Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Grafiker İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Grafiker
 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıSistemden gerekli programları kullanarak dosya çekimi yapmak, Gerekli pdf’leri oluşturarak doğruluğunun kontrolünü yapmak, Dizayn departmanını ve baskı öncesi takım liderini desteklemek.

  Aranan NiteliklerEtiket sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Beylikdüzü merkezinde görevlendirilmek üzere"Baskı Öncesi Elemanı (Graphic Desginer)" aramaktayız. Min. lise mezunu, İlgili pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Grafik programlarını iyi derecede kullanabilen (Adobe illustrator, Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Adobe Acrobat,Quarxpress vb.), Pc ve Macintosh kullanabilen, Renk ayrımı ve renk yönetimi sitemlerinde ve montaj konusunda bilgi sahibi, Digital baskı, ofset baskı, serigraf ve flekso baskı konusunda bilgi sahibi, Yeniliklere açık, kendini geliştirebilecek, dikkatli ve disiplinli, Tercihen Beylikdüzü ve civarında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Grafiker, Eleman

 • Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Nisan 2017

  İş AçıklamasıTurkuvaz Medya Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere Video Editörü aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 5 yıllık tecrübesi olan, Daha çok basılı medya için video yapacak, Photoshop, Final Cut ve Adobe Premiere programlarında yetkin, Çok iyi derecede After Effects kullanabilen, Post-Prodüksiyon deneyimi olan, Askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Grafiker

 • Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Nisan 2017

  İş AçıklamasıTurkuvaz Medya Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere "Grafiker" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okullarının veya Üniversitelerin Grafik bölümlerinden mezun, Kitap, dergi tasarımı ve uygulaması konusunda deneyimli, aynı zamanda matbaa bilgisine sahip, Tercihen Reklam ajansı deneyimli olan, Grafik tasarımı ve uygulaması yapabilen, Özellikle Indesign, Photoshop ve Illustrator, programlarını çok iyi kullanabilen, Mac ortamında çalışmış, 3 - 4 yıl tecrübesi olan, Uygulama aşamasından matbaa aşamasına kadar (Matbaa baskı süreçlerine hakim) ele aldığı projeyi tamamlama sorumluluğunu taşıyabilecek, Dikkatli, yaratıcı, ekip çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Grafiker

 • Tarkan Dijitalİstanbul Avrupa 29 Nisan 2017

  İş AçıklamasıTasarım yeteneği kuvvetli Grafiker

  Aranan NiteliklerAçıkhava reklamcılığı,baskı merkezleri veya ajans tecrübesi olan,web tasarımı , 3 boyutlu tasarım veya diğer grafik programlarından bir veya birkaçına hakim ,Beylikdüzü civarında oturan ve sigara içmeyen grafikerler tercih edilecektir.

  Sektör: Reklamcılık, Ajans, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Grafiker

 • Sigma Telecomİstanbul Anadolu 30 Nisan 2017

  İş AçıklamasıWhen Sigma was first formed in 2003 we were a small firm dealing in telecommunication infrastructure services, our main focuses were network optimisation, planning and drive testing. Sigma enjoyed modest success in this field for over 10 years but then, in 2013 we remembered that for any business to truly thrive, grow and more importantly to succeed it needs to diversify and innovate in a way its competition and the rest of the industry does not. It was at this point we decided to take Sigma Telecom across new horizons and we built up our infrastructure, made our investments, took risks and entered the VoIP market in 2014. Over the last couple of years Sigma has enjoyed unprecedented success in this industry we currently carry traffic worldwide and are connected with over 500 companies globally.

  Aranan NiteliklerAt least 2 years of experience, Good understanding and using of programs Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Acrobat Pro. , Creative with a great imagination, Knowledge of English language, Dynamic with an interest in teamwork, Good communication skills and open to innovation, Detail and quality orientated, Impressive presentation skills, Good knowledge of Print Media,

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıARGE DEPARTMANI Graphic Design & Movie Maker * Görsel ve Yazılı Medya ile Sosyal Medya mecralarında grup firmalarımızın reklam ve tanıtım etkinlikleri * Digital ve basılı reklam tanıtım çalışmalarının tasarlanması, * Basılı reklam materyallerinin imalatının takibi ve tedarik işleminin en iyi kalite ve ücretle bitirilmesi, stok takibi, * Grubumuza ait özel yazılım uygulamalarını ve web sitelerinin geliştirilmesi ve sürdürülmesi, * Sosyal Medya reklamları hususunda grubumuza ait şirketlerimizin tanıtımı için sosyal medya hesaplarını yönetebilen, fikir üretebilen, içerik oluşturabilen, reklam sektöründe gelişmeleri ve trendleri takip eden, analiz ölçümleri yapabilen, * Kurgu kabileyiti ve deneyimi olan,

