Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Grafiker İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Grafiker
 • Grafik Tasarımcı

  Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ekim 2017

  İş AçıklamasıPazarlama ve iletişim malzemeleri çalışmalarının tasarlamak, basılı işlerin sürecinin takip etmek, Belirlenmiş içerikler doğrultusunda tasarımlar yapmak, Mağaza içi ve dışı tüm basılı işlerin hazırlanması, uygulanması ve tüm süreçlerini yürütmek, Sezonluk kampanya görsellerini hazırlamak.

  Aranan NiteliklerGrubumuzun Perakende Şirketinde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl grafik tasarım ve baskıya hazırlama konusunda deneyimli, Photoshop, Illustrator, Indesign vb görsel düzenleme programlarına hakim, 3D tasarım konusunda tecrübeli Yaratıcılığına güvenen ve pratik çözümler üretebilen, Baskı teknolojilerine hakim, Hızlı, dikkatli ve temiz çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İşin tüm aşamalarında takip yetisine sahip, Işık, boyut, renk, kadraj, baskı teknikleri gibi mesleki unsurlara hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Grafik Tasarımcı" aranmaktadır.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıGrafik Tasarım Teknisyeni; Ar-Ge OEM bölümünde mavi yakalı olarak görev alacak

  Aranan NiteliklerAvrupa'nın teknoloji üssü Vestel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de  Arge biriminde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz: •         Meslek Yüksek Okullarının Grafik Tasarım bölümünden mezun, •         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, •         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar aranmaktadır.  

  Sektör: Beyaz Eşya

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıFirmamızın E-Ticaret Departmanında görevlendirilecek; E-Ticaret için yapılan tüm grafik/tasarım işlerinin kreatif hazırlığı, boyut uyarlaması ve üretim aşamalarının takibinin yapılması, Perakende Pazarlama Takvimi'ndeki ürün iletişimlerinin görsel kreatifinin hazırlanması, Mağaza içi tüm kategorilerin fiyat/ürün bilgisi görsellerinin tasarımının hazırlanması ve boyut uyarlamalarının yapılması, Vitrin tasarımlarının yapıldıktan sonra ilgili boyut uyarlamalarının yapılması, Satınalma ile yakın bir şekilde çalışarak süreçlerinin sorumluluğu, Mailing ve sunumların hazırlanması.

  Aranan NiteliklerHys ve Köroğlu Mağazalarımız; Mobilya, Halı, Telefon, Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili, Züccaciye, Elektronik, Giyim, Aksesuar, Motorsiklet ve Bisiklete Kadar Uzanan Geniş Ürün Yelpazesi İle Müşterilerine Güleryüzlü Hizmet Sunmaktadır. Yaratıcıyım, hayal gücüm yüksek, İletişim becerilerim gelişmiş, Yeniliklere açığım, Diyorsan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Grafik tasarım konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Indesign, Photoshop, Illustrator, ve MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, Bandırmada ikamet eden veya edebilecek, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıFull Group bünyesinde görev yapmak üzere, az zamanda çok ve büyük işler başarma azmi ve yeteneğine sahip, her türlü konvansiyonel ve dijital tasarımdan sorumlu takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerGrafik Tasarımı bölümü mezunu, ya da kendi yolunu kendi çizen hatta kendi kendini eğiten (alaylı) Alanında deneyimli,( tercihen 40 yıl ama ilk günkü heyecanından hiç birşey kaybetmemiş Freehand, Adobe Illustrator, InDesign ve Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, okuyan, anlayan, öğrenen, yeniliklere açık Windows ve Macintosh işletim sistemleriyle çalışabilen, ama gerektiğinde kendi bilgisayarını dahi imal edip yoktan iş üreten, Web tasarımı, sosyal medya tasarımı, dijital tasarımlar ve daha bin türlü kreatif konuda deneyimli, Baskı hazırlık, renk ayrımı ve matbaa takibi konularında bilgili, gerekirse kafasını gözünü yara yara matbacıya işini öğretecek, kağıtçıyı dövecek, lakçıya sövecek kadar sağlam basan Indoor ve outdoor tasarımlar üretebilen, Analitik düşünen ,sonuç odaklı, zaman baskısı altında çalışabilecek, patron kahrı çekmeye dayanıklı, barışçıl saygılı, hayata ve iş arkadaşlarına pozitif bakmayı bilen Ağzımızın tadını bozmayacak, huzurumuzu kaçırmayacak, takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü,yeniliklere ve öğrenmeye açık, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli ve detaylara önem veren, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş Açıklaması• Doğrudan pazarlama esaslı kampanyaların konsept bulma aşamasında yaratıcı çalışmalarda bulunmak • Kampanyalar ile ilgili araştırma yapmak, fikir ve öneri geliştirmek • Kampanyaların tasarımını gerçekleştirmek • Şirket kurumsal tanıtım materyallerinin içeriklerini oluşturmak. Sunumlar için içerik oluşturulmasına destek vermek • Projelerin yürütülmesi için gerekli diğer çalışmalara destek vermek (Araştırma yapmak, sunumlara destek olmak, fikir ve öneri geliştirmek) • Şirket içi ve diğer departmanlara görsel konularda destek vermek • Kampanyalar ile ilgili basılı ve elektronik arşiv oluşturulmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler• Illustrator, Photoshop,Indesing,MS Office programlarına hakim, • Dijital dünyanın dinamiklerine hakim, görsel yönü güçlü olan, • Yaratıcı kampanya fikri geliştirmek, tasarım, metin yazımı, içerik geliştirme konusunda en az 1 yıl deneyimli, • Sosyal medyanın dilinden anlayan tasarımlar yaratabilecek, • E-bülten, mailing, mektup, kutu vs. tasarım çalışmaları gerçekleştirmiş, • Stratejik pazarlama yaklaşımları geliştirmede, sunmada konusunda hevesli, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, hızlı davranabilen,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıIşıklar Ambalaj Konya-Çumra Fabrikamızda görevlendirilmek üzere "Grafiker" çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Grafik Tasarım veya ilgili bölümlerinden mezun, Konya'da ikamet eden / edebilecek, İlan, katalog, broşür, poster, ürün-ambalaj ve web tasarımı konularında en az 2 yıl deneyimli, Baskı süreçleri konusunda tecrübesi olan, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, FreeHand, 3ds Max ve/veya benzeri grafik ve tasarım programlarını iyi düzeyde kullanabilen,

