Grafiker İş İlanları

Hepsini Temizle
Grafiker
 • İş Açıklaması FUAR STANDI ve DEKORASYON ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, TASARIM BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN GRAFİK TASARIM BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE Adobe IIIustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign, FreeHand, CorelDraw, 3DMAX, Microsoft Ofis PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, STAND GRAFİĞİ ALANINDA DENEYİMLİ, TASARIM GÜCÜ ve ESTETİK ANLAYIŞI GELİŞMİŞ, EKİP İÇİNDE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, YURT İÇİ ve YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA İKAMET EDEN, TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

 • Tasarımcı / Grafiker
  Temas Tanıtım
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Firmamız da tasarım çalışmalarını yürütecek , dijital baskı ön hazırlık operasyonunu bilen ve süreci yürütebilecek , kadrajlama hizmeti verebilecek, TASARIMCI/GRAFİKER TAKIM ARKADAŞLARI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu . ( İlgili bölümlerden mezun olunması tercih nedenidir ) Takım çalışmasına yatkın ve ekibiyle birlikte hareket edebilecek, Koşuyolu ofisimizde çalışacak , Anadolu yakasında ikamet eden veya ulaşım sıkıntısı olmayan, Tercihen sektör deneyimine sahip ve digital baskı ve üretim süreçlerine hakim olan . 3D Max , Autocad , Adobe programlarını bilen ve aktif olarak kullanabilen , ENGVIEW package designer programını kullanabilen veya diğer CAD tabanlı vektör programlar ile çizim yapabilen, ( Tercih sebebidir ) Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 22-30 yaş arası Bay, Bayan Creative çalışma bilen , yapabilen adaylar öncelikli olarak tercih sebebi olacaktır.

 • İş Açıklaması Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Baskı hazırlık, Sosyal medya görselleri oluşturabilecek (Twitter, Facebook, Instagram gibi sitelerde kullanılmak üzere içerik görselleri hazırlayabilecek) Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, hızlı ve üretken, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, analitik düşünebilen, Sorumluluk bilincine sahip,

  Aranan Nitelikler Müşteri Odaklılık /Customer Oriented İletişim Odaklılık / Communication Oriented Çözüm ve sonuç odaklılık / Solution and Result Oriented Kalite bilinci / Quality Conscious Takım Çalışması /Team Work Photoshop Bilgisi Üst Seviye Grafik Tasarım konusunda deneyimli Fotoğraf Çekebilen tercihimizdir. Bay/Bayan

 • İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere ,

  Aranan Nitelikler Adobe photoshop kullanan Tecrübeli , Tecrübesiz öğrenmeye açık Grafikerler aranmaktadır.

 • Grafik Tasarımcı / Web
  Tatilsepeti.Com
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Online turizm sektörünün lideri şirketimizin pazarlama ekibine dahil olarak, reklamlarımıza uygun arayüz ve bannerların tasarlanması, e-bülten hazırlanması, poster, broşür, katalog, kurumsal kimlik çalışmaları ve web sitemizin bazı güncellemelerinin yapılması süreçlerinde etkin olarak görev alacak Grafik Tasarımcı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sitemizdeki projelerimize, reklamlarımıza uygun arayüz ve bannerların tasarlanması, e-bülten hazırlanması, poster, broşür, katalog, kurumsal kimlik çalışmaları ve web sitemizin bazı güncellemelerinin yapılması süreçlerinde etkin olarak görev alacak Grafik Tasarımcı arıyoruz. TEKNİK YETERLİLİKLER Illustrator Photoshop Flash HTML Reklam tasarımı ve Web tasarımı konularında bilgili

 • Kıdemli Grafiker
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Kongre Departmanımızda tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Bilgisayar programlarına hakim ve öğrenmeye açık ,(Microsoft Office programları, Adobe Illustrator, Freehand, Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Reader vb. ) Tercihen ingilizce bilen , Disiplinli çalışan, sorumluluk sahibi , Anadolu yakasında ikamet eden tercihen Kadiköy, Ataşehir bölgesi) Grafik Tasarımcı takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Bilgisayar programlarına hakim ve öğrenmeye açık ,(Microsoft Office programları, Adobe Illustrator, Freehand, Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Reader vb. ) Tercihen ingilizce bilen , Disiplinli çalışan, sorumluluk sahibi , Anadolu yakasında ikamet eden tercihen Kadiköy, Ataşehir bölgesi) Grafik Tasarımcı takım arkadaşı arıyoruz.

