the digital world more beautiful. · University degree in a field applicable to digital design. · English, the universal language of design. · Humor · At least 2 years’ experience in design. · A portfolio containing mobile app UI/UX & graphic design. · Don’t be ordinary. Be different, even a bit crazy. · Masters & PhD in the art of multi-tasking. · Creativity so high that we will have to at times bring you back to earth. · Ability to use Photoshop, Illustrator & Sketch with your eyes closed.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş AçıklamasıWeb sitesi arayüzü tasarlama konusunda bilgi sahibi, ORJIN Yazılım' a ait kurumsal web sitesi (www.orjin.net) için gereken arayüz ve tema değişikliklerini gerçekleştirerek, içeriğin güncel tutulmasını sağlayacak, Firmamıza ait dergi, broşür, afiş, katalog, dijital görsellerin tasarımı ile diğer grafik çalışmaların hazırlanmasını ve takibini yapabilecek, Görsel tasarım ve web yayıncılığı konularında deneyimli, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Bursa' da ikamet eden - Çalışmalarında kaliteye ve ayrıntıya önem veren - Daha önce hazırladığı çalışmaları referans gösterebilecek http://www.orjin.net ve http://www.birhost.net sitelerimizi ziyaret ederek, firmamız ve sağladığımız hizmetler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret, Yayıncılık

  Pozisyon: Grafiker, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • İş AçıklamasıGayrimenkul satışında dünya lideri! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco' da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. 110 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalini gerçekleştirmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker markasının İzmir' deki ilk franchise ofisi olan Coldwell Banker KAR Gayrimenkul, 2012 yılının sonundan itibaren profesyonel kadrosuyla gayrimenkul alım, satım, kiralama ve proje geliştirme alanlarında müşterilerine nitelikli danışmanlık ve aracılık hizmeti vermeye Karşıyaka - Bostanlı' da devam etmektedir.

  Aranan NiteliklerDijital Pazarlama Uzmanı olarak; Üniversitelerin pazarlama, reklam, medya ve iletişim bölümlerinden mezun, Sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama deneyimi olan, MS Office programlarına hakim, Grafik tasarım (Corel Draw,Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Dreamweawer, Adobe Flash, Adobe Fireworks) ve sunum programlarını bilen, Google Adwords ve Google Analytics konusunda bilgili, Teknolojik gelişmeleri takip eden, inovasyon becerileri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Yeni trendleri ve teknolojileri takip edip uygulayabilen, dijital iletişim faaliyetleri için yenilikçi öneriler getirebilen, İşini severek yapan, kendini geliştirmeye istekli, Karşıyaka' da yaşayan bay veya bayan takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı, Grafiker, Sosyal Medya Uzmanı

 • İş Açıklaması* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya bu alanda kendini oldukça geliştirmiş, * En az 5 yıl deneyimli, * Mac veya PC'de Adobe programlarını seri ve sorunsuz kullanabilen, * Markalarımızın sosyal mecralardaki tüm görsellerini hızlı, kreatif ve rasyonel bir biçimde hazırlayabilecek, * Kurumsal kimlik kültürüne sahip, * Türkçe dil bilgisi ve yazım kuralları konusunda hassas, * Görsel estetik algısı yüksek; yenilikçi, sektördeki trendleri takip eden, * Dinamik iş akışına uyum saglayabilecek özgüvene ve dirayete sahip, "Grafik & Web Tasarım Uzmanı" aramaktayız. Not: Başvuracak adayların belirtilen koşullara genel itibariyla sahip olması, * Güneşli, ikitelli bölgesine ulaşım sorunu olmaması, * Başvuru esnasında portfolyolarını paylaşmaları önemlidir.