  Sektör: Holding, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Grafiker

 • Grafik Tasarımcı

  BrandmediaAnkara 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAjansımız bünyesinde hizmet verilen firma ve fikirlerin görsel beklentilerine cevap veren, yaptığı işleri mantık çerçevesinde savunan, mesleğini yapmaktan zevk alan "Grafik Tasarımcılar" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler+ AI-PSD-INDD kullanımına hakim + Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun + Baskı tekniğine uygun tasarım hazırlayabilen + Profesyonel anlamda en az 2 yıl deneyime sahip + Profesyonel olarak uygulanmış portfolyo sunabilecek + 40 yaşını aşmamış NOT: 1./ Portfolyoda, eğitim için hazırlanan çalışmalar dikkate alınmayacaktır 2./ Maaş + SSK + Yemek olarak ücretlendirme yapılacaktır. Ayrıca yol ücreti ödenmeyecektir. 3./ Yukarıdaki kriteleri karşılamayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. 4./ Sadece online başvurular değerlendirilmektedir. Telefonla bilgi verilmeyecektir.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker, Yönetmen, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Web Master

  Travelshop Turkeyİstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGraphic & Web Designer Our companies operating in the tourism sector ; With at least 2 years work experience , Design programs and computer dominate ( Freehand + + Photoshop + Flash + Actionscript Adobe Illustrator ) Enough to generate HTML page in HTML and CSS knowledge , Portfolio containing the work we are looking to offer Web Design and Graphic Specialist . Asp is a plus point- XML , Javascript, jQuery is preferable to have information on Products according to the concepts of new content , cover, logo, brochures, posters, catalog design , making the application .

  Aranan NiteliklerQualifications: Good knowledge of English reading and writing Vocational school or university , preferably a degree in Graphic Design or Printing , At least 2 years experience in the field , Experts in making website control panel Creative thinking, Disciplinary, organizational and planning skills developed , Teamwork compatible , Simple, fast and fixer , responsible .

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Grafiker, Web Designer, Web Developer, Web Master, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı

 • İş AçıklamasıPerakende Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, E-Ticaret departmanına haftanın en az 3 günü çalışabilecek, stajyer Grafiker arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMeslek yüksekokulu veya üniversite öğrencisi, Photoshop programını kullanabilen, Görsel tasarım ve yaratıcılık yönü güçlü, Dinamik, disiplinli, iletişim yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın,

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker

 • Graphic Designer

  EvetWeb.comİstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGraphic Designer Job Description: SurfMyAds.com is looking for a talented and aspiring Graphic Designer to join the Marketing department. This person will be responsible for creating and editing image assets for use on our websites, promotional materials, and social media channels. This includes creative for email newsletters, blog articles, landing pages, and marketing one-sheets. The ideal candidate is organized and works efficiently with multiple request deadlines. He or she translates request details into deliverables, and clearly communicates suggestions and questions. Most importantly, this person has a passion for eye-catching design and the ability to create appealing, optimized creative assets for the web and other marketing mediums.