  Aranan NiteliklerPERSONELDE ARANACAK GENEL NİTELİKLER; - Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, - Grafik & Video Tasarım konusunda eğitim almış ve daha önce en az üç projede görev almış, - Algoritma yeteneğine ve matematiksel zekaya sahip, hızlı fikirler üretip uygulayabilen, - Adobe After Effects, Adobe Premier, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Adobe Audition, Adobe Flash Builder, Adobe Animate, Corel Draw, 3D Studio Max, Sony Vegas Pro gibi tasarım geliştirme programlarına hakim, - Html, XHtml, Html5, Css, Javascript v.b. yazılım geliştime dilleri hakkında bilgi sahibi olan, - Web ve arama motorları optimizasyonu konularında tecrübeli, - Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, - Donanım ve network konularında bilgili, işletim sistemlerini bilen ve sistem sorunlarını çözebilecek, - İyi derece de İngilizce okuyan, yazan ve konuşabilen, - Kendini geliştirebilen, mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden, - Temsil yeteneğine sahip olmak, saygın izlenim bırakmak, iyi niyetli olmak, çevresine güven vermek, - Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, takıum arkadaşları ile işbirliği içerisinde bulunacak ve tam uyum içerisinde çalışacak, takım çalışmasına yatkın, - İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, çalışkan, dikkatli, sorumluluk sahibi, - İlgili birimlere gerekli raporlamaları ve dökümantasyonları yapabilecek, - Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, pozitif ve güler yüzlü, - İslami hassasiyetleri olan ve Alkol v.b. kötü alışkanlıkları olmayan, - Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun, - Bay adaylar için, askerliğini yapmış veya en az 3 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, - Bayan adaylar için, tesettürlü olan, - Tercihen 22 - 35 yaş aralığında, - Tercihen en az 3 yıl iş tecrübesi olan, Kariyer hedefleyen, genç, ifade, iletişim yeteneklerine güvenen, sosyal ilişkileri kuvvetli, prezentable, istekli ve kararlı takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Reklamcılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker, Web Designer, Görsel Yönetmen, Sosyal Medya Uzmanı, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıTüm saygın e-ticaret sitelerinde kurumsal mağazalar açmak ürün girişlerini yapmak ve tüm sistemi düzenli bir şekilde takip edip raporlamak. E-ticarette stratejik satış projeleri geliştirilmek ve sonuçlarının ölçülmesini sağlamak. Kendimize ait olan http://www.goncaonline.com/ adresini yönetmek. Tüm sosyal ağlarda bulunmak buralarda sürekli aktif olmak, istikrarlı ve planlı bir şekilde yöneterek sosyal platformda yerimizi almak.(Facebook, Twitter, Instagram vb. platformlarda, kurum stratejilerimize uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize etmek) Sosyal medyada takipçi sayısını arttracak çözümler üreterek ilgili sitelerden trafik sağlamak. Dijital trendler takip edilerek yeni içerik türleri ve paylaşım formatları geliştirmek. Haftalık/Aylık kampanya/promosyon planlanmak, düzenlenmek, takibini yapmak ve sonuçlarını analiz etmek. Sanal ortamda alınan ve onaylanan siparişlerin tüm işlemlerini tamamlayıp kargoya hazır hale getirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya alanında deneyime sahip, Dijital Pazarlama,Sosyal Medya ve Mobil Pazarlama alanında strateji geliştirebilen, SEO ile ilgilenmiş,SEO’nun temel dinamikleri konusunda bilgi sahibi, Google Adwords ve Facebook reklam yönetimi konusunda deneyimli, Google Analytics'e hakim, Dijital trendleri ve gelişmeleri takip eden, Sosyal medyada takipçi sayısını artıracak çözümler üretecek, Ölçümleme ve raporlama konusunda deneyimli, Türkçeye hakim, editöryal yetenekleri olan,özgün içerik üretebilen, Analiz yeteneği olan ve strateji geliştirebilecek, Tercihen Adobe Photoshop kullanabilen,

  Sektör: Tekstil, E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker, Bilgisayar Programcısı, Sosyal Medya Uzmanı

 • İş AçıklamasıGayrimenkul satışında dünya lideri! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco' da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. 110 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalini gerçekleştirmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker markasının İzmir' deki ilk franchise ofisi olan Coldwell Banker KAR Gayrimenkul, 2012 yılının sonundan itibaren profesyonel kadrosuyla gayrimenkul alım, satım, kiralama ve proje geliştirme alanlarında müşterilerine nitelikli danışmanlık ve aracılık hizmeti vermeye Karşıyaka - Bostanlı' da devam etmektedir.