  Aranan NiteliklerErkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Güneşli'ye ulaşım sorunu olmayan, Web tasarım ile ilgili gerekli tüm programları iyi derecede kullanan.,

  Sektör: Reklamcılık, E-Ticaret, Ajans

  Pozisyon: Web Designer, Grafiker

 • İş AçıklamasıTamamı Avrupa ülkelerinde satılan '' Organication '' Markamız için , Tasarım departmanında görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerinin Tekstil - Tasarım - Moda - Grafik bölümlerinden mezun, Tasarım konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Modayı ve trendleri yakından takip eden, Markanın çizgisine uygun Baskı , Nakış ve Model Tasarımları yapabilecek, Kalıp,Dikim,Kumaş,Aksesuar bilgisi olan, Tüm tasarım ve çizim programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, temsil yeteneği güçlü, Dinamik, hırslı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Kararlı , disiplinli ve sorumluluk sahibi, takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Grafiker, Stilist, Tasarımcı

 • LookUs Bilişimİstanbul Anadolu 18 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıKullanıcıya dost web arayüz tasarımı yapmak, Tasarımları HTML düzeyinde hazırlayabilmek,

  Aranan NiteliklerTasarım yaptığı web araçlarına iyi derecede hakim, HTML ve CSS ile hiç bir sorunu olmayan, jQuery, FontFace vb. terimlere aşina, Yeniliklere ve yeni fikirlere açık, insanlarla iletişim sorunu olmayan, En az 2 yıl iş deneyimi olan, Tüm referanslarını sunabilecek olan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan*. takım arkadaşlarına, köklü bir kuruluşta, iyi bir çalışma ortamı ve gelecek sunuyoruz. *Askerliği tecilli olan adayların da başvurusu üzülerek geri çevrilecektir. ** Sigara içmeyen adayların önceliği olacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Web Designer, Web Developer, Sosyal Medya Uzmanı

 • LİNTEKS TEKSTİL İstanbul Avrupa 23 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİtalyan spor giyim markası Lotto'nun Türkiye distribütörü ve lisansörü Linteks Tekstil A.Ş'de Grafiker olarak görev alacak Teksil ürünlerinde mockup çıkarabilecek Forma tasarımı yapabilecek Hızlı pratik bir şekilde model ve renklendirme yapabilecek Verilen resmi renklendirmek üzere layerlara ayırabilecek Ölüçlendirme ve katalog hazırlamada görev alabilecek

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Adobe Photoshop yada Corel Draw programlarından birine hakim Tercihen tekstil sektörünün kalıp ve üretim süreçleri hakkında bilgi sahibi Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan Beylikdüzü'ne ulaşımı sorunu olmayan Grafiker aramaktayız

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklamasıİkitelli Organiza Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda "Pazarlama" departmanı bünyesinde Grafik Tasarım işlerimize destek olacak ve eğitilecek zorunlu lise stajyeri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLiselerin Grafik Tasarım bölümleri öğrencisi, Photoshop ve İnDesign programlarını iyi derecede kullanabilen, Son sınıf zorunlu stajyeri, Haftanın 3 günü devam edebilecek, Gelişime ve öğrenmeye açık, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Tekstil, Diğer, Ajans

  Pozisyon: Grafiker, Stajyer

 • CR ETİKETİstanbul Avrupa 18 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıBaskı öncesi hazırlıkları montaj – klişe - film vb. yapabilen Matbaa, renk ayrımı ve baskı teknikleri konusunda deneyimli, Tercihen Etiket sektörü olmak üzere alanında en az 1-2 yıl tecrübeli

  Aranan NiteliklerCorel Draw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, En az lise mezunu Etiket sektörü olmak üzere alanında en az 1-2 yıl tecrübeli İletişim kabiliyeti yüksek Ekip çalışmasına uygun, Kişisel gelişime önem veren sorumluluk duygusuna sahip ekip arkadaşı arıyoruz. Tercihen Merter Güngören ve çevresinde ikamet eden Bayan ve Bay çalışma arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Grafiker

 • Toyzz Shopİstanbul Anadolu 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıŞekerpınar merkez ofisimizde grafik departmanında görevlendirilmek üzere; Mağaza içi ve dışı tüm basılı işlerin hazırlanması, uygulanması ve tüm süreçleri. Dönemsel dergi, insert ve katalog hazırlanması, Sezonluk kampanya görsellerinin hazırlanması, Matbu evrak ve markanın basılı mecralarının tasarımı baskı takibi, Ürünler için ambalaj tasarımı, yeni marka ve logo tasarımları. TV, Web, ve sosyal medya için banner tasarımları ve içerik görsellerinin hazırlanması için takım arkadaşları aramaktayız ​​

