Grafiker İş İlanları

Hepsini Temizle
Grafiker
 • İş Açıklaması 1989 'dan bu yana Mobilya sektöründe hizmet vermekte olan Firmamızda görevlendirilmek üzere GRAFİKER aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, Adobe ıllustrator,Photoshop ve Corel gibi programlara hakim, Baskı hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneğine sahip, Askerliğini yapmış, Tercihen Denizli'de ikamet eden,

 • Grafiker
  İstanbul Bilişim
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Ülkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'da bulunan genel merkezinde görevlendirilmek üzere, CSS, Photoshop, illustrator programlarında tecrübeli HTML, Java konularında bilgili

  Aranan Nitelikler Mesleki bilgi, becerilerini sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek geliştirme yetenek ve birikimine sahip, Anlık karar verebilme yeteneğine, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen, Kişisel bakım ve prezentasyonuna dikkat eden, Kendini anlatma ve mesleki konu sunumunda dil yeteneklerini güzel kullanabilen, İstikrarlı, Prensipli, Karakterli Çalışma Ahlak ve Yetkinliğine Sahip, Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan, İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan, Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip, Profesyonel çalışma kültür ve iş dünyası tecrübelerine sahip, Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan, Takım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip, Reklamcılık ve tasarımcılık yönü kuvvetli, Çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Grafiker
  Academic Hospital
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Academic Hospital bünyesinde istihdam edilmek üzere; • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (grafik tasarım, görsel iletişim tasarım), • Tercihen sağlık sektöründe ve digital alanda en az 1 yıl deneyimli, • Photoshop, Freehand, Indesing, İllustrator programlarına hakim, • Takım çalışmasına yatkın, • İyi derecede ofis programlarını kullanan, "Grafiker" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Tasarımcı Grafiker
  Med Partners
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması TASARIMCI GRAFİKER Reklam ve halkla ilişkiler alanında yıllardır faaliyet gösteren ajansımızda TASARIMCI GRAFİKER & ART DIRECTOR olarak görevlendirilmek üzere; Hızlı, yaratıcı, gözüne güvenen, dergi sayfası tasarımında deneyimli, Indesign, Illustrator ve Photoshop programlarına hakim, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, en az 3 yıl ajans deneyimli, İstanbul’un Anadolu yakasında ikamet eden, sigara kullanmayan dinamik ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Yaratıcı ve hızlı Indesign, Illustrator ve Photoshop kullanabilen İnternet uygulamalarına yabancı olmayan Renk bilgisine sahip 3 yıl ajans deneyimi olan

 • İş Açıklaması Referans Çeviri Ltd. ülkemizin önde gelen çeviri ve dokümantasyon işletmelerinden bidir. Hali hazırda 24 kişilik bir yerleşik kadro yapısı bulunan firmamız münhal bulunan Dizgi - Sayfa Tasarımı pozisyonuna personel alacaktır. Referans Çeviri uzun soluklu çeviri ve dokümantasyon projeleri üzerinde çalışmaktadır. İşe alınan personel ile 1 yıllık istihdam anlaşması yapılır. 1 yıldan daha kısa süreli çalışma düşüncesinde olanların başvuru yapmaması rica olunur. MAAŞ + SİGORTA + ÖĞLE YEMEĞİ verilir. Haftanın 5 günü çalışma yapılır. Çalışma Saatleri: 08:45 - 12:30 / 13:30 - 18:30 Yıllık izin 12 ay çalışma süresini dolduranlar için geçerlidir. Mesleki referans göstermek

  Aranan Nitelikler DİZGİCİ VE SAYFA TASARIMCILAR Şirketimiz bir dokümantasyon şirketi olduğu için gerek kendi hizmetlerini anlatan kataloglar, kitaplar, kılavuzlar gerekse müşteri için geliştirilen materyaller açısında yoğun faaliyetler içindedir. Buna bağlantılı olarak hızlı 10 parmak yazan dizgi ve sayfa tasarım elemanları da aranmaktadır. Adayların MS Word programını çok iyi kullanabilmesi ön koşuldur. Yapılan çalışmaların çoğunluğu kreatif çalışmalar olmaktan çok, mevcut materyallerin çevirmenlerin üzerinde kullanabileceği biçimde bilgisayar ortamına alınmasıdır. Müşterilerimizden çevirisi yapılması için gelen metinlerin PDF dosyası veya basılı dosya olması halinde bunları (çoğunlukla) MS Word programında yeniden bire-bir düzenlemesini yapmaktayız. İngilizce bilmek önkoşul değil, tercih nedenidir. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak gerekmektedir. Şirket merkezimiz İstanbul Çağlayan Adliyesinin yanındadır. İkameti şirket merkezimize uzak olmayan adaylar tercih edilecektir.

