Grafiker İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Grafiker
 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSistemden gerekli programları  kulllanarak dosya çekimi yapmak, Gerekli pdf’leri oluşturarak doğruluğunun kontrolünü yapmak, Dizayn departmanını ve baskı öncesi takım liderini desteklemek.

  Aranan NiteliklerEtiket sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Beylikdüzü merkezinde görevlendirilmek üzere"Baskı Öncesi Elemanı (Dizaynır)" aramaktayız.   Min. lise mezunu, İlgili pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Grafik programlarını iyi derecede kullanabilen (Adobe illustrator, Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Adobe Acrobat,Quarxpress vb.), Pc ve Macintosh kullanabilen, Renk ayrımı ve renk yönetimi sitemlerinde ve montaj konusunda bilgi sahibi, Digital baskı, ofset baskı, serigraf ve flekso baskı konusunda bilgi sahibi, Yeniliklere açık, kendini geliştirebilecek, dikkatli ve disiplinli, Tercihen Beylikdüzü ve civarında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman, Grafiker

 • İş AçıklamasıTürkiye’nin bir çok güzide kurum ve kuruluşlarına hizmet vermekte olan Marginal Flower/Istanbul, bugün sadece bir çiçek tasarım atölyesi değil, Türkiye’nin çiçek tasarımı denilince içeriği ve konusu ne olursa olsun akla ilk gelen markalarından birisidir. Markamızın sosyal medya hesaplarını ve web sitesini üst düzey yönetebilecek takım arkadaşları arıyoruz. Grafik tasarımında uzman, Logo, Banner, Email tasarımlarını yapabilecek, Facebook, Twitter , Instagram gibi sosyal medya araçlarını iyi derecede yönetebilecek, Web sitesini sürekli dinamik tutacak şekilde grafik tasarım performansları sergileyebilecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin fotoğrafçılık veya grafik bölümlerinde mezun, Bayan, Profesyonel fotoğraf çekebilen, koreografi yeteneğine sahip, E- Ticaret ve Dijital Pazarlama konusunda deneyimli ve bilgili ( Digital, Social ,SEM,Email Marketing, Affiliate Marketing, Google Adwords) Web terimlerine aşina, temel web teknolojilerini bilen (HTML / CSS bilgisi olan) Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen veya Fireworks kullanabilen, Web arenasında tasarım icra edebilen, şaşırtabilen, Hızlı öğrenme kabiliyeti olan, araştırmaya ve kendini geliştirmeye istekli, İş geliştiren, pratik ve çözüm odaklı, Dikkatli ve detaylara önem veren, Türkçe’ ye ve dilbilgisi kurallarına hakim, yazım kurallarını bilen, İyi derecede İngilizce bilen, Çalışma disiplini yüksek, Ar-Ge meraklısı, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Grafiker, Web Designer, Sosyal Medya Uzmanı

 • İş AçıklamasıTüm saygın e-ticaret sitelerinde kurumsal mağazalar açmak ürün girişlerini yapmak ve tüm sistemi düzenli bir şekilde takip edip raporlamak. E-ticarette stratejik satış projeleri geliştirilmek ve sonuçlarının ölçülmesini sağlamak. Kendimize ait olan http://www.goncaonline.com/ adresini yönetmek. Tüm sosyal ağlarda bulunmak buralarda sürekli aktif olmak, istikrarlı ve planlı bir şekilde yöneterek sosyal platformda yerimizi almak.(Facebook, Twitter, Instagram vb. platformlarda, kurum stratejilerimize uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize etmek) Sosyal medyada takipçi sayısını arttracak çözümler üreterek ilgili sitelerden trafik sağlamak. Dijital trendler takip edilerek yeni içerik türleri ve paylaşım formatları geliştirmek. Haftalık/Aylık kampanya/promosyon planlanmak, düzenlenmek, takibini yapmak ve sonuçlarını analiz etmek. Sanal ortamda alınan ve onaylanan siparişlerin tüm işlemlerini tamamlayıp kargoya hazır hale getirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya alanında deneyime sahip, Dijital Pazarlama,Sosyal Medya ve Mobil Pazarlama alanında strateji geliştirebilen, SEO ile ilgilenmiş,SEO’nun temel dinamikleri konusunda bilgi sahibi, Google Adwords ve Facebook reklam yönetimi konusunda deneyimli, Google Analytics'e hakim, Dijital trendleri ve gelişmeleri takip eden, Sosyal medyada takipçi sayısını artıracak çözümler üretecek, Ölçümleme ve raporlama konusunda deneyimli, Türkçeye hakim, editöryal yetenekleri olan,özgün içerik üretebilen, Analiz yeteneği olan ve strateji geliştirebilecek, Tercihen Adobe Photoshop kullanabilen,