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden önlisans ya da lisans eğitimi tamamlamış, Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Photoshop, Illustrator pragramlarına hakim, ​Tercihen After Effects programlarını iyi derecede kullanabilen, ​Yaratıcılığına güvenen ve pratik çözümler üretebilen Baskı teknolojilerine hakim, Hızlı, dikkatli ve temiz çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İşi tüm aşamalarında takip yetisine sahip​ Işık, boyut, renk, kadraj, baskı teknikleri gibi mesleki unsurlara hakim, Portfolyo gösterebilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması· Web site tasarımları yapmak. · Mobil uygulama arayüzlerini (ios/android) tasarlamak. · Yazılım arayüz tasarımlarını yapmak. · Logo tasarımı yapmak. · Sosyal medya sayfa tasarımları yapmak. · Banner - Landing Page tasarımları yapmak. · Kendi iştiraklerimizin kurumsal kimlik çalışmalarını planlamak. · Gerektiği durumlarda müşteri toplantılarına katılmak. · Kendi işlerinin takibini yapmak. · Yapılan çalışmaları raporlamak.

  Aranan Nitelikler· Yaratıcı fikirler üreten ve uygulayabilen, · Tercihen üniversitelerin Güzel Sanatlar fakültesinden mezun, · Farklı dijital platformlar için özellikle Web, Mobil ve Sosyal medya için arayüz geliştirmiş, · Mobil platfomlarda hangi boyutlarda çalışılacağını ve ios/android fonksiyonel farkını bilen, · Bootstrap Grid konusunda tecrübeli, · Günümüz web ve mobil tasarım trendlerini takip eden, farklı mobil platformlar için gerekli tasarımsal koşulları uygulayabilen, · Dijital projeler için yaratıcı konsept geliştirebilen ve kurgulayabilen, · Yeni teknolojileri kullanabilen, · Tercihen wireframing konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, · Sketch kullanabilen, · Zeplin, inVision gibi uygulamalar hakkında bilgi sahibi, · Sektörel gelişmeleri ve tasarım trendlerini takip eden, · İşini severek yapan, · Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri yüksek, · Mazeret üretmeyen çözüm arayan, · İngilizce bilen, · Proje yönetim araçlarını kullanmaktan sıkılmayan, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 sene tecili olan, · Portfolyonuzu(behance, şahsi blog vb.) link veya ek olarak başvurunuza mutlaka ekleyiniz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Grafiker, Sanat Yönetmeni, Web Designer, Uzman, Sorumlu

 • Adeccoİstanbul Anadolu 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıAdecco Group, merkezi İsviçre'de ve 60' tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000'in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur . Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Isıtma ve Soğutma Sistemleri" sektöründe faaliyet gösteren Sektöründe Lider firmamızın İstanbul'da ikamet eden tam zamanlı görev alacak ve seyehat engeli bulunmayan "Grafiker" aramaktayız. İş Tanımı: ; Firmanın markasına uygun tabela ve stand çizimlerinin yapılması Mekana uygun uygulama çizimlerinin yapılması Tabela ve showroomlar için şartname oluşturulması Tedarikçi seçimi Gelen bayi taleplerin değerlendirilmesi, ziyaret ile keşif yapılması Gerekli çizimlerin yapılması ve malzemelerin seçilmesi Üretim emrinin verilmesi Montaj sonrası kalite ve projeye uygunluk kontrolünün yapılması Envanter takibi Yerel fuar, geçici stand vb. gerektiren organizasyonlarda tasarımın yapılması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tabela ve Showroom tasarımı için tasarım programlarının kullanımı ( Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop ve Adobe InDesign, Autodesk 3ds Max, Autodesk Autodesk AutoCad vb) Tercihen tabela ve stand tasarım veya üretimi konusunda tecrübeli Seyahat konusunda engeli olmayan Yoğun çalışma şartlarına uyum gösterebilecek İletişim becerileri kuvvetli

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıReklam ve sosyal medya hesaplarının yönetmek ve takip etmek, FMCG kategorisinde ürün etiket tasarımları,banner,broşür,katalog,afiş,fuar standı için görsel çalışmalar yapmak, Sosyal mecrada dijital dünyayı ve gündemi yakından takip eden yaratıcı içerikler üretmek E-ticaret uygulamalarının gelişimine yönelik projeler üretip, takibini sağlamak