 • İş Açıklaması Ege Bölgesi'nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor'un Çiğli merkez ofisinde görev yapmak üzere; - Online ve offline mecralarda kreatif ve dijital konusunda deneyimli, - Özgün tasarım yeteneğine sahip, görsel algısı güçlü, yaratıcı çalışmalar yapabilecek, - Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign programlarına hakim, - Spor modasını takip eden, spor markalarının grafik çalışmalarına hakim, - Dijital mecraları ve dijital reklamları takip eden, bu platformlara uygun kampanya çalışmaları hazırlayabilecek, - Brief doğrultusunda mailing, web banner gibi materyaller hazırlayabilecek Grafiker arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - İngilizce bilen, - Aynı görevde en az 2 yıl deneyimi olan, -Takım çalışmasına yatkın, - Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - İzmir'de ikamet eden, - Askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması 11 yıldır web tasarım ve yazılım konularında faaliyet gösteren firmamıza web tasarımcıları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Wordpress'i iyi derecede bilen ve kullanabilen, Photoshop kullanabilen PHP ve CSS bilgisine sahip, Referans gösterebilecek projeler yapmış, Sektör deneyimi olan, Bay, bayan * Not : Lütfen Wordpress bilmeyenler başvuru yapmasın.

 • İş Açıklaması Çok yakında Paris ofisini de açacak olan, hali hazırda Ankara ve İstanbul'da iki ofisi ile faaliyet gösteren MAE Reklam Ajansı, bünyesinde çalışmak üzere Grafik tasarımcı, Sanat Yönetmeni ekip arkadaşları aramaktadır. Kreatif düşünceye saygı duyan, müşterileri için özgün işler çıkartmak konusunda son derece titiz olan MAE, işine aynı bakış açısı ile yaklaşan yeni ekip arkadaşlarını bekliyor.

  Aranan Nitelikler Tasarım programlarına, Ofset nitelikleri / süreçlerine hakim, Tasarım kültürüne hakim, İletişim becerileri ve ekip uyumu yüksek, Yaratıcı yönü kuvvetli, Titiz çalışmayı seven, İşini sahiplenen, sorumluluk sahibi, İşlerini iyi ifade edebilecek bir portfolyoya sahip, Keyifle çalışabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

 • Web Grafiker
  Mtm Medya Takip Merkezi
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Medya takip alanında, faaliyet gösteren şirketimize "ürün tasarımı, banner , mailing, web arayüz tasarımları yapabilen” GRAFİKER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 23-45 yaş aralığında, Web/grafik tasarımı konularında tecrubeli Bay adaylarda Askerlikle ilişiği olmayan, Disiplinli ve Takım çalışmasına önem veren

 • Grafiker
  T.C.İstanbul Kültür Üniversitesi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitemiz Yayınevi’nde "Grafiker" pozisyonunda görevlendirilmek üzere; kitap, dergi, broşür, kurumsal bülten vb. Yayınların mizanpaj ve tasarımlarını hazırlayacak ve aşağıda belirtilen bilgi, beceri ve tecrübeye sahip çalışma arkadaşı aramaktayız. Meslek Yüksekokulları veya Üniversitelerin İletişim veya Güzel Sanatlar Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda minimum 3 yıl iş tecrübesine sahip, Kitap hazırlığı, katalog, afiş, kurumsal işler vb. süreçlerinde deneyimli, İyi derecede, Photoshop, Illustrator, Indesign kullanabilen, İş ile ilgili faaliyetlerde, hayal gücüne dayalı yaratıcı çözümler oluşturan, yenilikçi, Esnek çalışma saatlerine uygun, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Grafiker
  Dms Elekt. Bilg. Dış Tic.…
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Kadıköy'de bulunan Dijital Baskı (Copy Center) merkezimizde çalışacak, dijital baskı cihazlarını kullanabilen, en az 5 yıl deneyimli grafikerler alınacaktır. (Haftada 6 gün çalışılacaktır.)