  Aranan NiteliklerDijital Pazarlama Uzmanı olarak; Üniversitelerin pazarlama, reklam, medya ve iletişim bölümlerinden mezun, Sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama deneyimi olan, MS Office programlarına hakim, Grafik tasarım (Corel Draw,Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Dreamweawer, Adobe Flash, Adobe Fireworks) ve sunum programlarını bilen, Google Adwords ve Google Analytics konusunda bilgili, Teknolojik gelişmeleri takip eden, inovasyon becerileri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Yeni trendleri ve teknolojileri takip edip uygulayabilen, dijital iletişim faaliyetleri için yenilikçi öneriler getirebilen, İşini severek yapan, kendini geliştirmeye istekli, Karşıyaka' da yaşayan bay veya bayan takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı, Grafiker, Sosyal Medya Uzmanı

 • İş Açıklaması2004 yılı Kasım ayında faaliyetine başlayan MAYAGÖZ, 2009 yılı Eylül ayından itibaren Eti Mahallesi Celal Bayar Bulvarı Tok Sokak No:7 Maltepe-Çankaya/ANKARA adresinde faaliyetine devam etmektedir. Konularında uzman ve tecrübeli hekimlerimiz ve personel kadromuzla güvenle hizmet vermekteyiz. Aşağıdaki özelliklere sahip Grafik Tasarım Elemanı arıyoruz. üniversitelerin grafik, grafik tasarım veya görsel tasarım bölümlerinden mezun, web sitesi uygulamalarına ve güncellemelerine hakim, corel draw, freehand, illustrator, photoshop, 3D Max programlarında uzman, katalog, tanıtım dokümanı hazırlayabilen kurumsal çizgi doğrultusunda grafik tasarım çalışmalarını yapabilecek, görsel sunum ve kısa metrajlı video ve montajlama yapabilen, renk ayarı ve baskı konularında bilgi sahibi, yaratıcı, düzenli çalışan, vizyon sahibi,

  Aranan Niteliklerdinamik, güler yüzlü, hoşgörülü, sabırlı, diksiyonu düzgün, iletişim yeteneneği kuvvetli, eğitime ve gelişime açık, analitik düşünen, teknoloji ve yenilikleri takip eden, çözüm odaklı, ekip çalışmasına yatkın, tam zamanlı çalışacak, Ankara'da ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, tercihen sigara kullanmayan,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıIşık, boyut, renk, kadraj, baskı teknikleri gibi mesleki unsurlara hakim, Görsel/basılı malzemelerin tasarım ve uygulama süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak Tasarım konusunda Adobe Photoshop, Adobe Image Ready, Adobe Illustrator, Macromedia Flash, Macromedia Freehand, programlarını kullanabilen,fotoğraf tekniklerine hakim, Kendi sanatsal ve yaratıcı üslubunu marka imajına uygun özel tasarımlara yansıtarak projeler geliştirebilecek Hedef tarihlere göre zaman planlaması yapabilen, takım anlayışını özümsemiş, Onaylı tasarımların ürünlere uygulanmasından nihai ürüne dönüştürülmesi sürecinde kontrol görevi üstlenmek ve takibini yapmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin yada Meslek Yüksek Okullarının Grafik Tasarım ve ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarına hâkim, Ayrıntılara dikkat eden, takım çalışmasına uyum sağlayan, görsel yeteneği güçlü Zaman yönetiminde başarılı, İş takip ve iletişim yeteneği gelişmiş Hedef ve sonuç odaklı, pozitif, motive ve enerjik çalışabilen, Detaylarla uğraşmayı seven, kaliteye önem veren, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Grafiker