  Aranan NiteliklerRequired Experience and Skills: • 1 to 2 years professional experience graphic design for the web • Working knowledge of web image optimization best practices • Comfortable in Adobe CC products, Sketch, or equivalent • Excellent communication skills, both verbal and written • Self-motivated with strong organizational skills and the ability to balance multiple project deadlines • Experience working with HTML/CSS/JS is a big plus • Experience working with high traffic ecommerce websites is a plus • Bachelor’s Degree in Graphic Design/Visual Communication is a big plus

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıPSD dosyalarını Bootstrap yapısında CSS/HTML kodlama yapabilen, Mevcut Theme larda düzenleme ve değişiklik yapabilecek Javascript - Jquery kütüphanesini kullanabilen, PHP e-ticaret yazılımları theme uygulamalarında tecrübeli veya konuya hakim

  Aranan NiteliklerEsenler tekstilkent e yakın oturan ya da ulaşım sorunu olmayan Takım çalışmasına yatkın Daha önce yaptığı işlerden referans gösterebilecek, Uzun dönem çalışabilecek, iş ciddiyetine ve disiplinine sahip. niteliklere uygun tam zamanlı çalışabilecek ekip arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Grafiker, Bilgisayar Programcısı, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • Grafiker

  GÜRSA OLUKLU MUKAVVAİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÜrünlerin tüm ambalaj tasarım süreçlerinden sorumlu olmak Yapılan tüm grafik/tasarım işlerinin kreatif hazırlığı ve boyut uyarlamasını hazırlamak Tasarımların baskı ve dijital mecralara uygun olarak hazırlanmasını sağlamak Teknoloji, dijital trendler ve yenilikleri takip etme

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar, Görsel İletişim Tasarımı veya Grafik bölümlerinden mezun Minimum 5 yıl tecrübeli (ajans tecrübesi, şirket içi grafik tasarım uzmanlığı ve pazarlama departmanıyla çalışma tecrübesi) Adobe Photoshop, Adobe llustrator ve Freehand programlarını aktif olarak Dışa dönük, yaratıcı, temsil ve sunum yeteneği güçlü Problem çözme , analiz , planlama ve takip yeteneği kuvvetli İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü diksiyonu düzgün , dış görünüme özen gösteren, İkna kabiliyeti yüksek Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek MS Office programlarını bilen Sosyal Medya ve dijital trendleri takip eden Yaratıcı, yeniliklere açık, tasarım konsepti ve içerik görselleştirmesinde proaktif olarak geliştirmeler yapabilen Tasarım trendlerini yakından takip eden ve yetkinliklerini geliştiren Takım çalışmasına yatkın, detaylara önem veren ve sorumluluk sahibi ve tercihen bayan eleman Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıBuypaşa Bilişim Teknoloji Medya A.Ş - Web Tasarım / Grafik Tasarım Uzmanı İş Tanımı ve Açıklaması Pazar yeri, E-İhracat ve E-ticaret sektöründeki işletmemizin merkez ofisinde bizimle birlikte çalışacak, öncelikli olarak web sitemiz olmak üzere tüm dijital görsel, banner, mailing ve baskı tasarımlarından ek sorumlu olacak yeni ekip arkadaşı arıyoruz. Büyüyen ekibimizin en yaratıcı üyelerinden biri olmak için hemen başvurabilirsin. Genel görevleriniz: Görsel tasarım, banner tasarımı, infografik tasarımı, baskı tasarımları, (e-posta içerik) bulkmail / mailing tasarımı, gerekirse web arayüzü, anasayfa ve içerik tasarımı. Ek görev tanımları: Sosyal medya ve diğer dijital mecralar için görsel içerik üretmek ve yayına almak, Şirketin ihtiyaçları doğrultusunda banner, ürün, kampanya v.b. konularda dijital görselleri hazırlamak, Kataloglar, fiyat listeleri, broşürler gibi basılı dokümanları tasarımını yapmak, Üçüncü partiler tarafından hazırlanan görsellerin/numunelerin kurumsal kimlik standartlarına uygunluğunu kontrol etmek. Çalışma şekli olarak: Tam zamanlı (Ofis ortamında) Yarım zamanlı (Ofis ortamnda) Freelance / Freelancer (Ofis ve Homeoffice ortamında) özgür çalışma seçenekleri bu iş bölümü için mevcuttur. Kendinizi sürekli geliştirmeniz için ek ilave özel eğitimler ve etkinlikler teşvik edilmektedir.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı veya ilgili bölümlerinden mezun, Grafik Tasarım konularında en az 3 ila 5 yıl arası deneyimli, Windows ve Mac ortamında Photoskop, Illustrator, Indesign, Acrobat Pro PDF, (tercihen 3DMAX) gibi tasarım programlarına hakim ve hızlı çalışabilen, Web yazılımı alanı için iyi derecede HTML, XHTML bilgisi olan, Orta derece CSS, PHP yazılım dillerine hakim olan, Orta derece Wordpress, Plesk, Cpanel, SQL, FTP kullanımı ve gerekirse yedekleme bilgisine sahip olan, Genel SEO, SEM ve SEA hakkında sürekli kendini bilgilendiren, Genel yeni program kullanımları ve yazılım dilleri hakkında kendini bilgilendiren, Araştırmacı, aktif, canlı, Tasarım ve fikirleriyle fark yaratan, Sedece grafiksel değil, fikir ve metin alanlarında da kreatif bakış açısına sahip, konsept geliştirme konusunda deneyimli, Hızlı ve pratik çözümler üretebilen, gelen revizyonları hızlı ve dikkatli şekilde tamamlayabilecek, Yaratıcı, pozitif, esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Tüm tasarım süreçlerinde (dijital ve basılı işler) aktif rol alarak doğru yönlendirmeleri yapabilecek, Planlama, önceliklendirme ve iş takibi becerisine sahip, Tasarım trendlerini, sosyal ve teknolojık olayları yakından takip eden, sorumluluk sahibi, yaratıcı, yenilikçi, proaktif, Enerjik, dinamik ve ekip içinde her zaman sevilen yeni ekip arkadaşımızla tanışmak istiyoruz...! Bu benim diyorsan... İş başvurunu bekliyoruz... İş ilanı etiketleri: yazılım, yazılımcı, tasarımcı, tasarım, grafiker, grafik uzmanı, photoshop, web tasarımcı, web, internet, eticaret, eihracat, e-ticaret, e-ihracat, pazar yeri, marketplace, freelance, freelancer, freelance çalışma, freelance iş ilanı, freelance iş ilanları, freelance iş, tam zamanllı, tam zamanlı çalışma, tam zamanlı iş ilanları, bilişim, web tasarım, web tasarım uzmanı, web developer, illustrator, adobe, dreamweaver, 3dmax, banner tasarımı, arayüz tasarımı, infografik tasarımı, flatdesign, wordpress, bilişim uzmanı, yazılım uzmanı, analiz, yazılım geliştirme, sistem geliştirme, sistem, bilgisayar, donanım, bilgisayar donanımı, bilgisayar sistemi, bilgisayar yazılım, bilgi işlem, bilişim sektörü, bilişim iş ilanları, bilgi teknolojileri, teknoloji, bilgi sistemleri, grafik tasarım uzmanı, sanal dükkan, sanal pazar, sanal pazar yeri, proje geliştirme, art direktor, art director, görsel tasarım, görsel tasarımcı, görsel tasarım uzmanı, Web tasarım, Grafik tasarım, Webtasarım, Webtasarımcı, Grafiktasarım, Grafiktasarımcı, Yazılım Destek Uzmanı, Yazılım Geliştirme, Yazılım Uzmanı, Yazılım Analisti, Web Tasarımcısı, Arayüz Tasarımcısı, Web Master, Web arayüz geliştiricisi, Web Developer