 • Grafiker
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tercihen Avcılar bölgesinde oturan, Kendi alanında deneyimli grafik programlarına hakim ( freehand,photshop,ıllustrator) ? Baskı öncesi film ve ctp mantıgını iyi derecede kullanabilen grafiker takım arkadaşları arıyoruz. ( Not : Retouch bilgisi olan)

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Şekerleme sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin merkez ofisinde görevlendirilmek üzere 3 ay süre ile çalışacak 'Dönemsel Grafik Tasarımcı' arayışımız mevcuttur. Ambalaj çalışması Baskı öncesi hazırlık ve baskı sonrası uygulamaların takibi Sorumluluğunu aldığı işin her aşamasının takibini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümünden mezun 21-30 yaş arasında, Tercihen ambalaj konusunda deneyimli, En az 2 yılık tecrübe sahibi, Macintosh bilgisayar kullanabilen, Adobe IIIustrator,Adobe Photoshop, Adobe Indesign, Adobe Flash, Microsoft Ofis programlarında deneyimli, Genel web tasarımı bilgisine sahip, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri kuvvetli ve ekip çalışmasına uygun.

 • Tasarım Asistanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Fenerium’un stratejilerini temel alarak, en başta tekstil ve aksesuar koleksiyonları, lisansiye ürünlerinin koleksiyonla bütünlüğünü sağlayacak tasarımların yapılması; Bu tasarımların numune aşamasında takibinin ve gerçekleştirilmesinin sağlanması, Aynı zamanda koleksiyonun temalarına uygun olarak katalog ve görsel çekimlerin konseptlerinin geliştirilmesine yardımcı olunması;

  Aranan Nitelikler * İlgili Üniversitelerin Tasarım bölümlerinden mezun * Markaların tasarım departmanlarında çalışmış ve tasarım konusunda en az 2 yıl deneyimli * İletişim yeteneği kuvvetli / ekip çalışmasında uyumlu * Zaman ve stres yönetiminde iyi, * Fenerbahçe Spor Kulübü’nü/ Fenerium’u / moda ve trendleri yakından takip eden * “Marka imajı’nın bütünlüğü” konusunda vizyonu olan * Adobe Illustrator/ Photoshop’u çok iyi kullanabilen * İyi derecede ingilizce bilgisi olan * Hızlı ve çabuk çözüm üretebilen * Yurtdışı seyahat engeli olmayan * B sınıfı sürücü belgesine sahip ve trafiğe aktif olarak çıkabilen * Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan

 • Desinatör
  Aytim Şirketler Grubu
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Avrupa pazarına yvarlak örgü kumaştan dış giyim üretimi ve ihracatı yapan firmamızın tasarım departmanında hazırlanan kolleksiyon modellerinin, stilistle koordineli olarak renk ve desed çalışmalarını yapacak DESİNATÖR.

  Aranan Nitelikler 1-) Tercihen Güzel sanatlar fakültesi Geleneksel Türk el sanatları bölümü mezunu, 2-) Tekstil sektöründe dış giyim konusunda (Özellikle penyede) deneyimli, 3-) PHOTO-SHOP proğramını etkin şekilde kullanabilen, 4-) Ekip çalışmasında uyumlu, iletişimi etkin,(bayan) NOT: İŞ YERİMİZ BAĞCILAR/MAHMUTBEY'DE OLUP,BAĞCILAR-ESENLER-GAZİOSMANPAŞA-BEŞYÜZ EVLER-ÖRNEKTEPE-ÇAPA-ZEYTİNBURNU- BAKIRKÖY-ŞİRİNEVLER-SEFAKÖY-AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ-YENİBOSNA-HALKALI-İKİTELLİ ve KAYAŞEHİR GÜZERGAHLARINDA PERSONEL SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