  Sektör: Tekstil, E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker, Bilgisayar Programcısı, Sosyal Medya Uzmanı

 • İş Açıklaması3-6 Ay arasında Grafik Tasarım işlerimizde yardımcı olacak sözleşmeli ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Tercihen önceliği üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Benzer pozisyonda en az 2-5 yıl deneyime sahip, - Indesign , Photoshop , Illustrator Programlarına Çok İyi Derecede Hakim, - Tercih önceliği Dergi, gazete vb basılı çalışmalarda yer almış, - Yeni fikirlere ve düşüncelere olumlu bakış açısı, NOT: Seçim konusunda geçmiş yıllarda yaptığınız çalışmalar çok etkili olacaktır.

  Sektör: Medya, Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlenmiş olduğumuz kendi alanında sektör lideri müşterimiz için "JUNIOR ART DIRECTOR" arıyoruz. Sosyal medya departmanında yer alacak pozisyon, dijital uygulamaların tasarımından ve operasyonel süreçlerin takibinden sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Lisans Eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda min. 2 yıl deneyimli, Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign programları konusunda tecrübeli, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen Adobe After Effects ve Premiere programlarını kullanabilen, Yaratıcı ve çok yönlü düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Çalıştığı markaların konseptine uygun şekilde tasarımlarını şekillendirebilecek, Yaptığı işin sürecini takip eden ve sorumluluğunu alan, Hızlı ve efektif ve çözüm odaklı çalışan, Güncel tasarım trendlerini, deadlineları takip eden, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Ajans, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Grafiker

 • Can Dijitalİzmir Bugün

  İş Açıklamasıİlk mağazasını 1990 yılında İzmir’in Alsancak semtinde faaliyete geçiren Can Dijital, müşteri memnuniyeti temel ilkesini benimseyerek ihtiyaca yönelik olarak gelişen ve dünya ile eşzamanlı olarak değişen teknolojisi ile İzmir’de tek olmayı başarmıştır. Can Dijital, güvenilirlik misyonu ile kaliteli baskı ve seri üretimin hemen teslimi sayesinde dijital baskıda çözüm ortağı olarak müşterilerinin yanındadır. İzmir’de toplam 5.000 m2 alanda 100 e yakın personel sayısı ile 4 şubede müşterilerine hizmet vermeye devam eden şirketimizin yeni organizasyon yapısı çerçevesinde Grafiker alınacaktır.

  Aranan NiteliklerNitelikler En az lise mezunu olmak. Tercihen mesleki deneyim sahibi olmak. Çok iyi derecede bilgisayar ofis programlarına ve şirkette kullanılan diğer ilgili programlarından (Ptohoshop, Illustrater, Acrobat, Corel Draw, Autocad, Indesign) bir veya birkaçına hakim olmak. Erkek adaylar için en az 2 yıl askerliğini tecil ettirmiş olmak, tercihen askerlikle ilişiği kalmamış olmak. Yetkinlikler Müşteri ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim sahibi ve güler yüzlü olmak. Hızlı anlayabilme ve tasarıma dönüştürebilme yeteneğine sahip olmak. Zamanını etkin kullanabilmek. Hedef odaklı çalışabilmek. Baskı ve stres altında çalışabilmek. Tertip ve düzen alışkanlığına sahip olmak. Sorumlulukları Müşteri ihtiyaçlarını analiz etme, Müşteri ihtiyaçlarına uygun baskı çözümleri geliştirme ve sipariş alma, Baskı öncesi çizim işlemlerini yapmak, Baskının üretime iletilmesi, Müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Sektör: Açık Hava Reklamcılığı, Matbaacılık/Baskı, Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Operatör