  Aranan NiteliklerGrafik tasarım,dijital pazarlama ve sosyal medya alanında en az 2 yıl deneyimli, Kurumsal sosyal medya hesapları yönetimi konusunda deneyimli Türkçe’yi doğru ve etkili kullanabilen, dilbilgisi kurallarına dikkat eden ve sosyal medya diline hakim Sosyal Medya alanında çalışmış, içerik üretimi, planlaması ve girişi yapabilecek ve trendleri takip eden (Facebook, Twitter, Instagram, Blog) İyi seviyede Photoshop, Illustrator ve corel draw programlarını kullanabilen, Yaratıcı uygulama ve içerik fikirleri hazırlayacak derecede kreatif yönü olan;projelere değer katabilen, Dünyadaki dijital trendlerini takip eden ve bunları kendi çalıştığı projelere uygulayabilen, Google Analytics ve Google Adwords benzeri sistemlerdeki raporları okuyup, yorum yapabilecek ve raporlama yapabilecek düzeyde olan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Google Analytics ve benzeri sistemlerdeki raporları okuyup, yorum yapabilecek ve raporlama yapabilecek düzeyde olan, Google Adwords, Facebook Ads , SEO ve E-mail marketing konularına hakim, online reklam kampanyaları, viral pazarlama, sosyal medya pazarlama, sosyal medya uygulamaları konularında bilgi sahibi,

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Grafiker

 • Desa Deriİstanbul Avrupa 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen moda ve perakende alanında faaliyet gösteren kuruluşunda, moda dünyasına hakim, global makro trendleri takip eden, görsel yönü olan, yaratıcı ve dinamik, Reklam ve E-Ticaret bölümüne bağlı GRAFİKER takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin Grafik Tasarım veya ilgili bölümlerinden mezun, - Konusunda en az 3 yıl tecrübeli, - Photoshop, illustrator, Indesign, Freehand programlarında tecrübeli ve ofis programlarında bilgili, - Hızlı uygulama kabiliyeti olan ve güncel tasarım akımlarına hakim, - E-Ticaret tasarım uygulamalarını bilen, - Mesai sorunu olmayan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde Fuji XMF ve Grafik tasarım programı kullanarak çalışmak üzere " CTP Montaj - Grafik Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerFuji XMF programını aktif kullanabilen, Montaj yapabilen ve Grafik tasarım programlarına hakim, DynasStrip ve İndesign programlarına hakim, Matbaacılık sektöründe, ilgili pozisyonda minimum 2 yıl tecrübeli, Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Bay

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Grafiker, Operatör, Uzman

 • İş AçıklamasıAjansımıza, yönettiğimiz sosyal medya hesaplarımızı farklı kılmak için belirtilen nitelikler doğrultusunda VİDEO EDİTÖRÜ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında minimum 3 yıl deneyim sahibi, Sosyal medya yönetim deneyimi olan, Çok iyi derecede Adobe After Effects (Motion Graphics) kullanabilen, Kullandığı After Effects programında ihtiyacı doğrultusundaki grafikleri oluşturabilmek için Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator programlarına hakim, Müşterilerden gelen brief doğrusunda video yapabilecek, Etkileşimi yüksek içerikler üretip eğlenceli paylaşımlar yapabilecek, Sorumluluk sahibi, problem çözme yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, dinamik, heyecanlı, hevesli, pozitif, gelişime açık, kendine özen gösteren, Geçmiş deneyimlerinden örnekler sunabilecek. Adayların, info@sheprcreative.com adresine ayrıntılı CV’lerini iş örnekleriyle birlikte göndermeleri rica olunur.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı, Uzman, Editör, Uzman Yard

 • AKADEMİTEKS TEKSTİLİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 15 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTaş Dizayn + Tekstil Sektöründe;

  Aranan Nitelikler- Konusunda en az 5 yıl deneyimli, - Corel Programını çok iyi bilen, - Tercihen Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, - Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, - Analitik düşünme yeteneğine ve iş disiplinine sahip, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, - 20 / 35 yaş aralığında, - Güngören / Merter'e ulaşım problemi olmayan, - Grafiker + Desinatör aranmaktadır.

