Grafiker İş İlanları

Hepsini Temizle
Grafiker
 • Grafik Tasarımcı
  Loca Reklam
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Bayrampaşa’da faaliyet gösteren firmamıza, matbaa tecrübesi olan, kendisine atanan markaların tüm görsel çalışmalarını ( broşür, afiş, etiket tasarım, OWV ) titizlikle ve verilen zaman sınırlarında gerçekleştirebilecek deneyimli TASARIMCI GRAFİKERLER aramaktayız. Tasarım konusunda kendine güvenen, özellikle ambalaj tasarımı, baskıya iş hazırlayıp, işi sorunsuz bir şekilde baskıya gönderebilecek Ağırlıklı olarak basılı materyal işlerinde tasarım yapacak ***Loca Reklam, reklam ajans ve tasarım hizmetinin yanı sıra, Bayrampaşa’daki baskı ve ambalaj tesisleriyle müşterilerine Dijital ve Ofset Matbaa Hizmetleri sunan sektörün öncü firmalarındandır.      

  Aranan Nitelikler   Reklam ve matbaa sektöründe en 5 sene tecrübeli, tasarım konusuna hakim Özellikle ambalaj tasarımı ve çizgi altı tasarım konusunda deneyimli ve yaratıcı Eli son derece hızlı, dikkatli, düzenli, sorumluluk sahibi, işine ve kendine güvenen Baskı öncesi ve sonrası aşamalar hakkında matbaa teknik bilgisi olan İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip özellikle Illustrator, Indesign gibi güncel bilgisayar programlarını da bilen Mac kullanabilen

 • İş Açıklaması ~Açık Hava Reklamcılığı'nda faaliyet gösteren firmamıza; * Photoshop, Corel Draw, Freehand ve 3D Max programlarına hakim, * Tercihen sektörde tecrübeli, * Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek * En Az Lise Mezunu Grafiker arıyoruz

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması E-ticaret sitemize; logo, banner, fotoğraf düzenleme vb. tasarımları yapabilecek uyumlu, gelişime ve yeniliklere açık, iş disiplini özelliğine sahip Grafik Tasarımcı Takım Arkadaşı Aramaktayız.  Şirketimiz Merter'dedir. 

  Aranan Nitelikler E-Ticaret sektöründe en az 3 sene tecrübeli, tasarım konusuna hakim Özellikle e-ticarette deneyimli ve yaratıcı Eli son derece hızlı, dikkatli, düzenli, sorumluluk sahibi, işine ve kendine güvenen İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip özellikle Illustrator, Indesign,photoshop gibi güncel bilgisayar programlarını da bilen Fotoğraf çekimleride arada yapabilecek Erkek adaylarda askerlik yapmış olma şartı aranmaktadır. Takım arkadaşı aramaktayız..    

 • Grafik Tasarım
  T37 Tasarım Stüdyosu
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması Tasarım studyomuza, yaptığı iş konusunda tutkulu, yenililkçi, problem çözmeye yatkın ve yer aldığı projelerin tüm süreçlerinde aktif rol oynayacak çalışma arkadaşları arıyoruz. Grafik tasarımcı

  Aranan Nitelikler Geleneksel ajanslarda minimum 2 yıl deneyimi olan Tercihen üniversitelerin grafik tasarım bölümünden mezun Grafik tasarım programlarına (Adobe illustrator, indesign, photoshop vb) programlara iyi derecede bilen Sosyal mecralara görsel çalışmalar hazırlayabilecek Kurumsal kimlik, marka ve digital tasarım konularda deneyimli Projelerin fikir , tasarım ve matbaa aşamalarını başından sonuna takip edecek Araştırma yapmayı seven ve kendini geliştiren Detaylara önem veren Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf, Portfolyo sunabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.  

 • Grafik Tasarımcı
  Madame Coco Parisli Ev Butiği
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması Ürün ambalajlarını kreatif gözle tasarlayacak, Tasarım ekibi ile ortak projelerde yer alarak fikir üretebilecek, Baskı hazırlığını ve takibini yapabilecek, Verilen projeleri baştan teslim alıp sonuçlandırana kadar takibini sağlayabilecek,  Fotoğraf ekibi ile uyumlu çalışarak projelerde kullanılacak ürün fotoğraflarının çekiminde katkı sağlayacak, Projeler için görsel ön hazırlık yapabilecek.