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • Grafik Tasarımcı

  Ajans MdAnkara 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıFirmamız için gerekli olan grafik tasarımları hazırlayacak, yeterli tecrübe ve yeterliliğe sahip teknik bilgisi olan, belirlenen konsept ve temalar doğrultusunda hazırlanacak tüm görsellerin tasarım ve uygulama çalışmalarını ve kurumsal kimlik, katalog, afiş, ilan, logo vb. reklam tasarım uyarlama çalışmalarını yapabilecek “Grafik Tasarımcı” arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin grafik tasarım bölümünden mezun, Reklam ajanslarında benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, Adobe Photoshop, Illustrator ve Indesign programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Baskı yöntemleri konusunda bilgi sahibi, Kreatif yönü kuvvetli, Mac kullanabilen, Verilen brief doğrultusunda hızlı ve dikkatli çalışabilen Ekip çalışmasına yatkın

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • Grafiker

  BTM BİLİNÇLİ TÜKETİCİ MAĞAZALARIİstanbul Avrupa 20 Kasım 2017

  İş AçıklamasıE-Ticaret departmanına; Ürün fotoğraflarının çekilmesi, Görselllerin sitede yayınlanabilir hale getirilmesi, Sitede kullanılacak bannerların hazırlanması, görevlerini üstlenecek Grafiker alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAdobe Photoshop programına hakim, Sorumluluk sahibi, Zamanı efektif kullanabilen, yeniliklere açık ve devamlı kendisini geliştirebilen, ekip çalışmasına uyumlu,