 • Turkaş Gıda Hizmet ve İşletmecilikİstanbul Anadolu, Kocaeli 29 Nisan 2017

  İş AçıklamasıBünyemizde görevlendirmek üzere "Grafiker/Tasarımcı" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversiteslerin görsel iletişim tasarımı ,Grafik Tasarımı ile ilgili bölümlerinden veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun , Grafik tasarımı alanında en az 5 yıl deneyimli , Ms Office programlarını iyi derece kullanabilen ,PC veya Mac ortamında çalışabile ,Adope Photosop ,Adope ıllustrator ve Adope InDesign programlarına hakim ,Tercihen HTML,CSS Flash ,Adope Dreamweaver ,Adobe Flash ve Adobe After Effects programları hakkında bilgi sahibi , Temel matbaa ve dijital baskı teknikleri ,baskı öncesi hazırlık ve matbaa konularında deneyimli ,Dijital reklam mecralarınınteknik grafik standartlarına hakim ;web,mobil ve sosyal medya tasarımları geliştirebilen ,Tercihen iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen ,Takım çalışmasına yatkın ,İletişi becerileri güçlü ,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ,esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Grafiker

 • YUMURCAK YAYINLARIİstanbul Avrupa 30 Nisan 2017

  İş AçıklamasıEditörya Departmanında Grafiker olarak çalışmak üzere takım arkadaşı aramaktayız. Grafiker kitapların kapak ve iç tasarımlarının ve tanıtım materyallerinin tasarlanmasından ve hazırlanmasından sorumlu olarak çalışacaktır.

  Aranan NiteliklerMac ortamında grafik tasarım programlarına hakim (özellikle indesign, photoshop ve illustrator) Matbaacılık ve ofset baskı bilgisine sahip, İşbirliği ve takım çalışmasına yatkın, Zamanını etkin ve verimli kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, Yapıcı yaklaşımıyla çözüm odaklı öneriler getirebilen, Yaratıcı, öğrenme arzusu taşıyan ve araştırmacı, Erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan, Güneşli'ye ulaşım problemi olmayan

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıYönsis; kurumsal konumlandırma, bilgilendirme, yönlendirme, kimliklendirme gibi çevresel ve mimari işaretlemeler konusunda eksiksiz hizmet vermek ve üretim yapmak amacı ile doğru donanım ve doğru ekibi bir araya getirmeyi başarmış bir firmadır. Çalışma alanımız; okul, metro, havaalanı, fuar, tatil köyü, otel, banka, fabrika, iş merkezi, AVM, hastane, yerleşkeler gibi mimari yapıların iç ve dış yönlendirmeleri ve bilgilendirmelerinde olduğu gibi şehir yönlendirme ve uyarı sistemlerinde de uluslararası standartlara uygun, kolay algılanabilir, doğru konumlandırılmış projeler tasarlamak, uygulamak ve üretmektir.

  Aranan NiteliklerFirmamızın proje tasarım departmanında, Müşteriler tarafından paylaşılan projelerin analizinin yapılarak mimari yönlendirme projesinin oluşturulması konusunda çalışmak üzere; Proje inceleme, tasarım, sunum ve raporlama yapabilen, Yoğun ve esnek çalışma düzenine ayak uydurabilecek, prezantabl, verileri analitik yorumlayabilen, vizyon ve sorumluluk sahibi, İş geliştirme yeteneğine sahip, iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, MS Office, Coreldraw, Autocad programlarını etkin olarak kullanabilen, Yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, iş disiplini sahibi, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan bay ve bayan tasarımcı aramaktayız

  Sektör: Mimarlık, Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıIsı Yalıtım sektöründe lider ve Butik İnşaat projelerinde büyümekte olan firmamız bünyesinde; mantolama projelerinin görselleştirme sürecinde, “Teknik Tasarım Uzmanı / Uzman Yardımcısı” olarak görev alacak, takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Takım ruhuna sahip ve sonuç odaklı düşünebilen, Cinema 4D programı ve VRay Render motoru kullanımına hakim, Photoshop programı konusunda bilgi sahibi, 3D görselleştirme, renk ve doku seçimleri değişen trendleri takip eden, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Grafiker

 • İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa 29 Nisan 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'da bulunan genel merkezinde görevlendirilmek üzere, CSS, Photoshop, illustrator programlarında tecrübeli HTML, Java konularında bilgili

  Aranan NiteliklerMesleki bilgi, becerilerini sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek geliştirme yetenek ve birikimine sahip, Anlık karar verebilme yeteneğine, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen, Kişisel bakım ve prezentasyonuna dikkat eden, Kendini anlatma ve mesleki konu sunumunda dil yeteneklerini güzel kullanabilen, İstikrarlı, Prensipli, Karakterli Çalışma Ahlak ve Yetkinliğine Sahip, Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan, İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan, Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip, Profesyonel çalışma kültür ve iş dünyası tecrübelerine sahip, Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan, Takım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip, Reklamcılık ve tasarımcılık yönü kuvvetli, Çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Uzman, Web Designer, Web Master

 • DipTechİstanbul Anadolu 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıMimari camlar üzerine kalıcı dijital baskı yapan firmamız için mimarlık-inşaat firmalarından randevu alıp sunum yapacak, gelen isteklere göre teklif hazırlayacak, planlama, takip ve raporlama yapacak satış-pazarlama danışmanı ve satış temsilcileri.