  Aranan Nitelikler Tercihen grafik tasarımı lise/üniversite eğitimli. En az 5 yıl deneyimli. Tercihen Copy Center deneyimli Tam gün veya yarı zamanlı çalışacak.

 • Dönemsel Grafiker
  İnka
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Bünyemizde istihdam edilmek üzere; bilişim sektöründe hizmet veren firmamız için için 3 ay süreli Grafiker olarak görev alabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Tercihen üniversitelerin Grafik Tasarımı vb. bölümlerinden mezun ya da öğrenci olup devam zorunluluğu bulunmayan, - Görsel ve sözel iletişim becerileri gelişmiş, -Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı, -Adobe ıllustrator,Photoshop ve Corel gibi programlara hakim, -Haftanın 5 günü çalışabilecek, -Bay/Bayan

 • İş Açıklaması Baskıya girecek etiket, ambalaj ve katalog gibi ürünlerin yaratıcı bir şekilde tasarlanması ve baskı sürecinin takibi.

  Aranan Nitelikler Grafik Tasarım programlarına çok iyi derecede hakim(Özellikle; Illustrator, Photoshop) Sıfırdan ambalaj ve etiket tasarımı yapabilecek. Dijital çalışması olmayan işlerin aynısını hazırlayabilecek. Tercihen Meslek Yüksel Okulu ya da Üniversitelerin Grafik bölümünden mezun, İnsan ilişkilerinde uyumlu ve başarılı. Takım çalışmasına yatkın,aktif ve sorumluluk sahibi. En az 2 yıl grafik tasarım konularında iş deneyimine sahip. Erkek adayların askerliğini tamamlamış. Avrupa yakasında ikamet eden bay-bayan, GRAFİKER aranmaktadır.

 • İş Açıklaması * Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, * 2 yıldan fazla tecrübesi olan, * Ev tekstili, züccaciye, banyo ve mutfak aksesuarları, elektrikli ev eşyaları ve dekoratif ürün gruplarında bilgi sahibi, * Photoshop, Illustrator, Freehand, 3D Max, Flash gibi programlara hakim, * Yaratıcı ve çok yönlü düşünebilen, * Sorumluluk alabilecek ve hedef odaklı olan, * Önceki çalışmalarıyla referans verebilecek, * Avrupa yakasında oturan adaylar arıyoruz. Not: Belirtilen kriterlerin dışında yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

  Aranan Nitelikler * Katalog, broşör tasarımı yapmak ve belirli periyotlarla yenilemek, * Gazete, dergi, internet ve bilbord mecralarında kulanılacak reklam ve ilan hazırlamak, * AVM gazetelerine veya AVM içi görsel alanları için tasarımlarda bulunmak, * Web tasarımı yapmak ve aktif olarak güncellemek, * Yürütülen işlerde yönetici ile etkin ve koordineli çalışmak,

 • Stajyer Grafiker
  Tantitoni
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Pazarlama materyalleri ile ilgili her türlü tasarım ve uygulamanın yapılması( mağaza içi görseller, vitrin, broşür, v.b.) Banner, e-bülten,tasarımı vb. materyallerin hazırlanması Ürün- Ambalaj kutularının tasarlanması Yeni ürün tasarım çalışmaları Marka departmanı projelerini görsel ön hazırlığının yapılması. Reklam görsellerinin hazırlanması Kampanya görsellerinin hazırlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin görsel tasarım bölümlerinde öğrenimine devam eden, Staj zorunluluğu olan, Photoshop, Illustrator, Ms Office programlarına hakim, Kreatif yönleri güçlü, Araştırmacı, yenilikleri yakından takip eden, Renkli ekibimize uyum sağlayabilecek Stajyer Grafiker arıyoruz.

 • Tasarım Uzmanı
  Rfa Tasarım
  İzmir 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde çalışabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' TASARIM UZMANI' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 3 Boyutlu çizim, tasarım programlarını etkin olarak kullanabilen, Türkiye genelinde Fuar, Kongre ve Organizasyonlarına katılım gösteren çeşitli sektörlerdeki firmalarımıza, atölye sistemi ve tekniğine paralel stand tasarımı yapabilecek, Araştırmacı, takım çalışmasına yatkın ve planlama becerisi yüksek, Detay odaklı, dinamik ortamda çalışabilecek, insan ilişkileri kuvvetli , Bay/Bayan adaylar.