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker

 • Satış Destek Elemanı

  Megavizyonİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıBilgisayar,elektronik ve müzik aletleri alanında uluslararası ticaret yapan firmamızın Samandıra'daki ofisinde görevlendirmek üzere, Tercihen grafik-tasarım programlarını ve temel web uygulamalarını bilen, temsil yeteneği güçlü satış asistanı arıyoruz. İşin Tanımı: Gelen müşteri taleplerini cevaplamak, müşteriye ürünlerle ilgili danışmanlık yapmak, Satış destek çalışmalarının yürütülmesi, (Ürün tanıtım föyleri, fiyat listelerinin hazırlanması, toplu e-posta gönderimi, ) İnternet sitesinin güncellenmesi (yeni ürün eklenmesi, haber, anket, reklam alanlarının güncellenmesi) E-ticaret siparişlerinin takibi ve e-ticaret satış aktivitelerinin yürütülmesi. Saha satış personeline ofis içi destek verilmesi. Sosyal medya hesaplarının takibi ve güncellenmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl benzer pozisyonlarda tecrübesi olan, Photoshop,Indesign vb. tasarım programlarını ve MS Office programlarını (Excel,Word,Powerpoint) ve ofis araç-gereçlerini etkin kullanabilen, Sorumluluk sahibi (iş bitirme ve takip konusunda dikkatli ve titiz) Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, 40 yaşını aşmamış, Tercihen sigara kullanmayan, Samandıra/Sancaktepe civarında ikamet eden bay-bayan personel arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, E-Ticaret, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Danışman, Grafiker, Web Designer, Müşteri Temsilcisi, Asistan

 • İş AçıklamasıORJIN Yazılım' a ait kurumsal web sitesi (www.orjin.net) için gereken arayüz ve tema değişikliklerini gerçekleştirerek, içeriğin güncel tutulmasını sağlayacak, Firmamıza ait dergi, broşür, afiş, katalog, dijital görsellerin tasarımı ile diğer grafik çalışmaların hazırlanmasını ve takibini yapabilecek, Görsel tasarım ve web yayıncılığı konularında deneyimli, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Bursa' da ikamet eden - Çalışmalarında kaliteye ve ayrıntıya önem veren - Daha önce hazırladığı çalışmaları referans gösterebilecek http://www.orjin.net ve http://www.birhost.net sitelerimizi ziyaret ederek, firmamız ve sağladığımız hizmetler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret, Yayıncılık

  Pozisyon: Grafiker, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • Grafik Tasarımcı

  DOGRUYERTekirdağ, Edirne, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kırklareli Bugün

  İş Açıklamasıİnternet Sitelerinin Arayüz Tasarımlarının ve Baskı Öncesi Grafik Tasarımlarının Yapılması

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin " 2 veya 4 YILLIK GRAFİK TASARIM " ya da ilgili bölümlerinden mezun * Grafik tasarım konusunda en az 2 yıl tecrübeli * Kreatif yönü güçlü * Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop programlarına hakim * Takım çalışmasına uyumlu, sektördeki yenilikleri takip eden, disiplinli, dikkatli ve özenli çalışabilen * Baskı süreci konusunda deneyimli * Esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilecek * Erkek adaylar için askerlik hizmeti ile ilişiği bulunmayan veya en az 2 yıl tecilli Takım arkadaşı alınacaktır... Not: İş kanunu uyarınca "iş sözleşmesi" imzalanacaktır. Başvuru yapan aday şartları kabul etmiş sayılır.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıARGE DEPARTMANI Video Kurgu, Montaj, Efekt, Render & Animasyon Çizim, Tasarım * Grubumuza ait firmalarımızın reklam ve tanıtım etkinlikleri için Görsel Medya mecralarında içeriklerinin oluşturulması ve geliştirilmesi, * Özellikle After Effects, Adobe Premier programları hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olanlar tercih sebebidir. * Özellikle Animasyon Çizimi ve Animasyon Film yapımı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olanlar tercih sebebidir. * Sosyal Medya reklamları hususunda grubumuza ait şirketlerimizin tanıtımı için sosyal medya hesaplarını yönetebilen, fikir üretebilen, içerik oluşturabilen, reklam sektöründe gelişmeleri ve trendleri takip eden, analiz ölçümleri yapabilen, * Arama motorları Seo Çalışmaları, * Kurgu kabileyiti ve deneyimi olan, * Statik ve Animasyonlu infografik üretebilecek,