 • Grafiker
  Lov İletişim
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Illüstrasyon ve Karekter çizimler yapabilecek. Kurumsal kimlik çalışmalarını A'dan Z'ye üstlenebilecek; Banner, Logo, Broşür, Katalog, Afiş, Flyer, Kartvizit vb. tasarımları yapabilecek. Ekip çalışmasına uyumlu, gelişim hedefleri ve iş disiplini olan, Grafik Tasarımcı Takım Arkadaşı Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Grafik Tasarımı veya Güzel Sanatlar Fakültesi / Animasyon (Çizgifilm) bölümlerinden mezun, • En az 4 yıl deneyimli, • Ajans deneyimi olan, • İllüstrasyon ve Karekter çizimi konusunda becerili, • Adobe CS serisinin tüm programlarına hakim, İllüstrasyon yeteneği olan, Photoshop, Adobe Illustrator 3D MAX tasarım programlarını aktif kullanabilen. • Görsel konsept yaratma becerisi olan, • İletişim becerileri güçlü, sunum yeteneği olan, • Dikkatli, hızlı, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, • Yapıcı yaklaşımıyla çözüm odaklı öneriler getirebilen, • Yoğun ve stresli iş temposuna uyum sağlayabilecek, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, • Basılı mecra tasarım ve uygulamalarını gerçekleştirebilecek.

 • Grafik Tasarımcı , Grafiker
  Grafidea
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Gelişime açık ve yaratıcısın. Ajans kültürü hakkında bir fikrin var. İyi bir reklam ajansında, iyi müşterilere, iyi tasarımlar yaparak kariyerini geliştirmek istiyorsun. Nitelikli tasarımlarla dolu bir portfolyon varsa ve aşağıdaki özelliklere sahipsen hemen başvurunu yap. Dünyaca ünlü firmalara reklam ve tanıtımın tüm alanlarında hizmet veren Grafidea’da deniz manzaralı bir masa, Mac ve dilediğin kadar filtre kahve seni bekliyor.

  Aranan Nitelikler ・ Grafik tasarım konusunda eğitim almış, ・ Yaratıcı fikirleri ve özgün tasarım yeteneği olan, ・ Uygulamalara kurumsal kimliğin sınırlarını aşmadan yorum katabilen, ・ Okumayı ve araştırmayı seven, ・ Mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden, ・ Sorumluluk sahibi, dikkatli, ・ Hızlı, pratik çözümler üretebilen, ・ Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, iletişimi kuvvetli, ・ Baskı malzemeleri ve üretim teknikleri konusunda bilgili, ・ Alanında en az 3 yıl deneyimli, ・ Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop gibi güncel grafik programlarını iyi kullanan, ・ Gerektiğinde yoğun tempoda ve esnek saatlerde çalışabilecek, ・ İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında oturan, ・ Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Tasarımcıları ekibimize katmak istiyoruz.

 • Grafik Stajyeri
  Grafidea
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Gelişime açık ve yaratıcısın. Ajans kültürü hakkında bir fikrin var. Staj boyunca fotokopi çekmek yerine, iyi bir reklam ajansında deneyim kazanmak istiyorsun. Ödev ve projelerinden seçtiğin tasarımlarla dolu bir portfolyon varsa ve aşağıdaki özelliklere sahipsen hemen başvurunu yap. Dünyaca ünlü firmalara reklam ve tanıtımın tüm alanlarında hizmet veren Grafidea’da deniz manzaralı bir masa, Mac ve dilediğin kadar filtre kahve seni bekliyor.

  Aranan Nitelikler ・ Grafik Tasarım bölümlerinde MYO, lisans veya yüksek lisans öğrencisi, ・ Grafik programlarını giriş seviyesinde kullanabilen, ・ Kendisini grafik alanında geliştirmek isteyen, ・ Haftada en az 2-3 gün düzenli olarak çalışabilecek, ・ Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, ・ İletişim becerisi yüksek, ・ Okumayı ve araştırmayı seven, ・ Sorumluluk sahibi, dikkatli, hızlı, ・ Tercihen İstanbul Anadolu yakasında oturan stajyerleri ekibimize katmak istiyoruz.