  Sektör: Dış Ticaret, İthalat/İhracat, Tekstil

  Pozisyon: Grafiker, Uzman, Eleman, Sorumlu, Desinatör

 • Medyanet Grupİstanbul Avrupa 16 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması Reklam ve Matbaacılık alanında faliyet gösteren firmamıza Tabela ve matbaada tecrübesi olan Grafiker alınacaktır. İşin tanımı : Firmanın grafik , matbaa ve baskı sürecindeki tüm sorumluluğu yürütmek

  Aranan Nitelikler* Corel Draw , Photoshop, Indesign ve Illustrator programlarından en az birine hakim , * 21-40 yaş arasında , * En az 2 yıl matbaa ve baskı konusunda deneyime sahip , * Ekip Çalışmasına yatkın , * Firmanın grafikle ilgili sürecini tam ve etkin şekilde yürütebilecek , * Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Reklamcılık, Ajans, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Grafiker

 • John Frankİstanbul Avrupa 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıKoleksiyon oluşumunda görev alacak yaratıcı vizyoner ve basarı hedefi olan takım arkadaşları arıyoruz

  Aranan Niteliklerfirmamız tasarım departmanında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.. 4 yıllık moda tasarımı lisans programı mezunu, uluslararası kaynakları takip ve analiz edebilecek digital baskı ve desen grafik tasarımında deneyimli veya yetenekli İyi derece ingilizce bilen, Adobe photoshop ,illustrater vb programları ii düzeyde kullanabilen, Takım çalışmasına uyumsaglıyacak , eglenerek çalışabilecek, Genç , dinamik ,vizyonlu ve başarma istegi olan arkadaşlar ,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş AçıklamasıSeyrantepe – İstanbul’da yer alan fabrikamızın, pazarlama departmanında "Grafik Tasarım Uzmanı" olarak ekibimize katılacak, yaptığı işten keyif alan, yeniliklere açık, hayal dünyası geniş, genç ve dinamik bir ekiple çalışacak takım arkadaşı arıyoruz; Müşterilerimiz için tasarımlar yapacak Yapılan tasarımların baskı öncesi hazırlıklarını yapacak Web sitesinin grafik güncellenmesini yapacak Fotoğraf çekip sosyal medya uzmanımıza iletecek Katalog çalışmaları yapacak Kurumsal Kimlik ve Marka Yönetimi konuları çalışmalarında yazılı, görsel ve dijital mecralarda yer alacak basılı ve görsel tanıtım materyallerinin hazırlanması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Grafik Tasarım Bölümü) 25-35 yaşları arasında Benzer bir görevde en az 3 yıl deneyimli İngilizce bilen Photoshop, Illustrator, Indesign, dreamviewer gibi Adobe programlarına hakim MAC ve PC kullanan Web tasarım ile ilgili HTML, Joomla gibi teknolojileri uygulamış Fotoğraf çekmeyi ve editlemeyi bilen Yaratıcı fikir oluşturup, uygulayabilen Gerek elektronik gerek ofis ortamda düzgün bir çalışma düzenine sahip Müşterilerle görüşerek satış destek yapacak Fuar organizasyonlarında görev alacak Yaptığı işleri referans sunabilecek Askerlik görevini tamamlamış (Erkek Adaylar için) Ehliyeti bulunan (aktif araç kullanabilen – B sınıfı)

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Grafiker

 • Evidea.comİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıE-ticaret sektöründeki evidea.com’un Kadıköy / Koşuyolu'ndaki merkez ofisinde bizimle birlikte çalışacak, öncelikli olarak web sitemiz olmak üzere tüm dijital görsel, banner, mailing ve baskı tasarımlarından sorumlu olacak ekip arkadaşı arıyoruz! Büyüyen ekibimizin en yaratıcı üyelerinden biri olmak için hemen başvur!

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun - En az 4 yıl web ve grafik tasarım tecrübeli - Hem dijital hem basılı çalışmalardan oluşan portfolyo sahibi - İyi derecede HTML bilgisi olan - Tercihen e-ticarette daha önce deneyim kazanmış - UX/UI tecrübeli - Yaratıcılığı içine sığmayan, tasarımlarıyla kendinden söz ettiren - Enerjik, dinamik ve ekip içinde her zaman sevilen yeni ekip arkadaşımızla tanışmak istiyoruz! 'Benim!' diyorsan, şimdi başvur!