 • İş AçıklamasıFreelance ( Merkezimize bağlı kalmadan ) Ayda maksimum 4 Toplantıya dahil olarak Aşağıdaki alanlardan herhangi birinde uzmanlığınız var ise Biz sizinle çalışmak istiyoruz. Web Grafik Düzenleme Hizmetleri SEM ( Arama Motoru Reklamcılığı ) SEO ( Arama Motoru Optimizasyon ) Görsel ve metin ağırlıklı reklam yazarlığı Sosyal Medya Uzmanlığı WEB ORGANİZASYON YÖNETİMİ ( W.O.Y. ) ekibimize dahil olarak, müşterilerimize ait web sitelerinde içerik ve ara yüz yönetimi sağlamak üzere konumlandırılacak takım arkadaşları Çalışmalar ilk 15 Günlük tam zamanlı eğitim ve oryantasyon sonrasında başlayacaktır. Gerekli görülmesi durumunda belirli aralıklarla önceden bildirilerek iş akışının düzenlenmesi ve çalışmaların başarısı için toplantılara davet edilebilirsiniz. Alternatif çözüm olarak telekonferans yöntemi ile merkezimizdeki yönetici koordinatörlerden iş akışınızı ve iş takviminizi alabileceksiniz. Woy hizmetlerimizle alakalı detay bilgiye bu bağlantıdan ulaşabilirisiniz. https://www.dayneks.com/web-organizasyon-yonetim-hizmeti

  Aranan NiteliklerHiç bir sosyal nitelik aramıyoruz. Uzmanlık alanınız ve iş becerileriniz ile ilgileniyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Grafiker, Web Master, Sosyal Medya Uzmanı, Bilgisayar Programcısı, Web Designer

 • İş AçıklamasıŞirketimiz Bünyesinde Görevlendirilecek

  Aranan NiteliklerAdobe photoshop, Illustrator,Indesing,Freehand,Coreldraw Programlarını Kullanabilen, Yaratıcı Dijital tasarımdaki ve gelişmeleri yakından takip eden, Görsel tasarım Yeteneği Güçlü ve Özgün Olan, Kurumsal Kimlik Oluşturma Konusunda Başarılı, Tercihen Web Tasarım Konularında Tecürbeli, Motivasyonu Yüksek Takım Çalışmasını Uygun, Kendini Sürekli Geliştiren,yeniliklere açık,sıfırdan proje üretebilen,

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker, Ajans Başkan Yardımcısı, Ajans Başkanı, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • Batı Gardenİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAvcılar'da bulunan firmamizin tüm basılı ve dijital işlerini tasarlayacak yaratıcı fikirlere sahip sürekli kendini geliştirmek isteyen ahlaklı ve samimi olup ailemize bir parça olacak Grafiker arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Photoshop v.b tasarım programlarına hakim 4-5 yıl deneyim - Sosyal medya hesaplarını yönetip raporlama yapabilecek - El Ilani, Broşür, Bilboard, Tabela ve Dijital baski islerimizi tasarlayıp urettirebilecek Çalışma Saatleri Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00 Cumartesi 09:00 - 14:00 - SSK + Yemek

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı, Web Designer

 • İş AçıklamasıCorel Draw, Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Baskı öncesi hazırlık ve üretim tekniklerine hakim , Müşteriden gelen siparişlerin baskı öncesi hazırlık aşamalarını yaparak baskıya hazırlayacak, Gelen işleri üretime uygun hale getirerek üretimini planlayacak bilgi ve tecrübeye sahip, Sorunlara hızlı çözümler üretebilecek, Dikkatli, disiplinli ve titiz çalışacak, Arşiv düzeninin takibi, kalıp kontrolleri konularında dikkatli ve hatasız çalışabilcek, İşi montaj yapıp baskıya gönderme tecrübesine sahip Müşteriden onay aldıktan sonra baskıya gönderme yeteneğine sahip

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Baskı ,Matbaa ve Ambalaj sektöründe benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Renk yönetimini iyi bilen, Çalışmalarına yaratıcılık ve tasarım kabiliyetini yansıtabilen, Dikkatli, titiz çalışabilen, renk ayırımı yapabilen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Grafiker

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMatbaa baskı öncesi hazırlık süreçlerinde tasarımlar yapılması Baskı öncesi hazırlık (dijital baskı, renk ayrımı, kalıp, montaj, CTP vb.) kontrollerin yapılması Matbaa baskı hazırlık süreçlerinin takibi,

  Aranan NiteliklerTercihen 23-30 yaşları aralığında, En az lise mezunu, MAC işletim sisteminde Photoshop, Illustrator, Indesign, Acrobat programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Mesleğinde en az 3 yıl tecrübe sahibi, Creative tasarımlar yapabilecek, Baskı tekniklerini iyi bilen baskı öncesi hazırlık süreçlerini takip edebilecek, Baskı öncesi hazırlık süreçlerinde (dijital baskı, renk ayrımı, kalıp, montaj, CTP vb.) kontrol yapabilecek seviyede teknik bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, (Bahçelievler,Güneşli,,Mecidiyeköy, Beşiktaş, Güngören, Atışalanı, Bayrampaşa, Yeşilpınar, Eyüp, Edirnekapı, İstinye) Küçükçekmece, İkitelli, Esenyurt, Marmaraevleri, Beykent, Sultangazi, Zeytinburnu, Büyükçekmece, Güneşli, Kağıthane )servis güzergahlarımıza uygun ikamet eden, Askerliğini tamamlamış erkek adaylar