  Aranan NiteliklerPERSONELDE ARANACAK GENEL NİTELİKLER; - Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, - Video Kurgu, Montaj, Efekt, Tasarım, Render konusunda eğitim almış ve daha önce en az üç projede görev almış, - Dikkatli, disiplinli, pratik, üretken farklı açılardan düşünebilen zekaya sahip, hızlı fikirler üretip uygulayabilen, - Adobe After Effects, Adobe Premier, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Adobe Audition, Adobe Flash Builder, Adobe Animate, Corel Draw, 3D Studio Max, Sony Vegas Pro gibi tasarım geliştirme programlarından bir kısmına hakim, - Html, XHtml, Html5, Css, Javascript v.b. yazılım geliştime dilleri hakkında bilgi sahibi olan, - Web ve arama motorları optimizasyonu konularında tecrübeli, - Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, - İşiyle ilgili donanımsal araç ve gereçlerin kullanımını iyi derecede bilen ve sistemsel sorunlarını çözebilecek, - İyi derece de İngilizce okuyan, yazan ve konuşabilen, - Kendini geliştirebilen, mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden, - Temsil yeteneğine sahip olmak, saygın izlenim bırakmak, iyi niyetli olmak, çevresine güven vermek, - Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, takım arkadaşları ile işbirliği içerisinde bulunacak ve tam uyum içerisinde çalışacak, takım çalışmasına yatkın, - İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, çalışkan, dikkatli, sorumluluk sahibi, - İlgili birimlere gerekli raporlamaları ve dökümantasyonları yapabilecek, - Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, pozitif ve güler yüzlü, - İslami hassasiyetleri olan ve Alkol v.b. kötü alışkanlıkları olmayan, - Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun, - Bay adaylar için, askerliğini yapmış veya en az 3 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, - Bayan adaylar için, tesettürlü olan, - Tercihen 23 - 35 yaş aralığında, - Tercihen en az 3 yıl iş tecrübesi olan, Kariyer hedefleyen, genç, ifade, iletişim yeteneklerine güvenen, sosyal ilişkileri kuvvetli, prezentable, istekli ve kararlı takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ajans, Reklamcılık, Medya

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Yapımcı, Prodüktör, Görsel Yönetmen

 • İş Açıklaması6 kıtada, 43 ülkede, 3000 ofisi ve 86 bin danışmanı ile hizmet veren dünyanın en köklü Gayrimenkul firması olan Coldwell Banker'ın Türkiyedeki 128 ofisinden biri olan İzmir Bucadaki Coldwell Banker EVEREST1 ofisimize teknolojik birimle ilgilenecek Sosyal medya ayağında reklam ve tasarım çalışmaları yapacak yeni mezun tasarımcı arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan NiteliklerLise, Lisans Mezunu ve ya Öğrenci Grafik Tasarım veya ilğili alandan mezun ve ya öğrenci. Konuşması ve diksiyonu düzgün Kendine güvenen Çözüm odaklı

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıErmat Grup bünyesinde bulunan şirketlerin bir çok farklı platformda kullanılacak dijital görsellerin tasarımlarını bilgisayar ortamında yapabilecek, sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanabilen ve sosyal medya için görsel tasarımlar hazırlayabilecek, kampanya görsellerini, dergi, gazete reklamlarının tasarımlarını yapabilecek yaratıcı, enerjik bir takım arkadaşı arıyoruz.​

  Aranan NiteliklerReklamcılık alanında en az 1 yıl deneyime sahip Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı vb. bölümlerinden mezun, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop ve benzeri programlarını iyi derecede kullanabilen, Broşür ve benzeri kurumsal kimlik çalışmaları için gerekli basılı ve görsel materyalleri hazırlayabilecek, Sosyal ağlardaki hesaplarımızı aktif olarak yönetebilecek, Mevcut sayfaları canlı tutup, topluluk yönetimi yapabilecek, Alanı ile ilgili yeni trend ve teknolojileri takip edebilecek, Google Adwords ve Seo hakkında bilgi sahibi, Dijital kampanya planlaması yapabilecek, Aylık ve haftalık raporlama yapabilecek, Tasarım becerisi yüksek, mesleki gelişime açık, Öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren, Dikkatli ve özenli çalışma disiplinine sahibi

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Grafiker, Sosyal Medya Uzmanı

 • Grafiker

  Kar-YapıAntalya 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDekorasyon amaçlı inşaat malzemelerinin üretimini yapmakta olan sektörün lider firması, KAR-YAPI A.Ş. nin Merkez ofisinde Reklam&Tasarım bölümünde görevlendirilmek üzere, Mac ortamında çizim programlarını (autocad, corel draw , photoshop, adobe illustrator full vb. )kullanarak kurumsal kimlik gibi konsept tasarımları ve uygulamaları (katalog,broşür,model çizim,koli çalışmaları vb ) belirtilen görevleri yerine getirecek bay/bayan takım arkadaşları aramaktayız

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen Görsel İletişim Tasarımı, veya Grafik Tasarım bölümlerinden mezun. Mac ortamında çizim programlarını (Autocad, Corel Draw , Photoshop, Adobe Illustrator Full vb. )etkin kullanabilen Baskı öncesi hazırlık konularında yeterli bilgiye sahip, Antalya' da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması-Müşterilerimizden gelen logoların promosyon ürünlerinin üzerine uygulanması -Onaylanan çalışmaların baskıya gönderilmesi -İnternet sitemizde kullanacağımız görsellerin hazırlığı

  Aranan Nitelikler-Adobe Photoshop -Adobe Illustrator veya Corel Draw programlarına iyi derecede hakim Bayan grafiker arıyoruz.