 • İş Açıklaması REKLAM VE TELEVİZYON SEKTÖRÜNDE FALİYETTE OLAN FİRMAMIZDA; GÖRSEL TASARIM, WEB TASARIM, GRAFİK, BİLGİ İŞLEM, YAZILIMDAN ANLAYAN GENÇ DİNAMİK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN DENEYİMLİ TASARIM PROGRAMLARINA HAKİM, OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, RENK VE KOMPOSİZYON BİLGİSİ OLAN,GÖRSEL KONSEPT YARATMA BECERİSİ OLAN, ÖĞRENMEYE, KENDİNİ GELİŞTİRMEYE AÇIK,DİNAMİK, DİSİPLİNLİ, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, YAPICI YAKLAŞIMIYLA ÇÖZÜM ODAKLI ÖNERİLER GETİREBİLEN . İSTANBUL ANADOLU YAKASINDAN İKAMET EDEN

 • İş Açıklaması Beylikdüzü merkez ofisimize fuar stand tasarımcısı olarak çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 3 yıl tecrübeli, 3D Max, Autocad, Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen Tasarım gücü yüksek, özgün tasarımlar yapabilen Full time maaş+prim

 • Tasarımcı Grafiker
  Med Partners
  İstanbul Anadolu 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması TASARIMCI GRAFİKER Reklam ve halkla ilişkiler alanında yıllardır faaliyet gösteren ajansımızda TASARIMCI GRAFİKER & ART DIRECTOR olarak görevlendirilmek üzere; Hızlı, yaratıcı, gözüne güvenen, dergi sayfası tasarımında deneyimli, Indesign, Illustrator ve Photoshop programlarına hakim, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, en az 3 yıl ajans deneyimli, İstanbul’un Anadolu yakasında ikamet eden, sigara kullanmayan dinamik ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Yaratıcı ve hızlı Indesign, Illustrator ve Photoshop kullanabilen İnternet uygulamalarına yabancı olmayan Renk bilgisine sahip 3 yıl ajans deneyimi olan

 • Grafiker
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü markalarından olan firmamız için ,Kreatif direktörlüğümüzde yer almak üzere, Grafiker aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Tercihen Üniversitelerin Grafik bölümlerinden mezun, · Tercihen en az 2 yıl deneyimi olan, · Freehand, Photoshop, illustrato vb. grafik programlarını iyi derecede kullanabilen, · Broşür, insert, katalog, vb. çalışmalar hazırlayabilecek, · Tercihen 30 yaşını aşmamış, . Tercihen Erkek.

 • İş Açıklaması Baskıya girecek etiket, ambalaj ve katalog gibi ürünlerin yaratıcı bir şekilde tasarlanması ve baskı sürecinin takibi.

  Aranan Nitelikler Grafik Tasarım programlarına çok iyi derecede hakim(Özellikle; Illustrator, Photoshop) Sıfırdan ambalaj ve etiket tasarımı yapabilecek. Dijital çalışması olmayan işlerin aynısını hazırlayabilecek. Tercihen Meslek Yüksel Okulu ya da Üniversitelerin Grafik bölümünden mezun, İnsan ilişkilerinde uyumlu ve başarılı. Takım çalışmasına yatkın,aktif ve sorumluluk sahibi. En az 2 yıl grafik tasarım konularında iş deneyimine sahip. Erkek adayların askerliğini tamamlamış. Avrupa yakasında ikamet eden bay-bayan, GRAFİKER aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Aşağıdaki programları kullanabilen, bilgi sahibi takım arkadaşı arıyoruz. - Adobe illustrator - Phoshop - Corel Draw - Rhino

  Aranan Nitelikler • Meslek liseleri, Güzel Sanatlar Liseleri Grafik Tasarım Bölümü • Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun • En az 2 yıl tecrübesi olan • Hizmet verdiğimiz markaların sorumluluğunu alabilecek • Ekip çalışmasına yatkın hızlı ve sonuç odaklı konseptler üretebilen • 22-30 yaş arası • Esnek çalışma saatlerine uyumlu, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Grafik Tasarımcı
  Gramedya
  Ankara 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Gramedya Tasarım Stüdyosu, yaratıcı, kreatif işler üretebilecek aşağıdaki niteliklerde ''Grafik Tasarımcı'' arıyor. Photoshop, Indesign ve Illustrator programlarına hakim , MAC tabanlı çalışacak, Fikir aşamasından matbaa aşamasına kadar (Matbaa baskı süreçlerine hakim) ele aldığı projeyi tamamlama sorumluluğuna sahip, Web arayüz tasarımı terübesi olan.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 2 yıl ajans tecrübesi olan Hizmet verdiğimiz markaların sorumluluğunu alabilecek Ekip çalışmasına yatkın hızlı ve sonuç odaklı konseptler üretebilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf