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • Kayalar Endüstriyel Mutfakİstanbul Avrupa 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKurumsal kimlik çalışmalarımızı yürütmek Kurumsal kimlik için gerekli metinsel içeriğin markanın temsil kriterlerine uygun şekilde planlanması ve yazılı metinlerin hazırlanması. Kurum içi görsel dökümanların hazırlanması Tüm matbaa işlemlerinin (ürün,katalog,broşür,bülten v.b.)takibi ve organizasyonu Facebook,twitter ve linkedin vb gibi,sosyal medya iletişim sayfalarımızı güncel tutma çalışmaları ve bunlar için içerik hazırlanması Web sayfamızın güncel tutulması gerektiğinde eklenecek verilerin eklenmesi Tercihen web sayfamızın seo çalışmalarının yürütülmesi İnternet ortamında ve yazılı basında haber,reklam çalışmaları hazırlamak verimli olacak kanalları araştırıp bulmak Reklam çalışmalarının grafik tasarımlarını oluşturmak hazırlamak Tercihen fotoğraf çekimi ve video çekimi konusunda bilgili Şirket haber çalışmaları alt yapısı oluşturmak,şirket faaliyetlerinin habere dönüşmesini sağlamak için yapılan projelerden haber yapmak adına proje yaratmak.Bu amaçla gerek arge bölümü gerek satış pazarlama bölümleri ile irtibat halinde olup şirket içi gelişmeleri yenilikleri takip ederek reklam çalışmalarını planlamak oluşturmak.

  Aranan NiteliklerProfesyonel dijital medya pazarlama konusunda bilgili(Google Adwords,Analytics.Seo.Dreamweaver,HTML,CSS,Sosyal medya )konularında deneyimli Dreamweaver,HTML,CSS,JQUERY,photoshop ile web tasarımı işlerine hakim Tercihen after effects,premiere pro ve eklentiler ile video hazırlama ve animasyon yapımı konusunda bilgi sahibi olan Photoshop,ıllustrator,ındesing,free hand programlarını kullanabilen takım arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Grafiker

 • NORA AMBALAJ MATBAA GIDAİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAmbalaj ve Matbaacılık sektöründe faliyet gösteren firmamıza; Adobe İllustrator, Corel Draw, Photoshop programlarını iyi derece kullanabilen, en az 5 yıl deneyimli grafik tasarım uzmanı alımı yapılacaktır Öncelikle Çekmeköy ve yakın çevresi tercihimizdir

  Aranan NiteliklerAdobe İllustrator, Corel Draw, Photoshop programlarını iyi derece kullanabilen bayan

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan NiteliklerOfis programlarını kullanabilen, Photoshop programına hakim, Stüdyo çekimi ve düğün dış çekim konusunda deneyimli, Fotoğraf rötuşu,albüm tasarımı ve video montajı yapabilen, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Diksiyonu düzgün, pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek fotoğrafçılar alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Fotoğrafçı

 • Lov İletişimİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Şubat 2017

  İş Açıklaması·         Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerinden mezun, ·         Art Direktör pozisyonunda minimum 5 yıl deneyimli, ·         Ajans tarafı ve kurumsal tarafta rol almış, ·         Creative tarafı güçlü, ·         Photoshop, Illustrator, Freehand, 3-D Max vb. programları hızlı ve üst seviyede                     kullanabilen,                                  ·         Baskı teknik bilgilerine ve malzeme bilgisine hakim (Matbaa ve Dijital Outdoor, indoor) ·         Kurumsal kimlik çalışmaları yapmış, ·         Erkek adaylar için askerliğini yapmış, ·         İstanbul’da ikamet eden,

  Aranan Nitelikler·         Reklam bannerlarının hazırlanması, ·         Broşür, katalog, e-bülten, dergi reklamı, insert tasarımı, ·         Reklam, afiş, logo, kurumsal kimlik içeriği çalışmalarının gerçekleştirilmesi. ·         Konsept geliştirme, baskı hazırlığı ve takibi, ·         Yaratıcı vizyon ve konsept geliştirme, tasarım ekibini yönlendirme ve yönetme                     süreçlerinden sorumlu olacak art direktör aranmaktadır.                                 