  Aranan Nitelikler Adobe Photoshop ve İllustrator programına iyi derecede hakim, Kreatif, yenilikçi ve özgün tasarım yeteneği olan, Baskı ve matbaa bilgisine sahip, Araştırmaya ve kendini geliştirmeye açık, İletişim yönü kuvetli, zamanını iyi kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu, hızlı ve pratik çözümler üretebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

 • Web Tasarım Uzmanı
  Trios Yazılım
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması Firmamızın web tabanlı yazılım projelerinde görev almak üzere, Web Tasarım Uzmanı takım arkadaşı aramaktayız. Web sitesi , e-ticaret sitesi, e-bülten, banner gibi tasarım çalışmaları Adobe Photoshop ve diğer grafik tasarım programları aracılığı ile hazırlanacaktır. Adayların daha önce yapmış olduğu çalışmaları referans gösterebilmeleri gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler - Tercihen üniversitelerin güzel sanatlar, tasarım, görsel iletişim, grafik,resim vb. bölümlerinden mezun, - Adobe Photoshop programına çok iyi düzeyde hakim ( Tercihen Illustrator Programına hakim ) - E-ticaret sitesi, web sitesi, banner, e-bülten tasarım ve uygulamaları konusunda minimum 2 yıl deneyimli, - Tasarım yeteneğine sahip, görsel gücü yüksek, tasarım trendlerini ve uygulamalarını takip eden, - Tasarım kurgusu, tasarım bütünlüğü, tipografi, renk teorisi, animasyon, sayfa düzeni, sayfa yerleşimi, responsive tasarım konularında deneyimli,  - Takım çalışmasına yatkın, yeni teknolojileri takip eden ve öğrenmeye meraklı, - Sürekli kendini geliştirmeyi seven, detaylarla ilgilenmekten sıkılmayan; yenilikçi, özgün tasarım yeteneği olan, - Referans tasarım çalışmalarını sunabilecek,( özellikle web sitesi tasarımı ) - Web trendlerini takip edebilecek kadar İngilizce bilgisi olan - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Grafiker
  Winkel Endüstri Ürünleri…
  İstanbul Avrupa 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması şirketin tüm tasarım çalışmalarını yürütmek ve takip etmek

  Aranan Nitelikler Bahçelievler civarında ikamet eden bayan eleman etiket tasarım ve çalışmalarını yapacak katalog ,broşür çalışmalarını  ve ürün resim çekimlarini yapacak web tasarımı, adobe photoshop,illustrator,acrobat,in dsing,corel programlarını kullanabilecek.  

 • Tasarımcı Grafiker
  Med Partners
  İstanbul Anadolu 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması TASARIMCI GRAFİKER Reklam ve halkla ilişkiler alanında yıllardır faaliyet gösteren ajansımızda TASARIMCI GRAFİKER & ART DIRECTOR olarak görevlendirilmek üzere; Hızlı, yaratıcı, gözüne güvenen, dergi sayfası tasarımında deneyimli, Indesign, Illustrator ve Photoshop programlarına hakim,  üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, en az 3 yıl ajans deneyimli, İstanbul’un Anadolu yakasında ikamet eden, sigara kullanmayan dinamik ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun 3 yıl grafiker deneyimi olan Yaratıcı ve hızlı Indesign, Illustrator ve Photoshop kullanabilen İnternet uygulamalarına yabancı olmayan Renk bilgisine sahip.

 • İş Açıklaması Medya planlama ve satın alma başta olmak üzere tam hizmet ajansı olarak faaliyet gösteren firmamıza Animasyon ve Görsel Tasarım Uzmanı alınacaktır. Firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda, TV ( Kuşak ve bant reklam ), Outdoor, internet, basılı yayınlar gibi tüm mecralarda görsel tasarımlarının hazırlanması. Mevcut müşterilerimize aktif kampanyaları dışında, yeni fikirler doğrultusunda tasarım çalışmaları hazırlayarak, reklam çalışmalarını arttırmaya yönelik müşteri temsilcilerimize yaratıcı destek verilmesi. Hazırlanacak çalışmalarla ilgili ayrıntılı bilgi edinmek ve araştırma yapmak. Görsel çalışmaların hazırlanma sürecinde, gerek duyulması durumunda teknik konularla ilgili müşteri ile bire bir iletişimde olmak. Ajans ile ilgili müşteri sunumları hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Adobe After Effects, Illustrator, Premiere, Photoshop programlarına hakim,  MS Office programlarını ( özellikle Powerpoint ) sunum hazırlama yeterliliğinde kullanabilen, Takım çalışmasına uygun, Araştırmacı, İletişimi güçlü, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden, Ve minimum 2 sene iş tanımında belirtilen çalışmalarla ilgili iş deneyimine sahip adayların başvurmaları rica olunur.