 • Grafik Tasarım Asistanı
  Adil Işık Group
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Perakende sektöründe deneyimli "Grafik Tasarım Asistanı" arıyor.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Photoshop, Illustrator,İndesign vb. programları kullanabilen, * E bülten, Katalog, Broşür, İlan gibi tanıtım mecralarının tasarımlarını yapabilecek, * Mac ve PC ortamında çalışabilecek, * HTML konusunda bilgi sahibi ve web dünyasındaki yenilikleri takip eden,adobe flash ile mailing banner vb metaryaller hazırlayabilecek, * Moda ve tasarım trendlerini takip eden, * Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, * İletişim ve koordinasyon yetkinliği yüksek, araştırmacı, hızlı ve analitik, düşünme yeteneğine sahip, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Beylikdüzü merkez ofisimize fuar stand tasarımcısı olarak çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 3 yıl tecrübeli, 3D Max, Autocad, Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen Tasarım gücü yüksek, özgün tasarımlar yapabilen Full time maaş+prim

 • Grafik Tasarımcı
  Enteresan Mimarlık
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması FUAR STANDI ve DEKORASYON ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, TASARIM BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN GRAFİK TASARIM BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE Adobe IIIustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign, FreeHand, CorelDraw, 3DMAX, Microsoft Ofis PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, STAND GRAFİĞİ ALANINDA DENEYİMLİ, TASARIM GÜCÜ ve ESTETİK ANLAYIŞI GELİŞMİŞ, EKİP İÇİNDE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, YURT İÇİ ve YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA İKAMET EDEN, TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

 • Tasarım Elemanı - İstanbul
  İmza
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Osmanbey Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere TASARIM ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Corel Draw programını kullanabilen, Tercihen Erkek klasik giyimde 3 yıl çalışmış ve Dokuma ürün grubunda (takım elbise, gömlek, pantolon, ceket) tecrübeli, Ürün grubunun üretim planlama süreçlerine hakim ve sorumluluğunu alabilen, Tasarım Geliştirme çalışmaları sırasında verilen görevleri yerine getirebilen, Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşıma sahip, İletişim yeteneği güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden, 26-30 yaşlarında, Bay-Bayan adaylar,

 • Grafik Tasarımcı (İstanbul)
  Emin Şirketler Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Site genelinde kullanılan bannerların tasarımı, Bannerlar için gerekli olan görsellerin güncel trendlere uygun şekilde seçimi, Yeni kampanyaların dijital tasarımlarının yapılması, E-bülten ve mailing tasarımlarının yapılması, Sitede kullanılacak ürün fotoğraflarının tasarımları, düzeltmeleri Sosyal medya kampanyalarının tasarımlarının yapılması İçerik sayfa tasarım ve girişleri

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarım veya diğer ilgili bölümlerinden mezun Photoshop, Illustrator, Dreamviewer başta olmak üzere Adobe programlarına hakim İçerik sayfalarını düzenleyebilecek, E-Posta bülten tasarımları hazırlayabilecek düzeyde HTML ve CSS bilgisine hakim, Özgün tasarım yeteneğine sahip, yeni trendleri takip eden, Hızlı fikirler üretip uygulayabilen, Metin / bülten yazılımı konusunda tecrübe sahibi Web sayfası dizaynı konusunda tecrübeli İnsan ilişkileri güçlü, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasını benimseyen En az 3 yıl deneyime sahip Askerliğini yapmış B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan

 • Grafik Tasarımcı / Web
  Tatilsepeti.Com
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Online turizm sektörünün lideri şirketimizin pazarlama ekibine dahil olarak, reklamlarımıza uygun arayüz ve bannerların tasarlanması, e-bülten hazırlanması, poster, broşür, katalog, kurumsal kimlik çalışmaları ve web sitemizin bazı güncellemelerinin yapılması süreçlerinde etkin olarak görev alacak Grafik Tasarımcı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sitemizdeki projelerimize, reklamlarımıza uygun arayüz ve bannerların tasarlanması, e-bülten hazırlanması, poster, broşür, katalog, kurumsal kimlik çalışmaları ve web sitemizin bazı güncellemelerinin yapılması süreçlerinde etkin olarak görev alacak Grafik Tasarımcı arıyoruz. TEKNİK YETERLİLİKLER Illustrator Photoshop Flash HTML Reklam tasarımı ve Web tasarımı konularında bilgili