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker

 • Sadık Uygun Eğitim Yayınları Pazarlama Turizmİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYayınevimiz 1997 yılında kurulmuştur. Kurucusu Sadık Uygun’dur. Sadık Uygun; eğitimcidir. Sınıf öğretmenliği, branş öğretmenliği, rehberlik ve müfettişlik görevlerinde bulunmuştur. Mesleki formasyonunu yayınevine aktarmış yayıncılığı alışık sistemin dışına taşımıştır. Yayınevimiz öğretmen eksenli öğrenci merkezlidir. Yani öncelikle öğretmenin sınıf içindeki işini kolaylaştırmayı amaçlamıştır. Bu nedenle çocuğun tüm kazanımları en kolay yönden nasıl öğreneceği hesaplanmış, kitaplar buna göre düzenlenmiştir. Ürünlerimiz düz ofset, dört renk kaliteli baskı olup ürünlerimizin marka tescili ya da faydalı model tescili bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Yayınevi tecrübesi olan, Özellikle Adobe Indesign programını ileri düzeyde kullanabilen, En az 8-10 yıl tecrübe sahibi, Dikkatli ve hızlı klavye kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu çalışabilen, Uzman Grafiker(Dizgici) aramaktayız.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Teknik Ressam, Grafiker, Eğitmen, Uzman, Eleman

 • İş AçıklamasıFacebook, Twitter, Google+, Instagram ve Kurumsal Web Sitesi gibi hesapların yönetimi. Banner, insört , görsel reklam gibi tasarımların yapılması , her platform için haftalık veya aylık story board – içerik planları oluşturarak düzenli paylaşım içeriği sunmak. Sosyal medya takipçi sayısını arttıracak çözümleri üretmek , email trafiğini yönetmek.

  Aranan NiteliklerEnaz 1 yıl deneyimli. Tercihen üniversite mevzunu. Yenilikçi dünyada gelişen yeni trendleri takip eden. İletişim kabiliyeti yüksek , editöryel yeteneklere sahip. Dijital iletişim ve sosyal medya kanallarını etkin şekilde kullanabilen. Türkçeye ileri düzeyde hakim , dilbilgisi ve imla kurallarına dikkat eden. Toplu mailing konusunda bilgili. Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Sosyal Servisler

  Pozisyon: Grafiker, Bilgisayar Programcısı, Sosyal Medya Uzmanı

 • İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'da bulunan genel merkezinde görevlendirilmek üzere, CSS, Photoshop, illustrator programlarında tecrübeli HTML, Java konularında bilgili

  Aranan NiteliklerMesleki bilgi, becerilerini sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek geliştirme yetenek ve birikimine sahip, Anlık karar verebilme yeteneğine, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen, Kişisel bakım ve prezentasyonuna dikkat eden, Kendini anlatma ve mesleki konu sunumunda dil yeteneklerini güzel kullanabilen, İstikrarlı, Prensipli, Karakterli Çalışma Ahlak ve Yetkinliğine Sahip, Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan, İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan, Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip, Profesyonel çalışma kültür ve iş dünyası tecrübelerine sahip, Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan, Takım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip, Reklamcılık ve tasarımcılık yönü kuvvetli, Çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı, Uzman, Web Designer, Web Master

 • Buraserİstanbul Avrupa, Bursa, Hakkari, Bitlis Bugün

  İş AçıklamasıWeb Tasarımcı ve E-ticaret Elemanı İşin Açıklaması Gelişime ve yeniliklere açık, satış yeteneğini ve özgün tasarımı ile farkını ortaya koyabilecek web ve e-ticaret konusunda bilgili arkadaşları ekibimize dahil etmek istiyoruz Web sitemizin organizasyonunda yer alacak ve farklı kategorilerde görevlendirilmek üzere belirtilen özellik ve niteliklerde ekip arkadaşları arıyoruz. Web programlarına, webden satış sistemine ve bunlar ile alakalı programlara hakim Web tasarım konusunda tecrübeli, yetenekli ve yaratıcı tasarımlar çıkarabilen Firmamıza ait web sitelerinin reklam SEO ve içerik düzenlemelerine destek olacak Animasyon, e-bülten, broşür ve flash banner tasarlayabilen Her çeşit web sitesini baştan sona tasarlayabilecek birikime sahip Google adwords ve diğer arama motorları reklamcılığında temel bilgiye sahip düzeyde Aktif medyayı kullanabilen, hızlı ve yaratıcı görseller hazırlayabilen E-ticaret sayfasının geliştirilmesi, organizasyonu ve entegrasyonu E-Ticarette satış deneyimi olan ve kategori sorumluluğu alabilecek deneyime sahip Ürün tedarikinden satışa kadar olan bütün süreçleri takip edebilecek Stok, satış, kampanya ve görselleri ihtiyaca göre şekillendirmek Sitenin satış hedefi doğrultusunda ürün, kampanya ve fiyat çalışmalarına destek verilmesi İnternet satışındaki yeniliklerin takip edilmesi Müşteri memnuniyet süreçlerini yakından izlenmesini takip edebilecek İngilizce, arapça, rusça, farsça, yunanca bilen ekip arkadaşları ayrıca değerlendirilecektir.