 • Grafiker & Fotoğrafçı
  Pan Etiket
  İstanbul Anadolu 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Firmamız Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere;   Web sitelerimizin görsellerinin güncellenmesi, PDF dosyalarının hazırlanması, Yeni ürünlerin çekimlerini yapılması, Kurumsal kimlik tasarımları, Baskıya girecek görsellerin düzenlenmesi / yeniden dizayn edilmesi,   konusunda bize destek olacak, ihtiyaçları karşılayabilecek ekip çalışmasına uygun çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Güzel Sanatlar veya İletişim Fakültelerinin Fotoğraf ile ilgili bölümlerinden mezun, Ürün fotoğraf çekimi konusunda tercihen Web sitesi (E-Ticaret) fotoğraf çekimleri konusunda tecrübeli, Photoshop programını ileri seviyede kullanabilen, Corel Draw kullanabilen, Kadraj ve kompozisyon ve ışık bilgisine sahip, İç mekân, model ve dekupe çekim bilgisi olan, Stüdyo ve ekipmanlarına hakim, Kreatif ekip içerisinde tam zamanlı çalışabilecek, Takım çalışmalarına uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  

 • İş Açıklaması INDEKS YENİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYOR!

  Aranan Nitelikler Katı modelleme yapabilen İlgili programlara hakim: Solid, CATIA ve AutoCAD bilen Teknik resim çizebilen 40 yaşını aşmamış İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Grafiker
  Nm Mağazacılık
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Tasarım konseptlerinin basılı ve dijital adaptasyon uygulamalarını yapmak, Dijital uygulamalara tasarımsal destek vermek, Mağaza görsel çalışmalarını hazırlamak ve takip etmek, Katalog,broşür tasarımı yapmak, Sosyal mecra görsellerinin hazırlanmasını sağlamak,  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar,Görsel İletişim Tasarımı,Grafik Tasarım gibi bölümlerinden mezun, Renk ve baskı bilgisi olan, Ev teksitili ve dekorasyon ürün gruplarında bilgi sahibi, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Temel tasarım programlarına hakim, Grafik programlarına(Photoshop,Illustrator,Freehand) hakim, Fotoğraf ve video düzenleme deneyimi olan, İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın,araştırmacı,yaratıcı,yeniliklere açık,enerjisi yüksek, Takım çalışmasına uyumlu,dsiplinli,dikkatli ve özenli çalışan,    

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda GRAFİK TASARIMCI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl piyasa deneyimi olan, Photoshop,illustrator,indesign programlarına hakim, Basılı işlerin ve digital işlerin sorumluluğunu üstlenebilecek, Portfolyosu olan, Ios işletim sistemi kullanabilen grafik tasarımcı arıyoruz.  

 • Grafiker
  Toyzz Shop
  İstanbul Anadolu 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Şekerpınar merkez ofisimizde grafik departmanında görevlendirilmek üzere; Mağaza içi ve dışı tüm basılı işlerin hazırlanması, uygulanması ve tüm süreçlerin takip edilmesi, Dönemsel dergi, insert ve katalog hazırlanması, Sezonluk kampanya görsellerin hazırlanması, Matbu evrak ve amrkanın basılı mecralarının tasarımı, baskı takibi, Ürünler için ambalaj tasarımı, Yeni marka ve logo tasarımları Tv, web ve sosyal mesya için banner tasarımları, içerik görsellerinin hazırlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden önlisans ya da lisans eğitimi tamamlamış, Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Photoshop, Illustrator ve Indesign pragramlarına hakim, Yaratıcılığına güvenen, pratik çözümler üretebilen, Baskı teknolojinelerine hakim, Hızlı, dikkatli ve temiz çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İşi tüm aşamalarında takip yetisine sahip, Portfolya gösterebilecek, 35 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları aramaktayız.

 • Grafiker
  İhlas Holding
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler · Photoshop, Illustrator, Indesign programlarına hakim., · Tasarım yeteneği gelişmiş, hayal gücü yüksek, · İkna kabiliyeti yüksek, iletişimi güçlü · Zamanı efektif kullanabilen, yeniliklere açık ve devamlı kendisini geliştirebilen, ekip çalışmasına uyumlu, · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. · Ajans tecrübesi olan, · Askerliğini yapmış, · 40 yaşını aşmamış, · BAY Grafikere ihtiyacımız vardır.