 • Stajer Grafiker
  Kervan Tekstil San. ve Dış…
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Stajer Grafiker – Sancaktepe / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Sancaktepe Genel Merkez Binası için, "Stajer Grafiker" aranmaktadır. Fotoğraf ve görsel temini, Web ara yüz tasarımları ve görsel düzenlemeler yapmak, Kampanya, dijital baskı görsel tasarımlara destek verilmesi, Katalog insert basılı malzemelerin tasarım ve uygulama süreçlerinde aktif rol almak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarımı bölümlerinde okuyan veya yeni mezun, Photoshop’u giriş seviyesinde kullanabilen, Kendisini fotoğraf ve grafik alanın da geliştirmek isteyen, Haftada en az 2-3 gün düzenli olarak devam edebilecek, Dikkatli, hızlı, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Değişime ve gelişime açık olan, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay/Bayan Stajer Grafiker aranmaktadır.

 • Graphic Designer
  Esse
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması - Design visuals and banners for e-commerce site, email marketing and social media channels - Create visuals for catalogs, ads, marketing campaigns, promotions and all visual displays at retail stores - Assist product development team with packaging and logo design - Create static graphics/banners and animation for digital marketing

  Aranan Nitelikler -Undergraduate degree in Graphic Design or Design - Expertise with graphics software tools including Adobe Photoshop, Illustrator, Flash, and Indesign - Interest in keeping up with global media and branding trends - Excellent communication and teamwork skills - Strong organizational and time management skills - Ability to multi-task - Ability to present a portfolio - For male candidates, military service complete - Passionate about Esse products and brands

 • Grafiker
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması * Ambalajların revize işlemlerini yapmak , * Kullanım klavuzu ve klişelerini hazırlamak , * Reklam maillerini hazırlamak, * Sosyal medya profillerinin aktif olarak yapılması ve güncellenmesi

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Grafik Tasarımı bölümlerinden mezun , * Alanında en az 3 yıl deneyimli , * Photoshop ve Freehand programlarına hakim , * Baskı öncesi ve sonrası çalışmalarını yürütebilecek, * Tasarım yeteneği kuvvetli, araştırmacı, kendini geliştirebilen, * Bay arkadaşlar için askerlik hizmetini tamamlamış Çalışma Arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Yük kaldırma ekipmanları sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan firmamız için Cnc Dik işleme merkezi operatörü, Cnc torna operatörü, Teknik ressam ve Cadcam kullanabilen kişiler alınacaktır. Tercihen Kocaeli, Gebze, Tuzla tarafında ikamet eden, İstanbuldan başvuracak adaylar içinde servisimiz mevcuttur. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. İnsan Kaynakları Departmanı

  Aranan Nitelikler Dik işleme merkezi için Tercihen Awea Bm 1020 Cnc Dik işleme merkezine ve Mitsubishi M70 işletim sistemini bilen Cnc Torna için Tercihen Fanuc işletim sistemi bilen Cnc operatörleri için iyi derecede teknik resim bilgisine sahip Teknik ressamlar için iyi derecede solidworks bilgisine sahip Teknik ressamlar için iyi derece Cadcam bilgisine sahip Tercihen Otomotiv sektörü, Sıcak Çelik Dövme sektörün de deneyimli olan Kalıplama ve Modelleme konusunda tecrübeli Teknik Ressamlar için en az ön lisans mezunu olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.