  Aranan Niteliklerİstanen yetenek ve deneyimler İş ahlakı ve sorumluluğunun bilincinde olan ve asla mazereti olmayan Tasarım ve fikirleriyle fark yaratabilecek Hızlı ve pratik çözümler üretebilen Yaratıcı, pozitif, esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek Planlama, önceliklendirme ve iş takibi becerisine sahip Tasarım ve moda trendlerini , sosyal ve teknolojik trendleri yakından takip eden E-ticaret sektöründe satış ve pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli olan Belirlenen pazarlama stratejilerine e-ticaret operasyonunda görev ve sorumluluk alabilecek Referans verebilecek Sorumluluk sahibi, yaratıcı, yenilikçi, pozitif adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker, Satış Temsilcisi, Web Designer, Asistan

 • İş AçıklamasıİŞ TANIMI Bütçe dahilinde pazarlama faaliyetlerini yerine getirerek lead yaratmak Dijital Pazarlama stratejisi doğrultusunda gerekli aksiyonları hayata geçirmek Anahtar kelime listelerinin yönetilmesi Seo ile ilgili çalışmaların yapılması ve yönetilmesi (Tercihen) Tüm sosyal medya iletişim ağlarındaki çalışmaların gerçekleştirilmesini sağlamak Yaratıcı sosyal medya fikirleri geliştirerek başarılı uygulamalar sağlamak E-Mail ile pazarlama kampanyaları düzenlemek ve uygulamak Ürün bilgilerini güncellemek ve Bloglara makaleler yazmak

  Aranan Niteliklerİyi seviyede Adobe Photoshop , Illustrator vb. yazılımları kullanabilen Sosyal ağlar hakkında üst düzeyde bilgi sahibi, (Twitter, Facebook, Youtube, Google +, Pinterest, Instagram, vb. Dijital Pazarlama alanında deneyimli Tercihen İngilizce bilen MS Office programlarına hakim Tercihen Google Adwords sertifikasına sahip SEO’nun temel dinamikleri konusunda bilgi sahibi Çözüm üreten, analitik düşünebilen, zamanı etkin kullanan Sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın Çok iyi derecede sözlü ve yazılı iletişim ile raporlama ve sunum becerisine sahip Avcılar'a ulaşım problemi olmayan

  Sektör: Ajans, Reklamcılık, E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker, Sosyal Medya Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • Smart Systemİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıFUAR STANDI ve DEKORASYON ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, TASARIM BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTELERİN GRAFİK TASARIM BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE Adobe IIIustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign, FreeHand, CorelDraw, 3DMAX, Microsoft Ofis PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, STAND GRAFİĞİ ALANINDA DENEYİMLİ, TASARIM GÜCÜ ve ESTETİK ANLAYIŞI GELİŞMİŞ, EKİP İÇİNDE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, YURT İÇİ ve YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA İKAMET EDEN, TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • KURŞUN AMBALAJİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması​Müşteriden gelen talepler doğrultusunda Ambalaj tasarımını yapmak, Çözüm odaklı müşteriyi yönlendirmek, Onay süreçlerini yönetmek ve onaylanan tasarımı baskı için uygun proseslerden geçirerek sonuçlandırmak.