  Aranan NiteliklerAnalitik düşünebilen, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, seyahat engeli bulunmayan, takım çalışmasına yatkın, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, maaş+prim sistemi ile çalışmayı kabul eden bayan satış-pazarlama danışmanı ve satış temsilcileri. Yurtiçi-yurtdışı fuarlar ve ihracat için iyi seviyede İngilizce bilgisi gereklidir. Satış pazarlama yeteneği gereklidir. Tecrübe, grafik tasarım ve çizim programları bilgisi ve B sınıfı ehliyet tercih sebebidir. Sigara içmeyenlere ve bayanlara pozitif ayrımcılık yapılacaktır. Yemek verilecektir. Duruma göre araç verilebilecektir.

  Sektör: İnşaat, Diğer, Mimarlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mimar, İç Mimar, Grafiker

 • İş AçıklamasıŞirketimiz Hakkında İdeal Tarım Ürünleri Ticareti A.Ş; 20 yılı aşkın deneyimi ile 6 kıta, 36 farklı ülke ve farklı iklimde yetişen her çeşit meyveyi düzenli, sağlıklı, kaliteli ve ekonomik koşullarda tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Ürünü en iyi yetiştiği bölgeden ve en iyi üreticilerden tedarik etmek, standartları yükseltmek, depolama, kalite kontrol ve dağıtımda son teknolojilerden yararlanmak, “en iyi, en taze ve en lezzetli” ürünleri tüketiciye ulaştırmak, öncelikli ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Bu ilkeler doğrultusunda; Kurumun tüm grafik tasarım çalışmalarının yürütülmesi, Basımı yapılacak tüm broşür, katalog vb. tasarım çalışmalarının yapılması ve yayım aşamasına kadar uzanan tasarım sürecinin takip edilmesi ve denetlenmesi, Üç ayda bir yayınlanan Verita Meyveli Rehber dergisinin hazırlanması, içeriklerin geliştirilmesi, metinlerin yazımı ve baskı-takip sürecinin takip edilmesi, Belirlenmiş pazarlama stratejileri doğrultusunda devam eden yeni kampanya ve işlerin tasarlanması, Mevcut içeriklerin güncellenmesi, Tasarımı yapılacak konuyla ilgili kavramların ve ana temanın oluşturulmasının sağlanması ve tasarımını yapacağı konu ile ilgili ayrıntılı bilgi edinilmesi, Şirket web sayfasının güncellenmesi, burada kullanılacak görsellerin tasarımı, Sosyal medyada kullanılacak hareketli ya da durağan görsel ve bannerların tasarımı, Yapılacak kampanya ve tanıtım faaliyetleri için gerekli çalışmaların yürütülmesi, Görüşmeye çağırılacak adaylardan portfolyo göstermeleri beklenmektedir. Portfolyo iceriğinde, tasarlanmış ve uygulanmış en sevilen 3 örnek ve gerekçeleri (rasyoneli) yer almalıdır. Varsa, illüstrasyon veya benzeri kişisel çalışmalardan en sevilen 3 örnek de ayrıca yer alabilir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin grafik tasarım bölümünden mezun (4 yıllık), Grafik tasarım süreçlerinde minimum 3 yıl deneyimli, Photoshop, Illustrator, InDesign programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Planlama yapabilen, analitik düşünebilen, Hızlı ve pratik öneriler geliştirebilen, Fotoğraf ve video çekim tekniklerini bilen; sinemaya ve fotoğraf sanatına ilgi duyan, Tasarım trendlerini, mesleki yayınları takip eden, Baskı öncesi hazırlık konusunda deneyimli ve matbaa tekniklerini bilen, renk ayarı ve baskı konusunda bilgi sahibi, MAC işletim sistemini bilen ve kullanan, Pazarlama ve iletişim alanında kariyer hedefi olan, Araştırmayı ve kendini geliştirmeyi seven, Disiplinli çalışabilen, sorumluluk bilinci gelişmiş, Yaratıcı ve yenilikçi fikirlere sahip, Görsel yönü güçlü, özgün tasarım yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Merkez ofis Halkalı'ya ulaşım sağlayabilecek olan) “grafik tasarımcısı” aramaktayız.