 • İş Açıklaması Müşteri temsilcisi tarafından günlük olarak verilen siparişlerin manuellere göre ve föy üzerindeki bilgiler doğrultusunda layout’larını hazırlamak, Online sistemler üzerindeki template kodlamalarını geliştirmek ve test süreçlerini tamamlamak, Global üretim lokasyonlarında kullanılan çeşitli baskı teknolojilerine uyumlu olarak gerekli düzenlemeleri yapmak, Gerekli durumlarda İngiltere merkez ofisimizdeki ekipler tarafından verilecek eğitimlere katılmak, Sunulan ayrıcalıklar: Avrupa markalarına hizmet veren uluslararası bir şirkette çalışma fırsatı, Dizayn ve programlamada mevcut becerilerini geliştirme imkanı, Güzel bir iş ortamında dinamik ve samimi iş arkadaşlarıyla çalışma imkanı, Sağlam temeller üzerine kurulmuş ve halen daha büyümekte olan bir şirkette kendinize emin bir yer edinme fırsatı.

  Aranan Nitelikler Tasarım ve Grafik konusunda benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop programlarını kullanabilen, Orta seviyede İngilizce okuma ve yazma bilgisi ( En az temel seviyede konuşma becerisi avantaj olacaktır) Hızlı, üretken, takım çalışmasına uyumlu, disiplinli, dikkatli ve özenli çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden iş arkadaşı aramaktayız.

 • Grafik Tasarımcı , Grafiker
  Grafidea
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Gelişime açık ve yaratıcısın. Ajans kültürü hakkında bir fikrin var. İyi bir reklam ajansında, iyi müşterilere, iyi tasarımlar yaparak kariyerini geliştirmek istiyorsun. Nitelikli tasarımlarla dolu bir portfolyon varsa ve aşağıdaki özelliklere sahipsen hemen başvurunu yap. Dünyaca ünlü firmalara reklam ve tanıtımın tüm alanlarında hizmet veren Grafidea’da deniz manzaralı bir masa, Mac ve dilediğin kadar filtre kahve seni bekliyor.

  Aranan Nitelikler ・ Grafik tasarım konusunda eğitim almış, ・ Yaratıcı fikirleri ve özgün tasarım yeteneği olan, ・ Uygulamalara kurumsal kimliğin sınırlarını aşmadan yorum katabilen, ・ Okumayı ve araştırmayı seven, ・ Mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden, ・ Sorumluluk sahibi, dikkatli, ・ Hızlı, pratik çözümler üretebilen, ・ Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, iletişimi kuvvetli, ・ Baskı malzemeleri ve üretim teknikleri konusunda bilgili, ・ Alanında en az 3 yıl deneyimli, ・ Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop gibi güncel grafik programlarını iyi kullanan, ・ Gerektiğinde yoğun tempoda ve esnek saatlerde çalışabilecek, ・ İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında oturan, ・ Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Tasarımcıları ekibimize katmak istiyoruz.

 • Grafik Stajyeri
  Grafidea
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Gelişime açık ve yaratıcısın. Ajans kültürü hakkında bir fikrin var. Staj boyunca fotokopi çekmek yerine, iyi bir reklam ajansında deneyim kazanmak istiyorsun. Ödev ve projelerinden seçtiğin tasarımlarla dolu bir portfolyon varsa ve aşağıdaki özelliklere sahipsen hemen başvurunu yap. Dünyaca ünlü firmalara reklam ve tanıtımın tüm alanlarında hizmet veren Grafidea’da deniz manzaralı bir masa, Mac ve dilediğin kadar filtre kahve seni bekliyor.

  Aranan Nitelikler ・ Grafik Tasarım bölümlerinde MYO, lisans veya yüksek lisans öğrencisi, ・ Grafik programlarını giriş seviyesinde kullanabilen, ・ Kendisini grafik alanında geliştirmek isteyen, ・ Haftada en az 2-3 gün düzenli olarak çalışabilecek, ・ Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, ・ İletişim becerisi yüksek, ・ Okumayı ve araştırmayı seven, ・ Sorumluluk sahibi, dikkatli, hızlı, ・ Tercihen İstanbul Anadolu yakasında oturan stajyerleri ekibimize katmak istiyoruz.

 • Grafiker
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü markalarından olan firmamız için ,Kreatif direktörlüğümüzde yer almak üzere, Grafiker aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Tercihen Üniversitelerin Grafik bölümlerinden mezun, · Tercihen en az 2 yıl deneyimi olan, · Freehand, Photoshop, illustrato vb. grafik programlarını iyi derecede kullanabilen, · Broşür, insert, katalog, vb. çalışmalar hazırlayabilecek, · Tercihen 30 yaşını aşmamış, . Tercihen Erkek.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Grafiker İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?