  Aranan NiteliklerAdobe Illustrator, Adobe Photoshop ve MS Office Programlarına hakim. - Tasarım yönü güçlü ve yeni fikirler üretebilecek, kaliteye ve ayrıntıya önem veren, - Renk ayrımı ve Baskı öncesi konusunda bilgi sahibi olan, - İşin tasarım ve uygulamasından matbaa aşamasına kadar takibinin sağlanması, matbaa ile koordinasyonun sağlanarak gerekli süreçlerin doğru işleyişinin kontrol edilmesi, - Planlama önceliklendirme ve iş takibi becerisine sahip, - Dikkatli ve hızlı çalışabilen, analitik düşünebilen, motivasyonu yüksek, - Kendini geliştirebilen, mesleği ile ilgili yenilikleri takip eden,

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Bilgisayar / BT / Internet, Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır. 5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir. BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

  Aranan NiteliklerOfis programlarını kullanabilen, Photoshop programına hakim, Stüdyo çekimi ve düğün dış çekim konusunda deneyimli, Fotoğraf rötuşu ve albüm tasarımı yapabilen, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Diksiyonu düzgün, pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek fotoğrafçılar alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Fotoğrafçı, Grafiker, Sorumlu, Tasarımcı, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıDünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 10.500 çalışanı ile günde 650.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Genel Müdürlüğü'nde, Şubelerde yapılacak kampanyaların görsellerini hazırlanması ve baskıya hazır hallerinin ilgili departmana iletilmesi Paket ve POP görsellerinin hazırlanmasında yaratıcı iletişim dili ve görsellerin uygulanması Tasarımların farklı bölge ve pazarlar için uyarlanması görevlerini takip edecek 'Grafiker (F&B)' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, Solidworks, Rhino veya 3D Max programlarından birini iyi derecede kullanabilen, Alanında en az 2-3 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, Ambalaj tasarım ve baskı teknikleri konusunda tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünen, sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye, yeniliklere ve gelişime açık, İletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Grafiker

 • Optimus Medikalİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Şubat 2017

  İş Açıklaması- Facebook, Twitter, Google+, Instagram ve Kurumsal Web Sitesi gibi hesapların yönetimi. - Bu tür hesaplarda sergilenecek olan görsellerin hazırlanması için gerekli fotoğraf çekimi, bu fotoğrafın grafik ve görsel tasarımlarının Photoshop ve benzeri programlarla görsel açıdan zengin hale getirilmesi, - Web sitesi veya diğer sosyal mecralarda yayınlanmak üzere Banner, İnsert, Görsel, Reklam gibi görsellerin tasarımlarının yapılması, - Her platform için haftalık veya aylık storyboard-içerik planları oluşturarak, düzenli paylaşım içeriği sunmak. - Sosyal medyada takipçi sayısını arttıracak çözümleri üretmek. - Sosyal medyada satış ve Pazarlama kampanyalarını kurgulamak ve stratejiler üretmek, - Dünyada ve Türkiye'deki sosyal medya trendlerini gözlemleyerek, yöneticilerine yenilikler ile ilgili sunumlar yapmak. - Sosyal medya üzerinden gelen soruları yetkililere iletmek ve cevaplamak.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Grafik ve Web tasarım konusundaki gelişmiş programları kullanabilen, - Kurumsal müşteri yönetimi ve marka stratejisi konularında deneyim sahibi, - Sosyal medya alanında çalışmış ve dijital Pazarlama konusunda bilgi sahibi (Tercihen sosyal medya ajanslarında çalışan ve /veya bir kurumsal markanın sosyal medya uzmanı, yöneticisi olarak hizmet veren), - Piyasadaki sosyal medya izleme araçları hakkında bilgi sahibi, - Yenilikçi, dünyada gelişen yeni trendleri takip eden, - İletişim kabiliyeti yüksek, Editoryal yeteneklere sahip, - Dijital iletişim ve sosyal medya kanallarını etkin şekilde kullanabilen - Sosyal medya üzerinden gelen soruları yetkililere iletmek ve cevaplamak.

  Sektör: Kozmetik, Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Sosyal Medya Uzmanı

 • Gerçek Kozmetikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMerkezi İstanbul- Maltepe’de bulunan Kozmetik sektöründe uluslararası markaların distribütörü olan firmamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda nitelikleri belirtilen “GRAFİKER” aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 1 yıllık iş tecrübesi bulunan, Photoshop, After Effects, Illustrator programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Sosyal Medya yönetme ve planlama becerisi olan, Baskı hazırlama süreçleri için gerekli matbaa bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, koordinasyon ve organizasyon becerisi bulunan, zamanı efektif kullanabilen, Titiz ve hızlı çalışan, iş takibi ve geri bildirim konusunda hassas, Detaylara önem veren, Kreatif yönü güçlü, İletişim becerileri güçlü bir aday arıyoruz.