  Sektör: Gıda, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Grafiker

 • Stil İstanbul Organizasyonİstanbul Anadolu 28 Nisan 2017

  İş Açıklaması2008 yılından itibaren Turizm ve Organizasyon sektöründe hizmet veren firmamıza ekip arkadaşı arıyoruz. Projeyi başından sonuna takip edebilecek, birden fazla işi aynı anda takip edebilecek, eğlenceli ve tam zamanlı çalışma ortamına uygun, değere değer katmayı seven, insani ilişkileri kuvvetli, gerektiğinde müşteri ile birebir çalışmalar yapabilecek, organizasyon tecrübesi olan veya öğrenmek isteyen arkadaşlar özellikle tercih sebebidir. Grafik Tasarım konusunda yaratıcılığa sahip adayların başvuru yapması önemle ricamızdır. Kısaca biz; Her daim öğrenme arzusu ile dolu genç bir kadroya sahip olmanın getirilerini birlikte paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağız. Stil İstanbul Ekibi...

  Aranan Nitelikler8 yıldır hizmet vermekte olan Stil İstanbul Organizasyon Firmasında Creative departmanda 3Ds MAX, Adobe Programları, After Effects programlarını aktif olarak kullanan , Grafik Tasarım konusunda Uzman , Reji koordinasyonunu sağlayabilecek , Matbaa Tecrübesi olan , Mesleği İle İlgili Trendleri Yakından Takip Edip, Gözlemlerini Tasarımlarına Yansıtabilecek, Sorumluluk Sahibi, Aynı Anda Birden Fazla İşi Yürütebilen, Ekip Çalışmasına Yatkın, İnsani ilişkileri Ve iletişimi kuvvetli olan bir ekip arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Sanat Yönetmeni

 • Rotowashİzmir 29 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİzmir Kemalpaşa’da faaliyet gösteren fabrikamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ‘GRAFİKER’ alınacaktır. Ürünlerin web sitelerinde doğru şekilde ( ürün ismi / görseli..) listelenmesi / kontrolü , Listeli ürünlere ürün açıklaması Ürünlerin resim , içerik , özellik ve tanıtım yazılarını düzenlemek ve takibini yapmak , Online / offline tasarım ( banner , newsletter , sayfa giydirme , insert , dergi )

  Aranan NiteliklerAlanında en az 3 yıl tecrübeli, Adobe Photoshop ve Corel Draw programlarına hakim, Matbaacılık ve ofset baskı bilgisine sahip, Sorumluluk sahibi, Zamanı efektif kullanabilen, yeniliklere açık ve devamlı kendisini geliştirebilen, ekip çalışmasına uyumlu, Askerlik hizmetni tamamlamış İzmir'de ikamet eden / Bornova – Bayraklı – Ulucak – Kemalpaşa güzergahlarına servisimiz mevcuttur. Bay / Bayan

  Sektör: Otomotiv, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 26 Nisan 2017

  İş Açıklamasıdizayn tasarım çizim ve motaj bilgisiolan

  Aranan Nitelikleradobe,ai,corel,frehand programlarına hakim ve yaratıcı fikirlere sahit.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Grafiker

 • Seleksiyon Tekstilİstanbul Avrupa 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıKAĞITHANE DE BULUNAN FİRMAMIZIN BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK DENEYİMLİ GRAFİKER ARAMAKTAYIZ :

  Aranan NiteliklerDÜNYA MODA TRENDLERİNİ YAKINDAN TAKİP EDEN, MÜŞTERİ KİTLESİNE UYGUN TARZDA TEKSTİL İÇİN ÖZGÜN GRAFİK TASARIMLAR YAPABİLECEK, TERCİHEN TEKSTİL BASKI, NAKIŞ, DESEN ALANINDA DENEYİMLİ, GRAFİK TASARIM PROGRAMLARINI (PHOTOSHOP,CORELDRAW VEYA ILLUSTRATOR, FREEHAND)ÇOK İYİ DERECEDE KULLLANABİLEN, İŞBİRLİĞİ VE EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş AçıklamasıKaliteli bir markada, Lux bir ofiste, Mükemmel bir iş sahibi olmak istiyorsanızbizi arayın. - Yüksek kalitede sektörel eğitim - Teknoloji eğitimleri ve destekleri - Kişisel Koçluk - Kariyer Planı (Yıllık 100.000 TL'den başlayıp 300.000TL'ye varan kariyer planı)