 • Grafik Tasarımcı
  Ege Reklam Basım Sanatları
  İstanbul Anadolu 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Matbaamızın bünyesinde bulunan grafik tasarım departmanızda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator gibi programlara hakim Yaratıcı yönü güçlü Yoğun tempoda çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Bizim için önemli olan yaratıcı, gelişme açık tasarım vizyonu olan Yoğun tempoda çalışabilecek,

 • Grafiker
  İstanbul Bilişim
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Ülkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'da bulunan genel merkezinde görevlendirilmek üzere, CSS, Photoshop, illustrator programlarında tecrübeli HTML, Java konularında bilgili

  Aranan Nitelikler Mesleki bilgi, becerilerini sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek geliştirme yetenek ve birikimine sahip, Anlık karar verebilme yeteneğine, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen, Kişisel bakım ve prezentasyonuna dikkat eden, Kendini anlatma ve mesleki konu sunumunda dil yeteneklerini güzel kullanabilen, İstikrarlı, Prensipli, Karakterli Çalışma Ahlak ve Yetkinliğine Sahip, Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan, İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan, Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip, Profesyonel çalışma kültür ve iş dünyası tecrübelerine sahip, Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan, Takım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip, Reklamcılık ve tasarımcılık yönü kuvvetli, Çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Grafiker
  Boinc Kids Fashion Club
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Tekstil hazir giyim sektöründe hizmet veren firmamıza EMPRIME grafikerleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Emprime desen konusunda en az 2 yil deneyimli - CMYK, renk ayirimi ve vector desenler cizebilen - Tercihen grafik ve tasarım alanlarında eğitim almış - Tasarim ekibi ile uyum icinde calisabilen - Modaya ve tekstil sektörüne ilgi duyan - Genç ve dinamik takım arkadaşları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Ben de yaratıcı tasarımlar yapar, süper kod yazarım diyorsan aradığımız Cosmic Star sen olabilirsin! Ya da benim biraz bilgi ve tecrübem var ama ben de geleceğin Cosmic Star’ı olmak istiyorum diyorsan seni de aramıza bekliyoruz...

  Aranan Nitelikler Nitelikler; Adobe Photoshop, Illustrator programları etkin düzeyde kullanan, Adobe Indesign, Flash vb. programlar hakkında genel bilgisi olan, Html, Css, Jquery (Front-End) bilgisi olan, Bootstrap / Foundation framework yapılarından birine hakim, Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan ilişkileri kuvvetli, sözlü ve yazılı iletişim becerisi olan, Yeni trendleri takip eden ve öğrenmeye açık, Hizmet verdiğimiz seçkin firmalar için; Kreatif tasarım ve reklamlar hazırlayacak, Sosyal medya ve dijital medya yönetimi, reklam tasarımı ve içerik yönetimlerini yapacak, Web sitesi tasarımları (Front-End) kodlaması yapacak, UX (Kullanıcı Deneyimi) ve UI (Kullanıcı Arayüzü) konularında genel bilgisi olan, Cosmic Star’lar ya da kendimi geliştirir ben de Cosmic Star olurum diyen takım arkadaşları arıyoruz. - Erkek adaylar için askerlikte en az 2 yıl sorun olmaması gerekiyor! - Crea Cosmic Antalya ofisi ilanıdır. - E-mail: hr@creacosmic.com

 • Grafiker
  Miso
  İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin grafik tasarım departmanında görev alıcak grafiker çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Firmamıza ait internet sitemizde ; -Tercihen üniversitelerin grafik veya görsel iletişim tasarımı bölümlerinden mezun -Ürünlerin fotoğraflarının çekilmesi ve düzenlenmesi, - Sosyal medya ve internet sitemizin kampanyları ile ilgili görselleri hazırlanması ve düzeninden sorumlu -Adobe Photoshop ve illüstratör in desgin programlarını iyi dercede kullanabilen -Tasarım yönü kuvvetli, yaratıcı görseller üretebilecek -Html ve xml gibi web teknolojileri ile çalışan sayfaları için grafik tasarımı yapabilen -Ms Office programlarına hakim -Tercihen fotoğraf çekim alanında kendini geliştrimiş , Stüdyo çekim tekniğine hakim