  Sektör: Reklamcılık, Ajans, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı

 • Grafik ve Tasarım Yetkilisi

  Dinakord Elektronikİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’de ses ve ışık sektörünün öncülerinden olan DİNAKORD ‘un merkez Kadrolarında görevlendirilmek üzere, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan aşağıdaki niteliklere uygun Grafiker takım arkadaşı arıyoruz. · Tercihen Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya Grafik bölümlerinden mezun · Tercihen en az 3 yıl deneyimi olan · Illustrator, Photoshop, vb. grafik programlarını iyi derecede kullanabilen · Fotoğraf, video çekme ve düzenleme tecrübesine sahip · Şirketimizin yaratmakta olduğu yeni markaları kurgulayacak, yönetebilecek ve digital ortama, sosyal - yazılı medyaya aktarabilecek · Proje kapsamındaki web projelerine ait grafik tasarım ve HTML/CSS uygulamalarını gerçekleştirecek · Oluşturulan web sitelerinin içerik ve görsel açıdan zenginleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlayacak, · Renk ve kompozisyon bilgisi olan · Broşür, insert, katalog, poster vb. çalışmalar hazırlayabilecek · Dikkatli, hızlı, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, · Tercihen 30 yaşını aşmamış · Bayan / Bay · Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek (çalışma yeri Şişli-Feriköy’dür)

  Aranan NiteliklerÜrünleri Spot Fotoğraflarını çekmek; Varolan ve Çekilen Resimlerin düzenlenmesi; Katalog ve Muhtelif baskı çalışmaları için düzenlemelerin yapılması;

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Web Designer, Web Master, Fotoğrafçı

 • Grafiker

  Narkonteks Tekstilİzmir 20 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBuca Organize Sanayi Bölgesinde iç giyim ve ev giysileri alanında faaliyet gösteren şirketimizin tasarım ekibinde görev alacak aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı arıyoruz. İşe alınan adayımız Blackspade markamıza ait; Görsel tasarım, Katalog oluşturma, Dijital mecralarda içerik fikirleri hazırlama ( Sosyal medya ve dijital kampanyalar için içerik tasarımları) işlemlerini gerçekleştirecektir.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin grafik veya ilgili bölümlerinden mezun, Grafik tasarım programlarını iyi derecede kullanabilen ( Photoshop, Illustrator) Tercihen benzer bir pozisyonda ve tekstil alanında en az 3 yıl tecrübeli, Dijital mecralarda içerik fikirleri hazırlayacak derecede yaratıcı yönü olan, Yaratıcılığına güvenen, alanındaki gelişmeleri takip ederek kendini sürekli geliştiren, Planlama, önceliklendirme ve iş takibi becerisine sahip, Analitik düşünme ve sonuç odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Sorumluluk sahibi ve detaylara önem veren, Ekip çalışmasına yatkın ve dinamik Tasarım, görsel düzenleme ve analiz yeteneği kuvvetli, Alanındaki yenilikleri ve görsel çalışmaları sürekli takip edebilecek, Örnek katalog, broşür vb. içeren portfolyo sunabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıSosyal medya ve dijital pazarlama faaliyetleri için gerekli olan görsellerin kurumsal kimlik çerçevesinde hazırlanması görevini yürütecek '' GRAFİK ve TASARIM UZMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen e-ticaret şirketlerinde en az 1 yıl deneyimli, Sosyal medya ve dijital pazarlama görsel standartlarına hakim, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Flash programlarına hakim, Gif ve orta düzeyde video yapabilen, Yaratıcılığına güvenen, portfolyo gösterebilecek, Grafik tasarım uzmanı olarak tasarım yeteneğine sahip, yaratıcı, yenilikçi, motivasyonu yüksek, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli. Takım çalışmasına yatkın ve detaylara önem veren, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Görsel tasarım ve içerik geliştirme konusunda deneyimli, Dijital alanda özellikle interaktif kampanya, sosyal medya kampanyası ve web sitesi tasarımı alanlarında deneyimli, Yetiştirilmek üzere personel aranmamaktadır. ### İşinin ve görevlerinin tüm sorumluluğu kendisine ait olacaktır. ###

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • Grafiker

  Çağın Ofis Mobilyaİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Grafiker ''aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerPhotoshop, illustrator programlarını kullanabilen, Html &Css & Java Sicript konularına hakim, Grafik ve görsel iletişim tasarımı alanında deneyimli, Grafik (fotograf ve video) düzenleme programlarını iyi derecede kullanabilen, Dijital stratejileri ve yaratıcı fikirleriyle projelere değer katabilen, Dijital trendleri takip eden ve bunları kendi çalıştığı projelerde uygulayabilen, Zamanı efektif kullanabilen, yeniliklere açık ve devamlı kendisini geliştirebilen, Yenilikçi, modern ve özgün web arayüzleri tasarlayabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Hızlı ve yaratıcı görsel üretimler oluşturabilecek, Kreatif yönü güçlü, özgün grafik ve web tasarımı çalışmaları yapabilen, Sosyal medyayı aktif kullanabilen ve güncelleme yapacak Banner hazırlıklama ,kampanyalı ürünler için insört hazırlama, Web sayfamıza ürün yerleştirme ve ürün fiyat güncelleme yapabilecek kadar E -Ticarert konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Web Designer, Web Master, Grafiker