  Aranan Nitelikler* İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * Sigorta sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, * İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, * Ekip çalışmasına inanan, gelişime açık, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, * Kurumsal giyinmeyi ve kararında konuşmayı bilen * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan ve bu iş için şahsi aracı olan, * En az lise mezunu, * Maaş değil, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri Bay veya Bayan girişimciler, -Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen herkes, COLDWELL BANKER KUZEY GAYRİMENKUL / BEYLİKDÜZÜ ailesinde yerinizi alın.

  Sektör: Gayrimenkul, Reklamcılık, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Grafiker, Danışman, Bilgisayar Programcısı, Satış Temsilcisi, İç Mimar

 • İş AçıklamasıEn az Meslek Lisesi yada Meslek Yüksek Okulu mezunu MS Office uygulamaları konusunda deneyimli, ERP programlarını etkin olarak kullanabilen, raporlama yönü kuvvetli, Tercihen üretim planlama ve iş hazırlama alanında tecrübeye sahip, Sonuç odaklı, dikkatli, seri ve pratik çalışan, analitik düşünebilen, İletişim becerileri güçlü ve takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen Solidworks, Autocad ve 3dMax tasarım programlarını kullanabilen,

  Aranan NiteliklerYurt içi ve Yurt dışı satış birimlerinden gelen günlük satış siparişlerinin, teknik iş emirlerinin hazırlanması ve takibi takibi, ERP programı konusunda yetiştirilmeye uygun,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Çevre, İnşaat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Sorumlu, Uzman, Grafiker, Tekniker

 • İş AçıklamasıKaliteli bir markada, Lux bir ofiste, Mükemmel bir iş sahibi olmak istiyorsanızbizi arayın. - Yüksek kalitede sektörel eğitim - Teknoloji eğitimleri ve destekleri - Kişisel Koçluk - Kariyer Planı (Yıllık 100.000 TL'den başlayıp 300.000TL'ye varan kariyer planı)

  Aranan Nitelikler* İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * Sigorta sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, * İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, * Ekip çalışmasına inanan, gelişime açık, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, * Kurumsal giyinmeyi ve kararında konuşmayı bilen * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan ve bu iş için şahsi aracı olan, * En az lise mezunu, * Maaş değil, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri Bay veya Bayan girişimciler, -Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen herkes, COLDWELL BANKER KUZEY GAYRİMENKUL / BEYLİKDÜZÜ ailesinde yerinizi alın.

  Sektör: Gayrimenkul, Reklamcılık, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Grafiker, Danışman, Bilgisayar Programcısı, Satış Temsilcisi, İç Mimar

 • İş AçıklamasıDüğme başta olmak üzere; metal aksesuar konusunda, müşteri istek ve beklentilerini dikkate alarak yeni ürün tasarımı yapabilecek.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tekstil aksesuarları (metal düğme, perçin, çıtçıt, kuşgözü, drop, etiket vb.) tasarımı konusunda birikimi olan, Yeni fikir üretme, tasarım ve uygulama konularında iddialı, Coreldraw programını çok iyi derecede kullanabilen, Dünya moda trendlerini yakından takip eden.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıKaliteli bir markada, Lux bir ofiste, Mükemmel bir iş sahibi olmak istiyorsanızbizi arayın. - Yüksek kalitede sektörel eğitim - Teknoloji eğitimleri ve destekleri - Kişisel Koçluk - Kariyer Planı (Yıllık 100.000 TL'den başlayıp 300.000TL'ye varan kariyer planı)

  Aranan Nitelikler* İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * Sigorta sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, * İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, * Ekip çalışmasına inanan, gelişime açık, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, * Kurumsal giyinmeyi ve kararında konuşmayı bilen * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan ve bu iş için şahsi aracı olan, * En az lise mezunu, * Maaş değil, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri Bay veya Bayan girişimciler, -Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen herkes, COLDWELL BANKER KUZEY GAYRİMENKUL / BEYLİKDÜZÜ ailesinde yerinizi alın.