  Sektör: E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş AçıklamasıAçık hava reklam sektöründe bir ilk olarak online talep alıyoruz. Bu nedenle: Telefonda müşteriye danışmanlık sağlamak, (bu taleplerin eğitimleri verilecektir) Sipariş öncesi görsel tasarım sağlamak, Talepleri siparişe çevirip üretim takibini sağlamak Müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Aranan NiteliklerNitelikler Tercihen Tabela Reklam firmalarında çalışmış, Geleceğe dair hedefleri ve kariyer planı olan, Ofis içi ekip çalışmasına ve organizasyon yeteneğine sahip, Vektörel grafik programlarından en az birine hakim olan Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek olan Erkek adaylar için en az 2 yıl askerliğini tecil ettirmiş olmak, tercihen askerlikle ilişiği kalmamış olmak. Kişisel gelişime önem veren sorumluluk duygusuna sahip ekip arkadaşı arıyoruz. NOT:FOTOĞRAFLI BAŞVURULAR KABUL EDİLECEKTİR Yetkinlikler Müşteri ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim sahibi ve güler yüzlü olmak. Hızlı anlayabilme ve tasarıma dönüştürebilme yeteneğine sahip olmak. Zamanını etkin kullanarak hedef odaklı çalışabilmek. Düzgün ve anlaşılabilir bir dil kullanan, Tertip ve düzen alışkanlığına sahip olmak.

  Sektör: Açık Hava Reklamcılığı, Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Grafiker, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Tasarımcı, Fason Takip Elemanı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 19 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Tasarım - Reklam Departmanında reklam göresellerimizin hazırlanması, ürün fotoğraflarımızın çekimlerinin gerçekleştirilmesi, ürün fotoğraflarının dekupaj işlemlerinin yapılması gibi görevlerde bulunacak:

  Aranan NiteliklerGrafik ve fotoğrafçılık bölümlerinden mezun, Grafik ve fotoğraf çekimi alanında minimum 2 yıl deneyimli, Photoshop, Indesign, Illustrator gibi programları iyi düzeyde kullanabilen, Profesyonel olarak ürün fotoğrafları çekebilen, Creative yönü güçlü, Seyehat engeli olmayan, Firma temsil yeteneğine sahip, Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek Adaylar için) Grafiker&Fotoğrafçı arayışımız vardır.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Grafiker, Fotoğrafçı

 • İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'da bulunan genel merkezinde görevlendirilmek üzere, CSS, Photoshop, illustrator programlarında tecrübeli HTML, Java konularında bilgili

  Aranan NiteliklerMesleki bilgi, becerilerini sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek geliştirme yetenek ve birikimine sahip, Anlık karar verebilme yeteneğine, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen, Kişisel bakım ve prezentasyonuna dikkat eden, Kendini anlatma ve mesleki konu sunumunda dil yeteneklerini güzel kullanabilen, İstikrarlı, Prensipli, Karakterli Çalışma Ahlak ve Yetkinliğine Sahip, Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan, İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan, Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip, Profesyonel çalışma kültür ve iş dünyası tecrübelerine sahip, Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan, Takım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip, Reklamcılık ve tasarımcılık yönü kuvvetli, Çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Uzman, Web Designer, Web Master

 • Beta Ayakkabıİstanbul Avrupa 17 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıAyakkabı sektöründe faaliyet gösteren firmamızın merkez ofisinde görevlendirmek üzere konusunda deneyimli, ilgili programlara hakim, ekip çalışmasına yatkın motivasyonu yüksek çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar Grafik veya VCD bölümlerinden mezun, Photoshop, Illustrator ve Affer Effect programlarına hakim, Illüstrasyon konusunda becerikli, Tercihen dijital yada kreaatif ajans deneyimli Tercihen matbaa süreçlerine hakim, Motivasyonu yüksek ve ekip çalışmasına yatkın, Multidisipliner çalışabilen, titiz ve sorumluluk sahibi, Dünyadaki tasarım trendlerini takip ederek, işlerine uygulayan İkitelli/İstanbul merkez ofisimizde görevlendirmek üzere, ''Görsel Tasarımcı'' çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıKaliteli bir markada, Lux bir ofiste, Mükemmel bir iş sahibi olmak istiyorsanızbizi arayın. - Yüksek kalitede sektörel eğitim - Teknoloji eğitimleri ve destekleri - Kişisel Koçluk - Kariyer Planı (Yıllık 100.000 TL'den başlayıp 300.000TL'ye varan kariyer planı)