 • Grafik Tasarımcısı
  İdil Baby
  İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Bebek giyimin lider markası İdilbaby- Mamino ’nun merkezi Güzelyalı’da çalışmak üzere "Grafik Tasarımcısı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Grafik Tasarım Bölümlerinden mezun, Alanında minimum 2 yıl deneyimli, lllustrator - Photoshop - Indesing programlarını ileri derecede kullanabilen, Photo Retouch konusunda deneyimli, Baskı öncesi ve sonrası süreçlerine hakim, Olanlı, çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 25 - 35 yaşları arasında.

 • İş Açıklaması Web projelerinin belirlenen akış ve arayüz tasarımına uygun HTML, CSS ve JS kodlama işlerini yürütecek.

  Aranan Nitelikler Arayüz geliştirme konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İleri seviye Photoshop ve Illustrator kullanabilen İleri düzeyde HTML, XHTML ve CSS yazabilen, CSS3 ve HTML5 konusunda kendini geliştiren, Bootstrap ile uygulama geliştirebilen, Javascript, Ajax ve OOP Jquery hakkında bilgi sahibi, SEO odaklı düşünebilen, Araştırmacı ve yenilikçi bir yaklaşım gösterebilen, Takım çalışmasına yatkın, Hızlı öğrenebildiğini düşünen, Verimli çalışabilen, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tasarımlarını kullanıcı gözüyle de bakıp değerlendirebilen,

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler GÖRSEL TASARIM VE GRAFİK UZMANI Üniversitelerin Görsel Tasarım veya Grafik Bölümlerinden Mezun Macintosh İşletim Sistemindeki Grafik Tasarım (Photoshop, Illustrator, Indesign, Freehand) Programlarını İyi Derecede Kullanabilen, Konusunda En Az 5 Yıl Deneyimli Ms Office Programlarına Hakim, Takım Çalışmasına Yatkın Özellikle Görsel Tasarım ve Yaratıcılık Yönü Güçlü, Gelişmeye Açık, Proaktif, Kalite ve Sonuç Odaklı, Hızlı ve Etkin Çalışabilen, Tercihen Avrupa Yakasında İkamet Eden Tercihen 30 Yaşını Aşmamış Bay-Bayan

 • İş Açıklaması Yazılım, Kodlama, Önyüz ve Web Site Tasarımı konusunda tecrübeli, şirketimiz bünyesinde web sayfası, banner ve e-bülten tasarımlarını gerçekleştirecek, mevcut web sitelerini güncelleyecek Web Tasarım / Grafik Uzmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinde mezun, HTML ve CSS bilgisine hakim, Web arayüz tasarımı konusunda en az 2 yıllık deneyimi olan, Grafik tasarım programlarını ileri düzeyde kullanabilen (Adobe Photoshop, Adobe Flash ya da Adobe Fireworks, Adobe Illustrator, Adobe After Efect vb.), Web Kullanıcı Deneyimi (User Experience) ve tasarım trendleri konusunda bilgi ve ilgi sahibi, Dünyadaki örnekleri yakından takip eden, Web sayfası dizaynı konusunda deneyimli ve yaratıcı olan, İçerik geliştirme ve yönetme konusunda yetenekli ve tecrübeli, Portfolyosunu sunabilecek, Problem çözme, bütünü görme konularında kabiliyetli, iyi organize olup, sonuç alıcı aksiyonlar geliştirebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Güncel dijital gelişmeleri takip eden ve uygulayabilen

 • Grafiker (Dijital Montaj)
  Fazilet Neşriyat
  İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2015

  İş Açıklaması 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Grafiker (Dijital Montaj)" aranmaktadır. Baskı Öncesi ve baskı sonrası hazırlıkta deneyim sahibi, Creo Preps 5,3 ve 6 dijital montaj programlarını bilen, Baskıya iş hazırlayıp işi sorunsuz bir şekilde baskıya gönderebilecek, Kağıt ve bıçak ölçüleri, montaj ve renk yönetimi bilgisi olan, Disiplinli, organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Güneşli'ye ulaşım problemi olmayan.

  Aranan Nitelikler

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Grafiker İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?