  Sektör: Gayrimenkul, Reklamcılık, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Grafiker, Danışman, Bilgisayar Programcısı, Satış Temsilcisi, İç Mimar

 • İş AçıklamasıKaliteli bir markada, Lux bir ofiste, Mükemmel bir iş sahibi olmak istiyorsanızbizi arayın. - Yüksek kalitede sektörel eğitim - Teknoloji eğitimleri ve destekleri - Kişisel Koçluk - Kariyer Planı (Yıllık 100.000 TL'den başlayıp 300.000TL'ye varan kariyer planı)

  Aranan Nitelikler* İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, * İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, * Ekip çalışmasına inanan, gelişime açık, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, * Kurumsal giyinmeyi ve kararında konuşmayı bilen * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan ve bu iş için şahsi aracı olan, * En az lise mezunu, * Maaş değil, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri Bay veya Bayan girişimciler, -Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen herkes, COLDWELL BANKER KUZEY GAYRİMENKUL / BEYLİKDÜZÜ ailesinde yerinizi alın.

  Sektör: Gayrimenkul, Reklamcılık, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Grafiker, Danışman, Bilgisayar Programcısı, Satış Temsilcisi, İç Mimar

 • Mendosİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Nisan 2017

  İş Açıklamasıperakende sekteründe marka gücümüzü arttıracak reklam yayın ve mağaza görsellerinde deneyimli. Kendi fikirlerini sunabilen firmamıza ve kendisine katkı sağlayabilen tasarımlarıyla E-ticaret sitemizi güçlendirecek tecrübeli ekip arkadaşı. * indirim görseli hazırlayabilen * sanal satışa destek olmak * yurt dışı ile görüşülerek mağaza görsellerini uygulatmak * Banner görselleri tasarlaya bilen

  Aranan Niteliklerİllüstrasyon yeteneği olan, Grafik programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, yeniliklere açık, Modaya ilgi duyan, trendleri takip eden ve moda gözü olan, Yaratıcı, araştırmacı Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı çalışan, , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış En az 2 yıl Tekstil Grafik Tasarımı konusunda deneyimli adaylar aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıKaliteli bir markada, Lux bir ofiste, Mükemmel bir iş sahibi olmak istiyorsanızbizi arayın. - Yüksek kalitede sektörel eğitim - Teknoloji eğitimleri ve destekleri - Kişisel Koçluk - Kariyer Planı (Yıllık 100.000 TL'den başlayıp 300.000TL'ye varan kariyer planı)

  Aranan Nitelikler* İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * Sigorta sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, * İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, * Ekip çalışmasına inanan, gelişime açık, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, * Kurumsal giyinmeyi ve kararında konuşmayı bilen * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan ve bu iş için şahsi aracı olan, * En az lise mezunu, * Maaş değil, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri Bay veya Bayan girişimciler, -Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen herkes, COLDWELL BANKER KUZEY GAYRİMENKUL / BEYLİKDÜZÜ ailesinde yerinizi alın.

  Sektör: Gayrimenkul, Reklamcılık, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Grafiker, Danışman, Bilgisayar Programcısı, Satış Temsilcisi, İç Mimar

 • Nokta Matbaa & Reklamİstanbul Avrupa 29 Nisan 2017

  İş AçıklamasıTasarım gücü yüksek COREL ve PHOTOSHOP programlarına hakim Matbaa deneyimli, Kurumsal Kimlik Tasarımı yapabilecek (Katalog-Broşür-Matbuu Evrak v.s.) kimi zaman hazır grafikleri kimi zamanda sıfırdan tasarım yapabilecek, gelişime açık, istikrarlı ve en önemlisi istekli arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİşini severek ve isteyerek yapan, Sorumluluk sahibi, Avcılar ve çevresinde ikamet eden, Yoğun iş tempomuza uyum sağlayabilecek, Ekip ruhuna sahip

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı, Uzman

İş Habercisi - Grafiker İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Grafiker Nedir ?

Grafiker kariyeri içerisinde bir iletiyi görsel yolla, hedef kitlesine ulaştırmayı amaçlayan, ve bunu yaparken sanatsal ölçütler kullanan tasarım hazırlama becerisine sahip kişidir. Grafikerin başlıca görevleri tasarım yapacağı konu ile ilgili bilgi almak, grafik tasarımlarını elle ve bilgisayarla yapmak,masa üstü yayıncılık işlemlerini gerçekleştirmektir. Grafikerlik pek çok sektörde aranan ve iş ilanları içerisinde yer alan meslek gruplarından biridir. Secretcv'de grafik ve benzer pozisyonlarda pek çok iş ilanı mevcuttur.