 • Grafik Tasarım Uzmanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz genel müdürlüğünde değerlendirmek üzere ‘Grafik Tasarım Uzmanı’ arayışımız bulunmaktadır. Ürün ve kampanya tanıtımları, katalog, broşür, reklam görselleri ve mağazagörsellerinin hazırlanması, Baskı öncesi hazırlıkların yapılması, Baskı çalışmalarının uygulama aşamasından matbaa aşamasına kadar tüm sürecin takip edilmesi, İş yürütülen ajanslarla ve birimlerle sürekli iletişim halinde olunması, E-Ticaret sitesindeki banner görsellerin hazırlanması, Yapılacak tüm çalışmaların her aşamasının düzenli takip edilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Photoshop, İllustrator, Adobe In-Design programlarına iyi derecede hakim, Yaratıcı, yeniliklere açık, görsel analiz yeteneği kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ekip arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Grafiker, Uzman

 • Teknik Ressam

  GENÇER ALÜMİNYUM PROFİLKocaeli, İstanbul Anadolu 20 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAR&GE ve PROJE Bölümünde çalışacak; AR&GE için ürün tasarımlarında bulunacak. Katalog hazırlamalarda ekip çalışmasının içinde bulunacak. Proje bazlı yurtiçi ve yurtdışı yeni müşteriler ile iletişim kurabilecek. Müşterilerden gelen projeler üzerinden metraj çıkartacak.

  Aranan NiteliklerKocaeli / Darıca bölgesinde kurulu Alüminyum Profil imalatı yapan fabrikamızın Proje & Arge departmanında çalıştırılmak üzere; Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Makine / İnşaat / Teknik Ressam bölümlerinden mezun olmuş, MS Office ve Autocad bilgisi olan, Teknik Resim okuma bilgisi kuvvetli olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Kocaeli / Gebze-Darıca-Çayırova bölgesinde ikamet eden, Yetiştirilmek üzere, Takım ruhuna sahip ve ekip çalışmasına uyumlu, AR&GE Teknik Ressam Aranmaktadır.

  Sektör: Metal Sanayi, Alüminyum, İmalat

  Pozisyon: Asistan, Tekniker, Grafiker, Teknik Ressam, Teknisyen

 • İş AçıklamasıAYDINLATMA MERKEZİ ®, GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMCISI / MİMAR (AYDINLATMA PROJE & SUNUM): AYDINLATMA MERKEZİ ® firmamızda planlanan aydınlatma projelerinin projelendirme ve sunum sorumluluğunu alabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen Görsel İletişim Tasarımı veya Mimarlık / İç Mimarlık alanlarında eğitime sahip Tercihen reklam veya aydınlatma sektöründe min. 2 yıl tecrübeli.

  Aranan NiteliklerGörsel İletişim Tasarımı veya Mimarlık / İç Mimarlık bölümü mezunu, En az 2 yıl 3D görselleştirme, animasyon ve sunum tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, 3D görselleştirme, render ve video animasyon yazılımlarını etkin kullanabilen 2D görsel tasarım ve projelendirme yazılımları konusunda tecrübeli İnsan ilişkileri güçlü, iletişimi kuvvetli, sonuç odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Aktif B ehliyetine sahip, seyahat engeli olmayan İletişimi güçlü takım arkadaşları arıyoruz. NOT: Bu pozisyon için lütfen portfolyo paylaşınız.

  Sektör: Reklamcılık, Mimarlık, Aydınlatma

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Mimar, İç Mimar

İş Habercisi - Grafiker İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Grafiker Nedir ?

Grafiker kariyeri içerisinde bir iletiyi görsel yolla, hedef kitlesine ulaştırmayı amaçlayan, ve bunu yaparken sanatsal ölçütler kullanan tasarım hazırlama becerisine sahip kişidir. Grafikerin başlıca görevleri tasarım yapacağı konu ile ilgili bilgi almak, grafik tasarımlarını elle ve bilgisayarla yapmak,masa üstü yayıncılık işlemlerini gerçekleştirmektir. Grafikerlik pek çok sektörde aranan ve iş ilanları içerisinde yer alan meslek gruplarından biridir. Secretcv'de grafik ve benzer pozisyonlarda pek çok iş ilanı mevcuttur.