 • İş Açıklaması Mevcut ve gelecekteki web projelerimiz ile ilgili ihtiyaç duyulan görsel materyallerin hazırlanması. Hazırlanan tasarımların, tasarımdan Html sayfalara Html5, Css3 ve Javascript teknolojileri  ile dönüştürülmesi. Mevcut projeler içerisinde ihtiyaç duyulan görsellerin renovasyonunun yapılması. İhtiyaç halinde front end çalışmalara sahip olunan bilgi ölçüsünde destek sağlanması.    

  Aranan Nitelikler 20-35 yaş aralığında, En az lise mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Adobe indesign, illustrator ve photoshop programlarına hakim, Css3, Html5, Jquery ve Javascript konusunda bilgi sahibi, Bootstrap ve Responsive tasarım konusunda bilgi sahibi, Web sitesi arayüzü tasarımlarına yaratıcı kurgularını katabilecek, İnsiyatif alan, Zamanını etkin ve verimli kullanabilen, Mevcut portfolyosunu sunabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Grafiker takım arkadaşları arıyoruz.

 • Art Director
  Simit Sarayı Yatırım ve…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent'te ki Genel Müdürlüğümüz de görev yapacak "Art Director" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler          3-5 yıl reklam ajansı tecrübesi olan          ATL, BTL, dijital ve ambalaj tasarımında deneyimli          Baskı teknikleri ve repro süreci konusunda tecrübeli          Yeni kampanya / konsept fikirler ve projeler üretebilecek          Photoshop, Illustrator, Indesign gibi ilgili programları eksiksiz kullanabilen          Portfolyosundaki  işleri sunabilecek,

 • Reklam ve Halkla İlişkiler Elemanı - İstanbul
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Halkalı/Küçükçekmece  Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere REKLAM VE HALKLA İLİŞKİLER ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden yeni mezun, -MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, -Detaylara önem veren ve diksiyonu düzgün,  -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Pratik çözüm üretebilen, -Basılı malzeme, broşür ve promosyon malzemelerinin organizasyonunu yapabilecek, -Basın ve Reklam ajansı ile olan ilişkileri yönetebilecek, -Tercihen Adobe Photoshop ve freehand programlarını kullanabilen, -Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,  -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  

 • Grafik Tasarımcı
  Ege Reklam Basım Sanatları
  İstanbul Anadolu 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Matbaamızın bünyesinde bulunan grafik tasarım departmanızda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator gibi programlara hakim Yaratıcı yönü güçlü  Yoğun tempoda çalışabilecek  

  Aranan Nitelikler Bizim için önemli olan yaratıcı, gelişme açık tasarım vizyonu olan Yoğun tempoda çalışabilecek,      

 • Grafiker
  İsmail Reklam
  Denizli 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Güler yüz ve tecrübeyi prensip edinmiş firmamız 1992 yılında santral garaj karşısında küçük bir işletme olarak reklamcılık sektörüne adım atmıştır. Denizli'nin önde gelen reklam firmalarından biri olarak amacımız etiket baskısından bina giydirmelerine kadar geniş bir yelpazede kaliteyi ve sınırsız hizmeti sizlere en uygun fiyatla sunabilmektir.   Her geçen gün büyüyen firmamız 600 m2 kapalı alan, 1500m2 açık alan ve toplamda 2100 m2 ile gerek iç gerekse dış mekân uygulamalarında sizlere hizmet vermenin haklı gururunu taşımaktadır. Sizleride bu başarı öyküsünün bir parçası olarak aramızda görmek isteriz.

  Aranan Nitelikler Tercihen en az yüksekokul mezunu, Tercihen alanında en az 2 yıl deneyimli, PHOTOSHOP ve COREL DRAW programlarına hakim, Ekip Çalışmasına Uygun, Takım Çalışmasına Yatkın, İş Temposuna Ayak Uydurabilecek, Ehliyet sahibi, Denizli’ de İkamet Eden, BAY/BAYAN.    