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Grafiker

 • Bind Çikolataİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSüper Grup çatısı altında bulunan Türkiye'nin ilk çikolata Butiği 'Bind Chocalate' bünyesinde görevlendirilmek üzere Pazarlama ve Satış ekibi ile koordineli çalışacak Grafik Tasarım personeli alınacaktır. Mevcut Kutu Ambalajlarımızı kurumsal satış için uyarlamak, içerik bilgilerini güncellemek, yeni kutu ambalaj tasarımları yapmak

  Aranan NiteliklerCorel, Photoshop vb. grafik programlarını kullanabilen, Özellikle kutu ve ambalaj tasarımı konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Katalog, broşür, ürün ve koleksiyon geliştirme konularında görsel çalışmalar hazırlayabilecek, Yaratıcı, azimli, kişisel gelişimi önemseyen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıWEB ORGANİZASYON YÖNETİMİ ( W.O.Y. ) ekibimize dahil olarak, müştrilerimize ait web sitelerrinde içerik ve arayüz yönetimi sağlamak üzere konumlandırılacak takım arkadaşları a- görsel içerik hazırlayabilecek kadar prhotoshop bilgisine sahip b- Reklam ve içerik metni oluşturmada tecrübeli yada kendine güvenen c- Google AdWords ve diğer arama motorları reklamcılığında yönetim yapmış ya da temel düzeyde bilgiye saahip d- Facebook başta olmak üzere sosyal medya etkileşimlerini kullanmayı bilen e- Webmaster Tools gibi analiz programlarının kullanımı ve çözümleri hakkında bilgi sahibi Yukarıdaki alanlarda bilgili ya da bu alandaki okullardan mezun olmuş yetiştirilmek üzere Takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEsenler Tekstilkente ulaşım sorununuzun olmaması Sigara Kullanmıyor olmanız Giyim kuşam ve görünümünüze önem veriyor olmanız

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Grafiker, Web Master, Sosyal Medya Uzmanı, Bilgisayar Programcısı, Web Designer

 • DipTechİstanbul Anadolu 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMimari camlar üzerine kalıcı dijital baskı yapan firmamız için mimarlık-inşaat firmalarından randevu alıp sunum yapacak, gelen isteklere göre teklif hazırlayacak, planlama, takip ve raporlama yapacak satış-pazarlama danışmanı ve satış temsilcileri.

  Aranan NiteliklerAnalitik düşünebilen, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, seyahat engeli bulunmayan, takım çalışmasına yatkın, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, maaş+prim sistemi ile çalışmayı kabul eden satış-pazarlama danışmanı ve satış temsilcileri. Yurtiçi-yurtdışı fuarlar ve ihracat için iyi seviyede İngilizce bilgisi gereklidir. Satış pazarlama yeteneği gereklidir. Tecrübe, grafik tasarım ve çizim programları bilgisi ve B sınıfı ehliyet tercih sebebidir. Sigara içmeyenlere ve bayanlara pozitif ayrımcılık yapılacaktır. Yemek verilecektir. Duruma göre araç verilebilecektir.

  Sektör: İnşaat, Diğer, Mimarlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mimar, İç Mimar, Grafiker

 • Vivenso Türkiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıVivenso Türkiye Satış ve Pazarlama birimine bağlı olarak çalışacak, afiş, sunum, web tasarım, sosyal medya, e-bülten kanallarına hakim, yetiştirilmek üzere grafiker alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu (tercihen ilgili bölümlerden ) Corel Draw X serisi kullanabilen Tercihen Adobe Photoshop, İndesign, programlarına hakim Tercihen hazır şablon site yönetimi konusunda bilgi sahibi, wordpress, wix, v.b. Tercihen E-bülten hazırlamayı bilen, Tercihen sosyal medya yönetimi yapabilecek Alanında tecrübeli veya yetiştirilmek üzere

  Sektör: Reklamcılık, Medya

  Pozisyon: Grafiker

İş Habercisi - Grafiker İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Grafiker Nedir ?

Grafiker kariyeri içerisinde bir iletiyi görsel yolla, hedef kitlesine ulaştırmayı amaçlayan, ve bunu yaparken sanatsal ölçütler kullanan tasarım hazırlama becerisine sahip kişidir. Grafikerin başlıca görevleri tasarım yapacağı konu ile ilgili bilgi almak, grafik tasarımlarını elle ve bilgisayarla yapmak,masa üstü yayıncılık işlemlerini gerçekleştirmektir. Grafikerlik pek çok sektörde aranan ve iş ilanları içerisinde yer alan meslek gruplarından biridir. Secretcv'de grafik ve benzer pozisyonlarda pek çok iş ilanı mevcuttur.