  Aranan Nitelikler* İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, * İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, * Ekip çalışmasına inanan, gelişime açık, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, * Kurumsal giyinmeyi ve kararında konuşmayı bilen * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan ve bu iş için şahsi aracı olan, * En az lise mezunu, * Maaş değil, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri Bay veya Bayan girişimciler, -Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen herkes, COLDWELL BANKER KUZEY GAYRİMENKUL / BEYLİKDÜZÜ ailesinde yerinizi alın.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Gayrimenkul, Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker, Danışman, Bilgisayar Programcısı, Satış Temsilcisi, İç Mimar

 • Optimus Medikalİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Pazarlama Birimi’ne bağlı olarak; • Haftalık ve aylık olarak içerik planı ve raporlarının hazırlanması, • Kampanya ve reklam içeriklerinin hazırlanması ve girilmesi, • Sosyal Medya hesaplarında ilgi çekici içerik üreterek haberlerin yayınlanmasının sağlanması, • Tüm dijital mecralarda (Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Forum, Blog vb...) iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarının organize edilmesi, • Sosyal medya reklamlarının oluşturulması ve yönetilmesi, • Sosyal medya üzerinden CRM (Müşteri İlişkileri) çalışmalarının yürütülmesi; kullanıcı bazlı içeriğin takip edilmesi ile sosyal medya ağları üzerinden gelen müşteri talep, öneri ve şikâyetlerinin ilgili birimlere yönlendirilmesi ve/veya cevaplanması, • Facebook Ads ve Google Adwords hesabının günlük olarak yönetimi ve optimizasyonu, • Web sitemizin kontrolünü ve güncellenmesinin sağlanması • Firmanın katalog, broşür ve afiş-ilan gibi çalışmaların hazırlanması ve üretiminin takibinin yapılması, • Yeni üretilecek olan ürünlerin iç ambalajı, etiketi ve koli tasarımlarının hazırlanması ve üretiminin takibinin yapılması,

  Aranan Nitelikler• Tasarım programlarına hakim, seri ve sorunsuz kullanabilen (Photoshop, Illustrator, InDesign, After effects, Premier pro), • Sosyal medya görselleri hazırlayabilen ve uygulayabilen, • Katalog tasarımı konusunda deneyimli, • Kaliteli sunum hazırlayabilen, • Tasarımların baskı öncesi kontrolünü ve baskıya hazırlayabilen, • Web arayüz geliştirme konusunda deneyimli, • Çözüm odaklı, inisiyatif alabilen, sorumluluk sahibi, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, • Tam zamanlı, • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya bu alanda kendini oldukça geliştirmiş, • En az 3 yıl deneyimli, • Mac veya PC'de Adobe programlarını seri ve sorunsuz kullanabilen, • Markalarımızın sosyal mecralardaki tüm görsellerini hızlı, kreatif ve rasyonel bir biçimde hazırlayabilecek, • Kurumsal kimlik kültürüne sahip, • Türkçe dil bilgisi ve yazım kuralları konusunda hassas, • Görsel estetik algısı yüksek; yenilikçi, sektördeki trendleri takip eden, • Dinamik iş akışına uyum saglayabilecek özgüvene ve dirayete sahip.

  Sektör: Kozmetik, Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Grafiker, Sosyal Medya Uzmanı, Tasarımcı

İş Habercisi - Grafiker İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Grafiker Nedir ?

Grafiker kariyeri içerisinde bir iletiyi görsel yolla, hedef kitlesine ulaştırmayı amaçlayan, ve bunu yaparken sanatsal ölçütler kullanan tasarım hazırlama becerisine sahip kişidir. Grafikerin başlıca görevleri tasarım yapacağı konu ile ilgili bilgi almak, grafik tasarımlarını elle ve bilgisayarla yapmak,masa üstü yayıncılık işlemlerini gerçekleştirmektir. Grafikerlik pek çok sektörde aranan ve iş ilanları içerisinde yer alan meslek gruplarından biridir. Secretcv'de grafik ve benzer pozisyonlarda pek çok iş ilanı mevcuttur.