 • Grafik Tasarım
  Akdoğan Promosyon ve Buklet…
  İstanbul Avrupa 4 Şubat 2016

  İş Açıklaması -Müşterilerimizden gelen logoların promosyon ürünlerinin üzerine uygulanması -Onaylanan çalışmaların baskıya gönderilmesi -İnternet sitemizde kullanacağımız görsellerin hazırlığı -İnternet sitemizde kullanacağımız bannerların hazırlanması  

  Aranan Nitelikler -Adobe Photoshop ve Illustrator veya Corel  Draw programlarına iyi derecede hakim  -En az 2 yıllık üniversite mezunu -Sorumluluk sahibi      

 • Grafiker
  Dms Elekt. Bilg. Dış Tic.…
  İstanbul Anadolu 4 Şubat 2016

  İş Açıklaması Kadıköy'de bulunan Dijital Baskı (Copy Center)  merkezimizde çalışacak, dijital baskı cihazlarını kullanabilen, en az 5 yıl deneyimli grafikerler alınacaktır. (Haftada 6 gün çalışılacaktır.)

  Aranan Nitelikler Tercihen grafik tasarımı lise/üniversite eğitimli. En az 5 yıl deneyimli. Tercihen Copy Center deneyimli Tam gün veya yarı zamanlı çalışacak.

 • Teknik Ressam
  Net Danışmanlık Eğitim
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 4 Şubat 2016

  İş Açıklaması Sahada keşif çalışmaları yaparak teknik birimlere proje desteği vermek Tesislerin risk analizi projeleri için Asbuilt P&ID çizimlerini yapmak, Saha yatırımlarının Asbuilt yerleşim projelerini oluşturmak,

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi, Teknik Liseler ve Meslek Yüksek Okulu ilgili bölümlerinden mezun, Tesisat ve tesisat ekipmanları bilgisine hâkim, İyi derecede AutoCad bilgisine sahip, AutodeskPlant Design Suite ve AutoCad P&ID modülünü iyi derecede kullanabilen, En az 3 yıl tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış olan  Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, gelişmeye açık, İstanbul Anadolu yakası veya Kocaeli/Gebze bölgesinde ikamet eden,

 • Grafiker
  İlbak Holding
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 4 Şubat 2016

  İş Açıklaması •Sorumlu olduğu markanın temsil edildiği her alanda grafik görsel uygulamaları geliştirmek, •Pazarlama biriminin marka ve sunum çalışmalarına, görsel tasarım konularında destek vermek  

  Aranan Nitelikler Çeşitli sektörlerde faaliyet  gösteren Holdingimizin Pazarlama biriminde “Grafiker” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. • En az Yüksekokul olmak üzere Grafik Tasarım bölümlerinden mezun olan, • En az 2 yıl Grafik Tasarım alanında deneyimli, • Photoshop, Indesign, Illustrator programlarına hakim, • Tercihen web tabanlı program kullanabilen, • Ekip çalışmasında uyumlu, analitik düşünebilen, yaratıcı, müşteri odaklı, • Görsel yönü güçlü, • Sürekli gelişim ve öğrenmeye açık, yenilikçi yaklaşım gösterebilen, • Planlı, hızlı ve sorumluluk sahibi, • Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa

 • Grafiker
  İlbak Holding
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 4 Şubat 2016

  İş Açıklaması •Müşterilerden gelen görsel, basılı ve dijital tasarımların baskı standartlarına uygunluğunu kontrol etmek ve baskı sürecini takip etmek,  

  Aranan Nitelikler Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin Pazarlama biriminde dönemsel/proje bazlı olarak görevlendirilmek üzere “Grafiker” arayışı içerisindeyiz. • En az Yüksekokul olmak üzere Grafik Tasarım bölümlerinden mezun olan, • En az 1 yıl Grafik alanında deneyimli, • Photoshop, Indesign, Illustrator programlarına hakim, • Ekip çalışmasında uyumlu, analitik düşünebilen, yaratıcı, müşteri odaklı, • Görsel yönü güçlü, • Sürekli gelişim ve öğrenmeye açık, yenilikçi yaklaşım gösterebilen, • Planlı, hızlı ve sorumluluk sahibi, • Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa

 • Isıtma & Soğutma Tasarımcı
  Net Danışmanlık Eğitim
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli 4 Şubat 2016

  İş Açıklaması Fiat Doblo vb. araç içine yerleştirilecek ısıtma üniteleri ve sistemlerinin yerleşim projelerinin çizimini yapıp projelendirmeye destek vermek, Fiat Doblo vb. araç içine yerleştirilecek soğutma üniteleri ve sistemlerinin yerleşim projelerinin çizimini yapıp projelendirmeye destek vermek, Teknik birimlere proje desteği vermek.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi, Teknik Liseler ve Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv sektörü veya yan sanayilerde araç içi ısıtma ve soğutma sistemleri tesisat ve tesisat ekipmanları çizim bilgisi ve deneyimine sahip, En az 3 yıl araç içi sistemlerin tasarımı konusunda tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, gelişmeye açık,

 • CAD Design Tasarım - Teknik Ressam
  Net Danışmanlık Eğitim
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 4 Şubat 2016

  İş Açıklaması Teknik birimlere projelerin 3 boyutlu çizimlerini de gerçekleştirerek destek vermek Tesislerin risk analizi projeleri için Asbuilt P&ID çizimlerini yapmak, Saha yatırımlarının Asbuilt yerleşim projelerini oluşturmak,

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi, Teknik Liseler ve Meslek Yüksek Okulu ilgili bölümlerinden mezun, Tesisat ve tesisat ekipmanları bilgisine hâkim, İyi derecede AutoCad bilgisine sahip, AutodeskPlant Design Suite ve AutoCad P&ID modülünü iyi derecede kullanabilen, En az 3 yıl tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış olan  Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, gelişmeye açık, İstanbul Anadolu yakası veya Kocaeli/Gebze bölgesinde ikamet eden,

 • Araç İçi Isıtma & Soğutma Üniteleri Tasarım Uzmanı
  Net Danışmanlık Eğitim
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli 4 Şubat 2016

  İş Açıklaması Fiat Doblo vb. araç içine yerleştirilecek ısıtma üniteleri ve sistemlerinin yerleşim projelerinin çizimini yapıp projelendirmeye destek vermek, Fiat Doblo vb. araç içine yerleştirilecek soğutma üniteleri ve sistemlerinin yerleşim projelerinin çizimini yapıp projelendirmeye destek vermek, Teknik birimlere proje desteği vermek.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi, Teknik Liseler ve Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv sektörü veya yan sanayilerde araç içi ısıtma ve soğutma sistemleri tesisat ve tesisat ekipmanları çizim bilgisi ve deneyimine sahip, En az 3 yıl tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, gelişmeye açık,

 • İş Açıklaması GRUBUMUZDA GÖREV YAPACAK TECRÜBELİ BİLGİ İŞLEM UZMANI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler Sistem ve network kurulum ve yönetim konularında minimum 3 yıl deneyimli, Sunucu yönetimi , sunucu izleme ve yedekleme sistemleri konusunda tecrübeli, Uzak ağ kurulum ve yönetimi konusunda tecrübeli, Firewall yönetimi konusunda tecrübeli, Kullanıcılara PC, Printer, İnternet ve Ofis yazılımları konusunda destek verebilecek, Lisanslama takibi ve raporlamasını yapmak, Sistemlerin stabil ve düzenli çalışmasını takip etmek ve herhangi bir aksama olmaması için gerekli önleyici bakım hizmetlerini gerçekleştirmek, Tercihen Photoshop ve Coreldraw programını temel seviyede bilen, Web sayfası yönetim modülünü kullanabilecek, Sonuç odaklı , pratik , takipçi ve dikkatli olan,

 • Art Direktör
  Bir Altıyüzonsekiz Rek.Yaz.İnt.Hizm.Ltd.Şti
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 3 Şubat 2016

  İş Açıklaması Kurumsal kimlik çalışmalarını A'dan Z'ye üstlenebilecek; Web Sitesi, Banner, Logo, Broşür, Katalog, Afiş, Flyer, Kartvizit vb. tasarımları yapabilecek, ekip çalışmasına uyumlu, gelişim hedefleri ve iş disiplini olan, Art Direktör çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Illustrator, Photoshop, Indesign programlarına hakim, - Yenilikçi, modern ve özgün web arayüzleri tasarlayabilecek, - Grafik Tasarım konusunda kendini yetiştirmiş, yaratıcı ve hayal gücü yüksek - MACOSX İşletim sisteminde çalışabilen, - Zamanı efektif kullanabilen, yeniliklere açık ve devamlı kendisini geliştirebilen - Aynı zamanda web tasarım veya dijital mantıkla düşünebilen, - Dinamik, enerjisini yönetebilen, - 4-5 yıl ajans deneyimli. Not: Yukarıdaki özellikleri taşımayan arkadaşların başvuru yapmamasını rica ederiz.    

İş Habercisi - Grafiker İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?